تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 89 اولاول ... 61213141516171819202666 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 881

نام تاپيک: Wildfire | گوشي ارزان قيمت HTC با سيستم عامل اندرويد

پروفشنال aron110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    عزیزان من یه wild fire خریدم اصلا نمیدونم چطوری
    1-بازی بریزم توش
    2-دیوایس منیجرش کجاست و چه جوری کار میکنه
    3-فارسی کردن رو تو اون سایت که بالا نوشتید دیدم ولی نفهمیدم اگه میشه یه خورده توضیح بدین.
    4-ترو خدا کمک کنید دارم دیونه میشه از دست این گوشی

2. این کاربر از aron110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام
    من یه wildfire گرفتم که وقتی تو حالت Sleep می ره و Misscall یا SMS داشته باشم چراغ سبز گوشه سمت چپ شروع به چشمک زدن می کنه . اما این چشمک زدن فقط برای 5 دقیقه طول می کشه . از دوستان در مورد سایر مدلهای HTC پرسیدم می گن گوشیهای دیگه HTC تا زمانیکه گوشی رو On نکنی و SmS یا Misscall رو نبینی چشمک زدن یا آلارم دادن متوقف نمیشه.
    به نظر شما این یه مشکله یا از ویژگی خود گوشیه ؟ که البته اگر اینطور باشه این یه ضعفه بزرگه .

در آغاز فعالیت Saleh_hz1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام
    من یه wildfire گرفتم که وقتی تو حالت Sleep می ره و Misscall یا SMS داشته باشم چراغ سبز گوشه سمت چپ شروع به چشمک زدن می کنه . اما این چشمک زدن فقط برای 5 دقیقه طول می کشه . از دوستان در مورد سایر مدلهای HTC پرسیدم می گن گوشیهای دیگه HTC تا زمانیکه گوشی رو On نکنی و SmS یا Misscall رو نبینی چشمک زدن یا آلارم دادن متوقف نمیشه.
    به نظر شما این یه مشکله یا از ویژگی خود گوشیه ؟ که البته اگر اینطور باشه این یه ضعفه بزرگه .
    متاسفانه همینطوره که شما میگی

کـاربـر بـاسـابـقـه zahedy2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    صفحه 8140 کتاب زندگی ...

پيش فرض

سلام
    من یک ppc در حاشیه 300 می خوام بگیرم (جاوا و سیمبین تست شده و دیگه حال نمی ده!! - عجب معیاری!)

فعلا بین وایلدفایر و B7300 Omnialite مانده ام.

هنوز تمایزی بین ویندوز و آندرویید نتونستم برقرار کنم چون وقت تحقیق نداشته ام

اما این دو گوشی:
    سی پی یو سامسونگ قویتر هست (800-528)
    صفحه نمایش وایلدفایر 16 میلیون اما رزولوشن کمتری داره
    یکی ویندوزه و دیگری آندرویید !
    دوربین ها تفاوت می کنند

اصلا اینجا بخونید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    عدم وجود جک 3.5 میلی هم که تو ذوق می زنه تو سامسونگ چون من با پلیر آهنگ گوش می دهم و ممکنه بخوام از هدفون اون استفاده کنم

حالا با فرض اینکه من هیچ اطلاعی نسبت به ویندوز و آندروئید ندارم و ساپورت نرم افزار برام مهمه یک نظر بدهید

این تفاوت سی پی یو آزار دهنده است؟

تنکس اِ لات

یک پاکت پی سی + یک آندو تو این رنج یا کمی بالاتر هم معرفی کنید
    Last edited by zahedy2006; 04-12-2010 at 00:34.

اگه نباشه جاش خالی می مونه valapeji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    شهری که هر چی توش می بینی باعث تحریکه

پيش فرض

روت کردن ممکنه که صدمه بزنه؟

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    صفحه 8140 کتاب زندگی ...

پيش فرض

سلام
    این که ایجا نوشته ، ای یعنی چه ؟

آيا مي دونستيد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (امتیاز: -2 از 22 نفر نظر دهنده)
    با سلام با اين که اين گوشي نمايانگر زيبايي و به معناي واقعي آن است اما بايد بعضي مسائل و موارد را مورد توجه قرار دهيد و آنها اين که اين گوشي داراي سيستم عامل آندرويد است، يک سيستم عامل پرقدرت همراه با بانک نرم افزاري بي پايان. بله اين درست است و شما در هرجا که اسم از آندرويد مي آوريد فقط تعريفها و معجزه ها و قابليتهاي آن را مي شنويد، اما نبايد اينجا را با محل ساخت گوشي اشتباه بگيريد، شما آيا فکر مي کنيد که پس از خريد اين گوشي خواهيد توانست به اين همه امکانات دسترسي پيدا کيد؟ آيا از اين ترس نداريد که اين گوشي هيچ گونه گارانتي معتبري ندارد و در صورت مشکل پيدا کردن شايد ديگر نتوانيد آن را تعمير کنيد. آيا مي دانيد که android market در ايران جواب نمي دهد و براي نصب نرم افزارهاي اين گوشي بايد از روش هاي دشوار کامپيوتر و برنامه نويسي استفاده کنيد. آيا مي دانيد که پس از خريد اين گوشي براي براورده کردن نيازها وقابليتهاي اين گوشي بايد هميشه در انجمنهاي تخصصي موبايل گشت بزنيد تا بتوانيد براي مشکلات و سوالات خود پاسخي بيابيد. آيا شما از اين اصطلاحات عجيب و قريب داخل انجمنها خبري داريد؟ آيا ميدانيد که GPS اين گوشي تقريبا در ايران جواب نمي دهد و هيچ گاه نمي توانيد همانند Ovi Maps نوکيا در خيابانهاي تهران و شهرستانها تفريح کنيد و نزديکترين مسبر و نزديکترين رستورانها و... را به راهتي و اتوماتيک پيدا کنيد و از فاصله و سرعت خود مطلع شويد. آيا مي دانيد که WIFI و GPRS اين گوشي در حالت عادي پشتيباني نمي شوند و براي دسترسي به آنها بايد کلي تنظيمات و نرم افزارها روي اين گوشي نصب کنيد. آيا مي دونيد که معمولا اين گوشيها از طريق بلوتوث فايل ارسال نمي کنند که براي اين کار خيلي بايد زحمت بکشيد، آيا مي دانيد که معمولا اين گوشيها زبان فارسي را پشتيباني نمي کنند و براي نصب آن بايد کلي درد سر را تحمل کنيد و گاها هزينه اي را هم متحمل شويد. و از همه مهمتر آيا مي دانيد که براي آپديت اين گوشي بايد با فلش زدن گوشي و انواع باکسها و روشهاي مختلف آن آشنايي داشته باشيد و هيچ وقت نمي توانيد به صورت آنلاين گوشيتان را آپديت کنيد و به محض اين که گوشي بي گارانتيتان را به اينترنت وصل کرديد، کاملا لاک مي شود و ديگر نمي توانيد از آن استفاده کنيد و براي آنلاک کردن آن بايد کلي زحمت بکشيد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خوب فکر کنم که يواش يواش اين موضوع براتون جالب شده و اما حالا به ادامه مطلب توجه کنيد: آيا مي دونستيد که اگر بتونيد کاملا نحوه کار کردن با اين زبان برنامه نويسي و نحوه اتصال گوشي به کامپيوترو فلش زدن آشنايي پيدا کنيد و برتمامي اين مشکلات از جمله وجود يک اينترنت دائمي براي کار در انجمنها و يافتن نيازهايتان غلبه کنيد اونوقت مي تونيد گوشي رو به هر شکلي که دوست داريد در بياريد، مشکلات اون رو برطرف کنيد، زبان فارسي روي گوشيتون پياده کنيد، گوشيتون رو -- کنيد، نرم افزارهاي جاوا رو به آندرويد تبديل کنيد، نرم افزارهاي مربوط به سيستم عامل هاي ديگه رو روي گوشيتون اجرا کنيد، با کمي زحمت پلت فرم و سيستم عامل هاي ديگر رو روي گوشيتون پياده کنيد، زبان نرم افزارها رو تغيير بديد، به تنظيماتي که هيچ وقت در حالت عادي نمي تونيد به اونها دسترسي داسته باشيد دسترسي پيدا کنيد، نرم افزارهاي بسيار قدرتمندي که حتي باورتون هم نميشه و مي تونند با نرم افزارهاي کامپيوتر رقابت کنند رو روي گوشي نصب کنيد، بازيهاي فوق العاده گرافيک بالا رو روي گوشيتون نصب کنيد بازيهايي که حتي با PSP رقابت مي کنند، از گرافيک بالاي رايط کاربري لذت ببريد و جلوه هاي بسيار گرافيک بالا رو روي گوشيتون پياده کنيد، از وب گردي در گوشيتون نهايت لذت رو ببريد و هميشه ايميلهاتون دسترسي داشته باشيد و وقتي که نمايش جلوه ها رو در گالري به دوستانتون نشون مي ديد کفشون ميبره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! آيا مي دونستيد که اين گوشي هم مثل کاميوتر داراي صفحه Setup است!!! و با نگه داشتن کليد منو قبل از روشن شدن گوشي مي تونيد به اون دسترسي پيدا کنيد و وارد تنظيمات فوق العاده خطرناک اون بشيد!!!!!!!!! حالا فکر مي کنيد که من دروغ ميگم؟ اگه باورتون نميشه يه سري تا انجمنهاي تخصصي آندرويد بزنيد تا باورتون بشه! براي هر گوشي يک بخش مجزا دارن تا به مشکلات اونها رسيدگي بشه. حتما بعضيها ميگن که اينها که اصلا مشکل به حساب نمياد و اين حرف اونها کاملا درسته به شرط اين که اين همه وقت داشته باشيد و بر تمامي قسمتهاي گوشي وارد باشيد. اگر بتونيد تمامي اين موارد رو از مسيرتون برداريد، اونوقته که به روياي ANDROID دست پيدا کرديد... . تمام

اگه نباشه جاش خالی می مونه valapeji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    شهری که هر چی توش می بینی باعث تحریکه

پيش فرض

روت و کاستوم رام چیه.
    من تا هفته دیگه می خوام wildfire بگیرم.
    از اندروید هیچی نمی دونم.
    کمک کمیدکه چی کارا باید بکنم.

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    صفحه 8140 کتاب زندگی ...

پيش فرض

سلام
    این گوشی تو سایت htc دات کام ! تو لیست محصولات نیست چرا؟

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    صفحه 8140 کتاب زندگی ...

پيش فرض

اینجا مدیر یا کاربر فعال نداره که حداقل بیاد بگه سوالتون غلطه و این پست را پاک کند ؟ !!

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام
    این گوشی تو سایت htc دات کام ! تو لیست محصولات نیست چرا؟
    اینجا مدیر یا کاربر فعال نداره که حداقل بیاد بگه سوالتون غلطه و این پست را پاک کند ؟ !!
    سلام.

اولا" که یکم باید حوصله تون بیشتر باشه.شما خودتون کاربر فعال هستید و میدونید که به هر حال همه 24 ساعته که آنلاین نیستن.تو انجمن شما هم قطعا" از اینگونه مسائل هست.
    اما در مرحله دوم این گوشی تو سایت HTC هست اینم لینکش:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

12. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •