تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 21 اولاول ... 6121314151617181920 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 208

نام تاپيک: داستان و جزییات سری Half Life و Portal

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام به دوستان عزیز
    متونید لینک های دانلود بازی half life 2 فقط اپیزود هاشو معرفی کنید. خواهش میکم من این بازی خیلی دوست دارم لطفا جواب بدید

راحت ترین راه خرید از استیمه. حراج تابستان استیم هم نزدیکه که با یه هزینه بسیار کم Orange Box و یا Half-Life : Complete pack رو می تونید تهیه کنید.

2. 3 کاربر از ξα6ηερ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

فکر کنم تا هالف لایف 3 بیاد باید کلا سیستمو بریزم دور بازم مثله هالف لایف 2 4 سالی تو کفش بمونم تا سیستمه جدید بگیریم که بکشه در
    حد فریمی بازیش کنیم اونم فکر نکنم واسه pc حالا حالاها بیاد یه سال بعد از اینکه برا ,xbox 1 ps4 اومد واسه مام میادش که دیگه سیستممون نمیکشه باید کلا تویض کنیم

4. 2 کاربر از ach-1357 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

فکر کنم تا هالف لایف 3 بیاد باید کلا سیستمو بریزم دور بازم مثله هالف لایف 2 4 سالی تو کفش بمونم تا سیستمه جدید بگیریم که بکشه در
    حد فریمی بازیش کنیم اونم فکر نکنم واسه pc حالا حالاها بیاد یه سال بعد از اینکه برا ,xbox 1 ps4 اومد واسه مام میادش که دیگه سیستممون نمیکشه باید کلا تویض کنیم
    برای نگرانی خیلی زوده، اول که باید ببینیم کی آنونس میشه انشالله
    مورد دیگه هم اینه که هم HL1 و هم HL2 (و شاید HL3) به شکلی بودند که روی دامنه وسیعی از سخت افزارهای ضعیف و قوی اجرا میشدند (تنظیمات Software Render و Open Gl توی HL1 بخشی از میراث اون زمان بود که فراموش نمیشه)

6. 4 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ی جمله معروف که تو کانترهای 1 و 2 رو دیوار نوشته شده بود اونم به فارسی این بود (فریمن اینجا بود)
    داشتم تو سایت valve میچرخیدم دنبال اخبار که چشم خورد به اسم کانتر جدید تو بازیها که رفتم ببینم چ خبره عکسی که از کانتر گذاشته بود
    به فارسی روی دیوار نوشته یمن و خط زیرش نوشته بود که یمن قسمت جا مونده از کلمه فریمنه منفکر کردم بازیش تو یمنه تا کلمه بود با علامت تعجب رو دیدم یا افتاد رو
    دیوار نوشته بودند گوردن فریمن اینجا بود به فارسی دقیقا همین جمله تو کانتر 1 و همین جمله هم تو کانتر جدید هست که نشانه برگشت زوده زوده فریمنه حالا 1 سوال چرا
    فارسی نوشته رو دیوار ؟ که این عکسم خود سایت سازنده تو قسمت بازیها و عکس اصلی بازی کانتر قرار داده دلیل فارسی نوشتنشونون نفهمیدم

8. این کاربر از ach-1357 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    به این ادرس رفته و عکس اصلی سمت راست رو ببینین رو دیوار فارسی نوشته یمن
    ا بود
    که یعنی گوردن فریمن اینجا بود

10. 3 کاربر از ach-1357 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

12. 3 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

? ? Prepare for unforeseen consequences

If you launched Half-Life 2 earlier today, you may have been surprised to hear every NPC delivering their lines in Korean instead of your language of choice Valve updated the original Portal with clues just prior to the announcement of Portal 2, so fans were bouncing of the walls in hopes that this was the start of some new ARG leading up to the announcement of the mythical Half-Life 3. The theories were given some weight when Steam Support tweeted this cryptic message:

The Korean text translates to "Prepare for unforeseen consequences," a reference to a chapter in the first Half-Life. he bug has been fixed and NPCs should now speak the right language. A Valve employee stepped into the comments section of the latest patch notes, apologizing for the mistake and shooting down the theories: "No ARG sorry, just me mucking up."

Naturally some fans are denying the simple explanation and assuming that this is an elaborate hint towards a reveal during the Steam Summer Sale.

.

14. 2 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه half life2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    ایران ایلام

پيش فرض

ی جمله معروف که تو کانترهای 1 و 2 رو دیوار نوشته شده بود اونم به فارسی این بود (فریمن اینجا بود)
    داشتم تو سایت valve میچرخیدم دنبال اخبار که چشم خورد به اسم کانتر جدید تو بازیها که رفتم ببینم چ خبره عکسی که از کانتر گذاشته بود
    به فارسی روی دیوار نوشته یمن و خط زیرش نوشته بود که یمن قسمت جا مونده از کلمه فریمنه منفکر کردم بازیش تو یمنه تا کلمه بود با علامت تعجب رو دیدم یا افتاد رو
    دیوار نوشته بودند گوردن فریمن اینجا بود به فارسی دقیقا همین جمله تو کانتر 1 و همین جمله هم تو کانتر جدید هست که نشانه برگشت زوده زوده فریمنه حالا 1 سوال چرا
    فارسی نوشته رو دیوار ؟ که این عکسم خود سایت سازنده تو قسمت بازیها و عکس اصلی بازی کانتر قرار داده دلیل فارسی نوشتنشونون نفهمیدم
    من فکر میکنم دلیل فارسی نوشتنش این بوده که اکثر مردم جهان اینگلیسی بلدند و البته تعداد مسلمان ها و کسانی که عربی بلدند کم نیست به طور کلی فارسی زبانیه که از تمام زبانا کمتر مورد استفاده قرار میگیره حالا میگی این چه ربطی داره ربطش به اینه که والو نخواسته افراد زیادی از این موضوع با خبر بشن و اگه بخوانم باید کلی کند وکاو کنند تنها کشورایی هم که فارسی بلدند ایران و دو کشور دیگست تازه هرکی ندونه فکر میکنه این نوشته عربیه و اگه عربی بدونه بازم نمیفهمه چی نوشته

داره خودمونی میشه galms2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام من این بازی را خیلی دوست دارم ولی نمی دونم از کجا تهیه کنم منظورم خرید اینترنتی نیست خرید دستی هستش.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

من فکر میکنم دلیل فارسی نوشتنش این بوده که اکثر مردم جهان اینگلیسی بلدند و البته تعداد مسلمان ها و کسانی که عربی بلدند کم نیست به طور کلی فارسی زبانیه که از تمام زبانا کمتر مورد استفاده قرار میگیره حالا میگی این چه ربطی داره ربطش به اینه که والو نخواسته افراد زیادی از این موضوع با خبر بشن و اگه بخوانم باید کلی کند وکاو کنند تنها کشورایی هم که فارسی بلدند ایران و دو کشور دیگست تازه هرکی ندونه فکر میکنه این نوشته عربیه و اگه عربی بدونه بازم نمیفهمه چی نوشته
    افرین دقیقا همینه .حالا همین کلمه رو تو کانتر قدیمی هم میبینین.که فرمین اینجا بود .چرا فریمن تو بین سربازای کانتر باشه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •