تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 157 از 214 اولاول ... 57107147153154155156157158159160161167207 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,561 به 1,570 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    Керманшах

پيش فرض

یه دختر دیگه هم تقریبا 17 ساله به قول خودش صورتش یه دفعه رنگش تیره شده و بیرونم زیاد نمیره و اگه بره هم ضد آفتاب و پن کیک میزنه و بعد تیره شدن هم اصلا به حالت قبلی برنگشته و تو خانواده و دورو بری ها هم این مشکل وجود نداشته ، حالا سوالش اینه که چرا اینجوری شده ؟ چیکار کنه صورتش سفید بشه؟ درمان خونگی و اینا داره؟
    دختر سبزه باشه که بهتره , چرا میخواد سفید بشه ؟
    به اون دخترم بگو خجالت نکشه به نظر من که باحاله لکه ـه

پروفشنال hamidchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Right there where they belong

پيش فرض

بله لیزر بهترین راه از بین بردن جای جوش هست با درصد خیلی بالایی به نحو مطلوبی جواب خواهید گرفت
    هم میتونید به پزشک متخصص مراجعه کنید تا اطلاعات تکمیلی رو در اختیارتون قرار بده هم میتونید به دکترهای حاضر در مراکز لیزر مراجعه کنید اما معمولا دکترها در مطب خودشون بهتر و بیشتر وقت میگذارند! البته بهتره به دکتری مراجعه کنید که مطبش کاملا مجهز باشه که متاسفانه من در اصفهان کسی رو سراغ ندارم
    در مورد سوالتون بهتره که زدن جوش ها متوقف شده باشه و بعد اقدام کنید برای لیزر اما چناچه خیلی گذری و کم گاهی جوش میزنید (نه چندان عمیق!) بازهم لیزر رو انجام میدند
    توصیه خیلی مهم من به شما اینه:تا جایی که امکانش هست در فصل بهار و خصوصا تابستان اینکارو انجام ندید چون دردسر داره فصل پاییز و زمستان خیلی بهتره((چون یکسری مراقبت ها هستش که گرمای هوا و نور خورشید کار رو سخت میکنه براتون))

موفق باشید
    با تشکر از پاسخ شما

ببخشید چند تا سوال دیگه هم داشتم

این که میگید در فصل گرما بهتره لیزر انجام نشه بیشتر به خاطر گرمای هواست یا شدت نور آفتاب ؟؟
    الان چون یه مقدار بیشتر وقت دارم میخام برم دنبالش ، راهی واسه جلوگیری از تخریب نتیجه لیزر در فصل گرما هست ؟ ضد آفتاب چطوره ؟

برای از بین بردن جای جوش ها دکتر کرم ترتینوئین 5 دهم درصد تجویز کرده ، کرم بهتری هم هست که روند ترمیم جای قرمزی جوش ها رو سریع تر کنه ؟
    توجه کردم که شبها که استفاده میکنم این کرم رو و صبح که بیدار میشم یه مقدار تاثیر گذاشته و کم رنگ تر شده ولی دوباره شب که میشه پر رنگ میشه جای جوش ها . آیا این هم به خاطر در معرض افتاب بودن هست ؟ ضد افتاب خوب که مناسب پوست های چرب باشه و باعث تولید جوش نشه چی خوبه ؟

برای درمان جوش هم خودم میخاستم راکوتان تجویز کنه که به صورت قطعی درمان بشه ، ولی دکتر میگفت عوارضش زیاده و همچنین درمانش هم قطعی نیست، و تترا سایکلین داد ، وگفت بهتره اول اینا رو مصرف کنی. نظر شما چیه ؟ جوابگو هست واسه درمان جوش های بزرگ قرمز رنگ ؟ (البته الان که مصرف میکنم خیلی بهتر شده و کمتر جوش میزنه صورتم ولی اگه رهاش کنم احتمالا برمیگرده دوباره)
    Last edited by hamidchi; 28-06-2013 at 18:00.

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

با تشکر از پاسخ شما

ببخشید چند تا سوال دیگه هم داشتم

این که میگید در فصل گرما بهتره لیزر انجام نشه بیشتر به خاطر گرمای هواست یا شدت نور آفتاب ؟؟
    الان چون یه مقدار بیشتر وقت دارم میخام برم دنبالش ، راهی واسه جلوگیری از تخریب نتیجه لیزر در فصل گرما هست ؟ ضد آفتاب چطوره ؟

برای از بین بردن جای جوش ها دکتر کرم ترتینوئین 5 دهم درصد تجویز کرده ، کرم بهتری هم هست که روند ترمیم جای قرمزی جوش ها رو سریع تر کنه ؟
    توجه کردم که شبها که استفاده میکنم این کرم رو و صبح که بیدار میشم یه مقدار تاثیر گذاشته و کم رنگ تر شده ولی دوباره شب که میشه پر رنگ میشه جای جوش ها . آیا این هم به خاطر در معرض افتاب بودن هست ؟ ضد افتاب خوب که مناسب پوست های چرب باشه و باعث تولید جوش نشه چی خوبه ؟

برای درمان جوش هم خودم میخاستم راکوتان تجویز کنه که به صورت قطعی درمان بشه ، ولی دکتر میگفت عوارضش زیاده و همچنین درمانش هم قطعی نیست، و تترا سایکلین داد ، وگفت بهتره اول اینا رو مصرف کنی. نظر شما چیه ؟ جوابگو هست واسه جوش های درمان بزرگ ؟ (البته الان که مصرف میکنم خیلی بهتر شده و کمتر جوش میزنه صورتم ولی اگه رهاش کنم احتمالا برمیگرده دوباره)
    اول افرین به اون دکتر دستش درد نکنه که الکی رواکوتان رو بهتون نداد! امروزه متاسفانه بهترین دکترها تا ببینن طرف درگیره اکنه هست سریع رواکوتان تجویز میکنن
    در مورد تتراسایکلین دوست عزیزم بعداز چندین هفته شما شاهد بهبودی جوشها خواهید بود ولی در اکثر موارد به محض قطع کردن دارو برمیگرده در واقع راحت بگم فقط مقطعی به شما کمک خواهد کرد
    در مورد ترتینوئین چون دکتر پوستتون رو از نزدیک دیده و اینو صلاح دیده قاعدتا فعلا بهترین انتخابه براتون اینم بگم ترتینوئین جز ساده ترین و بهترین لایه بردارها هست

در واقع شبها که روی پوست میزنید به مرور لایه برداری از نقاط درگیر جوش رو انجام میده
    کلا همه پوستها خصوصا پوستهای جوش دار و مستعد جوش واجبه که از ضدافتاب استفاده کنند

نور افتاب پوست رو تحریک و اکنه رو تشدید میکنه و یک نکته بهتون بگم کسی که تتراسایکلین میخوره بهتره که حتما ضدافتاب مصرف کنه!(یادم نیست فکر کنم در بروشور جعبه قرص هم اشاره شده!)
    ضدافتاب خوب هم بنظرم در حال حاضر "الارو فاقد چربی"با spf50انتخاب خوبیه

چند سالتونه؟چه مدته جوش میزنید؟(اینا رو پرسیدم تا بدونید اگر محدوده سنی 18تا 20 هستید و چندسالی هست که جوش میزنید بهتره باتوجه به اینکه به مدد قرص فعلا جوش نمیزنید سراغ لیزر نرید فعلا!)
    لیزری که بعدش با قطع قرص بخواید دوباره دچار اکنه بشید چه فایده؟

لیزر وقتی خوبه که یا کامل یا تقریبا روند جوش زدن متوقف شده باشه(حالا یا به طور طبیعی یا به واسطه رواکوتان)
    در مورد صحبت قبلی ببینید لیزر فراکشنال(که عموما مورد استفاده برای جای جوش هست)بعد از انجام لیزر پوستتون ملتهب هست نیاز به استفاده از پمادها و ضدافتاب داره در همچین شرایطی خب معلومه هوای گرم چندان جالب نیست و ضعیت افتاب هم که دیگه نیاز به توضیح نداره...

در مجموع در درجه اول به فکر ریشه کنی جوشها باشید و بعد از اینکه متوقف شد به دنبال رفع جای اون
    لازم به ذکر هست کلیه صحبتهای من مبنی بر تجربیات شخصی هست اطلاعات تخصصی تر در انجمن پزشکی قابل بحث و پرسش هست
    موفق باشید

4. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت

پيش فرض

اول افرین به اون دکتر دستش درد نکنه که الکی رواکوتان رو بهتون نداد! امروزه متاسفانه بهترین دکترها تا ببینن طرف درگیره اکنه هست سریع رواکوتان تجویز میکنن
    در مورد تتراسایکلین دوست عزیزم بعداز چندین هفته شما شاهد بهبودی جوشها خواهید بود ولی در اکثر موارد به محض قطع کردن دارو برمیگرده در واقع راحت بگم فقط مقطعی به شما کمک خواهد کرد
    در مورد ترتینوئین چون دکتر پوستتون رو از نزدیک دیده و اینو صلاح دیده قاعدتا فعلا بهترین انتخابه براتون اینم بگم ترتینوئین جز ساده ترین و بهترین لایه بردارها هست

در واقع شبها که روی پوست میزنید به مرور لایه برداری از نقاط درگیر جوش رو انجام میده
    کلا همه پوستها خصوصا پوستهای جوش دار و مستعد جوش واجبه که از ضدافتاب استفاده کنند

نور افتاب پوست رو تحریک و اکنه رو تشدید میکنه و یک نکته بهتون بگم کسی که تتراسایکلین میخوره بهتره که حتما ضدافتاب مصرف کنه!(یادم نیست فکر کنم در بروشور جعبه قرص هم اشاره شده!)
    ضدافتاب خوب هم بنظرم در حال حاضر "الارو فاقد چربی"با spf50انتخاب خوبیه

چند سالتونه؟چه مدته جوش میزنید؟(اینا رو پرسیدم تا بدونید اگر محدوده سنی 18تا 20 هستید و چندسالی هست که جوش میزنید بهتره باتوجه به اینکه به مدد قرص فعلا جوش نمیزنید سراغ لیزر نرید فعلا!)
    لیزری که بعدش با قطع قرص بخواید دوباره دچار اکنه بشید چه فایده؟

لیزر وقتی خوبه که یا کامل یا تقریبا روند جوش زدن متوقف شده باشه(حالا یا به طور طبیعی یا به واسطه رواکوتان)
    در مورد صحبت قبلی ببینید لیزر فراکشنال(که عموما مورد استفاده برای جای جوش هست)بعد از انجام لیزر پوستتون ملتهب هست نیاز به استفاده از پمادها و ضدافتاب داره در همچین شرایطی خب معلومه هوای گرم چندان جالب نیست و ضعیت افتاب هم که دیگه نیاز به توضیح نداره...

در مجموع در درجه اول به فکر ریشه کنی جوشها باشید و بعد از اینکه متوقف شد به دنبال رفع جای اون
    لازم به ذکر هست کلیه صحبتهای من مبنی بر تجربیات شخصی هست اطلاعات تخصصی تر در انجمن پزشکی قابل بحث و پرسش هست
    موفق باشید
    واقعا از وقتی که صرف میکنید و چنین جواب های کاملی رو میدید تشکر میکنم
    در مورد ترتینوئین که دکتر 3 تا کرم تو نسخه نوشت و گفت یکیش رو بگیر ، داروخونه هم همون اولی رو داد !
    حالا اگه بهتر از این سراغ دارید لطفا معرفی کنید ؟؟
    24 ساله هستم ، و فکر میکنم از 17 سالگی یا زودتر شروع شد ، دکتر که میگفت شما دیگه نباید بهتون جوش بزنه ، البته نسبت به قبل (یکی دو سال پیش) کمتر شده ولی هنوز ادامه داره
    من بیشتر جای قرمزی جوش ها روی صورتم مونده تا فرو رفتگی ، حدودا چند جلسه لیزر لازمه تا به طور قابل قبولی اسکار ها برطرف شه ؟

راستی در مورد ضد آفتاب ، اونایی که روش نوشته آنتی آکنه رو بگیرم یا این فاقد چربی که شما میگید ؟ رنگی بودن یا بی رنگ بودنش تاثیری در جوش زدن داره ؟
    Last edited by hamidchi; 28-06-2013 at 18:38.

6. این کاربر از hamidchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه HGH 878's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    USI=United States Iran

پيش فرض

با تشكر از اين تاپيك عالي اگه بخوام با ليزر جاي جوشهام برطرف بشه چقدر بايد خرج كنم؟؟؟

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت

پيش فرض

با تشكر از اين تاپيك عالي اگه بخوام با ليزر جاي جوشهام برطرف بشه چقدر بايد خرج كنم؟؟؟
    بستگی به سطحی که لیزر میشه داره ، و البته بستگی به جایی که واسه لیزر مراجعه میکنید
    تو یه سایتی که مربوط به یکی از همین مراکز بود خوندم که کل صورت از 180 تا 250 تومن واسه یه جلسه که رنج قیمتش هم به خاطر آپشن هایی بود که همراه لیزر ارایه میشد

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

واقعا از وقتی که صرف میکنید و چنین جواب های کاملی رو میدید تشکر میکنم
    در مورد ترتینوئین که دکتر 3 تا کرم تو نسخه نوشت و گفت یکیش رو بگیر ، داروخونه هم همون اولی رو داد !
    حالا اگه بهتر از این سراغ دارید لطفا معرفی کنید ؟؟
    24 ساله هستم ، و فکر میکنم از 17 سالگی یا زودتر شروع شد ، دکتر که میگفت شما دیگه نباید بهتون جوش بزنه ، البته نسبت به قبل (یکی دو سال پیش) کمتر شده ولی هنوز ادامه داره
    من بیشتر جای قرمزی جوش ها روی صورتم مونده تا فرو رفتگی ، حدودا چند جلسه لیزر لازمه تا به طور قابل قبولی اسکار ها برطرف شه ؟

راستی در مورد ضد آفتاب ، اونایی که روش نوشته آنتی آکنه رو بگیرم یا این فاقد چربی که شما میگید ؟ رنگی بودن یا بی رنگ بودنش تاثیری در جوش زدن داره ؟
    بستگی به سطحی که لیزر میشه داره ، و البته بستگی به جایی که واسه لیزر مراجعه میکنید
    تو یه سایتی که مربوط به یکی از همین مراکز بود خوندم که کل صورت از 180 تا 250 تومن واسه یه جلسه که رنج قیمتش هم به خاطر آپشن هایی بود که همراه لیزر ارایه میشد
    خواهش میکنم دوست عزیز
    اگه دوتا کرم دیگه ای که پیشنهاد کرده بود رو بتونید بگید اونوقت ((درصورتی که بشناسم)) شاید بتونم کمکی بکنم
    ولی معمولش اینه که ترتینوئین یا کترل تجویز میکنند ولی من همون ترتینوئین رو خوب میدونم ((مصرف مداومش واقعا خوب نتیجه میده))
    از طرفی یکی از بهترین مواد موثر روی پوست صورت در مورد اکنه بنزویل پراکساید هست! اگر بتونید کرم یا لوسیون محتوی این ماده ی موثره رو پیدا کنید خیلی مفید هست
    البته نکته ای که هست درصد این ماده در کرم ها متفاوته تاجایی که من میدونم یه چیز درست و حسابی(درصد بالا و مناسب) در این زمینه ندیدم در داروخونه ها(شایدم اطلاعاتم قدیمی شده و جدیدا اومده باشه )
    این ماده ابتدا جوشها رو میریزه بیرون(اصطلاحی)زیر پوستی اینا همه نمایان میشه و بعد خیلی خوب لایه برداری رو انجام میده اثرش هم ماندگارتر هست به نسبت...
    اما یکی از اقوام (ساکن در خارج)مدتها قبل به من توصیه ای کرد((درمورد محصولی حاوی بنزویل پراکساید)) من هم هرجور بود از یک بنده خدایی که وارد کننده از کانادا بود تونستم تهیه کنم یعنی در اثرگذاری نظیر نداشت متاسفانه حساسیت تنفسی بهش پیدا کردم نتونستم استفاده کنم اخرشم اینقدر رو دستم موند که تاریخ مصرفش گذشت اسم این محصول عالی پرواکتیو بود
    اینم یک عکس از جعبش
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بگذریم
    نظر من رو بخواید تاوقتی جوشهای دونه درشت میزنی سراغ لیزر نرو
    خیلی خوبه که فرورفتگی روی پوستتون کمه این تعداد جلسات لیزر رو کمتر و جوابدهی رو بهتر میکنه(من فکر کنم با اوصاف شما 4جلسه کافی باشه ((اخه ندیده چی بگم ))
    ضدافتاب oil freeمیشه اون چیزی که مخصوص پوستهای جوشی و مستعد جوش و چرب هست
    نه رنگی بودنش مشکلی ایجاد نمیکنه اصلا فقط خوبیش اینه که عین گچ سفید نمیشید مثل ضدافتاب های معمولی و تا حدی کاور هم میکنه پوستتون رو از جای جوشها

در مورد لیزر هم درسته بستگی به نوع دستگاه لیزر مورد استفاده ،مرکزی که مراجعه میکنید و غیره داره
    مثلا بعضی جاها برای اثرگذاری بهتر از رادیو فرکانسی(rf)هم استفاده میکنند تا نتیجه دهی بهتر باشه که این نرخ رو بالا میبره من راستش قیمت جدید اصلا دستم نیست

10. 4 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Alcatel.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام
    تایپیک مرتبط تر پیدا نکردم
    البته یه قسمتش به پوست صورت مربوط میشه

کرم موبر برای صورت چی پیشنهاد میکنین؟
    پوستم چرب و حساسه / مستعد اکنه
    خسته شدم بسکه صورتمو اصلاح کردم
    یه کرم موبر هم برای کل بدن و جاهای حساس میخوام (ورزش)
    شنیدم Veet خوبه اما بازم خواستم نظره دوستانو بدونم.
    ( باس خیلی قوی باشه و گرنه یکی درمیون درمیاد ! )
    ممنون.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Alcatel.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام
    تایپیک مرتبط تر پیدا نکردم
    البته یه قسمتش به پوست صورت مربوط میشه

کرم موبر برای صورت چی پیشنهاد میکنین؟
    پوستم چرب و حساسه / مستعد اکنه
    خسته شدم بسکه صورتمو اصلاح کردم
    یه کرم موبر هم برای کل بدن و جاهای حساس میخوام (ورزش)
    شنیدم Veet خوبه اما بازم خواستم نظره دوستانو بدونم.
    ( باس خیلی قوی باشه و گرنه یکی درمیون درمیاد ! )
    ممنون.
    کسی در این مورد چیزی نمیدونه؟

داره خودمونی میشه Gazmali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

دوستان حدود هزينه درمان جاي جوش با ليزر الان چقدر هست ؟ لطفا كسي كه دسترسي به متخصص داره ازش بپرسه و قيمت واقعي رو بده .. براي خودم دسترسي به دكتر سخته ... مرسي ..

به نظرتون ميشه سر و تهش رو با يك ميليون هم اورد ؟

جاي جوش در صورت من بصورت فرو رفتگي و يكم هم جاي جوش تيره هستش .. واقعا جاي جوشا از بين ميره با اين روش؟
    Last edited by Gazmali; 30-06-2013 at 17:23.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 10 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 10 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •