تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی توسط تیم مدیریت حذف شد.

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 151 از 2550 اولاول ... 511011411471481491501511521531541551612012516511151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,501 به 1,510 از 25500

نام تاپيک: اینترنت استان آذربایجان شرقی

آخر فروم باز MaSoOd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

2-3 بار امروز قطعی داشته

صبانت هم امروز قطعي داشت.

شاتل هم امروز قطعی داشته 
    شاتل + همارا + صبانت قطعی داشتن 

پس این مشکل همارای تنها نبووده ارام جان 

بیچاره همارا 

راستی دووستانی که در تلفظ کلمات فارسی مشکل دارن پیشنهاد میکنم یه زنگ به 5565335 بزنید اوون  دختر تازه وارده باهاتون صحبت میکنه و زبان فارسیتوون تقویت میشه 

حـــــرفـه ای aram_nfs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

فعلا تایید نمیشه .
    واسه تایید عرض نکردم
    وضعیتی که شرکت همارا امروز و چند روز گذشته داشت رو گفتم
    QUOTE] پس این مشکل همارای تنها نبووده ارام جان [/QUOTE]

مسعود جان این مشکل رو من مخصوصا توی تابستون داشتم تقریبا هر روز 2 ساعت قطع بود

این سه روزه هم حدود سه ساعت (غیر امروز) قطعی داشته برای من

وگرنه من یکی از طرفدارای پر و پا قرص همارا هستم
    Last edited by aram_nfs; 14-10-2008 at 21:12.

اگه نباشه جاش خالی می مونه BIZIMT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

دست در دست هم بسوی سوپر adsl تبریز .
    من پیشنهادی دارم و اون اینکه می توانید در صورت امکان از 2 یا چند خط برای adsl استفاده نمایید .
    یعنی 3 تا خط مثلا برای 3 تا شرکت . (در صورت امکان)
    امروزه ما جوانان ایرانی بسیار در کارهای گروهی داریم شرکت می کنیم چرا که ایجاد این گروههای مختلف که ناخداگاه ایجاد میشه رگ کار گروهی در بین ما را فراگیر تر می کند.
    همین اشتراک گذاری خرید اکانتهای راپید و ... .
    بنابراین با دوستان یا همسایگان محل زندگی بهتر و راحتتر وآسوده تر می توانید از کارهای گروهی adsl نیز استفاده نمایید.
    مثلا خرید یک مودم وایرلس مناسب و اکانت adsl . و این ها را در هم ضرب کنید. نمی دونم توانستم منظورم رو برسونم یا نه.

فعلا خوش.

آخر فروم باز alizshah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    فعلا هیچ کجا

پيش فرض

من پیشنهادی دارم و اون اینکه می توانید در صورت امکان از 2 یا چند خط برای adsl استفاده نمایید .
    امروزه ما جوانان ایرانی بسیار در کارهای گروهی داریم شرکت می کنیم چرا که ایجاد این گروههای مختلف که ناخداگاه ایجاد میشه رگ کار گروهی در بین ما را فراگیر تر می کند.
    بنابراین با دوستان یا همسایگان محل زندگی بهتر و راحتتر وآسوده تر می توانید از کارهای گروهی adsl نیز استفاده نمایید.
    مثلا خرید یک مودم وایرلس مناسب و اکانت adsl . و این ها را در هم ضرب کنید. نمی دونم توانستم منظورم رو برسونم یا نه.

فعلا خوش.
    روش بسیار خوبیه
    اتفاقا انجام دادن

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

علت باز شدن سایت همارا اینه که همارا ارتباط سایتش رو با مشترکاش بصورت اینترانت کرده

یعنی اگه فقط مودم شما وصل باشه و اینترنت قطع باشه میتونی به سایتش بری

حتی اگه دقت کنی سرعتش خیلی بالاس انگار که می خوای یه سایت رو از هاردت باز کنی !
    gprs

آفرین MaSoOd پیشرفت کردی. آره یه چیزایی تو همین مایه هست به قول قدیمیا داداش سرورت هست ها ؟
    ای بابا.
    اینو که من خیلی وقت پیش میدونستم . . .

6. این کاربر از tohidkh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

ای بابا.
    اینو که من خیلی وقت پیش میدونستم . . .
    tohidkh جون : از قدیم صد آفرین .
    اطلاعات همه شما در مورد adsl بیسته.

8. این کاربر از BIZIMT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2004

6

واسه تایید عرض نکردم
    وضعیتی که شرکت همارا امروز و چند روز گذشته داشت رو گفتم
    QUOTE] پس این مشکل همارای تنها نبووده ارام جان

مسعود جان این مشکل رو من مخصوصا توی تابستون داشتم تقریبا هر روز 2 ساعت قطع بود

این سه روزه هم حدود سه ساعت (غیر امروز) قطعی داشته برای من

وگرنه من یکی از طرفدارای پر و پا قرص همارا هستم[/quote]

اصلا بحث طرفداری نیست 

هر شرکتی خدماتی که میخوام رو بده با کیفیت دلخواهم من یکی میرم سراغ اوون چه ماکس باشه چه همارا چه شاتل 

چند رووز پیش که با جناب فرمانی صحبت میکردم  و به قطعی هاش اعتراض داشتم  گفت که روزایی که سرویس قطع بووده رو تاریخشو یادداشت کن و موقع تمدید بیار تا برات اضافش کنیم 

ولی حتما یه مشکلی بووده یعنی چی که اینترنت DSL  هر روز دو ساعت قطع باشه 

من که تحمل این وضعیت رو ندارم اصلا 

فعلا خوش.

اتفاقا این ایده رو ما با دوستان قدیم تو یکی از مجتمع ها عملی کردیم خیلی وقت پیش 

از صبانت اکانت سرعت بالا گرفته بوودیم  و تو مجتمع شیر کرده بوودیم 

تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

برای خارج شدن از جو وضعیت فعلی هم که شده توجه BizimT  رو به سوالم  ( در پست قبلی ) جلب میکنم 

در مورد مساله ی قیمت 512 فکر کنم تنها سخن قابل قبول همین باشه :

سوم اینکه ممکن هست بگوید عشقم می کشد اول طرحه و دوست دارم جیب مبارکم را پر نمایم (این تحلیل های شرکتهای خصوصی هست).

الان من قصد دارم یه 512 بگیرم ولی موندم که چیکار کنم 

یکی میگه که به محض ابلاغ قیمتای جدید به ما پایین میاریمش  

یکی میگه ممکنه چند ماه طول بکشه  . ..  

این چند هفته که از اینترنت دیس کانکت شده بوودم هر روز به مخابرات و  و سایر مکان های مخابراتی جهت رفع مشکل خرابی سر میزدم 

یکی از دوستان مرکز ولیعصر که 256 همارا داشت گفت که سرعت دانلود بین 28 تا 30 داره در صورتی که این عدد برای من 26 تا 27 هست  

برای همین وقتی با مسوول  خطها تو مرکز ( همون که تو کانکس نشسته و تمام سیما از کنارش رد شده و داره همه  چی رو تو کامپیوترش مونیتور میکنه )  صحبت کردم گفت که چون من از قندی به گلستان ریموت شدم  ممکنه کاهش سرعت از این باشه  و گفت که برم به شرکت بگم خط منو بیارن تو مرکز خودشون ( جدیدا امکانات ایجاد شده ) 

با یه نفر تو شرکت صحبت کردم و گفت که آخر ماه خودشون اینکارو میکنن

یه نفر دیگه هم گفت که برای اینکار باید 10 تومن هزینه ی جابجایی بدم  ( بعد از چوونه زدن شد 5 تومن ) 

حالا آیا شرکتا وقتی امکانات توو مرکز ایجاد شد خودشون اینکارو میکنن یا نه ؟  و 100 البته این10 تومن هم که اضافی هست دیگه نه  ؟ 

اون شبکه ی 11Mb چی شد ؟  ISP    اش شرکت خصوصیه ؟ یا مخابرات هست ؟ احتمالا دانشگاهی هست درسته ؟

یکی از دووستان میگفت که ما تو شرکت مثلا سرعت 256 رو برا شما اختصاص میدیم ولی دلیل اینکه از سرعت اسمی سرعت کمتری به شما میرسه اطلاعاتی هست که در خط شما رد و بدل میشه 

مثلا ارتباط سیستم با سایت مقصد و ارتباط مودم با سیستم و شرکت که اینا سرعت 256 شما رو کم میکنند 

نظر خودت چیه BizimT  جان ؟ 

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برای خارج شدن از جو وضعیت فعلی هم که شده توجه BizimT رو به سوالم ( در پست قبلی ) جلب میکنم

یکی میگه ممکنه چند ماه طول بکشه . ..

این چند هفته که از اینترنت دیس کانکت شده بوودم هر روز به مخابرات و و سایر مکان های مخابراتی جهت رفع مشکل خرابی سر میزدم

یکی از دوستان مرکز ولیعصر که 256 همارا داشت گفت که سرعت دانلود بین 28 تا 30 داره در صورتی که این عدد برای من 26 تا 27 هست

برای همین وقتی با مسوول خطها تو مرکز ( همون که تو کانکس نشسته و تمام سیما از کنارش رد شده و داره همه چی رو تو کامپیوترش مونیتور میکنه ) صحبت کردم گفت که چون من از قندی به گلستان ریموت شدم ممکنه کاهش سرعت از این باشه و گفت که برم به شرکت بگم خط منو بیارن تو مرکز خودشون ( جدیدا امکانات ایجاد شده )

یه نفر دیگه هم گفت که برای اینکار باید 10 تومن هزینه ی جابجایی بدم ( بعد از چوونه زدن شد 5 تومن )

حالا آیا شرکتا وقتی امکانات توو مرکز ایجاد شد خودشون اینکارو میکنن یا نه ؟ و 100 البته این10 تومن هم که اضافی هست دیگه نه ؟

اون شبکه ی 11Mb چی شد ؟ ISP اش شرکت خصوصیه ؟ یا مخابرات هست ؟ احتمالا دانشگاهی هست درسته ؟

یکی از دووستان میگفت که ما تو شرکت مثلا سرعت 256 رو برا شما اختصاص میدیم ولی دلیل اینکه از سرعت اسمی سرعت کمتری به شما میرسه اطلاعاتی هست که در خط شما رد و بدل میشه

مثلا ارتباط سیستم با سایت مقصد و ارتباط مودم با سیستم و شرکت که اینا سرعت 256 شما رو کم میکنند

نظر خودت چیه BizimT جان ؟
    مسعود جان، فکر نمیکنی لاین پست رو داده بودی قبلا؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    آهان شاید میخوای تاپیک بالا بیاد . . .
    مرسی که به فکر مردمی.
    موفق باشی

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

برای خارج شدن از جو وضعیت فعلی هم که شده توجه BizimT رو به سوالم ( در پست قبلی ) جلب میکنم
    یکی میگه ممکنه چند ماه طول بکشه . ..
    این چند هفته که از اینترنت دیس کانکت شده بوودم هر روز به مخابرات و و سایر مکان های مخابراتی جهت رفع مشکل خرابی سر میزدم
    برای همین وقتی با مسوول خطها تو مرکز ( همون که تو کانکس نشسته و تمام سیما از کنارش رد شده و داره همه چی رو تو کامپیوترش مونیتور میکنه ) صحبت کردم گفت که چون من از قندی به گلستان ریموت شدم ممکنه کاهش سرعت از این باشه و گفت که برم به شرکت بگم خط منو بیارن تو مرکز خودشون ( جدیدا امکانات ایجاد شده )
    یه نفر دیگه هم گفت که برای اینکار باید 10 تومن هزینه ی جابجایی بدم ( بعد از چوونه زدن شد 5 تومن )
    حالا آیا شرکتا وقتی امکانات توو مرکز ایجاد شد خودشون اینکارو میکنن یا نه ؟ و 100 البته این10 تومن هم که اضافی هست دیگه نه ؟
    اون شبکه ی 11Mb چی شد ؟ ISP اش شرکت خصوصیه ؟ یا مخابرات هست ؟ احتمالا دانشگاهی هست درسته ؟
    نظر خودت چیه BizimT جان ؟
    خوب احتمالا خط شما کابل ارتباطی هست.
    در این مواقع dc هم پیش میاد.
    شرکتها فقط وظیفه دارن دستگاههای خودشون رو نصب کنند.
    این مخابرات هست که کارا رو رو به راه می کنه.
    با کاربر هم تماس میگیرن و راهنمایی می کنن.

رو 11 کار میکنم.
    یه جایی هست دیگه اگر بگم که لو میرم.
    موفق شدم به شما هم کمک خواهم کرد.

13. این کاربر از BIZIMT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •