تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 263 اولاول ... 61213141516171819202666116 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 2629

نام تاپيک: کلوپ Hp ProBook 4540s

پروفشنال SHAHAB-P30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام برای شما فینگر پرینت داره ؟ چند گرفتی ؟
    بله 1900...

2. این کاربر از SHAHAB-P30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mosi_alfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    شرق نزدیک...

پيش فرض

سلام دوستان
    دیروز این مدل رو با هارد 750 و رم 8 با بیمه و گارانتی خریدم 1890

4. 2 کاربر از mosi_alfa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mosi_alfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    شرق نزدیک...

پيش فرض

من برای نمره دهی به کارت گرافیک، فایل control.exe از مسیر C:\Windows\System32 وارد لیست high perfomance کردم تا موقع تست سخت افزاری ویندوز رتبه درست رو نشون بده ولی بازم همون رتبه قبلی که 5.7 بود به گرافیک داد
    راهنمایی؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

من حدود یه هفته هست یه 4540 از دیجی کالا خریدم
    ویندوز Xp که یه دو ساعت نصبش طول کشید و خیلی عملکردش افتضاس و حتی نتونستم درایورها را نصب کنم از بس گیر کرد
    با خود ویندوز(7و8) که بنچمارک گرفتم بنچمارکها همه خوب بودند
    در کارهای عادی هم داغ نمیکنه
    اما به محض این که یه بازی سنگین مثل فرضا بتلفیلد را اجرا میکنم خیلی زود داغ میشه
    میخواستم ببینم عادیه؟
    چون تو نظرات دیجی کالا که میخونم یه نفر گفته بود حتی با اجرای بازیهای سنگین هم لپ تاپش اصلا داغ نمیکنه.نمیدونم حالا لاف زده یا واقعا باید همین طور باشه
    میخواستم اگر واقعا وضعیتش نرمال نیست زنگ بزنم دیجی کالا و درخواست تعویض بدم
    چکار کنم به نظرتون؟

7. 2 کاربر از ipo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

الان ویندوز 8 هم اومد شما نصب می کنید!معلومه این لپتاپهای جدید با xp مشکل دارند.بعضی مدلای دل دو سال پبش هم مشکل داشتند.هم درایور هم چیزای دیگه.اصلا شما تو سایت Hp ببین این درایورها به xp می خورند یا نه.چون نخورند مسلما نصب هم نمی شند
    در مورد بازی هم شک نکن تو بازی های سنگین همه لپتاپها داغ می کنند.منظور از داغ نکردن این نیست که دما مثل فیلم دیدنه!اصلا با عقل جور در نمیاد.یعنی بیش از حد دما بالا نمی ره که ادم بترسه.وگرنه مسلما تا 75-80 درجه تو یه بازی مثل بتلفیلد عادیه

9. 3 کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

ممنون
    حالا خیالم راحت شد

بین دوستان عزیز کسی هست که درایورهای ویندوز 8 ویرایش 64 بیتی را دانلود کرده باشه و لطف کنه برای بنده بفرسته و هزینه اش را بنده پرداخت کنم؟
    چون حجم درایور ها حدود دو سه گیگ هست که دانلودش برای من مشکله

11. این کاربر از ipo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    دیروز این مدل رو با هارد 750 و رم 8 با بیمه و گارانتی خریدم 1890
    سلام دوست عزیز .
    ممکنه بگید از کجا خریدید ؟ اگه شماره تلفن و ادرس هم برام بفرستید ممنون میشم .
    اگه کسی هم جایی رو میشناسه با این مشخصات و این قیمت لطفا به من اطلاع بده .

داره خودمونی میشه javad1361839's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

14

برای من با اینکه بلوتوس نصبه و آیکونش هم تو تسکباره ........................... ولی اصلا کار نمی کنـــــــــــه هیچ رقمه!!! .................... ویندوز 7 ............ 32 بیتی

کسی از دوستان راه حلی نـداره ؟؟؟

14. این کاربر از javad1361839 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه s.khafan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

من قصد خرید داشتم و بد جوری بین 4540s, acer v3 موندم. از طرفی کیفیت بدنه 4540 بد جوری به دل آدم میشینه و از طرفی هم همه چی کیفیت بدنه نیست و اون چیزی برای من

خیلی مهمه کولینگ و دمای قطعات اون و داغ نشدن با استفاده عادی که البته این استفاده برای من ممکنه در طول روز تا12-13 ساعتم باشه و یه چیزی که منو مردد میکنه همین تابیک

هست که بعضی از دوستان بالا بودن خیلی زیاد قطعاتشو اینجا عنوان کردند یا یه نفر اگه اشتباه نکنم تو همون هفته اول سی بی یوش سوخته بود یا خاموش شدن ناگهانی حین کار !

حال تورو خدا از بین این همه کاربر این مدل یکی بیاد بدون تعصب همه عیب ها و مزیت این مدلو بگه وثواب داره منم دعاش میکنم.

آخه کلی جون کندم تا این 2تومن جور کردم .میخوام چیزی باشه که یه 5-6سال جواب بده واسم

خیلی ممنون

16. این کاربر از s.khafan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

من قصد خرید داشتم و بد جوری بین 4540s, acer v3 موندم. از طرفی کیفیت بدنه 4540 بد جوری به دل آدم میشینه و از طرفی هم همه چی کیفیت بدنه نیست و اون چیزی برای من

خیلی مهمه کولینگ و دمای قطعات اون و داغ نشدن با استفاده عادی که البته این استفاده برای من ممکنه در طول روز تا12-13 ساعتم باشه و یه چیزی که منو مردد میکنه همین تابیک

هست که بعضی از دوستان بالا بودن خیلی زیاد قطعاتشو اینجا عنوان کردند یا یه نفر اگه اشتباه نکنم تو همون هفته اول سی بی یوش سوخته بود یا خاموش شدن ناگهانی حین کار !

حال تورو خدا از بین این همه کاربر این مدل یکی بیاد بدون تعصب همه عیب ها و مزیت این مدلو بگه وثواب داره منم دعاش میکنم.
    ظ
    آخه کلی جون کندم تا این 2تومن جور کردم .میخوام چیزی باشه که یه 5-6سال جواب بده واسم

خیلی ممنون
    اون یه نفر من بودم cpu نسوخته بود ! cpu که بسوزه که کلا تعطیل میشه ( خود گارانتی میگفت مشکل cpu بوده که بعید نیست یه چیز الکی پرونده باشن )ولی مشکل اون یه دونه لپتاپ بود که احتمال 90 درصد خود گارانتی چون قبلا برای نصب نرم افزار و اینا باز کرده بود لپتاپ رو احتمال داره دستکاری کرده باشن که اون یه دونه مشکل و گارانتی هم بردم گفته بودن که مشکل cpu بوده و عوض کردن و این یکی اصلا مشکلی نداشت و الان دو ماه دارم باهاش کار میکنم و هیچ مشکلی هم نداشتم باهاش به جز سوییچ گرافیکش که اونم انگار حل شده که من وقت نکردم تست کنم
    تو هر 1000 تا تولیدی هر محصول شرکتی احتمال خرابی یک محصولش چیز عادی ای هست ...
    یک پست هم زده بودم که دماش تا 127 درجه رفته که بعدش متوجه شدم همچین سنسوری رو لپتاپ نیست و نرم افزار الکی همچین چیزی از خودش میزنه در حالت عادی 40-45 متغیره که دمای عادی همه لپتاپ ها و pc هاست
    من که اکثر روزا حتی تا 20 ساعت و بیشتر هم روشن هست
    من خودم هم مثه شما به جرات بگم مدت هشت نه ماه مشغول سرچ کردن و تحقیق برای انتخاب بودم از ابان 90 تا مرداد 91 اون موقع اوایلش بودجم تا یک میلیون بود که اون زمان 4530 بهترین مدل زیر یک میلیون بود که تا خواستم بخرم اخرای سال شد و دلار رفت بالا و شد یک میلیون و سیصد و بیخیال شدم صبر کردیم تا تیر 91 تا شاید ارزونتر شه که بدتر گرون ترم شد و رفت تا یک و چهارصد و دیگه این قدر معطل کردم که مدل جدید 4530 یعنی 4540 اومد و دیگه چاره ای نبود که بودجه رو تا 1500 ببریم بالا و باز هم کلی تاپیک و سایت های مختلف دیدم بیشترین نظرات روی همین مدل بود و دیگه رفتم بخرم که دیگه باز قسمت نبود و رفت تو مهر که اخر با دو میلیون خریدم
    اتفاقا دو هفته پیش کاربر دیگه ای بهم پیغام خصوصی داده بود که در مورد 4540 سوالاتی پرسیده بود که جوابشو دادم که میتونه در انتخابت بهتر کمک کنه
    متاسفانه مثل اینکه p30world جواب پیغام خصوصی ها رو ذخیره نمیکنه و من جوابا رو ندارم الان
    پروفایل اون کاربر اینه :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بهش پیغام بزنی میتونی اون سوالا و جواب ها رو بگیری ازش

18. 3 کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •