تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بخاطر عدم بازدهی نظرسنجی این بخش حذف می شود.

راي دهنده
434. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
    0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
Multiple Choice Poll.
صفحه 152 از 551 اولاول ... 52102142148149150151152153154155156162202252 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,511 به 1,520 از 5503

نام تاپيک: Adsl/ شهر مشهد

آخر فروم باز Gamemaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

به يه بچه محل نزديك پيدا كرديم
    مگه دانشجو فيير نوري نبود؟

آخر فروم باز behii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوستان سرویس دهنده ی adsl من شرکت مخابرات است(128)
    مرکز تلفن استقلال،چون فیبر نوری هستم تنها مجبورم از مخابرات سرویس بگیرم
    حجم دانلودم نامحدوده ولی با اینکه 128 دارم سرعت دانلودم میانگین 17kbs هست با یکی از دوستانم که شاتل 128 داشت مقایسه کردم اون 45kbs بود
    خود مخابرات هم به اختلال در شبکش اعتراف میکنه
    کسی از مخابراتadsl داره؟ شما هم range سرعتتون پایینه یا مشکل از خط منه؟
    در ضمن برای وصل شدن خطم خیلی اذیت شدم.هر شماره ای رو که میگیری یک شماره دیگه میده.یک مسئول درست حسابی نداره....
    به يه بچه محل نزديك پيدا كرديم
    مگه دانشجو فيير نوري نبود؟
    کدوم منطقه مرکز استقلال فیبر نوری شده ؟؟
    من که مرکز تلفن استقلال هستم جای ما که فیبر نوری نشده . . .

یکی از دوستام فیبر نوری شده بود اما از صبانت می گرفت می گفت سرعت واقعا بالا هست چه طوری شما نتونستی از صبانت بگیری ؟

سلام
    دوست عزیز من تقریبا با 90% شرکتهای ارائه دهنده adsl در مشهد کار کردم
    شاتل مانیتورینگ محض یک عده کارمند بیکار داره که شب تا صبح در حال مانیتور کلاینتها هستن کلا در شاتل شما مثل اینکه در یک lan هستین اونقدر فیروال قدرتمندی سر راه همه کلاینتها گذاشتن که ریب میزنه اجازه اسنیف اسکن نداره ..ورودی پورت 80 بسته یعنی شما حتی یک لوکال هاست هم نمیتونین روی سیستم خودتان ران کنید....
    از همه مهمنر اینکه اجازه کانکت --- نداره..من به شما در این شرایط صبا نت پیشنهاد میکنم
    اگر خواستین به صحت صحبتهای من پی ببرین به نمایندگی شاتل مراجعه کنید و فرم تعهدهاش که بیشتر شبیه به گزینش نیروی انتظامی مطالعه فرمایید
    درسته اینو من قبلا هم شنیدم که خیلی شرایط و محدودیت داره . . .

اگه نباشه جاش خالی می مونه Rastin.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز من تقریبا با 90% شرکتهای ارائه دهنده adsl در مشهد کار کردم
    شاتل مانیتورینگ محض یک عده کارمند بیکار داره که شب تا صبح در حال مانیتور کلاینتها هستن کلا در شاتل شما مثل اینکه در یک lan هستین اونقدر فیروال قدرتمندی سر راه همه کلاینتها گذاشتن که ریب میزنه اجازه اسنیف اسکن نداره ..ورودی پورت 80 بسته یعنی شما حتی یک لوکال هاست هم نمیتونین روی سیستم خودتان ران کنید....
    از همه مهمنر اینکه اجازه کانکت --- نداره..من به شما در این شرایط صبا نت پیشنهاد میکنم
    اگر خواستین به صحت صحبتهای من پی ببرین به نمایندگی شاتل مراجعه کنید و فرم تعهدهاش که بیشتر شبیه به گزینش نیروی انتظامی مطالعه فرمایید
    سلام....
    نمیدونم این حرفا تا چه حد درست و منطقیه! مگه شاتل چقدر کارمند داره که میتونه اینهمه کاربرو مونیتور کنه! میدونی چقدر هزینه و وقت میخواد!! بعد فایده اینکار برای شاتلیها چیه؟!! کاربر خونگی جز وبگردی, بازی آنلاین یا دانلود برنامه و فیلم با اینترنت کاری نداره....
    راستی در مورد اون اسنیف اسکن بیشتر توضیح بدید!!!

سرويس شاتل هم توربو شده
    يعني 512 بجاي 128 ميده
    سرويس Home بهتره
    منظورتون اینه که 128 شاتل به اندازه 512 سرعت داره؟!!

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان حتما ميدونيد كه اجازه اينترنت بيسيم به خانها داده شده
    چون ميخام بگيرم قبلش يه سوال برام پيش اومده كه:
    دمو دستگاههي كه بايد نصب بشه چقدر در ميادو اينكه اگه موردي خاصي هست بگين
    (اين هفته هفته بسيار شادي است)

داره خودمونی میشه sanyax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام....
    نمیدونم این حرفا تا چه حد درست و منطقیه! مگه شاتل چقدر کارمند داره که میتونه اینهمه کاربرو مونیتور کنه! میدونی چقدر هزینه و وقت میخواد!! بعد فایده اینکار برای شاتلیها چیه؟!! کاربر خونگی جز وبگردی, بازی آنلاین یا دانلود برنامه و فیلم با اینترنت کاری نداره....
    راستی در مورد اون اسنیف اسکن بیشتر توضیح بدید!!!

منظورتون اینه که 128 شاتل به اندازه 512 سرعت داره؟!!
    دوست عزیز شما حتما معنی مانیتورینگ نمدونینمانیتورینگ به این معنی نیست که دا/ئما یک نفر بشین پای سیستم شما را تحت نظر بگیره تمامی اطلاعات شما در فایلهای لاگ سرور سیو میشه
    و به نظر من خیلی ظلم آدم پولم بده بعد تمامی حرکاتش زیر نظر باشه من که اصلا خوشم نمیاد
    در مورد اسنیف که من گفتم کلی گفتم دوستانی که در زمینه هک و سکیورتی فعالیت میکنن کلا دستشون بسته است
    اصلا این را ول کن شما فرم تعهد شاتل مطالعه بفرمایید یا زنگ بزنین به خود شاتل تا متوجه بشین
    من خودم تماس گرفتم و گفتم چرا شاتل داره سیستم منو مانیتور میکنه گفتن ما برای امنیت بیشتر این کارو انجام میدیم
    .....توی جامعه محدودیت در اینترنت هم..

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

يكي جواب ما و بده

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

دوست عزیز شما حتما معنی مانیتورینگ نمدونینمانیتورینگ به این معنی نیست که دا/ئما یک نفر بشین پای سیستم شما را تحت نظر بگیره تمامی اطلاعات شما در فایلهای لاگ سرور سیو میشه

مگه من همچین حرفی زدم؟!!!
    اما همونطور که خودت گفتی:

شاتل مانیتورینگ محض یک عده کارمند بیکار داره که شب تا صبح در حال مانیتور کلاینتها هستن

پس اینکار بطور حتم نیاز به نیروی کار و وقت گذاشتن داره......من پرسیدم چرا شاتل هزینه کنه برای جاسوسی مردم عادی؟ در ضمن فکر نمیکنم اینکار از نظر قانونی هم درست باشه!! مگه میشه یه شرکت بهمبن راحتی از مشتریاش جاسوسی کنه بدون اجازه اونها و براش مشکلی پیش نیاد! منطقی بنظر نمیاد...بهرحال اگه حرفات مستنده واقعا ظلم بزرگیه و باید ازشون شکایت کرد(هر چند بعید میدونم)

داره خودمونی میشه sanyax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

مگه من همچین حرفی زدم؟!!!
    اما همونطور که خودت گفتی:

پس اینکار بطور حتم نیاز به نیروی کار و وقت گذاشتن داره......من پرسیدم چرا شاتل هزینه کنه برای جاسوسی مردم عادی؟ در ضمن فکر نمیکنم اینکار از نظر قانونی هم درست باشه!! مگه میشه یه شرکت بهمبن راحتی از مشتریاش جاسوسی کنه بدون اجازه اونها و براش مشکلی پیش نیاد! منطقی بنظر نمیاد...بهرحال اگه حرفات مستنده واقعا ظلم بزرگیه و باید ازشون شکایت کرد(هر چند بعید میدونم)

َشما بفرمایید توی این کشور چه کسی کار قانونی انجام میده؟شما اگر کمی راجع به مدیران شاتل تحقیق کنید متوجه دلیل کارشون خواهین شد
    موفق باشید

آخر فروم باز behii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

بعید نیست بقیه شرکت ها هم همین کارها رو انجام بدهند ... قضیه ی چک کردن تماس های تلفنی رو که شنیدید ........ این هم روش ! اگه بهشون گفته باشند که این کار رو انجام بدید حتما بودجه هم دادن

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

َشما بفرمایید توی این کشور چه کسی کار قانونی انجام میده؟شما اگر کمی راجع به مدیران شاتل تحقیق کنید متوجه دلیل کارشون خواهین شد
    موفق باشید
    حالا چرا شاکی شدی؟!
    اگه اینطور که شما میگی مملکت قانون نداره بقول دوستمون همه ispها ممکنه اینکارو انجام بدن! پس بهتره باکیفیت ترین رو انتخاب کنیم...بذار اونام آمار وبگردی و دانلود ما رو در بیارن!!
    راستی شما چطور متوجه شدی سیستمت رو مونیتور میکنن!؟
    در مورد مدیران شاتل چرا تحقیق کنیم خودت روشنمون کن.....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •