تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 151 از 1004 اولاول ... 51101141147148149150151152153154155161201251651 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,501 به 1,510 از 10036

نام تاپيک: اینترنت استان آذربایجان غربی

اگه نباشه جاش خالی می مونه AliBaMaram.13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

عزیزان من موقعی متوجه این قضیه شدم که از قضا IDM رو برا دانلود نگذاشته بودم و فقط با utorront گرفتم ...utorront هم جمع چه قد دانلود کرده رو نشون می ده و از اون جایی که با برنامه ی دیگه دانلود نکردم باید جمع دانلودی که utorront نشون می داد با حجم ای که پارس آنلاین انداخته بود یکی باشه! ولی اختلاف فاحش بود! یوتارنت 1.3 گیگ نشون می داد ولی پارس آنلاین 2 . خورده ای !!! آیا این طبیعیه؟ می شه ثابت کرد که دارن بیشتر کم می کنن ؟

2. 2 کاربر از AliBaMaram.13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

پارس آنلاین 128 ساعت 7.30 بعدازظهر

4. این کاربر از AliBaMaram.13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه MASOUD_MW2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

مسعود خان شما همون نیستی که توی بازیسنتر کلا تو تاپیکای ISP و اینترنت ملی میچرخی ؟ یه زمانی هم هی بلاگ ویندوز 8 میزدی ؟ درسته ؟!؟

خدا کنه درست شه ! تابستون کوفتمون شد !

البته علاوه بر این وضع افتضاح پینگ و سرعت بوی ماه مدرسه بیشتر حالمون رو میگیره
    سلام بله خودمم.

6. این کاربر از MASOUD_MW2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ittools's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

بعد از کلی حرف زدن و اعتراض درست کردن خداییش اگه همین طوری بمونه عالی میشه ما بیشتر از این انتظار نداریم

8. این کاربر از ittools بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه MASOUD_MW2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

ساعت 8 الی 10 یا 11 وضعیت پینگ خوبه! اما بعدش...

10. این کاربر از MASOUD_MW2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز x8800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    کردســـــــــــتان

پيش فرض

پارس آنلاین 128 ساعت 7.30 بعدازظهر

شما پینگتون واسه سرورهای داخلی چطوره ؟

آخر فروم باز urumchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

يا خدا باز چه خبر شده؟ اينترنت من چپ و راست قطع ميشه و وضعيت پينگ هم خيلي جالب نيست

SNR Margin Downstreamكه مودمم نشون ميده از 15 رسيده به 7!

من حتي به كنترل پنل اكانتم هم دسترسي ندارم

مشخصا ايراد از مخابراتِ چون وضعيت اينترنت منم اصلا جالب نيست واسه فروم پينگ 270 ميده ولي عملا خيلي طول ميكشه تا لود كنه، با يه مرورگر ديگه و يه سيستم ديگه هم تست كردم اونها هم همينطور بودن

احتمالا بخاطر اون چند روز كه اومديم تو خيابون حق مون رو خواستيم داريم تنبيه ميشيم !!!

چون تو سری خور هستیم

خداییش این وضعیت تو تبریز امکان داره به وجود بیاد ؟ من میگم نه . چون فوری شکایت میکنن و پی قضیه رو میگیرن

بعدش همگی با هم متحد میشن تا وضعیت رو بهتر کنن . ما ارومیه ای ها اینطوری نیستیم بیشتر سرمون به کار خودمون هست

جانا سخن از زبان ما ميگويي ...

خيلي وقت بود منم ميخواستم همينو بگم ولي راستش ترسيدم به بعضي از دوستان بر بخوره و ناراحت بشن و فكرهاي آنچناني در مورد آدم بكنن

من خودم از سال 85 تا بهمن پارسال در تبريز زندگي ميكردم، خوب ميفهمم اعتراض و تهديد دسته جمعي تبريزي ها يعني چي، خوب ميفهمم تبريزي جماعت اگه يه نفر كمفروشي يا گرانفروشي كنه چه جوري شلوارشو در ملاء عام در ميارن!!! با هيشكي هم تعارف ندارن، متاسفانه ما اورميه اي ها نسبت به تبريزي ها خجالتي تر و ماخوذ به حياءتر هستيم و همين كمرو بودن ما باعث ميشه خواسته يا ناخواسته مورد سوءاستفاده مالي قرار بگيريم، يه روز همه دوستاني كه از مثلا از مكس سرويس دارن يه ميتينگ بذارن و با هم صحبت كنن و يه تصميم مشترك بگيرن بعد همگي با هم به دفتر مكس نت برن و خيلي رك و صريح گله و شكايت كنن و مسئول اونجا رو محترمانه تهديد به تخليه و تبليغات منفي عليه شركت بكنن، مطمئنا جواب ميده. من فكر كنم اينكار كلا 2 ساعت هم از وقتتون رو نگيره

حتي اگه اينكار ظاهرا فايده اي هم نداشته باشه حداقلش اينه كه مسئول اونجا ميفهمه 4 تا آدم هستن كه انقدر شاكي هستن كه اومدن دفتر شركت تا حضوري اعتراض كنن و پيش خودش فكر نميكنه كه كاربراي ما هر بلايي هم كه سرشون بياريم صداشون در نمياد و فوقش زنگ ميزنن كه اونم الكي يه چيزي پشت تلفن ميگيم و تمام!!!

كسايي كه مديريت خوندن مخصوصا مديريت بازرگاني ميدونن مفهوم اينكار(اعتراض حضوري به مدير فروش يه شركت) واسه مدير فروش اون isp از صدتا فحش ناموس هم بدتره و باعث ميشه اعتبار و پرستيژ كاري اون شخص زير سوال بره

من آنچه شرط بلاغ است با تو می گویم تو خواه از سخنم پنــد گیر خواه ملال ...

Last edited by urumchi; 14-09-2011 at 22:04.

13. 5 کاربر از urumchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

شما پینگتون واسه سرورهای داخلی چطوره ؟
    ساعت 11:30 شب

---------- Post added at 11:36 PM ---------- Previous post was at 11:33 PM ----------

عزیزان من موقعی متوجه این قضیه شدم که از قضا IDM رو برا دانلود نگذاشته بودم و فقط با utorront گرفتم ...utorront هم جمع چه قد دانلود کرده رو نشون می ده و از اون جایی که با برنامه ی دیگه دانلود نکردم باید جمع دانلودی که utorront نشون می داد با حجم ای که پارس آنلاین انداخته بود یکی باشه! ولی اختلاف فاحش بود! یوتارنت 1.3 گیگ نشون می داد ولی پارس آنلاین 2 . خورده ای !!! آیا این طبیعیه؟ می شه ثابت کرد که دارن بیشتر کم می کنن ؟
    آیا دوستان تو سرویس هاشون با چنین موردی مواجه شدند؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    urmiyə

پيش فرض

مکس آدم شده!

آخر فروم باز ittools's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

بچه ها کی اینجا مبین نت داره لطفا یه توضیحاتی در مورد سرویسش بده احتمالا از مکس نت فسخ کنم برم مبین نت .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •