تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 152 از 475 اولاول ... 52102142148149150151152153154155156162202252 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,511 به 1,520 از 4743

نام تاپيک: » مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد

ناظر انجمن موضوعات علمی و فنی-مهندسی M o h a m m @ d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    همین دوروبر

پيش فرض

یه تبلت میخوام با این امکانات
    1سیم کارت بخوره
    2برای اینترنت عالی باشه بیشترین استفاده ازش میشه
    3فیلم هم انواع رایج فرمتهای که تو نت دانلود میکنم بخونه
    4خوندن pdf کمه ولی بعدا شاید بیشتر شد (نمیدونم با تبلت میشه فایل پاورپونت باز کرد یا نه اگه این امکان داشته باشه که بشه ساخت و ویرایش کرد عالیه)
    5پورت lan هم داشته باشه که بتونم از اینترنت adsl مستقیم استفاده کنم(چنین امکانی وجود داره تبلت مستقیم به مودم adsl وصل شه به نت؟)
    6حافظه داخلی 8 یا 16
    قیمتم کمتر از 500
    اگه نشد زیر600
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    میشه یکم درمورد تفاوت سی پی یو Cortex A8 و a9 توضیح بدید چون تو بیشتر مشخصات تبلت که دیدم همه از Cortex A8 استفاده میکنن؟
    و GPU 400 mali توضیح بدید؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

مثل اینکه وسط بیابون داد بزنی هیچکی اینجا نیست انگار

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

مثل اینکه وسط بیابون داد بزنی هیچکی اینجا نیست انگار
    همه دارن فکر میکنن با این مشخصات تبلت خوب با این قیمتی که شما میخواهی اومده تو بازار یا نه! قیمتو ببر بالا تا دوستان بهت معرفی کنند. البته تبلت چینی و ایرانی هست ولی فکر نکنم هیچکدوم مستقیم کابل شبکه بخوره.اما یه جایی که یادم نیست کجا بود یه مبدل شبکه به یو اس بی دیدم که نمیدونم کارنون رو راه بندازه یا نه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

14

سلام
    من تبلت Galaxy Note 10.1 N8000 رو برای خرید انتخاب کردم و بیشتر به خاطر قلمی که داره میخوام بخرمش (برای جزوه نویسی)

به نظرتون تبلت خوبیه؟ اگر نه چرا ؟
    -------------------------------------------------------------------------
    من تا حالا با سیستم عامل اندروید کار نکردم ،میخواستم بدونم برای ریختن بازی و نرم افزار هایی که کرک شده حتما باید تبلت رو روت کرد؟
    با روت کردن گارانتی از بین میره ،پس اگه تبلت رو بدون گارانتی بخرم میشه اطمینان کرد؟
    کلا توصیه شما کدومه با گارانتی یا بی گارانتی؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

سلام
    من تبلت Galaxy Note 10.1 N8000 رو برای خرید انتخاب کردم و بیشتر به خاطر قلمی که داره میخوام بخرمش (برای جزوه نویسی)

به نظرتون تبلت خوبیه؟ اگر نه چرا ؟
    -------------------------------------------------------------------------
    من تا حالا با سیستم عامل اندروید کار نکردم ،میخواستم بدونم برای ریختن بازی و نرم افزار هایی که کرک شده حتما باید تبلت رو روت کرد؟
    با روت کردن گارانتی از بین میره ،پس اگه تبلت رو بدون گارانتی بخرم میشه اطمینان کرد؟
    کلا توصیه شما کدومه با گارانتی یا بی گارانتی؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

اگر شما می خواید یه تبلت بخرید که قلم داشته باشه الان دیگه فکر کنم هر تبلتی قلم داشته باشه ( حالا یا روی خوده تبلت یا هم که جدا گونه )
    بعدش لطف کنید یه قیمتی بگین تا بهتر بتونیم راهنمایی کنیم !

و کله نیاز هاتون رو بگین ! اگه می خواید کتاب بخونید ، تند و سریع و در مکنان های مختلف از اینترنت استفاده کنید (دسترسی سریع به اینترنت) ، تقویم و ساعت و به طور کلی یه چیز که نیاز های عادی روزمرتون رو بر طرف بکنه خب تبلت بهتره ولی اگه می خواید کارهای سنگین انجام بدید ، برنامه نویسی کنید ، با اتوکد و برنامه های رشته ی برق کار بکنید و از این دست پردازش های سنگین لپ تاپ بهتره !

به نظر من سیستم عامل اندروید ماله بچه هاست ! شما بهتره از سیستم عامل IOS اپل استفاده کنید ! اپ های فوق العاده زیاد و با کیفیت ، سرعت ، زیبایی ، کارایی از جمله مزیت های آی او اس نسبت به اندروید محسوب می شه !

6. این کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

اگر شما می خواید یه تبلت بخرید که قلم داشته باشه الان دیگه فکر کنم هر تبلتی قلم داشته باشه ( حالا یا روی خوده تبلت یا هم که جدا گونه )
    بعدش لطف کنید یه قیمتی بگین تا بهتر بتونیم راهنمایی کنیم !
    و کله نیاز هاتون رو بگین ! اگه می خواید کتاب بخونید ، تند و سریع و در مکنان های مختلف از اینترنت استفاده کنید (دسترسی سریع به اینترنت) ، تقویم و ساعت و به طور کلی یه چیز که نیاز های عادی روزمرتون رو بر طرف بکنه خب تبلت بهتره ولی اگه می خواید کارهای سنگین انجام بدید ، برنامه نویسی کنید ، با اتوکد و برنامه های رشته ی برق کار بکنید و از این دست پردازش های سنگین لپ تاپ بهتره !
    به نظر من سیستم عامل اندروید ماله بچه هاست ! شما بهتره از سیستم عامل IOS اپل استفاده کنید ! اپ های فوق العاده زیاد و با کیفیت ، سرعت ، زیبایی ، کارایی از جمله مزیت های آی او اس نسبت به اندروید محسوب می شه !
    ممنون ،
    تا دو میلیون و 500 هزار تومان میتونم بخرم
    نیازهام: مطالعه-جزوه نویسی -فیلم دیدن- بازی کردن - فوتوشاپ -اینترنت
    فقط اینکه درسته که برای هر تبلتی میشه قلم خرید ولی برای نوشتن متن توی تبلت و طراحی مناسب نیستن و به دقت قلم تبلت Galaxy Note 10.1 نمیرسن
    Last edited by 1_zahra; 20-11-2012 at 23:04.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام عزيزان !
    خسته نباشيد.
    من تا الان با كامپيوتر كه از طريق gprs ايرانسل به صورت بلوتوث كه به گوشيم وصل ميشد به نت متصل ميشدم و الان ميخوام ببينم آيا تبليت هايي كه داراي بلوتوث هستند هم ميتونم از اين طريق به اينترنت وصل بشم و ازشون استفاده كنم يا نه !
    ...
    به طور كلي من يك تبليت ميخوام كه از طريق گوشيم كه داراي gprs است بهش وصل بشه و بشه باهاش رفت اينترنت !
    آيا همچين چيزي اماكن داره ؟ كه مجبور نشم يك مودم بي سيم تهيه كنم ! ( البته نوع غير سيم كارت خور )
    با تشكر

داره خودمونی میشه amirw7's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

9 بهترین تبلت 7اینچی چیست؟

سلا به همه عزیزان.......

اقا کسی میدونه بهترین تبلت 7 یا 10 اینچی که سیم کارت هم بخوره چیه؟؟(اگه سیم کارت میخوره بگید)

قیمتش مهم نیست!فقط کیفیت . کارایی!

لطفا هرکی چیز ی میدونه ما رو از نظراتش بی نصیب نزاره ....با تشکر فراوان
    Last edited by amirw7; 24-11-2012 at 16:45.

داره خودمونی میشه Behroozteror's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری

پيش فرض

سلام اگه هفت اینچی میخوای قطعا نکسوس 7
    بی چون و چرا

اگه نباشه جاش خالی می مونه mghaffari49's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام. سامسونگ P1010 خوبه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •