تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 162 از 275 اولاول ... 62112152158159160161162163164165166172212262 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,611 به 1,620 از 2750

نام تاپيک: HTC HD2 اولين گوشي اچ تی سی با پردازنده ۱ گیگاهرتز و ال سي دي 4.3 اينچي

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوستان سلام
    یه سوال دارم
    این گوشیه واقعا با قیمت مناسب با گارانتی یاس از کجا میشه خرید؟
    بهترین گارانتیش کدومه؟

داره خودمونی میشه spcivileng's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

باریکلاه به پرشین !!!

باز میگه برین 3 هفته دیگه ... پام شکست که به گوشی نرسم ! حالا هم که خوب شده پرشین تموم کرده !

دوستانی که از یاس خرید کردن ... به نظرتون از علادین برم بگیرم یا فروشگاه اصلی ؟

آدرسم لطف کنید ... آخه قراره از شهرستان بیام

کـاربـر بـاسـابـقـه M@hdi-B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

آقا یه مورد کوچیک برای مصرف کمتر باتری:

سعی کنید وقتی خیلی با گوشی کاری ندارید برید تو task manager و برنا مه های بازو ببندید.همیشه یکی دو تا برنامه اونجا ول می چرخه و بازه که به نظر من باتری مصرف می کنه.مثلا برنامه مسج یکیشه.گاهی هم اوقات ما برنامه رو کامل نمی بندیم و خبر نداریم که بازه و باتری مصرف می شه.

در ضمن این آقا کویتیه یه چیز قشنگی گفت که چطوری task manager رو بیاریم بالای لیست استارت برنامه ها که من استفاده کردم.خدائیش نمی دونم این گوشی خیلی هم تنظیمات زیادی نداره این میره کجاشو بهم می ریزه اینا رو میاره بیرون.دستش مریزاد

خب بالاخره کویته دیگه آدم مخش وا میشه!
    واسه اینکه برنامه ها باز نمونن اون تسک منجری که تو صفحه 156 گذاشتم رو نصب کن و از قسمت ستینگ و تب Button گزینه End programs by tapping"X" رو تیک بزن. اینجوری برنامه ها با X بسته می شن
    آقا با عرض معذرت بابت سوئال تكراري كه از اساتيد دارم !!!

راستش من خيلي فارسي رو نياز دارم ولي به خاطر ايراداتي كه اين فارسي سازا داشته تا حالا هيج كدومشو نصب نكردم !

مثلا اينكه ميگن گزينه send از تو مسيج حذف ميشه !!!

آقا اگه ميشه بهترين و سالم ترين فارسي ساز به همراه لينك دانلود و روش نصبش رو به من بدين !!!

با تشكر از همه اساتيد و دوستان گلم .
    این فارسی ساز:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اینم کیبرد:
    کد:
    گزینه سند ربطی به فارسی ساز و کیبرد نداره..یه برنامه داره که Send تبدیل میشه به Back و گزینه سند بصورت یه کلید گرافیکی میاد بالای گزینه Attachment که به نظرم زیباتر میشه

4. 3 کاربر از M@hdi-B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز night lord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

صفحه.......................................... .......................................برنامه ها

159............................................... .یه ریماندرِ خوب برای اطلاع از (call , sms , … )

159............................................... ................حل مشکل وارونه بودنِ نوشته ها

158......................................یه برنامه هست که میشه باهاش بدون باز کردن در گوشی سافت ریست کرد

157....................................یه برنامه هست که میشه باهاش بدون باز کردن در گوشی سافت ریست کرد (psshutxp_eng.vga.xscale)

156.......................رامهای کوک شده اکثرا این تسک منجر رو دارن اگه حوصله تعویض رام رو فعلا نداری ازاین برنامه استفاده کن

156............................................... ......................................فیکسر

154............................................... ..................دوتاساعت توي تب home

151...........................................در ضمن SPB یه ورژن جدید برای 6.5 داده بازار ( بک آپ )

151............................................... ......................فارسی ساز که مخصوصِ 6.5

150................................این اپدیت قراره سرعت لود شدن و سرعت فرستادن sms رو بیشتر کنه

147............................................... ...................برنامه ی قدرتمند Core Player

144............................................... .........تو انتی ویروس ها ، کاسپر سکی از همه بهتره

143............................................... ..............این 1.48 رسمی خود HTC از سرور خودش

142............................................... .............بهترین رام از بهترین کوکر حال حاضر هست

140........................کانورتر مخصوص شرکت HTC بهترین کانورتر برای برای پاکت پی سی هست

140............................................... ...............این سایت پر از برنامه هست برای پی پی سی

138............................................... ...................................این گالری عکس

138............................................... .........................واسه فارسی ساز اینو تست کن

136............................................... ....Asterix & Obelix_wvga_480x800 For HD2

132............................................... ..............................رام 1,61 هم واسه HD2

127............................................... ............نصب این فایل شارپنس عکس اچ دی2 رو بالا می بره

123............................................... ........................به هر حال این از فارسی ساز

123............................................... ..............اینم از فینگر کیبورد که حروف گ چ پ ژ هم داره

123..................................اینم رادیوی مخصوص ایران که یه بنده خدایی از یه جای معتبر آو رده

122............................................... ............................update رسمی برای دوربین

122............................................... ..............................رام رسمی 1.48 هم ریلیز شد

بچه ها بهتر نیست این برنامه ها تو پست اول یه جوری جمع بشه که کسی دنبال نگرده؟

6. این کاربر از night lord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

درپوش باطری همراه با کیک استند و باطری با ظرفیت بیشتر آخر همین ماه واسه hd2 ریلیز میشه.
    با این باطری میشه تا حدود 9 ساعت ویدیو تماشا کرد که عالیه و دیگه مشکل زود تموم شدن باطری هم حل میشه.
    قیمتش هم 85 دلار خواهد بود.

کد:

8. 9 کاربر از ninja3000sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mahan590280's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    زیر آسمون این شهر

پيش فرض

سلام
    کسی میدونه تو شیراز با گارانتی پرشین تله کام کجا گیر میاد؟
    اصلا نمایندگی پرشین تو شیراز کجاست؟

داره خودمونی میشه pooya_swimmer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ایران / اصفهان

پيش فرض

آقا این نمایندگی پرشین تو اصفهان کجاست ؟
    من میخوام فردا این گوشیو بگیرم .
    از کجا باید بگیرم تو اصفهان با گارانتی پرشین

آخر فروم باز S@nti@go_s&k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Jan 2008

پيش فرض

نسخه اپراتوری تی موبایل در آمریکا ارایه میشه

با 576 رم و 1 گیگ رام

به همراه مموری کارت 16 گیگ

کد:
    1 گیگ رام هم بخاطر ساپورت وین 7 گذاشته شده.

سلام
    کسی میدونه تو شیراز با گارانتی پرشین تله کام کجا گیر میاد؟
    اصلا نمایندگی پرشین تو شیراز کجاست
    آقا این نمایندگی پرشین تو اصفهان کجاست ؟
    من میخوام فردا این گوشیو بگیرم .
    از کجا باید بگیرم تو اصفهان با گارانتی پرشین
    تو سایت پرشین چیزی نبود آدرسی نبود

ولی میتونین همونجا سفارش بدین

از سایت پرشین تل کام

12. 3 کاربر از S@nti@go_s&k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه M@hdi-B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

کلی حالمون رو گرفت

ولی بی خیال....به احتمال زیاد کوکرهای xda ساکت نمی شینن و حتما یه رام لایت و سبک که با رم و رام گوشی فعلی جواب بده کوک می کنن

ولی فرمت های تصویر رو بچسبین:

* Video supported formats:
    .wmv, .asf, .mp4, .3gp, .3g2, .m4v, .avi

کد:
    رام 1.66 عربی هم ریلیز شد:
    کد:
    دوستانی که نصب کردن می گن مشکل اس ام اس ها حل شده...بازم صبر کنید خودم تست کنم خبرشو می دم

14. 5 کاربر از M@hdi-B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز offlineinternet's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ایالت کاتالونیا

پيش فرض

بچه ها بهتر نیست این برنامه ها تو پست اول یه جوری جمع بشه که کسی دنبال نگرده؟

دوست عزیز من سرم خیلم شلوغه نمیتونم این کار رو انجام بدم
    ولی فعلا همین صفحه هایی که شما گفتید رو در پست پنجم قرار دادم
    اگه شما وقت دارید این کار رو بکنید و تو یه پستی مثل همین پست قبلی قرار بده تا من در پست اول قرار بدم
    {اگه این کار رو کردی خبرم کن}

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •