تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 155 از 461 اولاول ... 55105145151152153154155156157158159165205255 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,541 به 1,550 از 4604

نام تاپيک: آموزش نصب كلاينت ( اجرا كننده ) بازی های N-Gage II روی گوشی های نوکیا + مشکلات نصب

اگه نباشه جاش خالی می مونه dr.vampire's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام ورژن 1345 هم اومده فرقش با1318 چیه؟؟؟؟؟اگه بهتره لینکش رو واسه ان82 بذارید ممنون میشم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب ارشيا جون ايني كه الان تو پست 1 هستهم 1.10 ديگه...
    یونس تو که میدونی دوست دارم چرا میزنی؟نمیدونستم 1.10 توی پست اوله،آخه مدت مدیدی پیش بود دانش کردم که بریزم رو گوشی قبلیه.اگه اینجوریه که یه آپدیت بهش میزنم!TNX!

-=آموزش نصب ورژن جديد N-Gage براي دوستاني كه ورژن قديمي دارند=-

گام 1 : بك آپ گرفتن از امتيازات و سيو بازي ها:

گوشيرو در حالت هك قرار داده و با X-Plore به آدرس C:\private\20007b39 رفته از فولدر مربوط به هر بازي يه كپي بگيريد و يه جاي مطمئن انتقال بديد.

گام 2 : ابتدا تمامي بازي ها رو پاك كنيد، سپس كلاينت (اجرا كننده ) رو پاك كنيد. (ميتونيد يه بار ريست كنيد اينجا يا بدون ريست به گام بعدي بريد!)

گام 3 : آخرين ورژن N-Gage و همچنين بازي هاي دلخواه رو.. را نصب كنيد

گام 4 : بعد از نصب و اجراي دوباره بازيها به C:\private\20007b39 برويد و محتواي فولدر ها رو جايگزين كنيد، سپس ريست كنيد و بازي ها رو اجرا كنيد.

================================================

دوستان دقت كنند... براي اينكه سيو بازي ها از بين نره كه بايد طبق دستور العمل كه در انتهاي پست 2 هست عمل كنيد...
    براي از بين نرفتن Point ها (كه خودم دچارش شدم) حتما فايل achievements.db رو از آدرس

c/private/20007b39/DBMS

كپي كنيد تا بعد از نصب جايگزين كنيد...( پوينت ها تو اين فايل ذخيره ميشن)...

شاد باشيد
    شایدم نزدم...حتما باید همه ی بازی ها رو پاک کرد؟اینجوری بدبخت میشم تا 21 بازی رو دوباره نصب کنم که؟
    Last edited by Arshia001; 15-11-2008 at 15:45.

حـــــرفـه ای Legend's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض

یونس تو که میدونی دوست دارم چرا میزنی؟نمیدونستم 1.10 توی پست اوله،آخه مدت مدیدی پیش بود دانش کردم که بریزم رو گوشی قبلیه.اگه اینجوریه که یه آپدیت بهش میزنم!TNX!
    من كوچيكتم...
    ميگم ميخواي اگه عجله نداري چند روزم صبر كن ورژن جديدشو تست كنم خبرشو بت بدم..اين الان 1318 هست...اون يكي 1345...

شایدم نزدم...حتما باید همه ی بازی ها رو پاک کرد؟اینجوری بدبخت میشم تا 21 بازی رو دوباره نصب کنم که؟
    حالا مگه همرو با هم بازي ميكني؟ سيوتو داري حالشو ببر...

پروفشنال ahmad72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

من کلاینت ورژن 1318 رو نصب کردم.وضعیت یه کم بهتر شد.حد اقلش اینه که ادم رو تو خماری نمیذاره که ندونه داره چی میشه.مث مرد ارور میده.این ارور 1000002 ینی چی؟
    ورژن 1345 تقریبا کی میاد؟

پروفشنال ahmad72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

یه سوال:اگه بخوام Phone memory رو فرمت کنم باید گوشی رو دوباره هک کنم؟

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض

یه سوال:اگه بخوام Phone memory رو فرمت کنم باید گوشی رو دوباره هک کنم؟
    بله مجددا" بايد هك بشه..

7. این کاربر از Legend بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض

من کلاینت ورژن 1318 رو نصب کردم.وضعیت یه کم بهتر شد.حد اقلش اینه که ادم رو تو خماری نمیذاره که ندونه داره چی میشه.مث مرد ارور میده.این ارور 1000002 ینی چی؟
    ورژن 1345 تقریبا کی میاد؟
    اومدنش كه اومده...منتظرم ريپك بشه براي تمام گوشي ها...

9. این کاربر از Legend بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه maxoud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوستان...
    من چند وقت پیش فون مموریه گوشیم فرمت شد و بیشتر برنامه هام و تمام بازیای انگیجم پاک شد.
    ان گیجم هم دوباره نارنجی شد.
    اون موقع نشستم چند ساعت دوباره برنامه هامو نصب کردم و اخرشم داشتم ان گیجو نصب میکردم که یه هویی گوشی هنگ کردو مجبور شدم باطریشو در بیارمو دوباره بزارم ولی وقتی گوشی بالا اومد برنامه هاش(سیمبیان ها نه جاوا ها)
    همشون پاک شده بودن ان گیجمم کلن آیکنش رفته بود. دیگه هیچ برنامه ای هم نصب نمیشد.
    منم دوباره فون مموریو فرمت کردم و این دفه اول از همه ان گیجو میخواستم نصب کنم که بازم همون جوری شد.
    خلاصه دفه ی سوم بی خیال ان گیج شدمو برنامه ها ی دیگه رو نصب کردم.
    از اون موقع هم نزدیک 1 ماه میگذره گوشیمم تا حالا سالم کار کرده ولی الان دوباره هوس ان گیج کردم D:
    می ترسم نصب کنم دوباره گوشیم همونجوری بشه 3 4 ساعت دوباره الاف شم.
    به نظرتون چی کار کنم بی خیال ان گیج شم؟

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض

سلام دوستان...
    من چند وقت پیش فون مموریه گوشیم فرمت شد و بیشتر برنامه هام و تمام بازیای انگیجم پاک شد.
    ان گیجم هم دوباره نارنجی شد.
    اون موقع نشستم چند ساعت دوباره برنامه هامو نصب کردم و اخرشم داشتم ان گیجو نصب میکردم که یه هویی گوشی هنگ کردو مجبور شدم باطریشو در بیارمو دوباره بزارم ولی وقتی گوشی بالا اومد برنامه هاش(سیمبیان ها نه جاوا ها)
    همشون پاک شده بودن ان گیجمم کلن آیکنش رفته بود. دیگه هیچ برنامه ای هم نصب نمیشد.
    منم دوباره فون مموریو فرمت کردم و این دفه اول از همه ان گیجو میخواستم نصب کنم که بازم همون جوری شد.
    خلاصه دفه ی سوم بی خیال ان گیج شدمو برنامه ها ی دیگه رو نصب کردم.
    از اون موقع هم نزدیک 1 ماه میگذره گوشیمم تا حالا سالم کار کرده ولی الان دوباره هوس ان گیج کردم D:
    می ترسم نصب کنم دوباره گوشیم همونجوری بشه 3 4 ساعت دوباره الاف شم.
    به نظرتون چی کار کنم بی خیال ان گیج شم؟
    چرا بيخيال شي؟ گوشيت كه 81....بعد كه فرمت كردي....هكش كردي؟

12. این کاربر از Legend بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من كوچيكتم...
    ميگم ميخواي اگه عجله نداري چند روزم صبر كن ورژن جديدشو تست كنم خبرشو بت بدم..اين الان 1318 هست...اون يكي 1345...

حالا مگه همرو با هم بازي ميكني؟ سيوتو داري حالشو ببر...
    من کوچیکترم!یعنی همیشه آرزوم بوده کوچیکتر باشم،ولی متاسفانه همیشه بزرگ واقع میشم...بالاخره 95 کیلو وزنو که نمیشه نابود کرد!میشه؟

خب آره،یعنی هر دفعه کلاینتو واز میکنم یه نگاه به سر تا پای لیسته میندازم هر کدومو از ریختش خوشم اومد بازی میکنم.حالا تا ببینیم.آخه بدبختی هم که یکی دوتا نیست!اول باید دان کنم،بعد باید 6 ساعت فایل جابجا کنم،بعدشم که خدا بزرگه تا 21 بازی نصب شن!حالا اگه 1345 قراره بیاد صبر میکنم اونو میریزم.بازم مرسی!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •