تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 157 از 380 اولاول ... 57107147153154155156157158159160161167207257 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,561 به 1,570 از 3794

نام تاپيک: كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

14 مشکل در دوباره دانلود و بازیابی کردن فایل با idm

با سلام هر چی گشتم پیدا نکردم تاپیک زدم شرمنده

وقتیکه فایل از ویدیو انلاین با idm دانلود میکنم اگه اینترنت قطع بشه یا تو صف دانلود باشه برای دانلود مجدد idm یه سوال میکنه میگه برای بازیابی فایل کلیک کنید که اکسپلورر میاد که اونم خرابه و از idm هم پشتیبانی نمیکنه حالا تو idm چه تنظیمی هست که فایرفاکس رو ست کنم که با اون کار کنه پیشاپیش ممنون
    Last edited by mokafati; 25-05-2011 at 12:42.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

شما مرورگر پیش فرض خودتون رو اینترنت اکسپلورر انتخاب کردی برای این که فایرفاکس به عنوان مرورگر پیش فرض انتخاب شود کارهای زیر را انجام دهید:

برای این کار ابتدا Internet explorer را بازکنید. سپس به Tools>Internet options>program tab بروید و تیک جلوی Internet Explorer should check to see whether it is the default browser(البته در نسخه های مختلف IE‌ ممکن است متفاوت باشد) را بردارید.سپس ok را بزنید و از IE ‌ خارج شوید.
    حالا فایر فاکس را باز کنید و به قسمت Tools>options>advanced>general بروید“Always check to see if Firefox is the default browser on startup” را تیک دار کنید. می توانید همان موقع Check now را بزنید و برروی Yes‌کلیک کنید تا FireFox را مرورگر اصلی خود بکنید.

3. 2 کاربر از mami_m2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

خیلی ممنون دوست عزیز میشه مال اپرا رو هم بگین چون بعضی وقتها اتوماتیک اپرا هم میاد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

برای اینکار از منوی Tools گزینه ی Preferences را انتخاب و از برگه ی Advanced، قسمت programs انتخاب و سپس از سمت راست همین پنجره تیک Check if opera is default browser on startupرو بردارگزینه روبروی آن detalis رو انتخاب کن و تمام تیک های زده شده رو بردار اگه مشکلت حل شد بهم بگو
    Last edited by mami_m2; 25-05-2011 at 13:13.

6. این کاربر از mami_m2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

مشکل حل شد خیلی ممنون امیدوارم هر جا که هستین موفق باشین

8. این کاربر از mokafati بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Advanced Ali-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

تو همون تب روبروی Costumize IDM Download panels in browsers گزینه Edit رو بزنین و Check All رو بزنین.
    سلام مال منم همین مشکل رو تو64بیتی داره پدرم درومد تامشکلات دیگشو برطرف کردم ولی هنوز این دانلود کوچیکه نمیاد مثلاًتو یاهو برادانلود فیلماش اصلاًاون پایین نمیادولی قبلاًمیومد نمیدونم چشه...
    خواهش میکنم راهنماییم کنید.

آخر فروم باز Alishmas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام . از وقتی که فایر فاکس 5 رو نصب کردم IDM روش اجرا نمیشه ! از داخل تنظیمات idm هم تیک فایر فاکس رو زدم اما بازم نمیشه !
    وقتی وارد قسمت Add-ons فایر فاکس میشم نوشته که : IDM CC is incompatible with firefox 5

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

سلام . از وقتی که فایر فاکس 5 رو نصب کردم IDM روش اجرا نمیشه ! از داخل تنظیمات idm هم تیک فایر فاکس رو زدم اما بازم نمیشه !
    وقتی وارد قسمت Add-ons فایر فاکس میشم نوشته که : IDM CC is incompatible with firefox 5
    سلام
    برای حل این مشکل به این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رفته و در انتهای صفحه بر روی دکمه Install کلیک کنید تا نسخه جدید افزونه دانلود منیجر بر روی مرورگر شما نصب شود.بعد از نصب باید مرورگر خود را بسته و از نوع اجرا کنید.بعد از این کار شما به راحتی میتوانید لینک های دریافت شده از طریق فایر فاکس رو توسط دانلود منیجر دانلود کنید.

12. این کاربر از Mohammad King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Alishmas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

بعد از دانلود این ارور رو میده : IDM CC could not be installed because it is not compatible with Firefox 5

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام
    چجوی میتونم چیزهایی رو که دانلود میکنم باInternet Download Manager دانلود بشه نه با خود مرورگر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •