تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 73 اولاول ... 61213141516171819202666 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 722

نام تاپيک: کارت صدا و میکروفن خوب برای استودیو خانگی

حـــــرفـه ای vioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

درود به شما
    نه من هنوز کارت نخریدم
    ممنون میشم لیست رو بدین
    و 2و3 تاشو پیشنهاد بدین
    من از m-audio profire610 خیلی خوشم اومده،نظرتون چیه؟
    سپاسگذارم دوست من
    دوست من سلام

عذر خواهی مجدد بابت تاخیرم
    متاسفانه این چند روزه برام یه کاری پیش اومده که خیلی کم تونستم بیام به سایت سر بزنم

من دفعه ی قبل از کافی نت براتون پست ارسال کردم ، برای همین نتونستم در مورد همه کارت ها بنویسم

الان که روی کارت های هم رنج خورد شدم دیدم Profire واقعا یه سرو گردن بالا تر از بقیه است.
    حالا که تصمیم گرفتین که بالای 300 تومان هزینه کنید پیشنهاد اکید میکنم که از USB صرفنظر کنید.
    Firewire ها مدل های خیلی خوبی داره ، یک سریشون حدود 300 تا 500 قیمت دارند و یک سری دیگه بالای 600
    سری اول برای کار شما خیلی مناسبه چون مدل های گرونتر ورودی و خروجی های بیشتری دارند و یک سری قابلیت های خاص

از براند های دیگه در سری کارت های 1394 میشه به TC Electronic ، Alesis ، Echo و ادیرول اشاره کرد
    ادیرول تقریبا برای کار شما کاربردی نداره چون هم خیلی قیمت های فضایی داره هم بیشتر برای سیستم های Roland خوبه
    Alesis هم براند خوبیه مخصوصا مدل Io14 السیس خیلی دستگاه خوبیه اما فکر میکنم با وجود سیستم های جدید M-Audio و TC بهتر باشه که به این دستگاه کمتر فکر کنید.

TC هم کارت های بسیار عالی و حرفه ای داره
    یک سری از سیستم های این شرکت به نام Power Core هستش که سخت افزار و نرم افزار مخصوص خودش رو داره که بصورت کامپتیبل با هم کار میکنند و بیشتر مخصوص استدیو های حرفه ایه.
    سری بعدی کارت های تی سی Konnekt ها هستند.
    متاسفانه من قیمت دقیق مدل های TC رو ندارم اما مدل هایی که به کار شما میاد این مدل هاست

بترتیب از ضعیف به قوی

Konnekt 6

Konnekt 8

Konnekt 24D

Konnekt Live

مدل کانکت 6 یک دکستاپ ریکوردینگ خوبه که متاسفانه از میدی پشتیبانی نمیکنه اما مدل های بعدی مخصوصا مدل لایو جزو حرفه ای ترین کارت های Firewire حال حاضر دنیاست!

اما M-Audio

ام آدیو 2 کارت چند سال قبل توسط شرکت معظم Avid خریده شد! این خرید برای M-Audio تحولاتی رو بهمراه داشته که به موقش براتون میگم
    ام آدیو تو این چند سال اخیر 2 3 تا دستگاه خوب تولید کرده که فروش خوبی هم داشته
    یکی دستگاه Fast Track و دیگری سری Fire wire
    از Fast Track ها میشه به Fast Track - Fast Track Pro و Fast Track Ultra اشاره کرد
    این دستگاه های خیلی قابلیت های خوبی با وجود USB بودنشون داشتند اما معضل بزرگ اونها همین USB بود ، البته هنوز هم خیلی حرف ها برا گفتن دارند.
    از Firewire ها هم 2 مدل 410 و 1814 جزو بهترین های این شرکت بودند.

اخیرا سری Pro Fire توسط M-Audio عرضه شده که با هوشمندی خاصی طراحی شده (این هوشمندی رو میشه به Avid نسبت داد)
    قابلیت های این کارت رو میشه ترکیبی از Fast Track Pro و Firewire 410 دونست ، یعنی این دستگاه تمامی ضعف های این مدل خوب رو برطرف کرده و کاملا بر اساس خاسته ی خیل عظیمی از کاربران ساخته شده
    از طرف دیگه طراحی و رنگ بندی این کارت خیلی نزدیک به دستگاه Konnect Live هستش
    این به این معنیه که M-Audio خواسته با این دستگاه رقابت کنه ، درسته که تا حدودی تونسته اما باید قبول کرد که Konnekt Live یک کارت کاملا حرفه ایه.

قیمت Profire 610 رو دقیق نمیدونم اما بعید میدونم زیر 500 باشه ، چون قیمت جهانی اون حدود 480 دلاره و مطمئنا باید تو ایران بالاتر از اینها باشه ، مگر اینکه با افت قیمت مواجه شده باشه

فکر میکنم بهتر باشه روی مدل های 6 ، 8 ، 24ِD و Live از TC و مدل Profire 610 از M-Audio فکر کنید.
    به طور حتم 1 یا 2 مدل از 4 مدل TC از گردونه ی رقابت به علت قیمت بالا حذف میشه ، اما بطور کلی میشه گفت دستگاه های TC حرفه ای تر هستند ، از طرف دیگه امتحان خودشون رو پس دادند ( ProFire خیلی جدیده )

اما از لحاظ I/O و پرفورمنس نسبت به قیمت روی کاغذ Profire پیروزه ، به نظر من بهتره اول اولیت انتخاب رو به مدل های TC بدید ، اگر مشکل هزینه ی بالا پیش اومد برید سراغ Profire .
    و قشنگتره که انتخاب رو به سمت کارتهایی مثل 410 نیارید ، چون تکنولوژی بکار رفته در کارتهای Firewire جدید مثل Live و Profire خیلی برتری های زیادی داره
    باز هم تاکید میکنم از کنار TC ها بسادگی نگذرید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در آخر انتخاب با شماست

امیدوارم بی برنامگی و تاخیر من رو بخشیده باشید

موفق باشید
    یا علی

Last edited by vioman; 12-03-2009 at 02:30.

2. این کاربر از vioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه myhopemusic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

ممنون از لطف بینهایت شما دوست گرامی vioman
    من شنبه میرم سراغ کارت های TC
    من از m-audioمدل 610و410 خوشم اومده بود ولی خوب هرچی شما بگین
    و چون m-audio کارتهاش همه بازار و گرفته فکر میکنم قابل اعتماد نباشن چون بهرحال به خاطر ارزون بودنشون تجاری ساخته شدن و شاید نقصایی داشته باشند بنابراین خوشحال شدم که مدلهای جدید رو بهم معرفی کردین،ممنونم

فقط اگه جایی رو میشناسید من ممنون میشم بگین برم اونجا
    چون تو پایتخت که چیزی پیدا نکردم بعلاوه اونا فروشنده حرفا ای کارت صدا نبودن.

امیدوارم این هفته قال قضیه رو بکنم.

ممنون از لطف شما

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

آخر تمومش کردم
    profire 610 :

سری های تی سی خوب بودن ولی مدل live که 950 تومن بود و سری 6 هم جالب نبود و می دی فکر کنم نداشت و مدل 24 هم بالای 700 تومن بود و موند مدل 8 که 500 چوب بود ولی 4 تا خروجی نسبت به profire610 کم داشت بنابراین چون 610 ام آیودیو قیمتش از مدل 8 تی سی یه کم بیشتر بود (560) آخرش ترجیح دادم همون و بخرم. امیدوارم اذیت نکنه چون هنوز کابلهامو نخریدم که تستش کنم.

vioman من ازت ممنونم و می خوام یه شیرینی بهت بدم.دست کم یه قهوه با ما باش برای تشکر.

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

ممنون از لطف بینهایت شما دوست گرامی vioman
    من شنبه میرم سراغ کارت های tc
    من از m-audioمدل 610و410 خوشم اومده بود ولی خوب هرچی شما بگین
    و چون m-audio کارتهاش همه بازار و گرفته فکر میکنم قابل اعتماد نباشن چون بهرحال به خاطر ارزون بودنشون تجاری ساخته شدن و شاید نقصایی داشته باشند بنابراین خوشحال شدم که مدلهای جدید رو بهم معرفی کردین،ممنونم

فقط اگه جایی رو میشناسید من ممنون میشم بگین برم اونجا
    چون تو پایتخت که چیزی پیدا نکردم بعلاوه اونا فروشنده حرفا ای کارت صدا نبودن.

امیدوارم این هفته قال قضیه رو بکنم.

ممنون از لطف شما
    آخر تمومش کردم
    profire 610 :

سری های تی سی خوب بودن ولی مدل live که 950 تومن بود و سری 6 هم جالب نبود و می دی فکر کنم نداشت و مدل 24 هم بالای 700 تومن بود و موند مدل 8 که 500 چوب بود ولی 4 تا خروجی نسبت به profire610 کم داشت بنابراین چون 610 ام آیودیو قیمتش از مدل 8 تی سی یه کم بیشتر بود (560) آخرش ترجیح دادم همون و بخرم. امیدوارم اذیت نکنه چون هنوز کابلهامو نخریدم که تستش کنم.

vioman من ازت ممنونم و می خوام یه شیرینی بهت بدم.دست کم یه قهوه با ما باش برای تشکر.
    دوست خوب من سلام

خیلی خوشحال شدم تصمیم درستی گرفتین انتخابی اصول گرا داشتین

امیدوارم این دستگاه در ماندگار شدن نغمه های شما همراهیتون کنه

و امیدوارم در راهی بی منتها چون موسیقی ، خدا تنها امیدتون باشه

یا علی
    Last edited by vioman; 18-03-2009 at 03:27.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

سپاس از لطف شما

profire 610 کارت خوبیه و صدای خوبی از گیتار میشه گرفت ازش
    می دی شو امتحان نکردم هنوز
    میکروفن من behringer c1 هستش
    ووقتی وصلش میکنم و ولوم رو بالا میبرم نویز داره به صورت خش خش با فاصله نمی دونم چیکارش منم.

به هرحال من در خدمت شما هستم به خاطر لطفی که به من کردین

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

سپاس از لطف شما

profire 610 کارت خوبیه و صدای خوبی از گیتار میشه گرفت ازش
    می دی شو امتحان نکردم هنوز
    میکروفن من behringer c1 هستش
    ووقتی وصلش میکنم و ولوم رو بالا میبرم نویز داره به صورت خش خش با فاصله نمی دونم چیکارش منم.

به هرحال من در خدمت شما هستم به خاطر لطفی که به من کردین
    دوست من سلام

آغاز سمفونی بهار رو خدمتتون تبریک میگم

در مورد ولوم صدا
    پشنهاد میکنم ولوم رو هیچ وقت بالاتر از میانگین اون نبرید
    هم به دستگاه فشار میاد هم صدای حاصل با نویز همراه میشه

پیشنهاد میکنم وقتی رکورد های حرفه ای رو شروع کرید سخت افزاری های جانبی رو از سیستم باز کنید(TV-Modem - USB & Ilink Device)
    مخصوصا مخصوصا مودم رو

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

درود به شما

سال نو رو شادباش میگم

وسایل جانبی رو باز می کنم ببینم مشکل حل میشه یا نه

البته با ولوم پایین میشه رکورد کنم ولی ترجیح میدادم بازه صوتیم زیاد باشه تا بتوم روش یه دستایی ببرم ولی بازم خوبه.

ولی گیتار واقعن مشکلی نداره و صدای اون بدون تاخیر و بدون نویز و هرچیزی رکورد میشه

سپاس از لطف شما

داره خودمونی میشه amirs66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من همه post ها رو خوندم.از اطلاعاتي كه دادين ممنونم.منم ميخوام يه studio خونگي بزنم.الان نميخوام روي اتاق آکوستیک سرمايه گذاري كنم.بيشترم ضبط با كيفيت صدا واسم مهمه. كارت صدا +mic مناسب شرايطم ميخوام.اگه راهنمايي كنيد ممنون ميشم.
    1-پولم تا 1ميليون ت.
    2-سيستمم لب تاب toshiba. ram:2g cpu:intel core 2 duo t7100
    3-هدفم record صدا با كيفيت بالا(خوانندگي) + 1گيتار هم

داره خودمونی میشه amirs66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

kasi javab nemide?

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

من همه post ها رو خوندم.از اطلاعاتي كه دادين ممنونم.منم ميخوام يه studio خونگي بزنم.الان نميخوام روي اتاق آکوستیک سرمايه گذاري كنم.بيشترم ضبط با كيفيت صدا واسم مهمه. كارت صدا +mic مناسب شرايطم ميخوام.اگه راهنمايي كنيد ممنون ميشم.
    1-پولم تا 1ميليون ت.
    2-سيستمم لب تاب toshiba. Ram:2g cpu:intel core 2 duo t7100
    3-هدفم record صدا با كيفيت بالا(خوانندگي) + 1گيتار هم
    دوست عزیز
    اگر پست های قبلی خونده باشید میبینید که در مورد میحط های آکوستیک و سخت افزار های مورد نیاز برای یک رکورد خوب زیاد بحث شده.
    به اختصار بگم که هزینه کردن سنگین برای یک استدیوی خانگی خیلی نمیتونه کار درستی باشه ، یک کار جدی باید در استدیو بسته بشه.
    شما میتونید هزینه ی خودتون رو صرف سخت افزار های مناسب کنید و از روش های معمول و ساده برای آکوستیک کردن حدودی یک محیط کوچک استفاده کنید.

آکوستیک کردن یک اتاق کوچک در صورتی که اون اتاق شرایط این کار رو داشته باشه چندین میلیون هزینه در بر داره .
    البته توجه داشته باشید که همه ی سخت افزار های صوت و کارت های صوت با لپ تاپ اون طور که باید جواب نمیدن و شما باید سخت افزاری رو تهیه کنید که قابلیت سازگاری با لپ تاپ و محدودیت های اون رو داشته باشه.

خوشبختانه چون به ورودی های کمی نیاز دارید میتونید از کارت هایی استفاده کنید که مخصوص خواننده و یک ساز سولو (معمولا گیتار) هستند .

لپ تاپ شما از چه اینترفیس های پشتیبانی میکنه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •