تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام سیستم عامل را برای سرور میپسندید؟

راي دهنده
9. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Windows

9 100.00%
  • Linux

0 0%
  • Unix

0 0%
  • Os2

0 0%
  • Other

0 0%
صفحه 157 از 337 اولاول ... 57107147153154155156157158159160161167207257 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,561 به 1,570 از 3369

نام تاپيک: بحث های تخصصی و عمومی شبكه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

می گم الان هاب دارم و چند کام با هم شبکه هستن!!!

آپی ها رو هم ست کردم ....

چه کار هایی می شه از طریق شبکه انجام داد و جالب باشه؟

مثلا می شه یه چیزی شبیه سایت ساخت واسش ؟
    یا sql یا بازی تحت شبکه یا هر کاره دیگه!

یا مثلا نظارت بر دستکتاپ های دیگه!

یا هم چین کار های جالبی ....

اگه مقاله ای سراغ دارین که بگین اگرم نه همین جا توضیح بدین حداقل کار های جالبی که خودتون انجام دادین!
    دروود بر شما
    همه کارهایی که فرودید امکان پذیر است!
    می توانید یک تارنمای داخلی برای خودتان راه اندازی نمایید،البته برای این نیازمند شبکه ای بر پایه کلاینت/سرور هستید،بر روی سرور می بایست با استفاده از IIS (که در جستاری به آن پرداخته شده است)،یک وب سرور شخصی راه اندازی نمایید(البته تتنها می توانید با آی پی به آن دست یابید)،می توانید بازی های تحت شبکه را نصب کنید..(همانند گیم نت ها)،می توانید با استفاده از برنامه های برسیاری که در زمینه مدیریت شبکه هستند،سیستم های دیگر را کنترل نمایید،(یکی از بهترین آنها برنامه Netsupport می باشد که امکان نمایش،کنترل و .... سیستم های موحود در شبکه را به شما می دهد).

2. این کاربر از saeed258s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

با دروود
    آیا اگر بوسیله ISA Server،آی پی های سیستم ها محدود شده باشند(به استفاده مقدار معینی از پهنای باند)،می توان از این محدودیت فرار کرد؟
    سپاس

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

خب اینجا یه مسئله ای هستش اینه که چطور میشه امکان دسترسی یه سیستم رو به سیستم دیگه کاملا قطع کرد و فقط ار اینترنت استفاده کرد
    اینطوری هر کس مسئول سیستم خودشه و آدم خیالش جمع هستش که مثلا اگه سیستم دیگه ویروسی باشه به سیستم خودش منتقل نمیشه
    یا اینکه اگه کسی در سیستم دیگه نشسته باشه ، قصد دخالت و ورود به درایوهای منو داشته باشه ، جلوش گرفته بشه
    با دروود
    با اجازه برزگان این جستار،
    شما می توانید از 2 راه استافده نمایید
    1:آی پی هایی که به 2 سیستم می دهید،در یک رنج تعریف نکنید،اینگونه دیگر هیچکدام از سیستم ها به آن یکی دسترسی ندارند.
    2:با استفاده از نرمافزار های امنیتی،دسترسی به سیستمتان را ببندید(یا هرکدام اس یستم ها را که خواستید.)
    3:به صورت پیشفرض،در ویندوز ایک پی،همه درایو ها به اشتراک گذاشته شده اند،می توانید این اشتراک گذاری ها را بردارید،سپس با خیالی آسوده،2 سیستم را با هم شبکه کنید.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

با سلام و درود خدمت دوستان
    چند تا سوال داشتم كه بپرسم و جايي از p30world بهتر پيدا نكردم از همه عزيزاني كه مي تونن كمك كنن خواهش ميكنم كمكم كنن . از همگي ممنون .
    1- مي خواستم بدوم hub switch des با dgs در برند dlink چه فرقي داره اصلا يه هاب سوئيچ 16 تايي خوب چيه؟ و چه مشخصاتي داره .
    2- اگه بخوايم يه شبكه كوچيكو با يك مودم adsl2 داشته باشيم و يك سوئيچ كه توسط يه server مديريت بشه بهتره از پورت شبكه مودم استفاده بشه يا usb اگه از پورت شبكه مودم بشه بايد يه سوئيچ وصلش كنيم يا خود سرور. آخه سرور يه جاي كابل rj45 كه واسه شبكه هست كه بيشتر نداره اونوقت بايد 2 تا lan داشته باشيم؟
    3- اكه بايد مودم به هاب وصل شه اينتوري همه كامپيوترا دسترسي ندارن؟ چجري فقط از طريق سرور كنترل ميشه تو سويچ بره كه به همه وصل. تورو خدا كمكم كنيد واقعا ديووه شدم انقدر گشتم.

تا عمري خدا بده دعاتون ميكنم
    با دروود
    با اجازه برزگان،
    در مورد نخستین پرسشتان چیزی نمی دانم(شوربختانه!)
    2:بینید شما زا شبکه تان چه چیزی را می خواهید و بر پایه چه فناوری می خواهید شبکه تان را پیاده سازی کینید؟
    آیا نیزا به شبکه ای با ساختار کلاینت/سرور دارید؟که بتوانید با اسافتده از سیستم سرور،اینترنت را به اشتراک بگزارید؟
    یا نیاز به شبکه ای با ساختار Peer 2 peer دارید ،و همه سیستم های درون شبکه،یک جور هستند؟!
    اگر نیازی به ساختار Client/server ندارید،می توانید یک کابل ،از مودم(روتر)بهسوییچ پیوند کنید،آنگاه همه سیستم های درون شبکه می توانند از اینترنت استفاده کنند
    در غیر اینصورت،شما نیازمند داشتن 2 کارت شبکه جدا هستید،یکی برای اتصال آن به مودم(روتر)،و دیگری برای اتصال سیستم سرور با سوییچ

در مورد پرسش سومتان،منظورتان را متوجه نشدم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Novan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

سلام دوستان
    يه سئوال هستش كه تو كلاس server 2003 مطرح شده و به جوابش نمره ميدن!
    من تا نصفش رفتم، اميدوارم دوستان متخصص بقيش رو كمك كنن
    سئوال اينه: توي يه دومين (ويندوز 2003) يك پرينتر رو شير مي كنيم و مي خوايم بدون وارد شدن تو تنظيمات يكي از كلاينت هاي دومين (منظورم control panel و بعدش printers هستش) و فقط از طريق command line پرينتر شير شده رو به بخش printers تو control panel اضافه كنيم
    اولين كاري كه كردم دستور زير بودش كه successful بود
    net use lpt1 \\192.168.56.11\HP /persistent:yes
    اما آيكون پرينتري اضافه نشد
    استاد گفتش كه يه كار ديگه هم بايد انجام داد و تنها راهنمايي كه كرد اين بود كه از دستور use بايد استفاده كرد
    از دوستان كسي مي تونه راهنمايي كنه؟
    ممنون

آخر فروم باز tajrobenik's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دروود بر شما
    همه کارهایی که فرودید امکان پذیر است!
    می توانید یک تارنمای داخلی برای خودتان راه اندازی نمایید،البته برای این نیازمند شبکه ای بر پایه کلاینت/سرور هستید،بر روی سرور می بایست با استفاده از IIS (که در جستاری به آن پرداخته شده است)،یک وب سرور شخصی راه اندازی نمایید(البته تتنها می توانید با آی پی به آن دست یابید)،می توانید بازی های تحت شبکه را نصب کنید..(همانند گیم نت ها)،می توانید با استفاده از برنامه های برسیاری که در زمینه مدیریت شبکه هستند،سیستم های دیگر را کنترل نمایید،(یکی از بهترین آنها برنامه Netsupport می باشد که امکان نمایش،کنترل و .... سیستم های موحود در شبکه را به شما می دهد).

ممنون من نرم افزار Net Control 2 رو دانلود کردم می رم توی همون شبکه ه تسب می کنم .....

ایشالاه باز می یام این جا سوال بعدی رو می پرسم ....

8. این کاربر از tajrobenik بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    !!Half of the world

پيش فرض

سلام دوستان
    يه سئوال هستش كه تو كلاس server 2003 مطرح شده و به جوابش نمره ميدن!
    من تا نصفش رفتم، اميدوارم دوستان متخصص بقيش رو كمك كنن
    سئوال اينه: توي يه دومين (ويندوز 2003) يك پرينتر رو شير مي كنيم و مي خوايم بدون وارد شدن تو تنظيمات يكي از كلاينت هاي دومين (منظورم control panel و بعدش printers هستش) و فقط از طريق command line پرينتر شير شده رو به بخش printers تو control panel اضافه كنيم
    اولين كاري كه كردم دستور زير بودش كه successful بود
    net use lpt1 \\192.168.56.11\HP /persistent:yes
    اما آيكون پرينتري اضافه نشد
    استاد گفتش كه يه كار ديگه هم بايد انجام داد و تنها راهنمايي كه كرد اين بود كه از دستور use بايد استفاده كرد
    از دوستان كسي مي تونه راهنمايي كنه؟
    ممنون
    اینجا رو یه نگاه بنداز ببین به دردت می خوره

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    !!Half of the world

پيش فرض

دروود
    آیا در شبکه ای که IIS نصب باشد،می توان تنها با دادن یک آی پی ولید به یکی از سیستم ها،از آن سیستم به عنوان "هاست"استفاده کرد و سایتی را بر روی آن میزبانی کرد که تنها با آی پی بتوان به آن دسترسی داشت؟
    بله دوست عزیز میشه

---------- Post added at 10:15 PM ---------- Previous post was at 10:11 PM ----------

با دروود
    آیا اگر بوسیله ISA Server،آی پی های سیستم ها محدود شده باشند(به استفاده مقدار معینی از پهنای باند)،می توان از این محدودیت فرار کرد؟
    سپاس
    با روش های عادی نمیشه چون isa یکی از قوی ترین هاست
    احتیاج به کمی معلومات سطح بالاتر داره که من بلد نیستم

11. این کاربر از undertaker_ss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ashkan1360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

سلام
    من یه شبکه ad hoc رو لپ تاپم ساختم تا اینترنتش رو توی گوشیم هم استفاده کنم
    الان وقتی کانکت میشم از گوشیم به لپتاپ کانکشن رو unidentify میزنه
    هم دستی بهش ip دادم هم auto گذاشتم
    هیچ فرقی نکرده
    تیک برای share کردن روی اینترنت اصلیم هم زدم
    قبلا" با گوشی قبلیم درست بود و همین عملیات جواب میداد ولی الان نمیده
    چکار کنم به نظر شما؟

داره خودمونی میشه networkman2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام دوستان منم هستم هر کمکی و موردی باشه هستیم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 9 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 9 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •