تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1503 از 4105 اولاول ... 503100314031453149314991500150115021503150415051506150715131553160320032503 ... آخرآخر
نمايش نتايج 15,021 به 15,030 از 41045

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

آقا جواب اینم بدین ممنون میشم آخه من به ریش خیلی حساسم و نمیتونم نگه دارم حتی یه ذره!!!!!!!!!!
    بستگی به فرماندهان و جایی که خدمت می کنی داره.

ولی معمولا با تیغ ممنوعه (البته خیلی به این موضوع توجه نمی کنن).

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    مراغه

پيش فرض

بستگی به فرماندهان و جایی که خدمت می کنی داره.

ولی معمولا با تیغ ممنوعه (البته خیلی به این موضوع توجه نمی کنن).
    شاید توجه نکنن ولی تیغ که مطمئنم نمیذارن ببری تو؟>؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

تیغ نه ولی از این ژیلت آماده ها (یک بار مصرف، 3 تیغ و...) موردی نداره.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

کد فرمالیته مخابرات یعنی اینکه او عزیزانی که من دیدم و دیپلم بودن و دوره کد مخابرات خورده بودن و تو نیرو انتظامی خدمت می کردن، کاری که تو یگان انجام می دادن هیچ ربطی به مخابرات نداشت. اکثرا هم پست می دادن. فرمالیته یعنی الکی
    معنیش رو فهمیدم. سوالم این بود دیپلم کامپیوتر میتونه کد بخوره ؟ اون شخص با پارتی کد خورده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

معنیش رو فهمیدم. سوالم این بود دیپلم کامپیوتر میتونه کد بخوره ؟ اون شخص با پارتی کد خورده؟
    عزیزم نه پارتی نمی خواد. ولی عملا تو نیرو انتظامی هیچ فرق بین گروهبان و سرباز صفر نمی ذارن.

6. این کاربر از naser2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال urcu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

دوست گرامی تیغ رو میتونید به راحتی ببرید تو . چرا که باید مو های زائد بدنتون رو اصلاح کنید.
    دوما در صورتی که توی پادگان باشید و نخواید هر روز به خونه برید و به پادگان برگردید میتونید 60 تیغه کنید؛ موهاتون هم بلند باشه.
    اما در صورتی که میخواید هر روز به پادگان برید و برگردید در صورتی که افسر باشید میتونید موهاتون رو اصلاح کنید و با مدل ها متعارف وارد پادگان بشید اما اگر سرباز معمولی باشید باید مو هاتون رو بزنید.
    دوست گرامی بهتره توی هر تاپیکی که وارد میشید پست اولش رو به دقت مورد مطالعه قرار بدید. در صورتی که جواب نگرفتید پست جداگونه بدید.
    جواب بسیاری از دوستان توی پست اول این تاپیک موجوده و پست انحصاری تنها و تنها باعث افزایش حجم تاپیک میشه.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوست عزیز من مال سپاه رو داشتم که برات عکس گرفتم میذارم
    میشه بگی از کجا عکس گرفتی؟

آخر فروم باز M0hsen3D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوستان امسال من میخوام واسه کاردانی بخونم مردکم دیپلم کامپیوتر هست. به نظرتون چون شنیدم تو سپاه با دیپلم راحت تر پذیرش میشی ,امسال برم دنبال بسیجی فعال و تکمیلی به جای ادامه تحصیل که شانس واسه پذیرش تو سپاه داشته باشم؟(همین که تو شهر خودتی + اموزشی نداری کافیه واسه پذیرش تو سپاه)
    دوستان عزیز ,راهنمایی؟

داره خودمونی میشه ami2new's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Qatar

پيش فرض

میشه بگی از کجا عکس گرفتی؟
    از کتاب دانستنی های سرباز

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    مراغه

پيش فرض

تیغ نه ولی از این ژیلت آماده ها (یک بار مصرف، 3 تیغ و...) موردی نداره.
    ممنون
    دوست گرامی تیغ رو میتونید به راحتی ببرید تو . چرا که باید مو های زائد بدنتون رو اصلاح کنید.
    دوما در صورتی که توی پادگان باشید و نخواید هر روز به خونه برید و به پادگان برگردید میتونید 60 تیغه کنید؛ موهاتون هم بلند باشه.
    اما در صورتی که میخواید هر روز به پادگان برید و برگردید در صورتی که افسر باشید میتونید موهاتون رو اصلاح کنید و با مدل ها متعارف وارد پادگان بشید اما اگر سرباز معمولی باشید باید مو هاتون رو بزنید.
    دوست گرامی بهتره توی هر تاپیکی که وارد میشید پست اولش رو به دقت مورد مطالعه قرار بدید. در صورتی که جواب نگرفتید پست جداگونه بدید.
    جواب بسیاری از دوستان توی پست اول این تاپیک موجوده و پست انحصاری تنها و تنها باعث افزایش حجم تاپیک میشه.
    دوست عزیز قسمت قرمز رنگ رو متوجه نشدم...
    در ضمن باید بگم که پست اول سهله من کل تاپیک رو دارم میخونم از اول الانم صفحه 1361هستم...
    بهتره شما یه نگاه به پست اول بندازید که نوشته تیغ رو بردن تو ممنوعه!!!!
    در ضمن به نظر این تاپیک یه اشکال عمده داره اونم اینکه به غیر ناظمش که وظیفشه(دستش درد نکنه) بقیه حق اعتراض به نظر دیگری رو نباید داشته باشن ولی متاسفانه....
    خوب هر کسی یه چیزی براش دغدغه میشه دیگه...
    همونطور که گفتم من تقریبا همه ی تاپیک رو خوندم(حالا دیگه با استفاده از نظرات دوستان واسه خودم استادی شدم)اونقدر سوالات تکراری گذاشتن که نگو و نپرس ولی چه میشه کرد؟؟؟
    در ضمن داداش گلم اگه تند حرف زدم ناراحت نشی ها ، همین که جوابمو داری میدی ازت ممنونم ....(این حرفایی رو که گفتم کلی بود)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 11 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 11 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •