تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 158 از 192 اولاول ... 58108148154155156157158159160161162168 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,571 به 1,580 از 1913

نام تاپيک: تبادل نظر درباره تلویزیون های ۲۰۱۵ سونی سری W800C

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

مدل w800c
    آپديت كردم ولي تغيير خاصي تو كيفيت تصوير شبكه هاي داخلي ديده نشد. فقط صداي تلويزيون احساس مي كنم يه خورده كمتر شده، منو ها و ويرايش كانال ها سريع تر شده هنگ هم كمتر شده.
    موافقم
    انگار روشنایی تصویر هم کمی کمتر شده

2. این کاربر از abedinali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام.با ntfsوfat32امتحان کردم نشد.برند و ظرفیت فلش اهمیتی داره؟
    عزیزجان
    من یه بار تی وی رو ریست فکتوری کردم،‌بعدش اتوماتیک فلش رو شناخت و آپدیت کرد

4. این کاربر از abedinali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2004

پيش فرض

سلام

بین دو مدل سونی W800C و X7000E موندم که کدوم رو انتخاب کنم

یکسری از دوستانم میگن چون رفرش ریت X7000 بصورت نتیو 50 هرتز هست توی مسابقات فوتبال یا تصاویر سریع و اکشن اذیت میکنه، از طرفی X7000 مدل جدیدتری هست و گویا کند بودن سری C رو نداره و از HDR پشتیبانی میکنه که توی کیفیت و روشنایی تصویر خیلی موثر هست.

اینم بگم که 3 بعدی و 4K برام چندان اهمیتی نداره، و کیفیت و روان بودن تصویر از همه چیز برام مهمتره.

ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.
    من خیلی اهل فوتبال نگاه کرن نیستم اما چندباری هم که دیدم سری c مشکلی نداشته اما در مورد x7000 که گفتی قابلیت HDR داره باید عرض کنم این قابلیت زمانی به کارت میاد که محتوای قابل پخش HDR هم داشته باشی و هنوز این محتوا به صورت گسنرده در بازار ارائه نشده ، پس پول اضافه بابت چیزی که هنوز نمیشه ازش استفاده کرد نباید بدی مگر این که گیمر باشی و یا منتظر باشی در آینده محتوای این قابلیت فراگیر بشه

این قسمت از مقاله زومیت رو مطالعه بفرمایید

<< High Dynamic Range‌ که به‌اختصار با نام HDR شناخته می‌شود، یک فناوری تصویری است که با افزایش گستره روشنایی باعث بهبود کیفیت تصاویر می‌شود. این قابلیت، رنگ‌های تیره را تیره‌تر و رنگ‌های روشن را روشن‌تر نشان می‌دهد و ترکیب این دو باعث بهبود کلی کیفیت تصویر می‌شود؛ اما این فناوری هنوز به‌طور گسترده مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.

برای لذت بردن از فناوری HDR، باید ابتدا محتوای HDR در اختیار داشته باشید و سپس ابزاری تهیه کنید که از این قابلیت پشتیبانی کند.

این روزها تعداد تلویزیون‌هایی که از فناوری HDR‌ پشتیبانی می‌کنند در حال افزایش است و قیمت‌ آن‌ها نیز کاهش می‌یابد. بسیاری از سرویس‌های استریم آنلاین محتوا، مانند نتفلیکس و آمازون، این روزها محتوای HDR بیشتری در اختیار کاربران می‌گذارند.

لذت واقعی کیفیت تصویر HDR ‌زمانی مشخص می‌شود که شما یک تلویزیون 4K HDR ‌داشته باشید؛ زیرا مقدار زیادی از محتوای HDR ، اکنون با کیفیت 4K عرضه می‌شود. اما هنوز هم راه‌هایی برای لذت بردن از این کیفیت تصویر در تلویزیون‌های فول اچ‌دی وجود دارد. متأسفانه سونی هنوز اعلام نکرده است که این قابلیت را چه زمانی برای تلویزیون‌های فول اچ‌دی خود عرضه می‌کند.

یکی از راه‌های لذت بردن از فناوری HDR در تلویزیون‌های فول اچ‌دی سونی، تهیه کنسول بازی پلی‌استیشن ۴ و یا ایکس باکس وان S است؛ زیرا این دو کنسول می‌توانند بازی‌ها را با کیفیت فول اچ‌دی اجرا کنند و هر دو از قابلیت HDR نیز پشتیبانی می‌کنند.

سال گذشته میلادی، سونی در قالب یک بروزرسانی نرم‌افزاری، قابلیت HDR‌ را به پلی‌استیشن ۴ اضافه کرد و حالا می‌خواهد این قابلیت را برای تلویزیون‌های فول اچ‌دی خود نیز عرضه کند. اگر شما گیمر نیستید، به‌احتمال زیاد پس از بروزرسانی تلویزیون خود، تغییر چندانی در کیفیت تصویر احساس نخواهید کرد.>>

6. 2 کاربر از رضا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

تپ تالک من فقط با فندق شکن میاد بالا ماله شما هم همینطوره؟
    دوستان بازی bomb squad رو نصب کنین ریموتش رو هم روی موبایل نصب کنین خیلی باحاله
    در ضمن ورژن 1.4.108 رو نصب کنین اونی که توی فروشگاه پلی هست جواب نمیده

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

8. این کاربر از mehran.h.3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

سلام دوستان تله تکست تی وی من به هم ریخته وبا حروف لاتین است چجوری می تونم درستش کنم...چون روی کشور استرالیا تنظیم است اینجوری شده؟

10. این کاربر از hassan ajam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

14 درخواست راهنمایی

با سلام به دوستان
    تی وی w800c ما دیروز مشکل پیدا کرد به این صورت:
    وقتی روشن میشه صفحه کاملا سفیده ولی صدا داره عملکرد ها درسته (کم کردن صدا تغییر شبکه و غیره) ولی تصویر کلاً سفیده مثل اینکه یه عکس کاملاً سفید داره نشون میده از طریق دکمه های تلوزیون فکتوری ریست کردم ولی باز هم به همون شکله لطفا راهنمایی بفرمایید
    آخرین آپدیت نصب است و در ضمن بدون گارانتی هست
    Last edited by موژان2030; 04-09-2017 at 13:56.

12. این کاربر از موژان2030 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

13

دوستان با نمایندگی صحبت کردم گفتن آب خورده

از جلوی پنل قسمت پایین آب رفته داخلش

14. این کاربر از موژان2030 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

دوستان با نمایندگی صحبت کردم گفتن آب خورده

از جلوی پنل قسمت پایین آب رفته داخلش
    مواظب باش تیغت نزنن ، چن تا فلت کابل خیلی ظریف پایینش داره در صورت آب خوردگی اتصالشون ول میکنه(همه تلویزیونا دارن)اینا رو با هویه مخصوص و ذره بین بازسازی و لحیم می کنن در صورتی که بدی به تعمیرکار ناشی ممکنه قسمت بالاشو خراب کنه یا باعث اتصالی کردنشون بشه یا حتی به پنل آسیب بزنه.

Sent from my D6503 using Tapatalk

16. این کاربر از mehran.h.3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

با سلام خیلی ممنون از جوابتون
    یعنی واقعا ممکنه آسیب جدی بهش نخورده باشه (مثل سوختن)؟
    البته آب زیادی هم نرفته توش پدرم حوله شو گذاشته بود بالای میز ازش چکیده بود رو پنل در حد چند قطره
    ولی به من گفتن باید پنل تعویض بشه که به صرفه نیست یه نو بگیری خیلی بهتره اینم 100 تومن بر میدارن
    با این حرف شما (دلیل خرابی) که خیلی نامردن دزدای کلاه بردار
    شما جایی رو میشناسین معرفی کنین (تهران)
    Last edited by موژان2030; 07-09-2017 at 07:47.

18. این کاربر از موژان2030 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

با سلام خیلی ممنون از جوابتون
    یعنی واقعا ممکنه آسیب جدی بهش نخورده باشه (مثل سوختن)؟
    البته آب زیادی هم نرفته توش پدرم حوله شو گذاشته بود بالای میز ازش چکیده بود رو پنل در حد چند قطره
    ولی به من گفتن باید پنل تعویض بشه که به صرفه نیست یه نو بگیری خیلی بهتره اینم 100 تومن بر میدارن
    با این حرف شما (دلیل خرابی) که خیلی نامردن دزدای کلاه بردار
    شما جایی رو میشناسین معرفی کنین (تهران)
    نه دوست عزیز . این که من گفتم ایراد روتین هست ومعمولا وقتی پیش میاد که شما تی وی رو با کهنه خیس تمیز کنی ، آب نفوذ میکنه به قیمت پایین.
    نمیدونم چطوری آب نفوذ کرده بالای پنل چون اون قسمت تجهیزات خاصی نداره و اونم با چن قطره خراب نمیشه شاید بالای تصویر لکه بیفته.
    نه . من شهرستان هستم تهران کسی رو نمیشناسم ولی کاملا احتیاط کنین بعضی تعمیرکارها برای این که حرفشون در مورد تی وی ضایع نشه توش ایراد می اندازن.

Sent from my D6503 using Tapatalk

20. این کاربر از mehran.h.3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •