تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 48 اولاول ... 612131415161718192026 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 474

نام تاپيک: کلوپ Asus N55sf

اگه نباشه جاش خالی می مونه milad_gasemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

کسی نیست جواب سوال اولم رو بده؟
    وقتی چراغ سوم(همون چراغ هارد)روشن خاموش میشه یه صدایی میاد..مثل اینکه یه چزی رو با هم میمالن...ایراد داره یا همه اینطوری هستن..البته خیلی آروم میاد باید سرتو ببری جلو تا بفهمی...تشکر میکنم اگه عنایت بفرمایین...

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

وقتی چراغ سوم(همون چراغ هارد)روشن خاموش میشه یه صدایی میاد..مثل اینکه یه چزی رو با هم میمالن...ایراد داره یا همه اینطوری هستن..البته خیلی آروم میاد باید سرتو ببری جلو تا بفهمی...تشکر میکنم اگه عنایت بفرمایین...
    هیج ایرادی نداره و کاملا طبیعی هست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Torch Bearer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

چرا WiFi هیچ وقت خاموش نمیشه؟
    خاموش هم میکنم دوباره چراغش روشن میشه!

داره خودمونی میشه navidr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان کسی دیگه هم مشکل کاربر milad ghasemi رو در دیدن فیلم های با کیفیت پایین و متوسط داره که n55تصاویرو خوب نشون نده؟من پنجشنبه دارم میرم لپ تاپ بگیرم و احتمالا همینو بگیرم ولی اکه مشکلش همگانی باشه اصلا خوب تیست ممنون میشم جواب بدید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوستان کسی دیگه هم مشکل کاربر milad ghasemi رو در دیدن فیلم های با کیفیت پایین و متوسط داره که n55تصاویرو خوب نشون نده؟من پنجشنبه دارم میرم لپ تاپ بگیرم و احتمالا همینو بگیرم ولی اکه مشکلش همگانی باشه اصلا خوب تیست ممنون میشم جواب بدید.
    نه من این مشکل رو ندارم

در آغاز فعالیت siahboom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    زیر گمبد کبود

12

سلام
    من دو هفته پیش این لب تاب رو خریدم، با کانفیگ زیر :
    ii7 2670qm
    8 gig ram
    750 هارد با دور 7200
    +led HD
    900 * 1600
    gt 555m
    bluray writer
    win 7 orginal
    من از نمایندگی اصفهان خریدم 1.685
    که نشون میده تهران میتونید 1650-60 هم پیدا کنید
    البته من با این لب تاب یه مشگلی دارم که متاسفانه دوهفته نشده بعد از خرید بردمش گارانتی و الان 1 هفتست گارانتیه و هنوز خبری نشده.
    و اما مشکلش :
    من همون روز اولی که لب تاب رو خریدم بعد از 3 ساعت کار کردن باهاش یهو دیدم صفحه مانیتورش قفل کرد و برفک های سفید و رنگی راه راه روی صفحه ال ای دیش ظاهر شد که دیگه هیچ دکمه ای کار نمیداد و مجبور شدم با دکمه پاورش خاموش روشنش کنم
    فکر کردم چون تازه گرفتم اتفاقیه و عادی ولی عصر هون روز دوباره هونجوری شد
    ویندوزش رو عوض کردم ولی باز هم مشگل حل نشد ( ناگفته نمونه ویندوز خودش اورجیناله )
    مجددا ویندوزه خودش رو ریکاوری کردم و رفتم کافینت کلا ویندوز رو آپدیت کردم ولی شبش دوباره همونجوری شد
    فرداش زنگ زدم به گارانتی سازگار توی تهران
    گفت درایورهای گرافیکش رو آپدیت کن
    رفتم آپدیت کردم. و البته رفتم توی page رسمی خود مدل لب تابتم توی سایت اسوس و همه last version های همه درایورهاش رو گرفتم و آپدیت کردم
    1 روز مشکلی نداشت و من خوشحال شدم ولی روز دوم وقتی داشتم با دوستم با کابل شبکه انتقال دیتا میکردیم یهو دوباره همونجوری هنگ کرد
    حالم خیلی گرفته شد
    بعد از اون بردمش نمایندگی سازگار توی اصفهان
    البته نگرانیم از اینه که خود اونا هم یکیند عین ما و چیز خاصی سر در نمیاوردند
    حالا تا ببینم چی میشه
    البته من نرم افزار تست قطعات سخت افزاری هم روش زیاد نصب کردم ولی عیب خاصی پیدا نکرد
    ( و اما نتیجه گیری خودم : 1.چون این لب تاب دوتا کارت گرافیک داره ممکنه مواقع سوئیچ کردن بین گرافیک ها اینجوری بشه یا اینکه مشگل سخت افزاری داشته باشه )
    در کل دوستانی که میخواند این لب تاب رو بگیرند یه کم صبر کنند تا ببینم نمایندگی چه جوابی به ما میده و چی میشه
    اگه هم کاری داشتید و اینجا نبودم با این شماره تماس بگیری : 09365690546
    اگه هم کسی با این مشگل روبرو شده و راه حلی پیدا کرده به ما هم بگه
    دوستان عزیز چون مشکل بنده بالاخره حل شد گفتم علت و رفع عیب رو توضیح بدم
    متاسفانه شرکتی که لب تاب بنده رو به عنوان واسط از اسوس خریده بود برای ایجاد تنوع و بالا بردن کانفیگ دستگاه رم دستگاه رو که بطور پیش فرض 4 گیگ بود رو ارتقا داده و یک رم 4 گیگ دیگه بهش اضافه کرده بود
    ولی ، ولی ، مدل رم دومی که به دستگاه اضافه کرده بودند با مدل رم اصلی لب تاب نمیخوند و یکی نبود و توی عمل بدلیل یکی نبودن فرکانس ها لب تاب با مشکلی که گفتم مواجه میشد
    متاسفانه اون کسی که رم رو اضافه کرده بود این مطلب رو نمیدونست و تقریبا 1 ماه و نیم ما و نمایندگی سازگار رو اسیر و گرفتار کرد و زیر خرج برد
    نهایتا هم اشتباه خودشون رو قبول کردند و دوتا رم یک مدل و یک شکل روی دستگاه ما گذاشتند
    البته داستان به همین جا ختم نشد و نمایندگی مرکزی اسوس ( که اونا هم از مشکل بنده باخبر شده بودند!!!!) با بنده تماس گرفتند و آدرس و شماره تلفن فروشگاه رو خواستند تا ببینند به چه اجازه ای دست توی کانفیگ دستگاه برده
    خلاصه این مساله باعث شد که بنده اهمیت گارانتی واسم کاملا مشخص بشه
    و البته جوینده یابنده است
    یاحق

7. 2 کاربر از siahboom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

مبارکه.
    چند؟ با چه کانفیگی؟
    DLM مخفف Download Manager هست. یعنی اگه Global (DLM) رو انتخاب کنی، یه برنامه کوچیک رو دانلود می کنی و اون برنامه درایور رو دانلود می کنه.
    اگه IDM دارین، بهتره از Global استفاده کنین.

i7 2670
    4 ram
    1 vga
    750 hdd
    1650 $
    امروز رفتم گفت همینو میده 1800 !

امروز بلاخره وقت کردم از اول این تایپیک بخونم !

توی هر کلوپ لپ تاپی که میری همیشه قیمت ها نسبت به سری اولش کمتره میشه (کسانی که اول خریدن بیشتر پول دادن ) اما ماشاا... با کانفینگی خیلی بالاتر ازین هم کسانی که سری اول خریدن انقدر پول ندادن !(خوش بحالشون)

9. این کاربر از deleteman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

چرا WiFi هیچ وقت خاموش نمیشه؟
    خاموش هم میکنم دوباره چراغش روشن میشه!
    منم یکی دوبار این مشکل برام پیش اومد (البته اون موقع سرعت لپ تاپ خیلی کم شده بود،یه جورایی تو هنگ بود!)

---------- Post added at 02:04 PM ---------- Previous post was at 02:02 PM ----------

اگه سرم ببرم جلوش منم میشنم اما بطور عادی(سرو دور باشه!) نه !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

منم این مشکل ندارم

---------- Post added at 02:21 PM ---------- Previous post was at 02:20 PM ----------

2 سوال دارم

1.کسانی که از +usb charger استفاده کردن ، موقعی که لپ تاپ خاموشه از هر 4 تا usb میتونن شازژ بگیرن یا مثل من فقط از یکی از usb 3 ها( اونیکه از hdmi دوره ) میتونن استفاده کنن ؟

2.موقع استفاده از سابوفر ،زمانی که در حال پخش اهنگه،صدا را از دکمه های لپ تاپ کم یا زیاد میکنم (نه بربامه پخش) یا از لپ تاپ که درحال پخشه،فیش جدا میکنیم دوباره وصل میکنیم ، دوباره اون ساب نداره !
    برای شما هم اینجوریه ؟

تست کردنش ضرری نداره !
    Last edited by deleteman; 27-02-2012 at 14:24.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

کجایین n55 دارها ؟! یکی نیست جواب سوالم بده ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •