تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 162 از 214 اولاول ... 62112152158159160161162163164165166172212 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,611 به 1,620 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

با عرض سلام

ممنون میشم یه کرم مرطوب کننده واسه پوست چرب به بنده معرفی بفرمائید.

با سپاس فراوان

پیروز و پاینده باشید
    امولسيون هيسه‌اك اورياژ

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مرطوب كننده پوست‌هاي چرب، جوشي و مختلط
    ضدبراقي پوست به مدت 12 ساعت
    تنظيم كننده ترشح چربي و محافظت كننده از پوست در برابر آلودگي [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

===================

و چناچه درگیر جوش و یا سابقه اون رو داشتید اینیکی که معرفی میکنم واقعا عالیه! بدون اغراق خیلی از فاکتورهایی که بیان میشه رو بخوبی انجام میده اثرش برروی جوشهای سرسیاه به عینه به من ثابت شده!((البته استفاده مداوم میطلبه نه اینکه یک کرم تموم شد کنارش بگذاریم...))

كرم سبیوم ای آی بیودرما

مرطوب کننده مناسب پوستهای جوشدار
    ضدجوش قوی برای پوستهای آکنه ای
    موثر در رفع جوشهای التهابی و کومدونهای مقاوم به واسطه AHA 20% و اسید سالیسیلیک
    کاهش سریع التهاب و رفع تحریک و قرمزی پوست
    پیشگیری از جای جوش و رفع براقی پوست
    جمع کننده منافذ باز پوست و تنظیم ترشح چربی
    روش مصرف
    دو بار در روز روی پوست تمیز شده استفاده شود
    توجه مهم: استفاده از ضدآفتاب در دوران استفاده از این کرم اکیداً توصیه می شود

2. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای poonel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیـر خـط فـقـر

پيش فرض

پوست صورتم بعد اصلاح روی چونه ام پر از جوش های سر سفید ریز میشه. چکار کنم؟

مرطوب بودن صورت قبل اصلاح، استفاده از آب گرم هنگام اصلاح، شستن صورت با آب سرد پس از اصلاح، استفاده از افتر شیو نیوآ و... را امتحان کردم، جواب نداده

اگه نباشه جاش خالی می مونه SaMsUnG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

دوستان ببخشید شاید این موردی که میگم زیاد ربطی به پوست صورت نداشته باشه ولی به پوست بدن ربط داره
    بنده به شدت از تعریق کردن زیربغل و بدنم، سروصورت رنج میبرم یعنی فقط کافیه 5 دقیقه زیرآفتاب باشم شروع میشه به شر شر عرق کردن با اینکه حتی از اسپری هم استفاده کرده باشم

خواهشا یکنفر مرا راهنمایی کنه چیکار کنم؟ شاید اسپری ام خوب نیست مارکه nivea هستش
    این مسئله به شدت روی کار و زندگی ام تاثیر گذاشته

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

دوستان ببخشید شاید این موردی که میگم زیاد ربطی به پوست صورت نداشته باشه ولی به پوست بدن ربط داره
    بنده به شدت از تعریق کردن زیربغل و بدنم، سروصورت رنج میبرم یعنی فقط کافیه 5 دقیقه زیرآفتاب باشم شروع میشه به شر شر عرق کردن با اینکه حتی از اسپری هم استفاده کرده باشم

خواهشا یکنفر مرا راهنمایی کنه چیکار کنم؟ شاید اسپری ام خوب نیست مارکه nivea هستش
    این مسئله به شدت روی کار و زندگی ام تاثیر گذاشته
    پست من در صفحه 148 این تاپیک دراین رابطه میگه:

نكاتی كه باید برای پیشگیری رعایت كرد عبارتند از :

1 - رعایت كردن نظافت شخصی، استحمام روزانه و تعویض روزانه لباس‌ها
    همچنین جنس لباس‌هایی كه به تن می‌كنیم در كم كردن تعرق نقش بسزایی دارند. لباس‌های نخی معمولا سریع عرق و بوی بد را جذب می‌كنند.

2 - دقت در نوع تغذیه به كاهش میزان بوی بدن كمك می‌كند
    مثلا از خوردن بعضی از غذاهای تند با ادویه جاتی مانند كاری، زیره و سیر خودداری كنید. كمبود روی در بدن مشكل تعرق را افزایش می‌دهد، به این دلیل كه این ماده به دفع سمومات بدن كمك می‌كند. نوشیدن میزان كافی آب و مایعات، غدد ترشح‌كننده اِكرین را فعال می‌سازد كه باعث رقیق‌تر شدن عرق آپوكرین می‌شود.

3 - استفاده از اسپری و دئودورانت فقط بوی بد را می‌پوشاند و گاهی سبب افزایش بوی بد بدن می‌شود
    در انتخاب دئودورانت هم توجه كنید از نوعی انتخاب كنید كه حاوی روی و آلومینیوم باشد، زیرا كه این مواد باكتری‌هایی كه مسبب بوی بد بدن هستند را كاهش می‌دهند.

در عین حال، اگر شما مشكل بوی بد زیربغل دارید این توصیه‌ها، شیوه‌های طبیعی درمان خانگی، به شما كمك می‌كند :

1 - استحمام كنید
    سپس آب شلغم را بگیرید به این صورت كه شلغم را رنده كنید و داخل یك پارچه شل بافت ریخته و فشار دهید و عصاره به دست آمده را با یك قاشق چایخوری به زیر بغل‌هایتان بمالید و ماساژ دهید.

2 - استفاده جوش شیرین بوی بد زیر بغل و پاهای شما را كاهش می‌دهد.

3 - چند لیمو را در دست خود كم كم فشار دهید تا نرم شود. سپس از وسط به 2 نیم كنید و به زیر بغل‌هایتان بمالید تا هسته‌های آن خارج شود. سپس حمام كنید. اگر زیر بغل شما موهای زائد دارد یك روز قبل از این كار آن موها را از بین ببرید تا اسید لیموها بوی بدن شما را از بین ببرد.

4 - هر روز به حمام بروید و بعد از آن به زیر بغل‌هایتان پودر بزنید. این كار علاوه بر اینكه بوی بدن را می‌گیرد پوستتان رانیز سفید می‌كند.

5 - روغن زیتون، آب پرتقال، آب لیمو و گریپ فروت هم موادی هستند كه شما می‌توانید استفاده كنید. توجه داشته باشید كه افشره آنها باید تازه باشد. زیر بازوهایتان را پودر بزنید یا هر قسمتی از بدن كه لازم است. جوش شیرین را به افشره اضافه كنید و به زیر بغل خود بمالید، سپس با روغن زیتون پاك كنید. بوی بدن شما از بین خواهد رفت.

6 - اگر شما گوشت و مرغ می‌خورید و با مشكل بوی بد بدن مواجه هستید رژیم غذایی خود را عوض كنید. مصرف گوشت و مرغ را كاهش دهید و خود را به خوردن سبزیجات عادت دهید. این توصیه‌های غذایی هم كمك می‌كند:

7 - هر روز ناشتا قبل از صبحانه 500 میلیگرم پودر جوانه‌ گندم را در آب حل كرده و بنوشید. اگر سوپر ماركت‌های اطراف خانه شما جوانه گندم تازه دارد، می‌توانید از جوانه گندم تازه استفاده كنید. توجه داشته باشید محلول جوانه را با معده خالی و با آب معدنی بنوشید.كلروفیل بوی بدن را به صورت چشمگیر كم می‌كند یا كاملا از بین می‌برد.

8 - اگر كشمكش‌های عصبی باعث می‌شود كه شما تعرقتان افزایش یابد و این نیز باعث می‌شود كه بوی بدنتان زیاد شود، چای سبز بنوشید. یك قاشق چایخوری چای سبز خشك یا 2 عدد چای كیسه‌ای را در یك فنجان آب بریزید و بگذارید به مدت 10 دقیقه خیس بخورد و كم كم در طول روز آن را بنوشید. این چای به شما كمك می‌كند آرامش پیدا كنید و دیگر عرق نكنید

منبع : lootoos1.blogfa.com

6. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوستان این سوالی که میپرسم نمیدونم جاش درست هست یا نه ولی گشتم تقریبا باید همینجا پرسیده بشه
    بهترین کرم ضد آفتاب مردانه فاقد چربی چی هست؟
    اگه چند تا مدل هست همه رو به ترتیب اولویت بگید(ضمنا اگه حدود قیمت رو هم دارید ممنون میشم بگید)
    تو مارک های ایرانی چیز به درد خوری پیدا میشه؟ خارجی ها قلابی زیاد دارن گفتم اگه ایرانی خوب باشه اون رو بخرم
    با تشکر
    دوستان کسی دیگه ای نظر نداشت؟
    با تشکر

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوستان برای عرق کردن و رفعش زاج سفید رو تست کنید معرکه هست
    یه سرچ کنید تو گوگل دستتون میاد چی هست
    البته من برای زیر بغل استفاده نکردم ولی برا داخل کفش که استفاده میکنم راضی هستم(اما وقتی سرچ کنی اکثرا برا زیر بغل توصیه کردن و عالی بوده)
    ضمنا برای زیر بغل بعد از این زاج سفید اگه میخواهید از محصولاتی شرکتی استفاده کنید از مام های صابونی استفاده کنید بعد از حمام وقتی زیر بغل خیس هست بزنید حدودا تا 24 ساعت دیگه عرق نمیکنه یا خیلی کم عرق میکنه

9. این کاربر از mrmmnb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز arash-king's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان من الان 2 ماه هست قرص آ - کنوترن مصرف میکنم .... قرص آ - کنوترنی که مصرف میکردم برای کشور یونان بود ..... حالا امروز پدرم رفته 5 بسته آلمانی خریده
    ولی روی بسته این اسمو نوشته : Isotret-HEXAL .... خواستم ببینم اینم همون آ - کنوترنه یا فرق داره ؟! ممنون

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

ماده موثره هردو ایزوترتینویین هست
    در واقع همونه دوست عزیز و چه بسا از اون هم بهتر
    فقط بررسی کنید میلی گرم جفتش یکی باشه...

12. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز arash-king's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ماده موثره هردو ایزوترتینویین هست
    در واقع همونه دوست عزیز و چه بسا از اون هم بهتر
    فقط بررسی کنید میلی گرم جفتش یکی باشه...
    ممنون خیالم راحت شد .... جفتشون 20 میلی گرم هستن .... 5 بسته خریدم شده 245 هزار تومن !!!! فکر نمیکردم انقر گرون باشن ....

حالا می ارزه انقدر پول دادیم بابت اینا ؟! کسی جوابی گرفته ؟!

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

ممنون خیالم راحت شد .... جفتشون 20 میلی گرم هستن .... 5 بسته خریدم شده 245 هزار تومن !!!! فکر نمیکردم انقر گرون باشن ....

حالا می ارزه انقدر پول دادیم بابت اینا ؟! کسی جوابی گرفته ؟!
    بله متاسفانه هم کمیاب شده و هم اینکه روند صعودی قیمتش وحشتناکه!
    خب از لحاظ نتیجه بخشی بالای 90% افراد جواب بسیار عالی گرفتند ایشالله شماهم جز اون دسته خواهید بود

15. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •