تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام دوربین دیجیتال استفاده میکنید

راي دهنده
2236. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • kodak

24 1.07%
  • canon

1,135 50.76%
  • sony

539 24.11%
  • fuji

123 5.50%
  • panasonic

141 6.31%
  • samsung

46 2.06%
  • olympus

33 1.48%
  • nikon

178 7.96%
  • toshiba

2 0.09%
  • casio

15 0.67%
صفحه 1573 از 1635 اولاول ... 573107314731523156315691570157115721573157415751576157715831623 ... آخرآخر
نمايش نتايج 15,721 به 15,730 از 16344

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای عکاسی کامپکت و شبه حرفه ای / لوازم جانبی

پروفشنال ali.reihani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

پس مشکلش رفع نشده؟ الان شما فریم ویر رو آپدیت کردید؟ پس با وجود این مشکل صرف نظر از کیفیت فیلم برداری 60 فریم و امکانات ASM که امکان عکاسی با تنظیمات منوال رو می ده بهترین گزینه بجز S110 می تونه IXUS 255 باشه حدود 530 تومن. اگر مشکل از باتری باشه امکان عکاسی هم به نمی ده.
    بعد از اخطار میشه بااون عکس گرفت و اما نه به اندازه ای که قبل از فیلم بوده!
    شماره سریال دوربین بنده بالای 2 هستش و خودش آپدیت هستش ولی مشکل پابرجاست و این که قبلا یعنی در شماره سریلا های 0و1و2 در 3 دقیقه دوربین بیشتر شارژ اش میرفته!
    این عکس رو ببینید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    باز هم من تست میکنم انشاءالله خبر میدم!
    رکورد رو شکستم!
    جمعا شد 50 دقیقه و 13 ثانیه که به نظرم عالی هستش!
    16,29 دقیقه 60 فریم!{حجم3.99 گیگابایت}
    24,18 دقیقه 30 فریم{حجم 3.99 گیگابایت}
    9,19 دقیقه 30 فریم{حجم 1.56 گیگابایت}
    حجم کلی هم شد 9.56 گیاگابایت!
    در مورد بقیه شارژ بگم که هنوز میتونه عکس بگیره ولی اگه دوباره بخواهید فیلم بگیرید ارور میده و دوربین خاموش میشه که دوباره میشه روشن اش کرد و با اون عکس گرفت!
    بهتر هستش موقع فیلم گیری دوربین رو هر 30 ثانیه یا یک دقیقه تکان دهید و بعد از فیلم گیری یک دقیقه یا 30 ثانیه خاموش نگه دارید تا دوربین دوباره جون بگیره!
    موفق باشید!
    Last edited by ali.reihani; 11-03-2014 at 20:15.

2. 2 کاربر از ali.reihani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و عکاسی naamre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بعد از اخطار میشه بااون عکس گرفت و اما نه به اندازه ای که قبل از فیلم بوده!
    شماره سریال دوربین بنده بالای 2 هستش و خودش آپدیت هستش ولی مشکل پابرجاست و این که قبلا یعنی در شماره سریلا های 0و1و2 در 3 دقیقه دوربین بیشتر شارژ اش میرفته!
    این عکس رو ببینید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    باز هم من تست میکنم انشاءالله خبر میدم!
    عکس لود نمی شه!

4. این کاربر از naamre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرامی
    در یکی از پستها خطاب به یکی از کاربران فرموده بودید که مشکل باطری اس 110 رو هم قبلا توضیح دادم که چطور حل کنید
    من هر چقدر پستهاتون رو گشتم جواب و ندیدم
    برا همین مزاحمتون شدم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام دوستان اگه میشه راهنمایی کید با حداکثر 300 هزارتومان چه دوربین کامپکتی بخرم ..حتما باتری لیتیمی باشه...کنون یا سونی..اگه مارک بهتری هم هست بگید.
    خودم دو مدل
    sony w710
    canon a2600
    هردقیمت 300 هزارتومان دارن .در ضمن کسی میدونه ساخت کجا هستن؟
    مصرف این دوربین هم برای خونه هست ممنون میشم راهنمایی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوستان ممکن هست بگید بین hx50 سونی و Sx50 کنن کدوم رو بگیرم و یا در این حد باشن 1090 سونی قیمت دادن 1 هم کنن ممنون
    10 صفحه اخرم خوندم
    Last edited by rezasalami65; 13-03-2014 at 19:21.

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرامی
    در یکی از پستها خطاب به یکی از کاربران فرموده بودید که مشکل باطری اس 110 رو هم قبلا توضیح دادم که چطور حل کنید
    من هر چقدر پستهاتون رو گشتم جواب و ندیدم
    برا همین مزاحمتون شدم
    عرض کردم باتری یدکی بخرید و همواره و باتری یدکی رو در کنار دوربین با خودتون داشته باشید. قیمتش هم حدود 50 تا 60 تومنه.

9. این کاربر از naamre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان ممکن هست بگید بین hx50 سونی و Sx50 کنن کدوم رو بگیرم و یا در این حد باشن 1090 سونی قیمت دادن 1 هم کنن ممنون
    10 صفحه اخرم خوندم
    با این که خوندید هنوز اصرار به خرید این سری دوربینها دارید خوب اگر می خوایید پول خودتون رو به زوم چندین X کم خاصیت این دوربینها بدید تصمیم با خودونه.

£469 / $549 is undoubtedly a lot of money to pay for a [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] with such a small image sensor, but if the image quality meets your requirements then the HS50EXR makes a compelling argument to be the only camera that you need. Super-zooms remain one of the few growth areas in the compact camera world, and its easy to see why when cameras as good as the Fujifilm FinePix HS50EXR are being released. Highly recommended!
    Last edited by naamre; 13-03-2014 at 23:07.

11. این کاربر از naamre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

سلام. من پریروز یه سر به بازار زدم ولی سردرگم تر برگشتم. چون فروشنده ها هرکدوم یه چیزی پیشنهاد می دادند. ولی چند نفر nikon s6400 پیشنهاد دادن. یکی از فروشنده ها با این دوربین و ixus 240 عکس گرفت و رو ال سی دی نشون داد که کیفیت عکس نیکون بهتر بود. ولی با این حال هنوز شک دارم. چون میگن دوربین کامپکت نیکون فایده نداره و کنون بهتره. در ضمن مثل اینکه قطعاتش ژاپنیه و مونتاژ چینه که مطمئن نیستم چینی بودنش مسئله ای داره یا نه. من کیفیت عکس برام مهمه خصوصا عکس از طبیعت (به خصوص از غروب). دنبال یه دوربین نهایتا 400- 500 تومنی می گردم که نسبت به قیمتش کیفیت خوبی ارائه بده.
    ممنون میشم راهنماییم کنین.
    راستی یه سوال دیگه لمسی بودن یا نبودن دوربین مهمه؟ ممنون
    Last edited by Shaparak407; 13-03-2014 at 23:32.

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان اگه میشه راهنمایی کید با حداکثر 300 هزارتومان چه دوربین کامپکتی بخرم ..حتما باتری لیتیمی باشه...کنون یا سونی..اگه مارک بهتری هم هست بگید.
    خودم دو مدل
    sony w710
    canon a2600
    هردقیمت 300 هزارتومان دارن .در ضمن کسی میدونه ساخت کجا هستن؟
    مصرف این دوربین هم برای خونه هست ممنون میشم راهنمایی کنید
    این دو دوربین اختلاف چندان زیادی ندارن شاید به خاطر ماکرو ی قویتر و لنزی که در حالت واید کمی سریعتره بشه گفت canon a2600 . اگر بتونید 100 تا 110 تومن به پول خودتون اضافه کنید و از سری ixus 230 و یا 240 کانن انتخاب کنید بهتر باشه. در برابر این 100 تومن بیشتر شما لرزش گیر تصویر اپتیکال به جای دیجیتال که در مدلهایی که اسم بردید وجود داشت کیفیت فیلم برداری 1080p و کیفیت عکس نسبتا بهتری خواهید داشت.

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام. من پریروز یه سر به بازار زدم ولی سردرگم تر برگشتم. چون فروشنده ها هرکدوم یه چیزی پیشنهاد می دادند. ولی چند نفر nikon s6400 پیشنهاد دادن. یکی از فروشنده ها با این دوربین و ixus 240 عکس گرفت و رو ال سی دی نشون داد که کیفیت عکس نیکون بهتر بود. ولی با این حال هنوز شک دارم. چون میگن دوربین کامپکت نیکون فایده نداره و کنون بهتره. من کیفیت عکس برام مهمه خصوصا عکس از طبیعت (به خصوص از غروب). دنبال یه دوربین نهایتا 400- 500 تومنی می گردم که نسبت به قیمتش کیفیت خوبی ارائه بده.
    ممنون میشم راهنماییم کنین.
    راستی یه سوال دیگه لمسی بودن یا نبودن دوربین مهمه؟ ممنون
    توی این رنج قیمت canon ixus 255 بهترین گزینه است. ال سی دی لمسی یا غیر لمسی کمی سلیقه ایه. به هر حال این نکته که ال سی دی لمسی باشه باعث می شه صفحه نمایش دروبین اغلب کثیف باشه. ,فروشنده کجا عکس گرفت تو مغازه ؟ با فلاش؟ این دلیل نمی شه تو تمام شرایط نوری عملکرد خوبی داشته باشه. مدل که اسم بردید از نیکون خروجی قابل قبولی داره ولی باتریش خیلی ضعیفه 160 عکس در برابر 220 عکس کانن 255 .
    Last edited by naamre; 13-03-2014 at 23:51.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •