تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 378 اولاول ... 61213141516171819202666116 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 3780

نام تاپيک: Grand Theft Auto V

پروفشنال saeedsh7j's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

اگه میشه لینک یوتیوپ بزارید
    Last edited by saeedsh7j; 14-11-2012 at 21:29.

پروفشنال manuelcalavera's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

در رابطه با سویچ بین شخصیت ها ، اگر این قضیه طوری باشه که تو مغز من هست خیلی کارا میشه باهاش کرد .

به عنوان مثال یکی از خراب کاری هایی که میشه کرد اینه :

تریلی رو نگه میداری وسط اتوبان ، طبق معمول ترافیک ایجاد میشه بعد میری رو شخصیت دوم که قبلا سوار جت شده و روی اون منطقه که ترافیک ایجاد کردی هست میای اونجا رو بمباران می کنی

یا مثلا پلیس دنبالته روی شخصیت اول ، سویچ می کنی رو شخصیت دوم با هلی کوپتر میری پلیس ها رو میزنی
    سوئیچ رو وقتی میشه کرد که وسط ماموریت نباشی . واسه همین موقع ولگردی و Free Run بشه از اینکارا کرد.

4. این کاربر از manuelcalavera بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه imi imi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Skyrim

پيش فرض

در رابطه با سویچ بین شخصیت ها ، اگر این قضیه طوری باشه که تو مغز من هست خیلی کارا میشه باهاش کرد .

تریلی رو نگه میداری وسط اتوبان ، طبق معمول ترافیک ایجاد میشه بعد میری رو شخصیت دوم که قبلا سوار جت شده و روی اون منطقه که ترافیک ایجاد کردی هست میای اونجا رو بمباران می کنی

یا مثلا پلیس دنبالته روی شخصیت اول ، سویچ می کنی رو شخصیت دوم با هلی کوپتر میری پلیس ها رو میزنی
    فکر نکنم اینطوری بشه. اگه بشه که خیلی حال میده
    به نظرم اینطوریه که وقتی داری با یه شخصیت کاری رو انجام میدی بعد سوییچ میکنی روی یکی دیگه . شخصیت قبلی همون جا نمیمونه مثلا میره کار دیگه انجام میده ممکنه ماشین سوار بشه بره.

پروفشنال neon_91's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری

پيش فرض

منم تریلرو دیدم این راکستار موسیقی تریلراشو واقعا خوب انتخاب میکنه بابا این Trevor دیوانه روانی است.اون تیکه ای که پسر مایکل گفت lets bounce مایکلم جواب داد yes we are bouncing جالب بود.فقط منتظرشم.

7. 3 کاربر از neon_91 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض New Grand Theft Auto 5

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    باز هم کمپانی راک استار تصاویری از متن سری جدید بازی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منتشر کرد که در ادامه با هم به تماشای این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] زیبا می پردازیم بازی از گرافیک زیبا یی برخوردار می باشد که به لذت خیابانگردی و صحنه های اکشن بازی می افزاید…

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9. 6 کاربر از baby_rapboy2005 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه msf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

من نمیتونم این سویچ بین شخصیت ها از کجا اوردی تو تریلر همچنین چیزی نشون نداده فک نکنم تو بازی باشه

11. این کاربر از msf66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Leon-117's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    on eath

پيش فرض

من نمیتونم این سویچ بین شخصیت ها از کجا اوردی تو تریلر همچنین چیزی نشون نداده فک نکنم تو بازی باشه
    توی تریلر نبود ولی راک استار تایید کرده سوبچ کردن بین شخصیت ها توی بازی وجود داره........
    +
    تریلر هم خیلی عالی بود،goty سال بعد 100% این بازی میشه!
    +
    من چندصفحه قبل گفته بودم کاراکترم رو مایکل اتتخاب میکنم بیشتر،الان که تریلرو دیدم به این نتیجه رسیدم که مایکل برای کارهایی که قراره تو بازی انجام بدم زیادی پیره!
    پس فرانکلین کاراکتر من خواهد بود!
    Last edited by Leon-117; 15-11-2012 at 13:19.

13. 2 کاربر از Leon-117 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

بعضی وقتا شک می کنم راک استار روی کرده زمین باشه این راک استار با این GTA اش از یه دنیای دیه اس انگار تریلرش هم روانی می کنه آدمو قلبم از جاش داره کنده میشه... یاد GTA San Andreas , GTA IV .GTA TLAD ,GTA TBGT,Red Dead Redemption ,Undead Nightmare که می افتم می خوام کل زدگیم رو فراموش کنم برم توی دنیایی که راک استار برام ساخته و توی اونجا زندگی کنم. راک استار می دونه انگار توی زندگیم از چی لذت می برم و داره اون رو برام هدیه می کنه ممنونم ازش که بزرگ ترین دلخوشی رو برام ایجاد کرده.
    دوستت دارم راک استار

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

16. 8 کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •