تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 157 از 860 اولاول ... 57107147153154155156157158159160161167207257657 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,561 به 1,570 از 8593

نام تاپيک: Harvest Moon

کـاربـر بـاسـابـقـه amin2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Maelstorm

پيش فرض

من که بهت گفتم می یام توانجمنت مدیر گرافیک میشم ولی به من کسی اونجا جواب نمیده
    راستی انجمن قبلی چی شد

داره خودمونی میشه love_iran1983's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

12 شهر

سلام به همه دوستا ن من اینجا عضو شدم تا بگم شهر خیالی نیست !!! من راه رفتنشو بهتون میگم -> در یک سال که بهتر سال سوم باشه باید تمام مسابقه هارو برنده شوید و در پاییز در ماسابقه ای که روز 9 پاییز برگزار میشه به بالای سکو رفته و ماهی گیری کنید تا کیسه برنج رو بگیرید و بعد اون رو کاشته تا اشپز بیاد و بهتون 15 غذای جدید رو یاد بده که با 65 تا غذایی که خودتون درست کرید میشه 80 تا و بعد پیش شهردار رفته و با او دوبار صحبت کنید میبینید که خیلی خوشحال و بعد در آغاز سال چهارم میتونید برید به شهر یک مزرعه دیگه بخرید یک زن دیگه بگیرید دستگاه کمباین و آب پاش داشته باشید . من شاید دوباره رفتم تا آخر وبراتون سیوشو گذاشتم من با pc1 بازی کردم ومموری کارتم سوخت . نکته مهم برنده شدن در مسابقه موزیک که باید ساز زرد و طالایی رو گرفته باشید سخترین مسابقه همینه .که باید به هفت کتوله توی روز تولدشون کادو بدید و به هرکدوم 3 غذای تخمه مرغ ابپذ بدهید . امید وارم بتونید همتون برین به شهر .در ضمن نکاتی رو که دوستان در صحبت های قبلی گفتن باید رعایت کنید و از چت کد به هیچ عنوان استفاده نکنید . خیلی سخت نگیرید بازی رو وبشتر سعی کنید دمو های بازی رو ببینید که توی لینک صحبت های harvest moon iman دیدم که خیلی جالب و کامل بود .
    Last edited by love_iran1983; 31-07-2007 at 18:36.

آخر فروم باز behnam_roli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

در پاییز در ماسابقه ای که روز 9 پاییز برگزار میشه به بالای سکو رفته و ماهی گیری کنید تا کیسه برنج رو بگیرید و بعد اون رو کاشته تا اشپز بیاد و بهتون 15 غذای جدید رو یاد بده که با 65 تا غذایی که خودتون درست کرید میشه 80 تا
    اگه میشه لیست 80 تا غذا رو خودتون بزارید

من شاید دوباره رفتم تا آخر وبراتون سیوشو گذاشتم
    حتما منتظر میمونم

من با pc1 بازی کردم ومموری کارتم سوخت
    این چه حکمتیه که هر کی میره شهر یه بلایی سر سیوش میاد

نکته مهم برنده شدن در مسابقه موزیک که باید ساز زرد و طالایی رو گرفته باشید
    من سر در نمیارم مگه مسابقه ی موزیک هم وجود داره!
    من تنها چیزی که راجع فستیوال دیدم که میری بقل دخترا فلوت میزنی.همین!
    حتما توضیح بدید که چجوری میشه تو مسابقه شرکت کرد

امید وارم بتونید همتون برین به شهر
    همچنین

در ضمن نکاتی رو که دوستان در صحبت های قبلی گفتن باید رعایت کنید
    یعنی شما نشستی 1378662 تا پست قبلی رو خوندی

از چت کد به هیچ عنوان استفاده نکنید
    من که از سرو روی سیوم چیت میباره یعنی باید از اول برم

راستش جناب love_iran1983 یه چیز میگم ناراحت نشی:
    دیگه بعد این همه منتظر وایستادن و این همه حرف های متناقض دیگه به خودم هم اعتماد ندارم

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Maelstorm

پيش فرض

1. این چه حکمتیه که هر کی میره شهر یه بلایی سر سیوش میاد

2. من سر در نمیارم مگه مسابقه ی موزیک هم وجود داره!
    من تنها چیزی که راجع فستیوال دیدم که میری بقل دخترا فلوت میزنی.همین!
    حتما توضیح بدید که چجوری میشه تو مسابقه شرکت کرد

3. یعنی شما نشستی 1378662 تا پست قبلی رو خوندی

4. من که از سرو روی سیوم چیت میباره یعنی باید از اول برم
    1- شاید شامس نداریم
    2-حتما میشه که گفتن
    3-ها ها
    3-
    4-مثل اینکه از اول باید بازی کنی

آخر فروم باز SANR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    در دل کویر

پيش فرض

سلام به همه دوستا ن من اینجا عضو شدم تا بگم شهر خیالی نیست !!! من راه رفتنشو بهتون میگم -> در یک سال که بهتر سال سوم باشه باید تمام مسابقه هارو برنده شوید و در پاییز در ماسابقه ای که روز 9 پاییز برگزار میشه به بالای سکو رفته و ماهی گیری کنید تا کیسه برنج رو بگیرید و بعد اون رو کاشته تا اشپز بیاد و بهتون 15 غذای جدید رو یاد بده که با 65 تا غذایی که خودتون درست کرید میشه 80 تا و بعد پیش شهردار رفته و با او دوبار صحبت کنید میبینید
    که خیلی خوشحال و بعد در آغاز سال چهارم میتونید برید به شهر یک مزرعه دیگه بخرید یک زن دیگه بگیرید دستگاه کمباین و آب پاش داشته باشید . من شاید دوباره رفتم تا آخر وبراتون سیوشو گذاشتم من با pc1 بازی کردم ومموری کارتم سوخت . نکته مهم برنده شدن در مسابقه موزیک که باید ساز زرد و طالایی رو گرفته باشید سخترین مسابقه همینه .که باید به هفت کتوله توی روز تولدشون کادو بدید و به هرکدوم 3 غذای تخمه مرغ ابپذ بدهید . امید وارم بتونید همتون برین به شهر .در ضمن نکاتی رو که دوستان در صحبت های قبلی گفتن باید رعایت کنید و از چت کد به هیچ عنوان استفاده نکنید . خیلی سخت نگیرید بازی رو وبشتر سعی کنید دمو های بازی رو ببینید که توی لینک صحبت های harvest moon iman دیدم که خیلی جالب و کامل بود .
    اگه تونستی برو شهر سیوش رو برامون بزار.در مورد مسابقه موزیک بیشتر توضیح بده که چطوری بایستی برنده بشیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Maelstorm

پيش فرض

سلام به همه

خوب این تایپیک تا من هستم بازه

برای نودنم باید بگم گفتم سرما خوردم

در زمن من خیلی وقته که وقت نکردم هارویستمن بازیکنم و الان دارم بازی میکنم --> آخه خسه شدم هی میگم عکسشو میزارم و دارم بعضی چیزای که قول دادم رو پیدا یا بهشون برسم و بزارم خوب فکنم تا اینجا کافیه

من انجمن زدم و کمی ئارم مرتبش میکنم

به مدیر احتیاج دارم
    چرا سایتت ارور میده

داره خودمونی میشه reza_goodboy2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    همین دور و ورا

پيش فرض

میشه درباره تمام الهه های بازی توضیح بدینمنم ببخشید که همش سوال میکنم

داره خودمونی میشه love_iran1983's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام برای این که الاف نشین و زحمت به خودتون ندین و دوباره نخواد از اول برین . یکم صبر کنین من با کامپیوتر میرم وسیو هم برا تون میزارم درضمن من تمام پست های قبلی رو خوندم که یعضی هاش کاملا درست بود وتنها نکته ای که توش نبود برنده شدن در مسابقه موزیک بود که باید با فلوت طلایی رنگ بزنید من خودم در سال چهارم گرفتم . ولی دوباره رفتن یکم زده حاله ولی من میرم فقط به دلتون صابون نزنین و تا یک ماه دیگه یک سر بزنین و حرف های من رو هم ندیده بگیری ین(برای این که هر روز نیاین و من شرمندتون نشم) ولی متمعن باشین اگه زنده موندم براتون سیوشو میزارم

آخر فروم باز SANR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    در دل کویر

پيش فرض

سلام برای این که الاف نشین و زحمت به خودتون ندین و دوباره نخواد از اول برین . یکم صبر کنین من با کامپیوتر میرم وسیو هم برا تون میزارم درضمن من تمام پست های قبلی رو خوندم که یعضی هاش کاملا درست بود وتنها نکته ای که توش نبود برنده شدن در مسابقه موزیک بود که باید با فلوت طلایی رنگ بزنید من خودم در سال چهارم گرفتم . ولی دوباره رفتن یکم زده حاله ولی من میرم فقط به دلتون صابون نزنین و تا یک ماه دیگه یک سر بزنین و حرف های من رو هم ندیده بگیری ین(برای این که هر روز نیاین و من شرمندتون نشم) ولی متمعن باشین اگه زنده موندم براتون سیوشو میزارم
    من چهار سال صبر کردم یک ماه دیگه هم روش.

راستی ببخشید این رو هم یادم رفته بود بگم:به جمع ما خوش اومدی.

داره خودمونی میشه HARVEST MOON_HASAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ایران

12

من دوباره اومدم و امیدوارم دوباره اومدن من برای این تایپیک مفید باشه من تمام سعی خودم را برای بهتر شدن این بازی و شهر یا روستا یا برای حل مشکلات دیگه harvest moon اینجام میدم.

امیددارم مثمرثمر قرار گیره.
    Last edited by HARVEST MOON_HASAN; 01-08-2007 at 23:19.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •