تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 152 از 1049 اولاول ... 52102142148149150151152153154155156162202252652 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,511 به 1,520 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

داره خودمونی میشه apachi7000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Never_Land

پيش فرض

تا اونجایی که من میدونم rs70 مدل سال 2009 هستش.آمپلی فایر و اسپیکرها مونتاژ چین هستش.اگر شما از نمایندگی خرید کنه هیچ مشکلی از این بابت نداشته باشید.چون جنس اصل بهتون میدن.
    مدل قبل از rs70 مدل rs7 بود که آمپلی فایر 818 و پلیر 410 داشت و توی این مدل آمپلی فایر 819 و پلیر 420 هستش.

ممنون واسه راهنمایی که کردین دوست عزیز.

2. این کاربر از apachi7000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه prince3-love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

ببخشید برای دیدن تصویر 3D باید دستگاه های مخصوص داشته باشی یا با همین سینما خانگی ها میشه دید؟

4. 2 کاربر از prince3-love بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

ببخشید برای دیدن تصویر 3D باید دستگاه های مخصوص داشته باشی یا با همین سینما خانگی ها میشه دید؟
    برای دیدن تصاویر 3D full hd شما نیاز به دستگاه Bluray player 3D و پنل 3D دارید.در غیر این صورت با همین پلیر های معمولی هم می تونید تصاویر سه بعدی رو پخش کنید.

6. 3 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه apachi7000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Never_Land

پيش فرض

برای دیدن تصاویر 3D full hd شما نیاز به دستگاه Bluray player 3D و پنل 3D دارید.در غیر این صورت با همین پلیر های معمولی هم می تونید تصاویر سه بعدی رو پخش کنید.

در حال حاضر همچین bluray player ای هست تو بازار؟

8. این کاربر از apachi7000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه prince3-love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

فکر میکنم با کنسول بازی (Xbox360-PS3) بشه تصویر رو سه بعدی و فول اچ دی دید
    ((با این دی وی دی پلیر های سینما خانگی ال جی سری اسکارلت که زیر بانداش حاله قرمز داره هم میشه؟؟))

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام دوستان گلم من گیج شدم لطفاکمکم کنید
    میخواستم سینمای خانگی فیلیپس3578بخرم ولی گفتن پاناسونیک875 بهتره.نظره شما چیه؟برای من وایرلس بودن وداشتن صدای خوب درفیلم و موزیک مهمه.ولی درمورد 875 کسی چیزی ننوشته

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

در حال حاضر همچین bluray player ای هست تو بازار؟
    توی ایران که خبری از این پلیرها نیست.

فکر میکنم با کنسول بازی (Xbox360-PS3) بشه تصویر رو سه بعدی و فول اچ دی دید
    ((با این دی وی دی پلیر های سینما خانگی ال جی سری اسکارلت که زیر بانداش حاله قرمز داره هم میشه؟؟))
    بله شما با پلیرهای معمولی هم می تونید تصویر سه بعدی پخش کنید ولی تصویر به اون عمق و کیفیتی که یک بلوری پلیر سه بعدی میتونه پخش کنه نیست.

میخواستم سینمای خانگی فیلیپس3578بخرم ولی گفتن پاناسونیک875 بهتره.نظره شما چیه؟برای من وایرلس بودن وداشتن صدای خوب درفیلم و موزیک مهمه.ولی درمورد 875 کسی چیزی ننوشته
    اگر دنبال صدای خوب هستی 3578 فیلیپس رو بگیر.
    کلا سینماهای پاناسونیک بدلیل داشتن ساب ووفرهای کوچیک و تقریبا ضعیف نمی تونند بیس پر حجمی تولید کنند.
    اگر زیاد اهل بیس و لرزش و .. نیستید می تونید 875 پاناسونیک بگیرید.

12. 5 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Pejman3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

پاناسونیک 875 و فیلیپس 3578 هر دوشون خوبند و صدای قابل قبولی می دهند.

من نمی دونم چرا دوستان می گن پاناسونیک ساب هاش کوجیکند؟! ساب همین مدل 25 سانتی هستش و باس خیلی قدرتمندی تولید می منه و می شه گفت اگه توی سطح خودش بزرگترین نباشه یکی از بزرگترین هاست و توی مقایسه با ساب 14 سانتی پایونیر 787 بیش از سه برابر سطح داره!
    توی ساب و مید رنج و تیوتر های این مدل از بامبو استفاده شده و باعث تولید صدای با کیفیت بالا می شه. در زمینه اپتیک هم شک نکنید که پاناسونیک سینما خانگی هاش خیلی قوی هستند میشه گفت که هر چیزی که شبیه سی دی یا دی وی دی گرد باشه رو میخونند.
    در مورد فیلیپس هم که زیاد بحث شده کلاً دستگاه خوبیه به غیر از طراحی که خیلی ساده به نظر می رسه. کلاً از فیلیپس هم نمیشه ایراد بزرگی گرفت.

14. این کاربر از Pejman3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

پاناسونیک 875 و فیلیپس 3578 هر دوشون خوبند و صدای قابل قبولی می دهند.

من نمی دونم چرا دوستان می گن پاناسونیک ساب هاش کوجیکند؟! ساب همین مدل 25 سانتی هستش و باس خیلی قدرتمندی تولید می منه و می شه گفت اگه توی سطح خودش بزرگترین نباشه یکی از بزرگترین هاست و توی مقایسه با ساب 14 سانتی پایونیر 787 بیش از سه برابر سطح داره!
    توی ساب و مید رنج و تیوتر های این مدل از بامبو استفاده شده و باعث تولید صدای با کیفیت بالا می شه. در زمینه اپتیک هم شک نکنید که پاناسونیک سینما خانگی هاش خیلی قوی هستند میشه گفت که هر چیزی که شبیه سی دی یا دی وی دی گرد باشه رو میخونند.
    در مورد فیلیپس هم که زیاد بحث شده کلاً دستگاه خوبیه به غیر از طراحی که خیلی ساده به نظر می رسه. کلاً از فیلیپس هم نمیشه ایراد بزرگی گرفت.
    پژمان جان فکر کنم اشتباه متوجه شدید.ساب این مدل 16 سانتی هستش.کلا سینماهای پاناسونیک هیچکدوم ساب بزرگتر از 16 سانت ندارند.
    یه ساب 16 سانتی بعلاوه کابینت کوچیکش که اصلا به نظر من هوا به زور توی اون کابینت جابجا میشه.
    من صداش رو هم شنیدم.به نظرم سینماهای پاناسونیک توی خیلی از جهات خیلی خوب و حتی خیلی عالی عمل کردند ولی به نظر من قضیه نداشتن بیس پر حجم و مناسب ضعف بزرگیه که داره.

16. 2 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه sound.vision's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان گرامی، کسی از سیستم های استریو یاماها اطلاعی داره؟ اینکه چه مدل هایی در ایران هست و قیمت هاش در چه رنجی هستش.
    البته من دو سال پیش یه ست استریو تو خیابان جمهوری دیده بودم. حالا اگه دوستان اگه اطلاعی دارند خواهشن مرا هم در جریان بگذارند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •