تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 457 اولاول ... 61213141516171819202666116 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

من مجدادا CIS رو نصب كردم . آپديت هم شد الان خوبه سرعتشم مناسب. بعضي آنتي ويوروس يا سكيوريتي سوييت ها رو كه نصب مي كردم جداي از سرعت دماي كارت گرافيك لب تاپ رو بالا مي بردن ولي با comodo در حالت عادي 62 تا 65 هست فعلا راضي كنندست. فكر مي كنم حق با شماست من win 7 home premium نصب كردم كه زياد سنگين نباشه . احتمالا به professional تغيير بدم چون compability با بعضي نرم افزار ها هم نداره.
    چرا
    compability نداره؟ اصولا نسخه ی ultimate و پرو فقط امکانات جانبی بیشتری دارند.مثلا آلتیمیت language pack و بیت لاکر داره که نسخه های دیگه ندارن

2. این کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

آقا من این نرم افزار leak test رو گرفتم یکی نحوه تست کردن رو توضیح میده؟چون من خودم که start کردم برای هر تست( منظورم هر تست از 34 تست هست) کومودو آلارم میداد و خب من همه آلارم ها رو بلوک کردم و خب همه تست ها با موفقیت انجام شد و امتیاز 340 از 340 بدست اومد!!!
    میخواتم بدونم این درسته که برای هر کدوم از تست ها (34 تست) برای من آلارم بیاد و من بلوک کنم یا نه باید خود کومودو به صورت هوشمند همه درخواست ها رو بلوک کنه؟من فایروال نسخه 5.12 دارم، خواهشن از دوستان یکی راهنمایی کنه که نحوه صحیح تست کردن رو متوجه شم، راستی تنظیمات +D روی safe mode و فایروال روی custom policy تنظیم هست

4. این کاربر از fb.gente بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

آقا من این نرم افزار leak test رو گرفتم یکی نحوه تست کردن رو توضیح میده؟چون من خودم که start کردم برای هر تست( منظورم هر تست از 34 تست هست) کومودو آلارم میداد و خب من همه آلارم ها رو بلوک کردم و خب همه تست ها با موفقیت انجام شد و امتیاز 340 از 340 بدست اومد!!!
    میخواتم بدونم این درسته که برای هر کدوم از تست ها (34 تست) برای من آلارم بیاد و من بلوک کنم یا نه باید خود کومودو به صورت هوشمند همه درخواست ها رو بلوک کنه؟من فایروال نسخه 5.12 دارم، خواهشن از دوستان یکی راهنمایی کنه که نحوه صحیح تست کردن رو متوجه شم، راستی تنظیمات +D روی safe mode و فایروال روی custom policy تنظیم هست
    سلام

هر دو حالت، یعنی سوال و مسدود کردن اتوماتیک در کومودو هست. بستگی داره شما کدام حالت را برای کومودو تنظیم و انتخاب کرده باشید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. این کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

Comodo Internet Security Pro 2012
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

8. 3 کاربر از 55021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام.

کار تیم ما همچنان ادامه داره و من مجددا تشکر میکنم. کار گروهی خوبی بود تا اینجا. خسته نباشید.

اینم یه ویدئوی کوچیک تا اینجای کار. البته ترجمه ما هم نسخه بتا است. هنوز خیلی خیلی کار داره....

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ادامه بحثها هم در گروه

مرسی

10. 10 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و عکاسی naamre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

چرا
    compability نداره؟ اصولا نسخه ی ultimate و پرو فقط امکانات جانبی بیشتری دارند.مثلا آلتیمیت language pack و بیت لاکر داره که نسخه های دیگه ندارن
    فکر می کنم من موضوع رو نا مفهوم نوشتم . Home premium با بعضی نرم افزار ها مشکل داره منظورم این بود.

آخر فروم باز pashangparsi6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

با درود

دوستان گرامی من در هنگام نصب دیوارآتش کومودو گزینه ای که DNS کومودو رو به کار می اندازه برگزیدم. اکنون که می خوام DNS رو برای نمونه به DNS نورتون دگرگون کنم (تغییر بدم) با وجودی که به گونه ی دستی این DNS رو وارد می کنم ولی همچنان DNS کومودو روی رایانه فعال هست. به جز پاک کردن و دوباره نصب کردن دیوارآتش کومودو چه راهی هست که من بتونم DNS دلخواه خودمو وارد کنم؟

با سپاس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

آقا سریال نامبر یا کرک برای نرم افزار comodo trust connect وجود داره؟اصلا دوستان این نرم افزار رو توصیه میکنن یا نه؟چیز بدرد بخوری هست؟

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

با درود

دوستان گرامی من در هنگام نصب دیوارآتش کومودو گزینه ای که DNS کومودو رو به کار می اندازه برگزیدم. اکنون که می خوام DNS رو برای نمونه به DNS نورتون دگرگون کنم (تغییر بدم) با وجودی که به گونه ی دستی این DNS رو وارد می کنم ولی همچنان DNS کومودو روی رایانه فعال هست. به جز پاک کردن و دوباره نصب کردن دیوارآتش کومودو چه راهی هست که من بتونم DNS دلخواه خودمو وارد کنم؟

با سپاس
    درود بر شما،

بعد از دگرگون کردن DNS ، رایانه را از نو راه اندازی فرمایید.

15. 3 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز dvb595959's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

سلام دوستان...من نرم افزار Folder Lock رو روی سیستم نصب کردم که با یک شماره سریال رجیستر شده ولی هر بار که به اینترنت وصل میشم این شماره سریال رو نامعتبر میکنه.یکی بهم گفت که باید از طریق فایروال انتی ویروست اون برنامه رو بلوک کنی تا نتونه به سرورش وصل بشه...حالا از دوستان یکی راهنمایی کنه من چه تنظیماتی رو باید در کوودو اعمال کنم برای بلوک کردن این برنامه و حل مشکل...لطفا مسیر دقیق رو بهم بگید...با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •