تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1504 از 2600 اولاول ... 504100414041454149415001501150215031504150515061507150815141554160420042504 ... آخرآخر
نمايش نتايج 15,031 به 15,040 از 25994

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در مورد اینکه اگر رد کنی حجم رو چیزی نگفت یعنی گفت نمیدونم (ببین خودت بهتر میدونی کیا اونجا شدن پشتیبانی و بخش فروش دیگه) و همینش من رو ترسوند یک وقت 100 گیگ مصرف کنم بعد یک قبض 100-150 برای adsl ناااااااااااااااااااااااا اامحدود بیاد !! خوب درد داره اخه!
    دومی رو گفت اگر حضوری ثبت نام کرده باشی (که من حضوری رفتم) باید بری مرکز مخابرات درخواست بدی با کارت ملی صاحب خط و اخرین قبض پرداختی تلفن
    (قبض رو خیلی مطمئن نبود).البته اگر مستاجر باشی شاید چیز دیگه ای هم بخواد چون من خط و خونه ی پدرم هست

بچه ها من فکر نکنم اینها بخوان دوباره حجم نامحدود رو بگذارند، الان خیلی از تهرانی که نامحدود دارن شاید مثل ما دانلود نداشته باشن اونها اصلا براشون فرقی نمیکنه0برای همین فکر نکنم ریزش مشتری هاش خیلی زیاد بشه.من که فکر میکنم سریع باید مهاجرت کنم (منظورم جورجیا و تگزاس نبودها)
    میگم اندازه گاو حالیشون نیست پشتیبانی! نمی که حداقل اون مقدار حجم رد بشه چه اتفاقی می افته! من که میرم برای تخلیه. اصلا دیگه به صرفه نیست با این وضع موندن در مخابرات.

2. این کاربر از dj77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه birang1357's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

بزن بریم تخلیه

4. این کاربر از birang1357 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان من اینجا سوال پرسیدم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ببینم چی میگن درباره این رد کردن سقف دانلود

6. 2 کاربر از dj77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان من اینجا سوال پرسیدم
    ببینم چی میگن درباره این رد کردن سقف دانلود
    نمیخوام آیه یاس بخونم ولی هر کاری هم تو این مورد بکنند به نفع ما نیست :
    1.اگر رو قبض بعنوان حجم اضافه بیاد که مخمون عیب کرده مخابرات بمونیم
    2.اگر سرعتمون رو محدود کنند که مخابرات خدای محدود کردن سرعت یک کاری میکنند به دیال اپ بگیم "سلام عباس اقا"
    3.اگر هم نت رو قطع کنند که خر بیار باقالی بار کن بدون نت مگه میشه زندگی کرد
    یعنی در هر صورت به ضرر ماست (از ماست که بر ماست)

8. 2 کاربر از GHAGHALEELEE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نمیخوام آیه یاس بخونم ولی هر کاری هم تو این مورد بکنند به نفع ما نیست :
    1.اگر رو قبض بعنوان حجم اضافه بیاد که مخمون عیب کرده مخابرات بمونیم
    2.اگر سرعتمون رو محدود کنند که مخابرات خدای محدود کردن سرعت یک کاری میکنند به دیال اپ بگیم "سلام عباس اقا"
    3.اگر هم نت رو قطع کنند که خر بیار باقالی بار کن بدون نت مگه میشه زندگی کرد
    یعنی در هر صورت به ضرر ماست (از ماست که بر ماست)
    بله به ضرر ماست ولی من که اینهارو به این مفتی ها ول نمی کنم باهاشون کار دارم...
    منم اول آخرش تخلیه میزنم دیوانه نیستم که! فقط من با مخابرات عوضی کار زیاد دارم... ببینم چطوری قرارداد ما که سرویس نامحدود بوده 1شبه میشه محدود! ...

10. این کاربر از dj77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mi13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ای بابا تو این خراب شده از دسته همین مسخره بازیه شرکتها و قیمت های سرسام آورشون فرار کردم اومدم مخابرات اونام تا فهمیدن من اومدم نامحدودو برداشتن این چه وضشه آخه چرا اینقد ظلم میکنن به کاربرها، مگه اینترنت مخابرات جز نامحدود بودن چه مزیته دیگه ای داشت؟
    حداقل آدم خیالش راحت بود یه صفحه باز میکنه دیگه استوپ نزنه به خاطره سنگینیه صفحه حجم تموم شه
    آخه 20 گیگ به چه درد میخوره تو یه ماه با 20 گیگ چیکار میشه کرد دردمونو به کی بگیم آخه

12. 5 کاربر از mi13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه farid_givehchin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    غربی ترین نقطه طهران

پيش فرض

سلام دوستان.
    منبع مصرف منصفانه مخابرات [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پیام شماره 6446
    من خودم دو سال هست مشترک مخابرات هستم. با این وضع این سرویس بدرد نمی خوره.
    یکی دو صفحه قبل این بحث رو کردیم ، مصرف منصفانه توی سرویس 20 مگ خیلی هم منطقی میاد ولی توی 512 و ا مگ و 2 مگ کاملا مسخره هست.

نه عزیز من این خبرا نبوده ما هم که دانلودمون رو متوقف میکردیم که وبگردی کنیم سرعت خیلی داغون بود.اصلا بحث وبگردی با مرورگر رو ، سرعتش رو نمیتونید با دانلود بوسیله نرم افزار اون هم از یک سرور یکی کنید.بعد به منطقه مخابراتی تون هم ربط داره.
    اینترنت رو کسای دیگه هم بدجور خالی میکنند که اگه بهتون بگم واقعا استخوان درد میگیرید (یک بابایی تو فروم پرشین تولز هست روزی 10 ترا دانلود داره !!!)

منبعش فکر کنم سایتهای دیگه بوده مثلا شاتل یا پارس افلاین ، چون من به بخش فروش زنگ زدم گفت هنوز بخشنامه اش نیومده مگر اینکه این دوستمون تو مخابرات باشند یا خودشون بیایند منبع رو ذکر کنند
    اینم حجمهای مصرف منصفانه
    حداكثر سقف دانلود ماهيانه براي مشتركين
    ٢مگ ٨٠ گيگ ،
    يك مگ ٤٠ گيگ
    و ٥١٢ K ٢٠گیگ
    و٢٥٦K ١٠ گ
    ١٢٨K شش گیگ
    طبق گفته روابط عمومی مخابرات انگیزه اصلیشون از اینکار بحث سود خودشونه نه بهبود سرویس همه کاربرا.

٢٩/١/٩٤
    مشترك گرامي به دليل اينكه مبلغ دريافتي از مشترك های نامحدود با تعرفه هاي مصوب سازمان(تنظیم مقررات) هماهنگي لازم را نداشت سياست مصرف منصفانه براي مشتركين كنوني شركت مخابرات در نظر گرفته كه به شرح ذيل مي باشد مصرف حداكثر سقف دانلود ماهيانه براي مشتركين ٢مگ ٨٠ گيگ ،يك مگ ٤٠ گيگ و ٥١٢ K ٢٠گیگ و٢٥٦K ١٠ گDگ و ١٢٨K شش گیگ می باشد.روابط عمومی

Sent from my iPhone using Tapatalk
    مخلص رفیق گلمون هستیم.اقا من فبض این ماه چند روز پیش برام اومد پشتش قرمز رنگ نوشته بود.
    بچه ها باید مهاجرت کنیم یک شرکت دیگه اینجا اوضاعش خیلی داغونه

سلام دوستان مرسی از تمامی شما که حالا یا فقط جوابی که به تیکت بنده دادن رو سایت مخابرات کپی کردین یا یه جوری تو این اطلاع رسانی شرکت داشتید خوشحال شدم دیدم این همه ادم پیگیر وضعیت سرویسشون هستن
    بنده رو فروم پرشین تولز این مطلب قرار دادم تا اطلاع رسانی بشه و خوب دوستان زحمت کشیدن اینجا هم کپی کردن

از همه خواهش میکنم خطوط تخلیه نکنن و دست نگه دارن و حداقل اول اعتراض کنن نصبت به این عمل کثیف مخابرات تا ببینیم اصلا جوابی میده یا نه چون تخلیه خط یعنی اینکه ما عقب نشستیم و مشکلی با این حرکت مخابرات نداریم یه جورایی به نفع مخابراتم هست که دیگه با خیال راحت سرویس حجمی به درد نخورش بفروشه پس ما نباید بذاریم این اتفاق بیوفته حالا چه جوری؟؟

دوستان اگر میخوان اعتراض کنند رو این ادرس میشه براشون تیکت گذاشت تو قسمت ارتباط با ما ،تالار گفت و گو هم جوابشو حدودا 24 ساعته میدن
    حداقل اینه بنویسید که اخه چرا این کارو کردید و بنویسید چرا دیگه 1و2 مگ نامحدود نمیدن الان پر شده از پیام های با این مضمون

اینجا هم برید تو پروفایلتون اون پایین سمت چپ نظر سنجی گذاشتن که ایا راضی هستید یا خیر میتونید براشون بنویسیم که نه راضی نیستیم دارن این کارو میکنن

اینا حداقل کارهایی هست که میشه انجام داد اگه به کس دیگه ای هم که میشناسید نت مخابرات داره بگید حتما انجام بده شاید شاید به جایی رسیدیم

این مهم ترین کاری هست که باید انجام بشه و اونم انتقال اعتراض به بازرسی هست!امیدوارم که جواب بده هر چند اگر واقعا پای سازمان تنظیم وسط باشه عملا مخابرات تقریبا هیچ کارس(حداقل تو کوتاه مدت)

از همه خواهش میکنم این کارو بکنن چون واقعا زمانی نمیبره باید بفهمن که اینجا سر گردنه نیست که شب بخوابن صبح بیدار بشن یه تصمیمی بگیرن اونم چه تصمیمی؟40 گیگ 1 مگ؟؟؟من زمانی که تیکت میزدم گفتم حداقل 100 گیگ میدن دیروز هم یه تیکت دیگه زدم که اگر کسی این حجم تموم کنه چی میشه ولی هنوز جواب ندادن اونم بچه ها میتونن از همونجا پیگیری کنن به اسم گیوه

مرسی برای همکاری

14. 4 کاربر از farid_givehchin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه farid_givehchin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    غربی ترین نقطه طهران

پيش فرض

سلام دوستان.
    منبع مصرف منصفانه مخابرات [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پیام شماره 6446
    من خودم دو سال هست مشترک مخابرات هستم. با این وضع این سرویس بدرد نمی خوره.
    یکی دو صفحه قبل این بحث رو کردیم ، مصرف منصفانه توی سرویس 20 مگ خیلی هم منطقی میاد ولی توی 512 و ا مگ و 2 مگ کاملا مسخره هست.

نه عزیز من این خبرا نبوده ما هم که دانلودمون رو متوقف میکردیم که وبگردی کنیم سرعت خیلی داغون بود.اصلا بحث وبگردی با مرورگر رو ، سرعتش رو نمیتونید با دانلود بوسیله نرم افزار اون هم از یک سرور یکی کنید.بعد به منطقه مخابراتی تون هم ربط داره.
    اینترنت رو کسای دیگه هم بدجور خالی میکنند که اگه بهتون بگم واقعا استخوان درد میگیرید (یک بابایی تو فروم پرشین تولز هست روزی 10 ترا دانلود داره !!!)

منبعش فکر کنم سایتهای دیگه بوده مثلا شاتل یا پارس افلاین ، چون من به بخش فروش زنگ زدم گفت هنوز بخشنامه اش نیومده مگر اینکه این دوستمون تو مخابرات باشند یا خودشون بیایند منبع رو ذکر کنند
    اینم حجمهای مصرف منصفانه
    حداكثر سقف دانلود ماهيانه براي مشتركين
    ٢مگ ٨٠ گيگ ،
    يك مگ ٤٠ گيگ
    و ٥١٢ K ٢٠گیگ
    و٢٥٦K ١٠ گ
    ١٢٨K شش گیگ
    طبق گفته روابط عمومی مخابرات انگیزه اصلیشون از اینکار بحث سود خودشونه نه بهبود سرویس همه کاربرا.

٢٩/١/٩٤
    مشترك گرامي به دليل اينكه مبلغ دريافتي از مشترك های نامحدود با تعرفه هاي مصوب سازمان(تنظیم مقررات) هماهنگي لازم را نداشت سياست مصرف منصفانه براي مشتركين كنوني شركت مخابرات در نظر گرفته كه به شرح ذيل مي باشد مصرف حداكثر سقف دانلود ماهيانه براي مشتركين ٢مگ ٨٠ گيگ ،يك مگ ٤٠ گيگ و ٥١٢ K ٢٠گیگ و٢٥٦K ١٠ گDگ و ١٢٨K شش گیگ می باشد.روابط عمومی

Sent from my iPhone using Tapatalk
    مخلص رفیق گلمون هستیم.اقا من فبض این ماه چند روز پیش برام اومد پشتش قرمز رنگ نوشته بود.
    بچه ها باید مهاجرت کنیم یک شرکت دیگه اینجا اوضاعش خیلی داغونه

سلام دوستان مرسی از تمامی شما که حالا یا فقط جوابی که به تیکت بنده دادن رو سایت مخابرات کپی کردین یا یه جوری تو این اطلاع رسانی شرکت داشتید خوشحال شدم دیدم این همه ادم پیگیر وضعیت سرویسشون هستن
    بنده رو فروم پرشین تولز این مطلب قرار دادم تا اطلاع رسانی بشه و خوب دوستان زحمت کشیدن اینجا هم کپی کردن

از همه خواهش میکنم خطوط تخلیه نکنن و دست نگه دارن و حداقل اول اعتراض کنن نصبت به این عمل کثیف مخابرات تا ببینیم اصلا جوابی میده یا نه چون تخلیه خط یعنی اینکه ما عقب نشستیم و مشکلی با این حرکت مخابرات نداریم یه جورایی به نفع مخابراتم هست که دیگه با خیال راحت سرویس حجمی به درد نخورش بفروشه پس ما نباید بذاریم این اتفاق بیوفته حالا چه جوری؟؟

دوستان اگر میخوان اعتراض کنند رو این ادرس میشه براشون تیکت گذاشت تو قسمت ارتباط با ما ،تالار گفت و گو هم جوابشو حدودا 24 ساعته میدن
    حداقل اینه بنویسید که اخه چرا این کارو کردید و بنویسید چرا دیگه 1و2 مگ نامحدود نمیدن الان پر شده از پیام های با این مضمون

اینجا هم برید تو پروفایلتون اون پایین سمت چپ نظر سنجی گذاشتن که ایا راضی هستید یا خیر میتونید براشون بنویسیم که نه راضی نیستیم دارن این کارو میکنن

اینا حداقل کارهایی هست که میشه انجام داد اگه به کس دیگه ای هم که میشناسید نت مخابرات داره بگید حتما انجام بده شاید شاید به جایی رسیدیم

این مهم ترین کاری هست که باید انجام بشه و اونم انتقال اعتراض به بازرسی هست!امیدوارم که جواب بده هر چند اگر واقعا پای سازمان تنظیم وسط باشه عملا مخابرات تقریبا هیچ کارس(حداقل تو کوتاه مدت)

از همه خواهش میکنم این کارو بکنن چون واقعا زمانی نمیبره باید بفهمن که اینجا سر گردنه نیست که شب بخوابن صبح بیدار بشن یه تصمیمی بگیرن اونم چه تصمیمی؟40 گیگ 1 مگ؟؟؟من زمانی که تیکت میزدم گفتم حداقل 100 گیگ میدن دیروز هم یه تیکت دیگه زدم که اگر کسی این حجم تموم کنه چی میشه ولی هنوز جواب ندادن اونم بچه ها میتونن از همونجا پیگیری کنن به اسم گیوه

یه چیز مهم هم اضافه کنم اونم این که به جز جوابی که به من دادن به صورت رسمی هنوز هیچی اعلام نکردن رو سایت ،باید دید که واقعا جدی هست این مساله و اینکه چقدر جدیه؟مثلا پهنای باند محدود میشه؟یا حجم ازاد حساب میشه؟یکم با حوصله پیگیری کنیم خوبه تا اخر ماه بعد همه چیز مشخص میشه تقریبا

مرسی برای همکاری
    Last edited by farid_givehchin; 19-04-2015 at 20:16.

16. این کاربر از farid_givehchin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

512 بیست گیگ در ماه 25 تومن :|
    من حاضرم 35 تومن بدم و این سرویس رو داشته باشم

به احتمال زیاد تهران هم مثل بقیه استان ها نامحدود رو برمیداره
    حجمی اونم که یک قرون نمیارزه (شما حساب کن اگه کم کم استفاده کنی روزی نیم گیگ رو میخوره مخصوصا اونایی که گیم میزنن)(خوزستان که اینطوره)
    شرکت های دیگه هم که قیمتاشون نجومین
    دیگه هیچی دیگه شما هم باید مثل ما فقیر فقرا نت و گیم و دانلود رو بزارید کنار (خوزستان که افتضاحه هیچی نمیشه بکنی)

یه توصیه :
    دو دستی بچسبید به این نامحدودای الکی که گذاشتنو ولشون نکنید که بهتر از اینا گیرتون نمیاد

18. 2 کاربر از vorojak2m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه birang1357's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

با احترام به همه دوستان
    در اینکه قیمت های ارائه اینترنت در کشور ما خیلی بالاست و کیفیت آن خیلی پایین است شکی نیست. ولی آیا ما فرهنگ استفاده داریم.؟ من یکی از کاربران اینترنت مخابرات هستم که به دلیل نیازهای پژوهشی و دفاع از پایان نامه ماههای اخیر شدیدا نیاز به استفاده از اینترنت داشته ام. متاسفانه خط تلفن من از نوع فیبرنوری است و از هیچ شرکتی نمی توانم اینترنت بگیرم. وضعیت وایمکس هم برای همه روشنه. هزینه های راه اندازی وایرلس هم که بالاست.
    در این چند روز متوجه شدم که برخی از دوستان به شکل 24 ساعته از پهنای باند مخابرات دانلود دارند. در حالیکه من برای باز کردن چند پیج ساده به شدت کلافه می شوم. از دوستان عزیز سوال می کنم واقعا تکلیف افرادی مثل بنده چیست؟
    برداشت آزاد
    بنده قصد توهین به هیچ یک از دوستان ندارم.

20. 2 کاربر از birang1357 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •