تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام دوربین دیجیتال استفاده میکنید

راي دهنده
2236. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • kodak

24 1.07%
  • canon

1,135 50.76%
  • sony

539 24.11%
  • fuji

123 5.50%
  • panasonic

141 6.31%
  • samsung

46 2.06%
  • olympus

33 1.48%
  • nikon

178 7.96%
  • toshiba

2 0.09%
  • casio

15 0.67%
صفحه 1545 از 1635 اولاول ... 545104514451495153515411542154315441545154615471548154915551595 ... آخرآخر
نمايش نتايج 15,441 به 15,450 از 16344

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای عکاسی کامپکت و شبه حرفه ای / لوازم جانبی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام خانوم مفيدي عزيزمن دوربين رو براى هديه دارم تهيه ميكنم واسه كسي كه علاقه زياد به عكاس داره ، تا حدود ٦٠٠ ميتونم هزينه كنم و برام مهمه كه دوربين حداقل واسه ٢٠١٣ باشه و قيافش مثل نيكون L820 خوشگل و يكم بزرگ باشه، و امكانات sx280 رو هم داشته باشه ، بيشتر مد نظرم برند كنون بود اما چيزى پيدا نكردم، خواهشن بازم كمكم كنين، يعنى اگه L820 رو بگيرم پشيمون ميشم ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام خانوم مفيدي عزيز
    من دوربين رو براى هديه دارم تهيه ميكنم واسه كسي كه علاقه زياد به عكاس داره ، تا حدود ٦٠٠ ميتونم هزينه كنم و برام مهمه كه دوربين حداقل واسه ٢٠١٣ باشه و قيافش مثل نيكون L820 خوشگل و يكم بزرگ باشه، و امكانات sx280 رو هم داشته باشه ، بيشتر مد نظرم برند كنون بود اما چيزى پيدا نكردم، خواهشن بازم كمكم كنين، يعنى اگه L820 رو بگيرم پشيمون ميشم ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام دوستان

من می خوام دوربینی بگیرم که

1- جمع و جور باشه
    2- کیفیت عکسش فوق العاده باشه
    3- فیلمبرداریش لااقل hd و یا بالاتر باشه
    4- حتما زوم اپتیکالش بیشتر از 10-12 ایکس باشه
    5- فلاشش ضعیف نباشه
    6- حین فیلمبرداری زوم هم بکنه

wifi داشته باشه بهتره اما نداشت هم نداشت

خودم طبق تحقیقات رسیدم به Canon Powershot SX280 H
    می خواستم ببینم با این پول میشه دوربین بهتری هم خرید ؟

ضمنا سونی HX30V توی بازار پیدا میشه و اگر میشه چند ؟

ممنونم

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    من دیروزixus240خریدم.نمیخوستم اینو بگیریم چون صفحه لمسی بود خوشم نمی اومد قصد داشتم125بگیرم ولی پیدا نکردم.
    فکر میکنم من دیگه هرچی سری کامپکت چه سونی باشه چه کنون برای یکبار متحان کردم .خیلی تجربه بدست آوردم که خواستم دوستان هم بدونن.
    تو این سری آخریه یعنی 240تفاوت چشمگیری تو عکس نسبت به مدلهای قبلیش ندیدم .با اینکه فیلمبرداریش فول اچ دیه اصلا به گرد پای فیلمبرداری سونی سری wxنمیرسه نه تصویرش نه صداش .صدای سونی که اصلا بی نظیر واقعا بی نظیره من هنوز موندم چه دوربینی میتونه به این کیفیت صدارو ضبط کنه .کیفیت عکسهای سونی خیلی مصنوعی فقط عین تلوزینوهای ال ای دی تو تصویر خیلی قولو میکنه یعنی خیلی پر رنگ میکنه که تو نگاه اول هر کسی خیلی خوشش میاد بعد که با صحنه عکس مقایسه میشه میفهمه که خیلی با ون چیزی که تو واقیعت فرق میکنه.
    کیفیت عکسهای تمام دوربینهای کامپکت کنون تو نور زیاد (آفتابی)مثل همه هیچ فرقی نمیکنه ولی تو شب حسگر های سیموس خیلی موفق ترندولی بازهم کیفیت عکس توشب دوربینهای سونی به مراتب جالب تر از کنونه.
    حال به نظر من دوستانی که قصد خرید دوربین دیجیتال دارند اول ببینند چی براشون اولویت داره .اگه به فیلمبرداری با کیفیت زیاد اهمیت میدید به نظر من سریwxسونی میتونه گزینه خوبی باشه .اگه آماتور وخانوادگی میخوایید a2300وتو همین سری عالی.اگر هم که یکم بیشتر ب عکس وهمچنین عکس برداری تو نور کم اهمیت میدید بازم میتونید از کنون حسگرهای سیموس واز سونی بازهم سری wxرو انتخاب کنید.
    من تو ixus240چیز خاصی ندیدم .

5. 3 کاربر از najee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان

من می خوام دوربینی بگیرم که

1- جمع و جور باشه
    2- کیفیت عکسش فوق العاده باشه
    3- فیلمبرداریش لااقل hd و یا بالاتر باشه
    4- حتما زوم اپتیکالش بیشتر از 10-12 ایکس باشه
    5- فلاشش ضعیف نباشه
    6- حین فیلمبرداری زوم هم بکنه

wifi داشته باشه بهتره اما نداشت هم نداشت

خودم طبق تحقیقات رسیدم به Canon Powershot SX280 H
    می خواستم ببینم با این پول میشه دوربین بهتری هم خرید ؟

ضمنا سونی HX30V توی بازار پیدا میشه و اگر میشه چند ؟

ممنونم
    دوست عزیز همونی که خودت گفتی اگه با بودجش مشکلی نداشته باشی بهترین انتخابه.یعنیsx280

7. این کاربر از najee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه lucky_luke's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام خانوم مفيدي عزيز
    من دوربين رو براى هديه دارم تهيه ميكنم واسه كسي كه علاقه زياد به عكاس داره ، تا حدود ٦٠٠ ميتونم هزينه كنم و برام مهمه كه دوربين حداقل واسه ٢٠١٣ باشه و قيافش مثل نيكون L820 خوشگل و يكم بزرگ باشه، و امكانات sx280 رو هم داشته باشه ، بيشتر مد نظرم برند كنون بود اما چيزى پيدا نكردم، خواهشن بازم كمكم كنين، يعنى اگه L820 رو بگيرم پشيمون ميشم ؟
    سلام
    من l820 رو دارم
    بدرد کسی که عکاسی رو برای سرگرمی میخواد نمیخوره چون تنظمات دستی نداره و بیشتر برای ثبت خاطرات و مناظر بدرد میخوره...مثه یه دوربین کامپکت
    فوکوس، سرعت شاتر، نورسنجی و... همه اتوماتیکه
    فقط میشه ایزو رو دستکاری کرد

با این بودجه و مشخصاتی که شما میخوای دوربینی رو سراغ ندارم مگر اینکه ظاهر دوربین رو صرف نظر کنی ازش و کامکت بگیری

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

ممنون از شما
    من با 100 تومن بالاترشم مشکلی ندارم بشرطی که خواسته هامو برآورده کنه

می دونید دوربین های کامپکت کانن نسبت به سونی ها چند ضعف بزرگ دارند

1- فلاش و عکس در شب کلا
    2- عکاسی پی در پی
    3- پانوراما
    4- فیلمبرداری

من پانوراما خیلی به کارم نمیاد . عکاسی پی در پی تا حدی برام مهمه ولی اون حدود 4 فریم در ثانیه کانن هم اگر درست انجام بشه کارم رو راه می اندازه و نیازی به 10 تا در ثانیه سونی ندارم
    فیلمبرداری سونی مدل به مدل بهتر از کانن هست ولی نه اونقدر که من بخاطرش قید سالها کانن داری رو بزنم
    اما قدرت فلاش و عکس در شب sx280 یکم مرددم می کنه
    ضمن اینکه بطور مشخص مثل اینکه باطری این مدل هم می بایست تعویض کنم

در حقیقت باطری و عکس در شب sx280 اگر من رو مطمئن می کرد اصلا شک نمی کردم در خریدش
    Last edited by pmax; 03-01-2014 at 10:23.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام.
    من دیروزixus240خریدم.نمیخوستم اینو بگیریم چون صفحه لمسی بود خوشم نمی اومد قصد داشتم125بگیرم ولی پیدا نکردم.
    فکر میکنم من دیگه هرچی سری کامپکت چه سونی باشه چه کنون برای یکبار متحان کردم .خیلی تجربه بدست آوردم که خواستم دوستان هم بدونن.
    تو این سری آخریه یعنی 240تفاوت چشمگیری تو عکس نسبت به مدلهای قبلیش ندیدم .با اینکه فیلمبرداریش فول اچ دیه اصلا به گرد پای فیلمبرداری سونی سری wxنمیرسه نه تصویرش نه صداش .صدای سونی که اصلا بی نظیر واقعا بی نظیره من هنوز موندم چه دوربینی میتونه به این کیفیت صدارو ضبط کنه .کیفیت عکسهای سونی خیلی مصنوعی فقط عین تلوزینوهای ال ای دی تو تصویر خیلی قولو میکنه یعنی خیلی پر رنگ میکنه که تو نگاه اول هر کسی خیلی خوشش میاد بعد که با صحنه عکس مقایسه میشه میفهمه که خیلی با ون چیزی که تو واقیعت فرق میکنه.
    کیفیت عکسهای تمام دوربینهای کامپکت کنون تو نور زیاد (آفتابی)مثل همه هیچ فرقی نمیکنه ولی تو شب حسگر های سیموس خیلی موفق ترندولی بازهم کیفیت عکس توشب دوربینهای سونی به مراتب جالب تر از کنونه.
    حال به نظر من دوستانی که قصد خرید دوربین دیجیتال دارند اول ببینند چی براشون اولویت داره .اگه به فیلمبرداری با کیفیت زیاد اهمیت میدید به نظر من سریwxسونی میتونه گزینه خوبی باشه .اگه آماتور وخانوادگی میخوایید a2300وتو همین سری عالی.اگر هم که یکم بیشتر ب عکس وهمچنین عکس برداری تو نور کم اهمیت میدید بازم میتونید از کنون حسگرهای سیموس واز سونی بازهم سری wxرو انتخاب کنید.
    من تو ixus240چیز خاصی ندیدم .
    سلام
    من l820 رو دارم
    بدرد کسی که عکاسی رو برای سرگرمی میخواد نمیخوره چون تنظمات دستی نداره و بیشتر برای ثبت خاطرات و مناظر بدرد میخوره...مثه یه دوربین کامپکت
    فوکوس، سرعت شاتر، نورسنجی و... همه اتوماتیکه
    فقط میشه ایزو رو دستکاری کرد

با این بودجه و مشخصاتی که شما میخوای دوربینی رو سراغ ندارم مگر اینکه ظاهر دوربین رو صرف نظر کنی ازش و کامکت بگیری
    مرسي دوست عزيز از راهنماييتون ، تو كامپكت ها كدوم رو پيشنهاد ميدين من بگيرم؟ و يه سوال ديگه نظرتون در مورد كنون s120 چيه ؟ قيمت رو هم اگه ميدونين ميگين بهم ، من كاملا گيج شدم كه باىد چى بگيرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

ببخشيد ميتونين در مورد l820 بهم بگين كه اين دوربين ساخته چين هست يا اندولزى؟ و اينكه ازش راضى هستين و اگه به غير از اينا كه گفتين معايب ديگه هم داره، بدجوري ميخوام در موردش بدونم ، و در مورد عمر باطريش چون قلمى هست، بازم ممنونم ازتون

اگه نباشه جاش خالی می مونه lucky_luke's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

زیرش نوشته ساخت اندونزیه
    عمر باطری خوبه...من 4 تا باطری 2500 شارژی انداختم روش 300 تا عکس (15 یا 20 تاش بافلاش) و سی تا چهل دقیقه هم فیلم
    مهمترین عیبش بنظرم اینه که توی عکساش نسبت به دوربین های کمپکت هم قیمت نویز بیشتره
    مثلا نمونه عکس ال 820:
    حالا مقایسه کنید ب sx280 کنون:

نمونه عکسای بیشتر هم اینجا هست:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •