تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 155 از 3345 اولاول ... 551051451511521531541551561571581591652052556551155 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,541 به 1,550 از 33450

نام تاپيک: 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

همچین همتون خیط بشین که با هم بگید همون نسل 2 عالی بوده
    اینجا اصفهان تو محله ما adsl ارایه نمیدن وایمکس ایرانسل 1 آنتن جدا زده که هرکی خیلی نزدیک باشه زیر 200 متر کیفیتش خوبه
    ولی اگه فاصله ات بیشتر باشه عینه ما میشی من 2 مگ ایرانسل گرفته بودم 90درصد مواقع شب یا روز سرعت زیر 30 بود
    حالا جالبش اینه که قطعا از عمد این کیفیت پایین رو ارایه میدند چون اون سر محلهآنتن bts ایرانسل جداست و وایمکس هم روش نصب نیست که اگه میخواستن کیفیت بالاتر ارایه بدن رو اون هم یه وایمکس نصب میکردند تا کیفیت خدمات رسانی شون رو ببرن بالا
    کلاه بردار کم فروش گرون فروش آشغال فروش فقط ایرانسل
    1 شهریور یه سرعتی بهتون بدن حال کنید مییاد همین جا به خودتون فحش میدید که چرا این همه واسه ایرانول تبلیغ کردید

2. 5 کاربر از laser1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

با سلام و عرض وقت بخیر حضور تک تک اذری ها مخصوصا مردم تبریز. در جلسه ای که داشتیم تجهیزات شهر مرند . سراب و جلفا و مراغه به شهرستان ها ارسال شد و دیروز کار نصب یک یا دو سایت در هر شهر پایان یافت. به دلیل کمبود تجهیزات فعلا شهرستان ها به صورت نیمه تعطیل در می اید تا پوشش تبریز کامل گردد. دوستان زیادی درباره خیابان شهناز و 17 شهریور پرسیده بودند که باید عرض کنم پوشش این منطقه تمام شده است لیکن دو تا سایت کوچک (مینی سایت ) که شما اکثرا در کنار خیابان و پیاده رو ها مشاهده کرده اید فعلا باقی مانده است و این باعث خواهد شد که شبکه توان اجرایی خود را از دست دهد و در یک نقطه منتظر مخابراتیم که فیبر نوری سایت کامل شود به محض اماده شدن سایت کار خود را شروع خواهد کرد . دوستی از باغشمال گفته بود که باید عرض کنم سایت باغشمال در حال بهره برداری است لیکن به دلیل تداخل امواج با ارگان های نظامی منطقه برد سایت فعلا در ضلع شرقی کاهش داده شده است . که به طرف پست امواج ضعیف دریافت میگردد. در اول عباسی به دلیل تغییر محل سایت چایکنار فعلا پوششی نداریم که اخر هفته بعد پوشش کامل میشود. در منطقه ولی عصر سایت فلکه بزرگ که پشت شیرینی کریمی قرار دارد منتظر تجهیزات و انتن ماکرویو زعفرانیه میباشد که به محض اماده شدن ولی عصر را به طور کلی پوشش میدهیم. باغمیشه و رشدیه دیروز شاهد اولین روز کاری 3g بود که در اخر باغمیشه پوشش نداریم . تست چهارراه ابوریحان دیروز تمام شد که به زودی منطقه پوشش داداه خواهد شد . خیابان 5 مرداد حد فاصل پل سرداران تست پوشش سایت به سایت انجام شد که به این نتیجه رسیدیم که باید سایت ایران خودرو که دوستی در این تایپک اعلام کرده بود باید ارتقا داده شود . پوشش ملل متحد و خیابان فلسطین خوب و در حد عالی میباشد . پوشش یکه دکان کامل و به 100 در صد رسید . دوستی در باره پوشش ستارخان فرموده بود که مشکلی در منطقه ندیدیم البته پوشش حد فاصل اتش نشانی منطقه 3 تا ستارخان ضعیف است که با تقویت سایت توزیع برق این مشکل به زودی حل خواهد گردید. دوستان در هر منطقه اگر موردی است با ذکر روز و محل تست ایفاد بفرمایند تا شبکه مانیتورینگ شود . با تشکر فراوان.
    سلام منطقه خیام به طرف چهار راه لاله پوشش نیست در صورتی که در خیابان زبردست یا همون سالاری انتن ایرانسل در خانه ای بر خیابان تجهیزات 3جی نیست ایا نصب می شود؟تا پوشش کامل شود ؟

4. این کاربر از amirlovely بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل

همچین همتون خیط بشین که با هم بگید همون نسل 2 عالی بوده
    اینجا اصفهان تو محله ما adsl ارایه نمیدن وایمکس ایرانسل 1 آنتن جدا زده که هرکی خیلی نزدیک باشه زیر 200 متر کیفیتش خوبه
    ولی اگه فاصله ات بیشتر باشه عینه ما میشی من 2 مگ ایرانسل گرفته بودم 90درصد مواقع شب یا روز سرعت زیر 30 بود
    حالا جالبش اینه که قطعا از عمد این کیفیت پایین رو ارایه میدند چون اون سر محلهآنتن bts ایرانسل جداست و وایمکس هم روش نصب نیست که اگه میخواستن کیفیت بالاتر ارایه بدن رو اون هم یه وایمکس نصب میکردند تا کیفیت خدمات رسانی شون رو ببرن بالا
    کلاه بردار کم فروش گرون فروش آشغال فروش فقط ایرانسل
    1 شهریور یه سرعتی بهتون بدن حال کنید مییاد همین جا به خودتون فحش میدید که چرا این همه واسه ایرانول تبلیغ کردید
    از اول شروع تاپیک دارم دنبالش میکنم میشه اسم چند نفر که برای ایرانسل تبلیغ میکنند رو بگید ما هم بشناسیم؟

فعلا ایرانسل داره حال میده ما هم حالشو می بریم وقتی هم حال نداد کوچ می کنیم میریم جایی که بهتر باشه. این کاریه که خودشون یادمون دادن [emoji6]

Sent from my iPad using Tapatalk
    Last edited by arash59b; 21-08-2014 at 13:11.

6. 7 کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای payam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    عمان

پيش فرض

چند ساعتی هست که آنتن قطع و وصل میشه .

توی یک فاصله ی کوتاه که آنتن وصل شد، سرویس 3G من واسه اولین بار فعال شد و سرعت واقعا خوبی هم داشت !

کرج

8. 4 کاربر از payam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

اقایون کرج هم راه افتاد . همه جا انتن نسل سه هست

10. 3 کاربر از soheilsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

داداش حسین امروز تست کن ببین سرعت دانلودت با برنامه IDM چنده؟
    من امروز با فول آنتن توی خونه تست زدم سرعت مابین 400 تا 500 هست و میشه گفت 450 رو پایدار میده،میشه گفت دقیقا سرعت ADSL توی خونه رو بهم میده با این تفاوت که پینگ خیلی کمتری داره و سایت هارو خیلی سریع بازمیکنه. من به این سرعت هم راضی هستم امیدوارم دیگه کم نشه البته من انتظار سرعت 800 و بالاتر رو داشتم بازم ببینیم اول شهریور چی میشه.امیدوارم که ایرانسل رو پای رایتل ذبح نکنن این درست نیست که یک شرکتی نمیتونه خدمات درست و حسابی و معقول بده یک شرکت دیگه رو مجبور بکنن عین اون یکی عمل بکنه این واقعا ظلم هست.امیدوارم که یک فضای رقابتی شدیدی بین سه اپراتور ایجاد بشه.

12. این کاربر از dr-shakht بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن اینترنت و شبکه fanoostalaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

پيش فرض

داداش حسین امروز تست کن ببین سرعت دانلودت با برنامه IDM چنده؟
    من امروز با فول آنتن توی خونه تست زدم سرعت مابین 400 تا 500 هست و میشه گفت 450 رو پایدار میده،میشه گفت دقیقا سرعت ADSL توی خونه رو بهم میده با این تفاوت که پینگ خیلی کمتری داره و سایت هارو خیلی سریع بازمیکنه. من به این سرعت هم راضی هستم امیدوارم دیگه کم نشه البته من انتظار سرعت 800 و بالاتر رو داشتم بازم ببینیم اول شهریور چی میشه.امیدوارم که ایرانسل رو پای رایتل ذبح نکنن این درست نیست که یک شرکتی نمیتونه خدمات درست و حسابی و معقول بده یک شرکت دیگه رو مجبور بکنن عین اون یکی عمل بکنه این واقعا ظلم هست.امیدوارم که یک فضای رقابتی شدیدی بین سه اپراتور ایجاد بشه.
    والا من الان تو رستوران بغل کلانتری 12 تو خیابون عباسی تست میکردم نمیدونم ایراد از چی بود که سرعت از 300 بالاتر نمیرفت !! احتمالا به خاطر کثرت مشترک هایی هست که وصل هستن یا شاید به خاطر همون ایراد که دوستمون گفتن تو اول عباسی هستش!! ولی تو خونه میتونم تا 1.6-7 مگابایت سرعت بگیرم
    =======
    ویرایش :
    الان تست کردم دیدم که آنتن 40 درصد بود و سرعت کم !! ولی الان با 70 درصد انتن :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by fanoostalaei; 21-08-2014 at 13:37.

14. این کاربر از fanoostalaei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Arsenal2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

اقایون کرج هم راه افتاد . همه جا انتن نسل سه هست
    داداش شما کدوم منطقه ها تست کردی تری جی پیدا شد?? منطقه ما شاهین ویلا فعلا خبری نیست!!!

Sent from my ASUS K00S using Tapatalk

تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

چند ساعتی هست که آنتن قطع و وصل میشه .

توی یک فاصله ی کوتاه که آنتن وصل شد، سرویس 3G من واسه اولین بار فعال شد و سرعت واقعا خوبی هم داشت !

کرج
    داداش شما کدوم منطقه هستی?? و الان هم تری جی داری?? یه لطفی کن اسکرین شات بگیر اینجا بزار ممنون

17. این کاربر از Arsenal2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دوستان یه سوال برای اینترنت ADSL وقتی تو مرورگر آی پی ۱۹۲'۱۶۸'۱'۱ رو میزنیم میتونیم مشاهده کنیم که پهنای باند و سرعت اینترنت مون چه جوریه'' آیا واسه 3G ایرانسل و رایتل هم میشه از طریق این آی پی مشخصات اینترنت رو مشاهده کرد?? آیا نرم‌افزار اندرویدی وجود داره که کاربردی همانند این آی پی انجام بده??

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •