تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1534 از 4105 اولاول ... 534103414341484152415301531153215331534153515361537153815441584163420342534 ... آخرآخر
نمايش نتايج 15,331 به 15,340 از 41045

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

پروفشنال farzad02's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

کاندیداهای ریاست جمهوری در مورد مدل سربازی اظهار نظر نکنند
    یک مقام مسئول در ستاد کل نیروهای مسلح نسبت به اظهار نظر برخی کاندیداهای ریاست جمهوری درباره مدل سربازی، واکنش نشان داد.
    به گزارش حوزه دفاعی - امنیتی باشگاه خبرنگاران، یک مقام مسئول در ستادکل نیروهای مسلح در واکنش به سخنان برخی کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری درباره سربازی گفت: از کاندیداهای ریاست جمهوری می‌خواهیم در مورد مدل سربازی که از حیطه ریاست جمهوری خارج است، اظهار نظر نکنند.

این مقام مسئول اظهار کرد: محل بررسی مدل‌های مختلف سربازی، ستادکل نیروهای مسلح است و این مساله همواره در این ستاد مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد.

این مقام ارشد نیروهای مسلح خطاب به مردم و بویژه جوانان و مشمولان تاکید کرد که به تبلیغاتی از این قبیل توجه نکنند.

2. 3 کاربر از farzad02 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آموزش عالی pedram_sad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

داداشم اموزشیش تمام شد تو مرزن اباد چالوس
    جالبی اینه بهشون ستوان سومی دادن
    در ضورتی که اکثر دوره های قبلی استواری میدادن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام به همه دوستای عزیزم خوبید ؟ عزیزان من بعد از 2 ماه آموزشیم که اعزامیه 1.12 بودم تو 02 افسریه .. در کل جای بدی نبود اما ما گردان فجر بودیم خدایی از همش بد تره دوباره اومدم .. الان امریه هامون رو ارتش اعلام کرده افتادم لشکر 30 گرگان ... فوق لیسانس و متاهلم و آمل زندگی میکنیم آیا امکانش هست من رو به تیپ ساری زیر نظر گرگان منتقل کنن ؟؟ من باید تزدیک خونم باشم زنم تنهاست و من تنها نون آور خونم ... بعدش اینکه تو امریم نوشته کد امور اداری کسی میدونه چیکاره میشم یا انکه اونجا چجور جاییه ؟ ساعت کاریش چطوره ؟ در کل اگه میدونین لطفا راهنامایی کنین چیکار باید بکنم !!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

سلام دوستان خوبید دلم براذوستانی چون pami dg1 خیلی تنگ شده راستی رفتم تو 7 ماه

6. این کاربر از tophigh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام به همه دوستای عزیزم خوبید ؟ عزیزان من بعد از 2 ماه آموزشیم که اعزامیه 1.12 بودم تو 02 افسریه .. در کل جای بدی نبود اما ما گردان فجر بودیم خدایی از همش بد تره دوباره اومدم .. الان امریه هامون رو ارتش اعلام کرده افتادم لشکر 30 گرگان ... فوق لیسانس و متاهلم و آمل زندگی میکنیم آیا امکانش هست من رو به تیپ ساری زیر نظر گرگان منتقل کنن ؟؟ من باید تزدیک خونم باشم زنم تنهاست و من تنها نون آور خونم ... بعدش اینکه تو امریم نوشته کد امور اداری کسی میدونه چیکاره میشم یا انکه اونجا چجور جاییه ؟ ساعت کاریش چطوره ؟ در کل اگه میدونین لطفا راهنامایی کنین چیکار باید بکنم !!
    داداش منم 02 بودم تو گردان وحدت و امریه که اومد کد خوردم دوباره تو 02 و باید دوره کد رو هم بگذرونم راجب سوالتم یه بار قبلا گفتم که لشگر گرگان خودش تقسیم میکنه و با توجه به اینکه فوق داری و متاهل هستی 100% امتیاز شرایط داریت اعمال شده.
    یه موضوعی هست اینه که بعضی یگانها هستن که خودشون مستقیم پذیرش نیرو دارن و باید اول تو یه قسمت دیگه بیوفتی و بعد از اون قسمت به اون یگانی که مورد نظرته تقسیم بشی حالا با وجود شرایط دار بودنه شما احتمال داره تیپ ساری هم مستقیم پذیرش نیرو نداشته باشه و هدف از اینکه لشگر گرگان انداختنت با در نظر گرفتن شرایطت بوده و این که دوباره تقسیمت کنن از اونجا به تیپ ساری.
    البته انتقالی تو یگان هم انجام میشه و با داشتن شرایط که البته دارین شما میتونی انتقالی بگیری فقط حدود 2 الی 3 ماه زمان میبره.
    امور اداری میشه رکن 1 کلا به امور اداری و نامه نگاریها و مکاتبات و امور اداریه پرسنل کادر و وظیفه و این حرفا رسیدگی میشه کلا کاغذ بازی دیگه.

8. این کاربر از black_roz18 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوست عزیز اگه هدف شما گرفتن گواهی موقت باشه میتونید با در دست داشتن برگ سبز نظام وظیفه گواهیتونو از دانشگاه بگیرید
    ممنون از پاسخگویتون

من منظور گواهی موقتی است که از استان صادر میشه نه اون گواهی که مث برگه گواهی اشتغال به تحصیله (برگه A5)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    والله من 5شنبه پیش کارشناسم بودم بهش برگ اعزامم رو نشون دادم که اول تیر اعزام به خدمت . بعد بهش گفتم که انشالله که پرونده مو با باقی پرونده ها میفرستین مرکز استان برای صدور گواهی نامه موقت تحصیلی . اونم یه لبخند ملیحی زد و گفت بعد خدمت(2سال دیگه) بیا تا پروندتو بفرستم برای صدور گواهینامه موقت و بعد بهم گفت یکی از مدارکی که برای صدور گواهینامه موقت لازمه که مرکز استان برات صادر کنه اونم کارت پایان خدمته وسلام.

حالا موندم حرف کی درسته؟

البته من فارغ التحصیل از دانشگاه پیام نور هستم

سپاس فراوان
    یا حق

داره خودمونی میشه arash9426's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام
    والله من 5شنبه پیش کارشناسم بودم بهش برگ اعزامم رو نشون دادم که اول تیر اعزام به خدمت . بعد بهش گفتم که انشالله که پرونده مو با باقی پرونده ها میفرستین مرکز استان برای صدور گواهی نامه موقت تحصیلی . اونم یه لبخند ملیحی زد و گفت بعد خدمت(2سال دیگه) بیا تا پروندتو بفرستم برای صدور گواهینامه موقت و بعد بهم گفت یکی از مدارکی که برای صدور گواهینامه موقت لازمه که مرکز استان برات صادر کنه اونم کارت پایان خدمته وسلام.
    حالا موندم حرف کی درسته؟
    البته من فارغ التحصیل از دانشگاه پیام نور هستم
    سپاس فراوان
    یا حق
    سلام دوست عزیز زیاد واسه این کار عجله نکنید فعلا تا برید خدمت و بیایید چیزی معلوم نیست شاید از این طرف عجله کنی که کارا زودتر انجام بشه از اون طرف کارت پایان خدمت دو سه ماه دیرتر واست صادر بشه فعلا فکر امروزتون باشید چو فردا شود فکر فردا کنیم.
    منم شرایطم مشابه شماست ولی دولتی بودم چند تا از دوستام که پایان خدمت داشتن به محض اینکه فارغ التحصیل شدن گواهی موقت را براشون صادر کردن 10دقیقه هم نشد ولی برای مدرک اصلی 6 ماه طول میکشه تا اونجا که اطلاع دارم دانشگاه آزاد هم همینطوره ولی از پیام نور نمیدونم فکر نکنم واسه مدرک موقت 6 ماه طول بکشه اگه اینطوری باشه حتما واسه مدرک اصلی 6 سال طول میکشه/ فعلا شما هم مثل من باید 1/4 بریم خدمت. امیدوارم تا بعد خدمت شرایط دانشگاهتون بهتر شده باشه زیاد طولش ندن. موفق و مؤید باشد

12. این کاربر از arash9426 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال farzad02's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

امروز یکی از دوستام گفت خواهر زادش برای آموزشی افتاده زندان کچویی کرج!!

تا حالا نشنیده بودم که زندان آموزشی هم داشته باشه
    الان سرچ کردم دیدم بله!!! [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک سوال دوستان
    آیا کسی که اینجا آموزش می بینه، الزاما حتما در خود زندانها به کار گرفته میشه؟

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

امروز یکی از دوستام گفت خواهر زادش برای آموزشی افتاده زندان کچویی کرج!!

تا حالا نشنیده بودم که زندان آموزشی هم داشته باشه
    الان سرچ کردم دیدم بله!!! [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک سوال دوستان
    آیا کسی که اینجا آموزش می بینه، الزاما حتما در خود زندانها به کار گرفته میشه؟
    بله دوست من زندان اموزشی جدا داره و فقط هم توسط سازمان زندان ها جذب میشوند

15. این کاربر از SNOW PATROL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 29 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 29 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •