تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1505 از 4105 اولاول ... 505100514051455149515011502150315041505150615071508150915151555160520052505 ... آخرآخر
نمايش نتايج 15,041 به 15,050 از 41045

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    مراغه

پيش فرض

دوستان یه سوال دارم!
    میخواستم ببینم توی ارتش، اگه غیر بومی باشم، آسایشگاه در اختیار سرباز لیسانسه (ستوان 3 یا 2) قرار میدن؟ یا همه باید برن خودشون خونه تهیه کنن؟
    آغا این چه سوالیه؟؟؟
    مگه میشه آسایشگاه ندن؟؟؟
    مگه داری میری دانشگاه؟؟؟
    مگه به این راحتی هستش که بخوای از پادگان بری بیرون چه برسه که خونه ی شخصی بگیری...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    مراغه

پيش فرض

دوستان وقتی میرم اعزام نامه ای ببرم که 5سال فعال بسیج دارم یا خودشون استعلام میکنن(واسه دادن درجه)
    کسری رو تقریبا میدونم باید چی کار کنم...

اگه نباشه جاش خالی می مونه pedromi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

البته تا این حد موافق نیستم. بالاخره یه چیزایی به اسم قانون تو این مملکت وجود داره و تخطی از اونا قانون شکنیه و تخلف یا جرمه. تو ناجا هم آدم فهمیده پیدا میشه که فرق اینا رو بفهمه. من دیدم. جفتشو . هم فهمیده هم نفهم.

در ضمن اضافه می کنم که من در خدمت قبلیم که لیسانس بودم، گاها از سوی بعضی پرسنل کادر اموراتی خارج از سلسله مراتب به من محول می شد. مثلا یک گروهبان کادر یا استوار کادر (البته نه همشون همون عده ی معدودی که عرض کردم) به من دستور می دادن برو فلان کارو بکن یا فلان و از این حرفا. گاهی هم حتی توهین و بی احترامی. من اون موقع به دلیل آگاهی نداشتن از قوانین فکر می کردم کلاً کادر با هر درجه ای از من ارشد تره که این طور نیست. مثلا ستوان 2 وظیفه از ستوان 3 کادر ارشد تره. توی تمام نیروی مسلح. این قضیه به صراحت تو آیین نامه انضباطی اومده. من اون موقع از این موضوع بی اطلاع بودم و پی گیری نمی کردم.

اما از همینجا اعلام می کنم، اینبار که با فوق لیسانس دارم می رم، اگر بی احترامی یا توهینی از سوی هر کدام از پرسنل ببینم یا دستوراتی خارج از سلسله مراتب، قطعا از طریق بازرسی و حتی حفاظت اطلاعات پیگیری می کنم. حتی اگر به نتیجه نرسم حداقلش اینه که پیگیری کردم. حداقل برای 1 بار
    naser2012 عزیز. شکر خدا در چندین قسمت ناجا خدمت کردم و فقط تجربه کسب کردم. جالبه که بدونی حتی در پادگان ما ستواندوم وظیفه دژبان هم بود!!!!! و 16 ساعت پست میداد و 8 ساعت استراحت میکرد. و جالب تر که بدونی مسئول تدارکات فرمانده یگان که آدم معروفیم هست یک ستواندو وظیفه بود و به بهانه سرباز فرمانده بودن ازش کار خدماتی هم میکشیدن. در ناجا قانون تعطیله!!! حالا ان شاء الله میری و خودت میبینی. و اما در مورد شکایت به بازرسی. اگر مستقیماً بری بازرسی برای شکایت 1 روز اضاف براات میزنن و باید با نامه از فرمانده مستقیمت بری بازرسی ( خیلی مسخرست یعنی برای اینکه بخوای از مسئول مستقیمت شکایت کنی باید از خودش اجازه بگیری) من خودم 7 ماه در بازرسی خدمت کردم. کشکه کشکه. ولی حفا فرق میکنه و اگر اطلاعات و آمار بهشون بدی یه جوری باهات راه میان که خودتم باورت نمیشه. ولی با این حال 80% فوق لیسانس ها در ناجا بهشون کار اداری میدن و اکثراً 2 تعطیلن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

اگر برای تمام مدت 14 ترمت نظام وظیفه مرخصی تحصیلی رد کرده باشی مشکلی نیست. این مورد رو می تونی با مراجعه به نظام وظیفه سوال کنی که داخل سیستم و نگاه کنن. اگر معافیت تحصیلی رد کردن، 1 سال بعد از فراغت وقت داری.

خب حالا اگر فرض کنیم برات غیبت و سنوات غیرمجاز رد نکرده باشن، ظاهراً دانشگاه ارشدت پولیه و به همین خاطر چون از لحاظ مالی به نفعشون هست تورو ثبت نام می کنن. به عنوان مثال ما که دانشگاه دولتی بودیم یکی از بچه هامون به علت مشروطی 2 ترم اخراج شد ولی چون دانشگاه آزاد سال قبلش قبول شده بود، با دانشگاه ما تسویه کرد و رفت همون آزاد و با وجود گذشتن 1 سال از قبولیش ثبت نامش کردن
    ممنون از پاسختون. والا چند ماه پیش از نظام وظیفه پرسیدم اونا هم سیستم رو چک کردن گفتن تا آخر شهریور 92 وقت داری.
    واسه دانشگاه هم حتما حق با شماس. پس کلا وضعیتم مشکلی نداره.
    من از این دانشگاه ارشد پرسیدم که این 2 ترمی رو که نبودم آیا جزو سال های تحصیلیم حساب میشن؟ یعنی مثلا اگه قراره فوق لیسانس رو توی 6 ترم حداکثر تموم کنم حالا با توجه به این یک سالی که نبودم دیگه مجبورم توی 4 ترم تمومش کنم؟! طرف هم گفت که نه! یعنی با اینکه بعد از یک سال تاخیر می خوای ثبت نام کنی, ولی این یک سال جزو سنواتت حساب نمیشن و باز هم 6 ترم وقت خواهی داشت فوق رو تموم کنی. حالا می خواستم ببینم ایشون درست گفتن و واقعا همینطوره؟!
    یه سوال دیگه هم دارم اینکه من وقتی که فوق لیسانس رو تموم کنم باز هم بعد از تموم شدنش یک سال دیگه بهم فراغت از تحصیل میدن که دفترچمو پست کنم؟ یا دیگه چون واسه پایان لیسانس یک سال وقت داده بودن و منم از اون یک سال استفاده کردم, دیگه بعد از تموم شدن فوق لیسانس وقتی بهم نمیدن و سریع باید دفترچمو پست کنم؟
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    منم برج 4 اعزامم الانم دارم دنبال کارای پذیرش سپاه هستم.
    والله اصلا فک نمیکرم بخاطر یه خدمت اونم با مدرک لیسانس اینقدر دوندگی لارم باشه که بخوای سپاه بیفتی.
    یه سوال : افرادی که تو سپاه کار میکنن بیشتر از چه نهادی حساب میبرن؟(منظورم اینکه از کدوم قسمت بیشتر میترسن)

کدوم قسمت پادگان بیفتی دیگه نمی خواد پست بدی و مثل کادر بعد از ساعت اداری میرید خونه(اصلا همچین جایی هست)

تشکر فراوان اندر فراوان
    Last edited by myreza_12345; 09-04-2013 at 11:20.

پروفشنال gigi_alex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    آپادانا

پيش فرض

دورود بر دوستان
    یه سوال دارم
    به نظرتون معافیت پزشکی خوبه ؟
    اصلا راحت میدن ؟
    مثلا تا چه درجه ای باید مشکل پزشکی داشته باشی که معاف بشی ؟ ( چون یکی از دوستان با مشکل قلبی هم معاف نشد )
    ارزش داره اینجور معافیت ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    مراغه

پيش فرض

دورود بر دوستان
    یه سوال دارم
    به نظرتون معافیت پزشکی خوبه ؟
    اصلا راحت میدن ؟
    مثلا تا چه درجه ای باید مشکل پزشکی داشته باشی که معاف بشی ؟ ( چون یکی از دوستان با مشکل قلبی هم معاف نشد )
    ارزش داره اینجور معافیت ؟
    سلام دوست عزیز
    با توجه به مطالعه نظرات دوستان آره ارزش داره چون دیگه کسی به این جور چیزا توجه نمیکنه!!!
    مونده مشکل شما چی باشه و کدوم کمیسیون بیوفتی ولی کلا سخته...
    داشتیم تو همین تاپیک که یه نفر اونقدر وضعش بد بود که من پیش خودم گفتم خدایی نکرده تا حالا مرده ولی بهش معاف نداده بودن و داشتیم کسی رو که واسه یه مساله کوچیک(البته به نظر من ، چون سلامتی خیلی مهمه) معاف شده بود.
    دوستان منتظر باشین بزودی یه پست خیلی خیلی کامل و جامع در مورد این 1500صفحه میزنم!!!!

8. این کاربر از bloodsky بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

ممنون از پاسختون. والا چند ماه پیش از نظام وظیفه پرسیدم اونا هم سیستم رو چک کردن گفتن تا آخر شهریور 92 وقت داری.
    واسه دانشگاه هم حتما حق با شماس. پس کلا وضعیتم مشکلی نداره.
    من از این دانشگاه ارشد پرسیدم که این 2 ترمی رو که نبودم آیا جزو سال های تحصیلیم حساب میشن؟ یعنی مثلا اگه قراره فوق لیسانس رو توی 6 ترم حداکثر تموم کنم حالا با توجه به این یک سالی که نبودم دیگه مجبورم توی 4 ترم تمومش کنم؟! طرف هم گفت که نه! یعنی با اینکه بعد از یک سال تاخیر می خوای ثبت نام کنی, ولی این یک سال جزو سنواتت حساب نمیشن و باز هم 6 ترم وقت خواهی داشت فوق رو تموم کنی. حالا می خواستم ببینم ایشون درست گفتن و واقعا همینطوره؟!
    یه سوال دیگه هم دارم اینکه من وقتی که فوق لیسانس رو تموم کنم باز هم بعد از تموم شدنش یک سال دیگه بهم فراغت از تحصیل میدن که دفترچمو پست کنم؟ یا دیگه چون واسه پایان لیسانس یک سال وقت داده بودن و منم از اون یک سال استفاده کردم, دیگه بعد از تموم شدن فوق لیسانس وقتی بهم نمیدن و سریع باید دفترچمو پست کنم؟
    ممنون
    - آره درست گفته. اونا پول میخوان. بقیش زیاد مهم نیست
    -بعد از فوق لیسانس هم 1 سال وقت خواهی داشت

10. این کاربر از naser2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

naser2012 عزیز. شکر خدا در چندین قسمت ناجا خدمت کردم و فقط تجربه کسب کردم. جالبه که بدونی حتی در پادگان ما ستواندوم وظیفه دژبان هم بود!!!!! و 16 ساعت پست میداد و 8 ساعت استراحت میکرد. و جالب تر که بدونی مسئول تدارکات فرمانده یگان که آدم معروفیم هست یک ستواندو وظیفه بود و به بهانه سرباز فرمانده بودن ازش کار خدماتی هم میکشیدن. در ناجا قانون تعطیله!!! حالا ان شاء الله میری و خودت میبینی. و اما در مورد شکایت به بازرسی. اگر مستقیماً بری بازرسی برای شکایت 1 روز اضاف براات میزنن و باید با نامه از فرمانده مستقیمت بری بازرسی ( خیلی مسخرست یعنی برای اینکه بخوای از مسئول مستقیمت شکایت کنی باید از خودش اجازه بگیری) من خودم 7 ماه در بازرسی خدمت کردم. کشکه کشکه. ولی حفا فرق میکنه و اگر اطلاعات و آمار بهشون بدی یه جوری باهات راه میان که خودتم باورت نمیشه. ولی با این حال 80% فوق لیسانس ها در ناجا بهشون کار اداری میدن و اکثراً 2 تعطیلن.
    دوست عزیز ممنونم از راهنماییت.
    می خواستم ببینم به نظر تو چقدر ممکنه شهر خودم بیافتم. با توجه به اینکه خدمت قبلیم هم تو استان خودم بودم( ولی نه شهر خودم)
    همچنین گفتی که 80 درصد از فوق ها معمولا تا ساعت 2 هستن و کار اداری. خواستم ببینم اگه اینطوری هم نصیب ما شد به امید خدا، بعد از ساعت اداری می ذارن بیام خونه به نظرت؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    مراغه

پيش فرض

دوست عزیز ممنونم از راهنماییت.
    می خواستم ببینم به نظر تو چقدر ممکنه شهر خودم بیافتم. با توجه به اینکه خدمت قبلیم هم تو استان خودم بودم( ولی نه شهر خودم)
    همچنین گفتی که 80 درصد از فوق ها معمولا تا ساعت 2 هستن و کار اداری. خواستم ببینم اگه اینطوری هم نصیب ما شد به امید خدا، بعد از ساعت اداری می ذارن بیام خونه به نظرت؟
    احتمال داره بیوفتی ولی نه حتما...
    اگه شهر خودت باشی بستگی به پادگانت آره اجازه میدن بری...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •