تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 1319 اولاول ... 612131415161718192026661165161016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 13186

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به اینترنتِ پُرسرعتِ همراهِ واقعی توهین نکنید.

محتوای مخفی:  
    دزد همراه بگیم بهتر مفهوم رو میرسونه رایتل هم با اون همه کلاه بردایش فهمید دیگه سگ هم محل 128کیلو نمیزاره چون دیگه دورانش گذشته برای 8سال پیش بود این سرعت نه الان! این تازههههه میخواد بیاد 128ارایه بده به اسم پرسرعتتتتتت

آخر فروم باز masooumi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

راه اندازی اینترنت پرسرعت همراه اول با نام «نوترینو»

همراه اول از راه اندازی اینترنت پرسرعت موبایل خود با نام تجاری «نوترینو» خبر داد.

راه اندازی اینترنت پرسرعت همراه اول با نام «نوترینو»
    به گزارش اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سيار ايران، نوترینو(NOTRINO) سرویس اینترنت نسل نو همراه اول است که با سرعت بالای نسل سوم، چهارم و نسل های بالاتر موبایل، در اختیار مشترکین همراه اول قرار می گیرد.
    همراه اول در تشریح چرایی انتخاب نام نوترینو برای سرویس اینترنت نسل جدید خود اعلام داشته، نوترینو یک ذره بنیادی است با جرمی بسیار اندک که با سرعتی نزدیک به سرعت نور حرکت می کند. نوترینو با حرف یونانی (نو) نمایش داده شده و در زبان انگلیسی به صورت neutrino نوشته می شود. همراه اول با هدف روان سازی تلفظ این نام، عبارت NOTRINO (فینگیلیش با حروف بزرگ) را در کنار کلمه فارسی نوترینو بکار برده است.
    ترکیب این نام و شعار «نوترینو، اینترنت نسل نو»، این قابلیت را دارد که هر بار خود را با تکنولوژی جدید ۳G ، ۴G و نسل های بالاتر وفق دهد؛ همانطور که نوترینو با سرعت نور حرکت می کند و خود را با هر تغییری وفق می دهد.
    اینترنت نسل نو همراه اول (نوترینو)، برخلاف نسل های گذشته (۲G) که تکنولوژی آن مبتنی بر سرویس مکالمه بود، مبتنی بر سرویس انتقال دیتا است و امکان استفاده از اینترنت با سرعت بالا و ارتباطات چندرسانه‌ای را فراهم می‌سازد.
    اتصال به شبکه اینترنت با سرعت و قابلیت اطمینان بالا و درحین حرکت، برقراری تماس تصویری، دانلود ویدئو، امکان دریافت کلیپ های تصویری بر روی گوشی تلفن همراه، امکان دریافت تصاویر تلویزیونی بر روی گوشی های تلفن همراه، توانایی تبادل حجم انبوهی از اطلاعات، دسترسی آسانتر به برنامه های کاربردی (appها)، شرکت در گیم های آنلاین، بهره مندی سریعتر از انواع محتواهای ارزش افزوده، افزایش ایمنی ارتباطی نسبت به نسل های قبلی، افزایش پهنای باند دسترسی به اینترنت برای کاربران (نسل سوم تا۲۱Mbps و نسل چهارم تا۱۵۰Mbps)، افزایش کیفیت و تنوع خدمات قابل ارائه، استفاده بهینه از طیف فرکانسی و کاهش تاخیر ارتباطی، از جمله ویژگیها و مزایای نوترینو است.
    همراه اول با اعلام اینکه تنظیمات ۳G و GPRS یکسان بوده و در صورت وجود این تنظیمات نیازی به تنظیم مجدد نیست، اعلام کرده علامت های H+، H، ۳Gو یا ۴G بر روی نمایشگر گوشی تلفن همراه نشان می دهد مشترک در محدوده پوشش ۳G و یا ۴G قرار دارد.
    همراه اول شرایط استفاده از نوترینو را حضور در محدوده پوشش ۳G یا ۴G، استفاده از گوشی هایی که تکنولوژی ۳G یا ۴G را پشتیبانی می کند و خرید و فعالسازی بسته هوشمند اینترنت ماهانه اعلام کرده است.
    مشترکین دائمی و اعتباری تنها در صورتی می توانند از خدمات نوترینو بهره مند شوند که یک بسته هوشمند اینترنت ماهانه فعال داشته باشند.
    به زودی بسته های نوترینو در دو نوع آلفا (با سرعت ۱۲۸ Kbps ) و آلفا+ (با سرعت ۱ Mbps ) ارائه می شود و مشترکین می توانند از این خدمات بهره مند شوند.
    شایان ذکر است سرویس اینترنت نوترینو در مدت زمان محدود (تا پایان تابستان)، بدون پرداخت وجه اضافی، برای کاربران فعلی بسته هوشمند اینترنت قابل استفاده است.
    اپراتور اول اعلام کرده با پایان مهلت زمانی و حجمی بسته های هوشمند، این بسته های ۳۰ روزه به صورت خودکار تمدید می شود.
    این گزارش می افزاید: در صورتی که مشترک دستور لغو تمدید خودکار را ارسال کند. در هر دو حالت «پایان حجم بسته» و یا «پایان مهلت زمانی»، بسته فعلی تمدید نشده و مصرف اینترنت مشترک با تعرفه مصوب محاسبه می شود.
    مشترکین علاقمند به سرویس اینترنت نسل نو همراه اول می توانند جهت اطلاع از جزئیات این نوع سرویس به پرتال این اپراتور به نشانی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنند.

منبع : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از masooumi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه tavassoli.farfani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من تو اصفهان 3g همراه اول را پیدا میکنم ولی به شبکشون کانکت نمیشه تو محدوده میدان احمد آباد کسی میدونه علتش چیه؟

5. این کاربر از tavassoli.farfani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

آقا گوشی منم وصل نمیشه. فکر کنم به خاطر سیم کارت قدیمی (TCI) باشه. شایدم مشکل دیگه ای هست.
    Last edited by AmirF3; 27-08-2014 at 18:07.

اگه نباشه جاش خالی می مونه S I G N A L's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ISFAHAN

پيش فرض

دزد همراه بگیم بهتر مفهوم رو میرسونه رایتل هم با اون همه کلاه بردایش فهمید دیگه سگ هم محل 128کیلو نمیزاره چون دیگه دورانش گذشته برای 8سال پیش بود این سرعت نه الان! این تازههههه میخواد بیاد 128ارایه بده به اسم پرسرعتتتتتت
    آقا ۱۲۸ برا گوشی کافیه، مگه میخایم چی کار کنیم؟!
    ویدئو استریم کنیم؟ وای وای...
    من تو اصفهان 3g همراه اول را پیدا میکنم ولی به شبکشون کانکت نمیشه تو محدوده میدان احمد آباد کسی میدونه علتش چیه؟
    توی بعضی از مناطق نمیشه به 3G متصل شد، شبکه هنوز راه اندازی کامل نشده..

8. این کاربر از S I G N A L بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت ESPSV's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام
    من شریعتی هستم هیچ سرویسی اینجا فعال نیست نه ایرانسل نه همراه آخر
    اصفهان رو من بعید میدونم حداقل تا 1 ماه دیگه هم تجهیز بشه
    به نظر من شمام مثل من دنبالش نگردید که اگر هم پیدا بشه مسلما درست کار نمیکنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه tavassoli.farfani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    من شریعتی هستم هیچ سرویسی اینجا فعال نیست نه ایرانسل نه همراه آخر
    اصفهان رو من بعید میدونم حداقل تا 1 ماه دیگه هم تجهیز بشه
    به نظر من شمام مثل من دنبالش نگردید که اگر هم پیدا بشه مسلما درست کار نمیکنه
    من لااقل پیداش میکنم ولی کانکت نمیشم بهش یکم امید دارم
    البته تو همین پیج بچه ها کنار دانشگاه مهاجر تست کرده بودن وصل شده بود ولی سرعت در حد تیم ملی داغوووووووووووووووون

11. این کاربر از tavassoli.farfani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا ۱۲۸ برا گوشی کافیه، مگه میخایم چی کار کنیم؟!
    ویدئو استریم کنیم؟ وای وای...

توی بعضی از مناطق نمیشه به 3G متصل شد، شبکه هنوز راه اندازی کامل نشده..
    آره اصلا درست حساب کنی می بینی 64کیلوبیت کافی تره کشورهای جهان اول نمی فهمند که دارند سرعت 100مگ میدن روی LTE ما می فهمیم که 128 رو میگیم اینترنت پرررررر سرعت

در ضمن اون 128 ایمیل هم بالای 40ثانیه طول میکشه باز کنه دیدن ویدئو پیشکش... والااااا... به یکی بگید اینهارو که ندیده باشه استفاده نکرده باشه...

13. 3 کاربر از dj77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه S I G N A L's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ISFAHAN

پيش فرض

آره اصلا درست حساب کنی می بینی 64کیلوبیت کافی تره کشورهای جهان اول نمی فهمند که دارند سرعت 100مگ میدن روی LTE ما می فهمیم که 128 رو میگیم اینترنت پرررررر سرعت

در ضمن اون 128 ایمیل هم بالای 40ثانیه طول میکشه باز کنه دیدن ویدئو پیشکش... والااااا... به یکی بگید اینهارو که ندیده باشه استفاده نکرده باشه...

پست قبل من در پاسخ شما فقط شوخی بود...

تکنولوژی های ارتباطی توی دنیا با محتوا پیش رفته، یعنی محتوای با حجم بیشتر برای انتقال ارتباط پر سرعت تر نیاز داشته... اینجا هنوز چیزی به نام محتوا تعریف نشده ست، بنابراین بالابردن سرعت ها از طرف مسئولین خیالی بچگانه بیش نیست...
    تصور کنید (فرض محال) ایرانسل سرعت ۲۱ مگابیت بر ثانیه بخواد به مشترکینش ارائه بده، اون وقت فکر میکنید مسئولین یا حداقل اپراتورهای رقیب ساکت میشینند؟!

ما برای ارتباطات ثابت هنوز ۲۰ مگابیت پهنای باند نداریم و نمیذارند بدند، اون وقت برای ارتباطات سیار مجوز ۲۰ مگابیت بدند؟!

حداکثر سرعت اینترنتی که میشه برای ارتباطات سیار از اپراتورها انتظار داشت در حال حاضر بیش از ۴ مگابیت بر ثانیه نیست... اونم نه ۴ مگابیت بر ثانیه ی استیبل ، با ثبات و اختصاصی...

بنده که خودم رشته ی مخابرات تحصیل میکنم و اطلاعاتی دارم و فضاهایی حضور پیدا کردم و اطلاعاتی میدونم که شما هرگز نمیدونید عرض میکنم سرعت های ارتباطات سیار هرگز از یک سقف مشخصی مثلا ۴ مگابیت بر ثانیه (در ایده آل ترین حالت) افزایش پیدا نمیکنه...

ما از نظر فنی و تکنولوژی ممکنه محدودیت نداشته باشیم، اما از نظر فرهنگی محدودیت داریم، محدودیت های خیلی زیادی هم هست... غیر از اینکه خودتون را به خواب زده باشید یا دستاتونو جلوی چشماتون گرفته باشید و واقعیت های موجود را نخواین ببینید!

آخر فروم باز moz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

داغون اول هنوز تو رشت هیچ کاری نکرده

مجوز گرفته ؟ یا هنوز درگیره ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •