تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1557 از 4105 اولاول ... 557105714571507154715531554155515561557155815591560156115671607165720572557 ... آخرآخر
نمايش نتايج 15,561 به 15,570 از 41045

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

اگه از من میشنوی این کارو نکن.
    قبل از اینکه امتحان ارشد رو بدی دفترچه رو بفرست. اینجوری حداقل اموزشی + 4 ماه سربازی رو رفتی. اگه قبول شدی که هیچ میری دانشگاه و بهت معافیت تحصیلی میدن اگرم نه که سربازیت رو ادامه میدی.
    دفترچه رو حتما بعد از دی ماه پست کن چون اولین نوبت اعزام بعدی اسفنده.
    اینم راهیه اما میخوام بدونم قانونش چیه در این مورد به خصوص
    در این موردیم که شما میگید چطور؟ بعد از پایان ارشد باید بلافاصله ادامشو برم یا میتونو اگه خواستم یه سال صبر کنم؟
    Last edited by m.miri; 16-05-2013 at 18:18.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

از 24ساعت تا یک هفته جوابش میاد من 10روز قبل از اعزام درخواست دادم بدون دلیل یک روز بعد جوابش اومد مثبت بود بدون دلیل هم بود
    شما دلیل تمدید رو چی نوشتید؟

من اول تیر اعزامم بود و 2ماه عقب انداختم البته اگه موافقت کنن. دلیلش رو هم الکی زدم بیماری پدر

داره خودمونی میشه arash9426's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

شما دلیل تمدید رو چی نوشتید؟
    من اول تیر اعزامم بود و 2ماه عقب انداختم البته اگه موافقت کنن. دلیلش رو هم الکی زدم بیماری پدر
    من گفتم که چیزی ننوشتم و واسم دلیلشو سایر زد ولی خب بیشتر به خاطر این قبول کردن که زمان اعزام 1/2/92 سربازها زیاد بودن و حتی چند تا از دوستام افتادن 1/4 رفتن درخواست تعجیل دادن بخاطر همین راحت تر قبول کردن/ از هرکی میپرسیدم یه چیزی میگفت کارمند پلیس+10 گفت احتمال اینه قبول کنن یک درصده اما کلا بستگی به شانست داره 50/50 بهترین جوابه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

درود دوست عزیز چیزی که باید در نتیجه ازمایش باشه اینه

قرمز ها معاف دائم

TSH (بالا)، T4(نرمال) ، T3 (معمولی) = کم کاری تیروئید خفیف
    TSH (بالا)، T4 (کم)، T3 (کم / متوسط) = کم کاری تیروئید

TSH (کم)، T4 (نرمال) ، T3 (نرمال) = هیپرتیروئیدی خفیف
    TSH (کم)، T4 (بالا / متوسط)، T3 (بالا / متوسط) = هیپرتیروئیدی

بقیه سوالتون که درباره قطع یا ادامه مصرف قرص ها هست به این انجمن مربوط نیست و چون تخصصی هست به انجمن
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مراجعه کنید

ممنون اما این فصیه برای کسی که فرص می خوره صدق میکنه؟! موفعه ای که فرص می خوری و ازمایش میده همه چیز نرمال میشه ! پزشکان نظام وظیفه خوردن قرص رو مد نظر نمی گیرند؟! اما 2 هفته ای که قرص نخوردم و ازمایش دادم TSH ــم 27 بود! اما T3 و T4 ندارم! الیته با لمس گلو معلوم میشه که گواتز داره طرف!نمیدونم اصلا چیکار کنم موندم سر دو راهی یکی کامل از اول تا اهر با راهکار هاش بکه تا ما معافی رو بگیریم خیلی ممنون میشم!
    Last edited by h_loyali; 17-05-2013 at 00:26.

پروفشنال kkkaktoos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مراکزی که معاینات رو انجام میده کجاست؟ نه تو دفترچه چیزی نوشته بود نه تو سایت police.ir چیزی پیدا کردم.
    من غرب تهران هستم باید کجا برم برای معاینه؟

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

مراکزی که معاینات رو انجام میده کجاست؟ نه تو دفترچه چیزی نوشته بود نه تو سایت police.ir چیزی پیدا کردم.
    من غرب تهران هستم باید کجا برم برای معاینه؟
    منظورتون برای معاینه اولیه و واکسن هست ؟
    این پست رو نگاه کنید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون اما این فصیه برای کسی که فرص می خوره صدق میکنه؟! موفعه ای که فرص می خوری و ازمایش میده همه چیز نرمال میشه ! پزشکان نظام وظیفه خوردن قرص رو مد نظر نمی گیرند؟! اما 2 هفته ای که قرص نخوردم و ازمایش دادم TSH ــم 27 بود! اما T3 و T4 ندارم! الیته با لمس گلو معلوم میشه که گواتز داره طرف!نمیدونم اصلا چیکار کنم موندم سر دو راهی یکی کامل از اول تا اهر با راهکار هاش بکه تا ما معافی رو بگیریم خیلی ممنون میشم!
    ببین دوست من بلاخره شما پرونده پزشکی دارید و تو پرونده شما تمام جزئیات نوشته شده و لازم به قطع مصرف قرص ها نیست
    چیزی که من شنیدم اینه که شما وقتی برای چنین بیماری های اقدام میکنید باید دو بار ازمایش بدید یعنی یک بار در هنگام مصرف قرص و یک بار هم بعد از مدتی مشخص بدون مصرف قرص ها ضمن این که باید از تیرویید تون هم عکس برداری بشه

این هم مراحل معافیت پزشکی در خارج از کشور

1- مراجعه مشمول به نمايندگي جمهوري اسلامي ايران در محل سكونت يا نزديكترين نمايندگي در خارج از كشور . 2- تكميل فرمهاي مربوط و ارائه مدارك خواسته شده به نمايندگي . 3- پرداخت هزينه‌هاي مربوط. 4- تعيين نوبت براي مشمول جهت شركت در جلسه معاينه پزشكي از سوي نمايندگي . 5- اخذ نظريه تخصصي از بيمارستان تعيين شده در خارج از كشور و شركت در جلسه پزشكان معين (در صورت نياز) . 6- تنظيم نظريه پيرامون وضعيت جسمي و بيماري مشمول يا كسان مشمول با تاييد نمايندگي . 7- ارسال كليه مدارك از طريق نمايندگي به وزارت امور خارجه . 8- تاييد و ارسال مدارك رديف هفت از طريق وزارت امور خارجه به سازمان وظيفه عمومي ناجا . 9- بررسي و طرح پرونده در شوراي پزشكي مركز وظيفه عمومي تهران بزرگ و صدور راي . 10- اعلام نتيجه راي شوراي پزشكي به وزارت امور خارجه يا وكيل قانوني مشمول براي پرداخت هزينه‌هاي درنظر گرفته شده . 11- صدور كارت معافيت و تحويل آن به وزارت امور خارجه يا وكيل قانوني مشمول .  در صورت منفي بودن راي شوراي پزشكي، برگ اعزام براي مشمول صادر و به وزارت امور خارجه يا وكيل قانوني مشمول تحويل خواهد شد.

شما با معافیت تحصیلی از کشور خارج شدید ؟ من شنیدم مشمول با معافیت تحصیلی از کشور خارج بشه. در حین معافیت تحصیلی، نمیتونه برای معافیت پزشکی اقدام کنه، بنابراین باید اول معافیت تحصیلی باطل بشه بعدا برای معافیت پزشکی اقدام کرد. معافیت تحصیلی خارج از کشور تنها با ورود فرد به کشور باطل میشه. یعنی حتی اگه تاریخش بگذره و وثیقه ضبط بشه، از نظر اونها وضعیت تبدیل به "معافیت تحصیلی معلق" میشه و به هیچ وجه معافیت تحصیلی باطل نمیشه.
    توصیه ی من اینه که اگه از پرونده تون مطمئن هستید، پاشید بیاید ایران انجامش بدید
    اینم ادرس سرکنسولگری ایران در مونیخ که کاملا پروسه معافیت پزشکی رو شرح داده

Last edited by SNOW PATROL; 17-05-2013 at 09:40.

7. 3 کاربر از SNOW PATROL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    متولدین 72 کی میرن واسه خدمت؟

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    متولدین 72 کی میرن واسه خدمت؟
    72 در شرایط عادی العان باید سر خدمت باشند دوست عزیز

10. این کاربر از SNOW PATROL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hoseynn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    motelghoo

پيش فرض

تاریخ اعزام من 1/4 هست. ولی هنوز نمیدونم کجا افتادم. لیسانس دارم و متاهل هستم.
    شنیدم که 1/4 سپاه آموزشی نداره به همین دلیل یا ارتش می افتم یا نیرو انتظامی.
    آیا این خبر درسته؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

منظورتون برای معاینه اولیه و واکسن هست ؟
    این پست رو نگاه کنید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببین دوست من بلاخره شما پرونده پزشکی دارید و تو پرونده شما تمام جزئیات نوشته شده و لازم به قطع مصرف قرص ها نیست
    چیزی که من شنیدم اینه که شما وقتی برای چنین بیماری های اقدام میکنید باید دو بار ازمایش بدید یعنی یک بار در هنگام مصرف قرص و یک بار هم بعد از مدتی مشخص بدون مصرف قرص ها ضمن این که باید از تیرویید تون هم عکس برداری بشه

این هم مراحل معافیت پزشکی در خارج از کشور

1- مراجعه مشمول به نمايندگي جمهوري اسلامي ايران در محل سكونت يا نزديكترين نمايندگي در خارج از كشور . 2- تكميل فرمهاي مربوط و ارائه مدارك خواسته شده به نمايندگي . 3- پرداخت هزينه‌هاي مربوط. 4- تعيين نوبت براي مشمول جهت شركت در جلسه معاينه پزشكي از سوي نمايندگي . 5- اخذ نظريه تخصصي از بيمارستان تعيين شده در خارج از كشور و شركت در جلسه پزشكان معين (در صورت نياز) . 6- تنظيم نظريه پيرامون وضعيت جسمي و بيماري مشمول يا كسان مشمول با تاييد نمايندگي . 7- ارسال كليه مدارك از طريق نمايندگي به وزارت امور خارجه . 8- تاييد و ارسال مدارك رديف هفت از طريق وزارت امور خارجه به سازمان وظيفه عمومي ناجا . 9- بررسي و طرح پرونده در شوراي پزشكي مركز وظيفه عمومي تهران بزرگ و صدور راي . 10- اعلام نتيجه راي شوراي پزشكي به وزارت امور خارجه يا وكيل قانوني مشمول براي پرداخت هزينه‌هاي درنظر گرفته شده . 11- صدور كارت معافيت و تحويل آن به وزارت امور خارجه يا وكيل قانوني مشمول .  در صورت منفي بودن راي شوراي پزشكي، برگ اعزام براي مشمول صادر و به وزارت امور خارجه يا وكيل قانوني مشمول تحويل خواهد شد.

شما با معافیت تحصیلی از کشور خارج شدید ؟ من شنیدم مشمول با معافیت تحصیلی از کشور خارج بشه. در حین معافیت تحصیلی، نمیتونه برای معافیت پزشکی اقدام کنه، بنابراین باید اول معافیت تحصیلی باطل بشه بعدا برای معافیت پزشکی اقدام کرد. معافیت تحصیلی خارج از کشور تنها با ورود فرد به کشور باطل میشه. یعنی حتی اگه تاریخش بگذره و وثیقه ضبط بشه، از نظر اونها وضعیت تبدیل به "معافیت تحصیلی معلق" میشه و به هیچ وجه معافیت تحصیلی باطل نمیشه.
    توصیه ی من اینه که اگه از پرونده تون مطمئن هستید، پاشید بیاید ایران انجامش بدید
    اینم ادرس سرکنسولگری ایران در مونیخ که کاملا پروسه معافیت پزشکی رو شرح داده

نه ویرای دانشجویی ندارم بنابراین از اون نظر مشکلی نیست! فقط مشکل اینجاست که چطور و چیکار کنم تا از معافیت مطمئن بشم و ازمایشات رو چطور انجام بدم؟! چون اونطور که معلومه باید کشوری مثل المان یا دبی رفت و کارها رو انجام داد !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 13 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 13 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •