تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 275 اولاول ... 61213141516171819202666116 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 2750

نام تاپيک: HTC HD2 اولين گوشي اچ تی سی با پردازنده ۱ گیگاهرتز و ال سي دي 4.3 اينچي

اگه نباشه جاش خالی می مونه navid_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

درسته .. ولی انتظار میرفت حداقل باتریش 1500 باشه با این همه امکاناتی که داره ...

کنجکاو شدم بیاد ببینم چطوره
    یکی از دلایل واضحش میتونه تلاش HTC برای پایین آوردن قیمت باشه. برای کمک به مشکلی که الان در رقابت با سامسونگ داره

تازه کنجکاو شدی ؟!!

اچ دی باطری 1350 میلی آمپر روش بود نه1500 .
    ..
    my mistake !!

خوب پس مصداق حرفم بیشتر تامین میشه

پ.ن: حالا نمیشد سر 150 تا، بیخود سوتی از ما نگیری ؟

2. این کاربر از navid_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

3

یکی از دلایل واضحش میتونه تلاش HTC برای پایین آوردن قیمت باشه. برای کمک به مشکلی که الان در رقابت با سامسونگ داره

تازه کنجکاو شدی ؟!!

اره تازه کنجکاو شدم چون بچه های حرفه ای میگن مصرفش خوبه ولی بنده فک رمیکردم مدت باتریش خوب نیس .. کنجکاو شدم ببینم واقعا انقد تو تکنولوژی پیشرفت ایجاد شده اونم ببا صفحه نمایش tft

حالا تک تک تا پس فردا بیاین یک کلممو نقل قول کنین !

اتفاقا سوتیتو دیدم ولی نگرفتم

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اره تازه کنجکاو شدم چون بچه های حرفه ای میگن مصرفش خوبه ولی بنده فک رمیکردم مدت باتریش خوب نیس .. کنجکاو شدم ببینم واقعا انقد تو تکنولوژی پیشرفت ایجاد شده اونم ببا صفحه نمایش tft

حالا تک تک تا پس فردا بیاین یک کلممو نقل قول کنین !

اتفاقا سوتیتو دیدم ولی نگرفتم
    فقط چون گفتی !!

دمت گرم همشهری ، به این میگن یک فروم باز با تجربه ، میدونه اینطور سوتی ها طبیعیه و در اصل کلام هم اشکالی ایجاد نمیکنه، برای همین برش نمیداره بزنه تو صورت آدم که بعدا منم منتظر سوتی هاش باشم

5. 2 کاربر از navid_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه M@hdi-B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من منظورم این بود که بازم با باطری 1350 میلی آمپر و ال سی دی و .....مصرفش خوب بود.

جناب pulp_152 شما هم اگه از نقل قول کردن ناراحت میشی 2صفحه راجع به باطری و سوتی و این حرفا پست نمی دادی .

این بحث هم همینجا تموم میشه......بذارید گوشی معرفی بشه....پاش برسه به ایران بعد سرش بحث کنید.

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بنده هم مزاح میکردم با هر دوتون که دور هم باشیم سوتی که قابل شما رو نداره، هر چندتا که خواستید بگیرید.

زیاد هم جدی و سفت و سخت نباشید ، اینجا یک محل غیر رسمیه

در ضمن همه ی لطفش به بحث های قبل از رسیدنشه ، وقتی خریدیمش دیگه بحث ها شکل دیگه ای پیدا میکنه.

------------------

بگذریم،
    مشخصات لئو بطور رسمی از طریق HTC منتشر شد :
    (نکات قابل توجه تر رو براتون قرمز کردم )

Platform
    Ultra slim bar type touch phone / Windows Mobile 6.5 Professional
    Processor/Chipset
    Qualcomm MSM 8250, 1GHz
    Memory / Internal Storage
    ROM: 512 MB / RAM: 320 MB / HD: 207.13MB
    Display Module
    4.3-inch 480×800 WVGA resolution / 65K-color / Sensitive touch screen (Capacitive) / Keep support Multi-Touch capability for WM7 Chassis
    HSPA/UMTS/EDGE/GPRS/GSM Function
    Internal antenna
    HSPA/UMTS 2100/900 MHz and GSM/GPRS/EDGE
    Quad-band (850/900/1800/1900 MHz) / HSDPA / 3GPP Release 5 compliant
    Up to 7.2Mbps / HSUPA / 3GPP release 6 compliant / UE category 5, up to 2 Mbps peak rate / EGPRS Functionality / EGPRS class B / Multi-slot class 12 (10 Operator dependent) / PBCCH
    Standalone GPS
    Internal GPS antenna
    Sensors
    Motion G-sensor / Proximity sensor / Ambient Light Sensor / FM Radio
    Digital Camera
    Main camera: 5 MP Color CMOS with auto focus / 2x LED flash
    Key/Button/Switch
    Volume up and down control / Send Key / End Key (Power Key) / Windows Key / Home Key / (Cinema mode Key, TBD) / Back Key / Reset
    Notification
    Notification by sound, vibration, LEDs or status shown on the display
    One dual colors (Green and Amber) LED in the left / lens for PDA event, battery and charging / status
    Audio
    Built-in microphone / Receiver / Loud speaker with hands-free support
    Connectivity & Interface
    Bluetooth / Version 2.1 compliant with EDR / Wi-Fi / IEEE 802.11 b/g compliant / Micro-USB: / USB 2.0 High-Speed client / 3.5 mm stereo audio jack with mic / 1.8/3V USIM/SIM card slot / microSD card slot with SDHC support
    Power
    Battery / Removable and chargeable battery, 1,230 mAh / AC adaptor / AC input: 100 ~ 240V AC, 50/60 Hz / DC output: 5V and 1A
    Accessories (In-Box)
    Quick Start Guide [Inbox] / Travel Charger, TC P300 [Inbox] / USB Sync Cable (Micro-USB to Standard USB) [Inbox] / Battery [Inbox] / Wired stereo headset with 3.5mm audio connector, HS G335 [Inbox] / Premium pouch (Carrying Case) [Inbox] / Car Charger [optional] /Car Holder with battery cover [optional]
    Microsoft Windows Mobile 6.5 Professional Applications
    Microsoft Outlook Mobile / Messaging (SMS/E-mail), Contacts, Calendar,Tasks, Email Set Up Wizard / Microsoft Internet Explorer Mobile / Microsoft Media Player Mobile / Microsoft ActiveSync / Microsoft Windows Mobile Update / Internet Sharing / Pictures & Videos / Games / MSFT Zip
    File Explorer / Device Management / Security Enhancement / Microsoft Office Mobile / Microsoft Windows Live! / Microsoft Smart Dial / Microsoft Remote Desktop Mobile
    Value-Added Applications
    Windows Mobile Enhancements / Pictures & Videos enhancements / Ring Tone enhancements Telephony (HTC) Phone Canvas(HTC) Phone Experience Multimedia / (HTC) Camera Album / MP3 Trimmer / Streaming Media Player / FM Radio / Presentation mode / Web / Push Internet / RSS HUB / YouTube Client Social Networking / Input Method EZ-INPUT / Messaging SMS/MMS Client / GPS/LBS Navigation (CoPilot, Papago) / Google Maps / Quick GPS / Support CLL.dll library for indoor positioning and reverse geo-coding / Navi-panel / Calendar to Navi / User Interface (Enhanced Manila) / TouchFLO Footprints / Auto Screen Rotation /
    Tools & Utilities
    HTC Common Sense / 3G to WiFi router / Task Manager / Text selection (HTC) Connection Setup / OOBE / Voice Recorder / Document Viewer / PDF / OMA DRM Engine / Java virtual machine / Long Press / End Key Confirmation (to shut down) / STK SIM manager / (HTC) Volume Control / Business Card Reader / Document Printing / Magnifier.

8. 5 کاربر از navid_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Majid393's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    P30\/\/0ЯLD

پيش فرض

دوستان این بحث سوتی و اینارو بیخیال شید :دي
    بالاخره اینجور اشتباه ها ممکنه برای هرکسی پیش بیاد.

یه سوال : عنوان تاپیک نمیخواد عوض شه ؟
    چون تو صفحات قبل یکی از دوستان به این موضوع اشاره کرده بود.

ممنون

10. این کاربر از Majid393 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

باتریش عوض نشد که... دیگه خیلی خیلی کنجکاو شدیم ! فیلمبرداری هم ننوشته چجوریه ..

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من منظورم این بود که بازم با باطری 1350 میلی آمپر و ال سی دی و .....مصرفش خوب بود.

جناب pulp_152 شما هم اگه از نقل قول کردن ناراحت میشی 2صفحه راجع به باطری و سوتی و این حرفا پست نمی دادی .

این بحث هم همینجا تموم میشه......بذارید گوشی معرفی بشه....پاش برسه به ایران بعد سرش بحث کنید.

همچی میگی که بزارید گووشی برسه ایران بعد نظر بدید که انگار فقط شما حق نظر دادن دارید اگه قراره کسی در موردش نظر نده بزارید گوشی برسه ایران بعد تاپیک بزنید که کسی نظر نده !

بالاخره یک سواله که نه من همه دارن این cpu و این صفحه نمایش بزرگ با این باتری چجوری جواب میده

کسی که ناراحته من نیستم شما هستی ... خودتو اصلاح کن عزیزم ...و حرفمم در مورد نقل قول از رو ناراحتی نبود به شوخی گفتم منتها اینش کم بود که عادت ندارم شما ببخشید
    Last edited by pulp_152; 05-10-2009 at 00:19.

13. این کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوستان این بحث سوتی و اینارو بیخیال شید :دي
    بالاخره اینجور اشتباه ها ممکنه برای هرکسی پیش بیاد.

یه سوال : عنوان تاپیک نمیخواد عوض شه ؟
    چون تو صفحات قبل یکی از دوستان به این موضوع اشاره کرده بود.

ممنون
    عنوان که ویرایش شده مجید جان

15. این کاربر از M@hdi-B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

همچی میگی که بزارید گووشی برسه ایران بعد نظر بدید که انگار فقط شما حق نظر دادن دارید اگه قراره کسی در موردش نظر نده بزارید گوشی برسه ایران بعد تاپیک بزنید که کسی نظر نده !

بالاخره یک سواله که نه من همه دارن این cpu و این صفحه نمایش بزرگ با این باتری چجوری جواب میده

کسی که ناراحته من نیستم شما هستی ... خودتو اصلاح کن عزیزم ...و حرفمم در مورد نقل قول از رو ناراحتی نبود به شوخی گفتم منتها اینش کم بود که عادت ندارم شما ببخشید
    دیدی نگرفتی....منظورم اینه بذار بیاد امتحانشو پس بده بعد بگید باطریش فلانه ...چنانه. ساتیو با 3.5 اینچ ال سی دی و سی پی یوی مشابه امنیا اچ دی باطری 1000 میلی آمپر روشه با 360 ساعت استند بای و 11 ساعت تاک تایم در صورتی که امنیا اچ دی با همون سی پی یو و ال سی دیه 3.7 اینچ و باطری 1500 میلی آمپر 430 ساعت استندبای داره و 10ساعت تاک تایم...تازه ال سی دیه امنیا amoled هست و به مراتب مصرف کمتری نصبت به ساتیو داره.

پس از روی اندازه ال سی دی و سی پی یو و باطری نمیشه مصرف یه گوشی رو تخمین زد.....منظور من اینه.

حالا بیا نظر بده...کی گفته نظر نده؟؟؟ ما گفتیم تیکه ننداز...اون آقایی هم که می گفت فروم باز حرفه ای راست میگه...شما فروم باز حرفه ای.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •