تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 91 اولاول ... 61213141516171819202666 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 901

نام تاپيک: های-فای ... های-اند... سیستم های استریو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

كراس اور براي اسپيكر جديد ميخوام.

منم 4تا ميخوام ولي توييتر و ميدرنج رو موندم چي بگيرم.ميخوام يه چيز جديد باشه .هم طرحش و هم درايوراش

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

كراس اور براي اسپيكر جديد ميخوام.

منم 4تا ميخوام ولي توييتر و ميدرنج رو موندم چي بگيرم.ميخوام يه چيز جديد باشه .هم طرحش و هم درايوراش
    خب کراس اور رو الان نمیتونم درست کنم باید مشخص بشه از چه یونیت هایی میخواین استفاده کنین که نسبت به اونها کراس اور طراحی بشه.

من فعلا دوتا ووفر میخوام. ... شما هم 4 تا... یه دوست دیگه هم فکر کنم گفت 2 تا میخواد. تا الان میشه 8 تا

اگه نباشه جاش خالی می مونه BraveKnight's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

بله منم یه جفت میخوام.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

براي من 4 تا ديگه اضافه شد من 8 تا ميخوام

5. این کاربر از harmankardon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام به Klipsch عزیز و بقیه دوستان ،
    اطلاعات و علاقه شما واقعا تحسین برانگیزه.
    دوستان من نیاز به راهنمایی شما دارم. من در حال حاضر هیچ سیستم درست و حسابی برای موزیک ندارم قبلا صداهای خوب زیادی شنیدم (مثل منگر ) ولی حس میکنم با بودجه 3 تومنی نمیتونم هیچ چیز جالبی دست و پا کنم برای همین میخوام بدونم اگر با همین بودجه شروع به ساخت اسپیکر کنم و برای Amp هم از Setson 211 استفاده کنم و حتی یک DAC هم بهش اضافه کنم چیز خوبی از آب در میاد یا نه؟ البته قیمت Setson و |DAC رو نمیدونم.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام به Klipsch عزیز و بقیه دوستان ،
    اطلاعات و علاقه شما واقعا تحسین برانگیزه.
    دوستان من نیاز به راهنمایی شما دارم. من در حال حاضر هیچ سیستم درست و حسابی برای موزیک ندارم قبلا صداهای خوب زیادی شنیدم (مثل منگر ) ولی حس میکنم با بودجه 3 تومنی نمیتونم هیچ چیز جالبی دست و پا کنم برای همین میخوام بدونم اگر با همین بودجه شروع به ساخت اسپیکر کنم و برای Amp هم از Setson 211 استفاده کنم و حتی یک DAC هم بهش اضافه کنم چیز خوبی از آب در میاد یا نه؟ البته قیمت Setson و |DAC رو نمیدونم.
    سلام
    دوست عزیز ستسون 211 اگه منظورتون منوبلاک های آقای عارف هست که عالیه ولی فکر کنم بخش اعظم بودجه شما صرف اون بشه چون خیلی ارزون از آب در نمیاد... ولی به نظر من شما اگه 3 تومن داری و اصرار داری که منوبلاک هارو بگیری، اونارو بگیر با مابقی پولت یه جفت بلندگو خودت بساز... برای سورس هم فعلا از یه پلی استیشن استفاده کن تا پول دستت اومد یه دک بگیری..

این نتیجه آخرین بلندگویی که ساختم... اتفاقا با تست کلیپ های منگر تست کردم، خیلی صدای عالی و خطی و صافی میده... البته به سرعت منگر نیست (هیچ بلندگوی دیگه ای نیست) ولی صداش خیلی شبیه منگر شد... بیسی که سرجاشه... دیتیل عالی... ساند استیج وسیع، سویت پوینت گرفتن راحت... ووکال فوق العاده که جلب توجه میکنه

8. این کاربر از klipsch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

ممنون از پاسخ سریع شما
    1- از مراحل ساخت این بلندگو (یا هر مدل پیشهادی) عکسی یا راهنمایی دارید که بتونه کمکم کنه؟
    2- اگر بودجه ام 4 تومن باشه میتونم DAC بگیرم؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

@ دوست بالایی... فردا یه توضیحات اضافه تری براتون میزارم
    Last edited by klipsch; 04-02-2012 at 23:03.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام دوستان .من تازه واردم البته مدتهاست این تاپیکو دنبال میکنم
    من هیچ تخصص و مهارت و شناختی از سیستمهای حرفه ای ندارم .اما دنبال یه صدای بسیار شفاف و گرم و گیرا و عمیق هستم....اما تا الان نتونستم بهش برسم (البته با هزینه کم) تا با شما ها و متد بسیار تحسین بر انگیرتان اشنا شدم
    بعد از خرید و فروش 3 4 تا سینمای سونی و فیلیپس و پایونیر و .... تازه فهمیدم استریو به دردم میخوره چون من فقط
    طرفدار موسیقیم (سنتی و دهه 50 ) حالا برای شروع چند تا سوال از دوستان اینکاره دارم
    1 ایا یک جفت باند با هزینه بسیار کم(حدودا 300.000 تومان) حتی با طراحی علمی و مهندسی نوع چیدمان و ساخت کابینت انها میتواند با برند های معروف بازار رقابت کند(به گفته KLIPCSH) ?
    2 ایا تفا وت خاصی بین امپلی های حرفه ای ترانزیستوری موجود در بازار با امپلی های ترانزیستوری قدیمی که در پاساژ مرکزی موجوده هست ؟ (به جز ورودی خروحی ها)؟
    3 به نظر شما امپلی حرفه ای قدیمی بهتر ه و کیفیت بهتری میده ؟ یا اینکه از 2 عدد امپلی ماشین استفاده بشه . که یکیشون از فرکانسهای پایین تا مید ( به ووفر ها وصل میشه) و دیگری از مید تا فرکانسهای بالا( به مید و تیوتر وصل میشه)بده و احتیا جی به کراس اوور نباشه؟
    4سوال زیاد دارم ولی دیگه خیلی زیاد میشه بعدا میپرسم
    5 اگه کسی کمکی در مورد ساخت باکس(کابینت) خواست تا اونحاییکه ازم بر بیاد کمکش میکنم .....(من کارم نجاریه MDF
    هستش

12. این کاربر از marantz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام
    ایا از امپلی های قدیمی حرفه ای هم میتونیم استفاده کنیم ؟(به جای AV -----)
    ایا از 2 عدد امپلی ماشین میشه استفاده کرد؟ یکی برای ووفر یکی برای مید و تیوتر
    اگه بشه منم 4 تا ووفر میخوام

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •