تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 150 از 214 اولاول ... 50100140146147148149150151152153154160200 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,491 به 1,500 از 2135

نام تاپيک: ◄ سوالات و مشکلات درباره‌ی پوست صورت ! ►

پروفشنال a6543210's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    بیژن یورد

پيش فرض

سلام دوستان
    متاسفانه یه پوست حساسی دارم
    راستش یکم خشکه و روزا که می رم سر کار حتی تو آفتاب هم نباشم و باد گرم یکم به ضورتم بخوره یا همین طور باد یکم سرد به صورتم بخوره سریع می سوزه پوستم(الیته تو هوای گرم بیشتره تاثیرش) به نظرتون چی کار کنم؟از مرطوب کننده استفاده کنم؟
    اصلا واسه پوست خشک چی پیشنهاد می دین؟
    ممنونم

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

دوستان من از مچ دستم به پایین چون موهای دستم خیلی کمتر از مچ به بالاس زیاد سفید میزنه،همین مشکلم با زیره ابروهام دارم،یعنی درواقع دور چشم،بطوریکه یکم سفیدتر از بقیه پوستمه و غلط انداز میزنه،انگار دستکاری کردم
    راهی هست ابن قسمتارو کمی همرنگ تر با بقیه پوستم بکنم؟
    من فکر میکنم که شما بهتره از کرم های ضدافتاب رنگی استفاده کنید! اگر اختلاف رنگ پوستتون در ناحیه مچ دست با بالاترش کم باشه وقتی ضدافتاب رنگی بزنید یک دست خواهد شد و به یک رنگ خودشو نشون میده البته ضدافتاب رو نباید خیلی نزدیک به چشم استفاده کرد!
    در مورد ضد افتاب های رنگی هم معمولا در دو نوع تیره و روشن وجود دارند که حالا شما باتوجه به رنگ پوستتون باید تصمیم بگیرید.
    سلام دوستان
    متاسفانه یه پوست حساسی دارم
    راستش یکم خشکه و روزا که می رم سر کار حتی تو آفتاب هم نباشم و باد گرم یکم به ضورتم بخوره یا همین طور باد یکم سرد به صورتم بخوره سریع می سوزه پوستم(الیته تو هوای گرم بیشتره تاثیرش) به نظرتون چی کار کنم؟از مرطوب کننده استفاده کنم؟
    اصلا واسه پوست خشک چی پیشنهاد می دین؟
    ممنونم
    بله دوست عزیز شما حتما باید از کرم مرطوب کننده+کرم ضدافتاب مناسب با پوستتون استفاده کنید.
    برخلاف پوستهای چرب که محدودیت در انتخاب کرم دارند و حتما شرایط خاصی میطلبه پوست خشک اینطور نیست و میتونید اکثر مرطوب کننده ها رو استفاده کنید همچنین کرم های ضدافتاب هم بهمین روال

3. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من فکر میکنم که شما بهتره از کرم های ضدافتاب رنگی استفاده کنید! اگر اختلاف رنگ پوستتون در ناحیه مچ دست با بالاترش کم باشه وقتی ضدافتاب رنگی بزنید یک دست خواهد شد و به یک رنگ خودشو نشون میده البته ضدافتاب رو نباید خیلی نزدیک به چشم استفاده کرد!
    در مورد ضد افتاب های رنگی هم معمولا در دو نوع تیره و روشن وجود دارند که حالا شما باتوجه به رنگ پوستتون باید تصمیم بگیرید.
    ممنونم بابت دست حتما این کارو میکنم اما در مورد زیر ابروم و بطور کلی دور چشم چون من گودیه چشمم مشکلی داشت و مدتی دکتر برام کرم خاصی تجویز کرده بود،و منم زیاد در معرض آفتاب بودم،الان دور چشام با صورتم دورنگه،یعنی یجور نقش ضد آفتابم ایفا کرده اون کرم
    حالا الان چیکار کنم با این مشکل؟کرمی هس که بزنم اونو همرنگ بقیه کنه؟مثلا این کرمی که مردا یا خانوما برای برنزه شدن استفاده میکنن؟

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

ممنونم بابت دست حتما این کارو میکنم اما در مورد زیر ابروم و بطور کلی دور چشم چون من گودیه چشمم مشکلی داشت و مدتی دکتر برام کرم خاصی تجویز کرده بود،و منم زیاد در معرض آفتاب بودم،الان دور چشام با صورتم دورنگه،یعنی یجور نقش ضد آفتابم ایفا کرده اون کرم
    حالا الان چیکار کنم با این مشکل؟کرمی هس که بزنم اونو همرنگ بقیه کنه؟مثلا این کرمی که مردا یا خانوما برای برنزه شدن استفاده میکنن؟
    بله کرم های برنزه کننده هستش اما مشکل اینه که بعید میدونم بشه برای دور چشم استفاده کرد! یعنی پوست نواحی دور چشم به شدت حساس هست
    من بهتون استیک های پوشاننده کبودی چشم رو پیشنهاد میکنم! ((البته اگه نوع تیره رنگش پیدا بشه))در واقع کسانی که دور چشمشون کبود هست برای همگام سازی پوستشون از این استیک ها استفاده میکنن که مثل کرم پودر تا حدی کاور میکنه! حالا اگه بتونید رنگ تیرش رو پیدا کنید قاعدتا خیلی کمک کننده به مشکلتون خواهد بود
    در نهایت بنظرم بهترین راه اینه با یک پزشک پوست مشورت کنید

6. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز supermax15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    RASHT

پيش فرض

زیاد پشت کامپیوتر نشستن باعث میشه که دور چشم سیاه بشه ؟
    یا پوست ادم تیره بشه؟
    یا چروک بندازه؟
    مرسی

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

زیاد پشت کامپیوتر نشستن باعث میشه که دور چشم سیاه بشه ؟
    یا پوست ادم تیره بشه؟
    یا چروک بندازه؟
    مرسی
    مطلبی خونده بودم به نقل از متخصص پوستی که گفته بود به دلیل اشعه های مضری که کار طولانی مدت با کامپیوتر به کاربر میرسونه بهتره که از کرم ضدافتاب استفاده بشه! البته تاکید شده بود امروزه مانیتورها طوری طراحی شده اند که اشعه uvندارند خصوصا lcd ها بنابراین اگر با مانیتورهای عادی سروکار دارید بهتره که کرم ضدافتاب رو فراموش نکنید

اما در رابطه با کبودی دور چشم در واقع اگر هم کبودی بوجود بیاد نه به دلیل تغییرات پوستی بلکه به دلیل خستگی بیش از حد چشم که کار مداوم با کامپیوتر سبب میشه بوجودمیاد

در مورد چروک بعید میدونم مرتبط باشه

9. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

سلام
    چطوری سیاهی زیر چشم رو از بین ببریم؟

آخر فروم باز moslem47's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوستان لطفا کمک کنید
    پوستم خیلی شله به طوری که ابروم روی چشم هام افتاده و باعث شده تا کمی اخمو و خواب الود به نظر برسم. پیشنهادتون چیه؟

در ضمن پوست خشکی دارم به طوری که حتی کرم مرطوب کننده هم که میزنم بعد 2 ساعت دوباره خشم میشه و میسوزه . برای رفع این مشکل و اینکه پوست روشن و ابداری داشته باشیم چه کنم؟

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام
    چطوری سیاهی زیر چشم رو از بین ببریم؟
    روش‌های خانگی

1- مصرف پوست خیار و گذاشتن آن روی پوست به صورت روزانه
    2- چای، پف و تیرگی زیر چشم را كاهش می‌دهد. پنبه را به چای آغشته كنید و به مدت 20 دقیقه به پوست پلك كمپرس كنید.
    3- مصرف آب سیب زمینی به صورتی كه آن را به پوست زیر چشم بمالید. پنبه را به سیب‌زمینی آغشته كنید و به مدت 20 دقیقه روی پوست زیر چشم بگذارید.
    4- مصرف سبزیجات و قرص‌آهن در صورت وجود فقر آهن
    5- خواب كافی، هفت، هشت ساعت خواب در شب
    6- شست‌وشو با آب خنك صبح كه از خواب بیدار می‌شوید، صورت‌تان را با آب خنك بشویید. این باعث می‌شود رگ‌های خونی زیر چشمان شما به یك باره بر اثر سردی آب منقبض و پس از چند دقیقه به صورت واكنشی متورم شود. افزایش خون‌رسانی درمان اصلی كبودی زیر چشم است.

روش‌های پزشكی

1- مزوتراپی، امروزه روش جدیدی به نام مزوتراپی با بهره‌گیری از جدید‌ترین و موثرترین داروهای موجود توانسته است در درمان كبودی و پف زیر چشم گام موثر بردارد.از بین این داروها می‌توان به ویتامین k، رتینول، ویتامین C، داروهای بازكننده عروق خونی مثل آرتی شوك، انواع اسیدهای میوه‌ای مثل گلیكولیك اسید و مواد مغذی برای سلول‌های پوستی شامل اسیدهای چرب و اسیدهای آمینه ضروری برای فعالیت سلول‌های پوستی اشاره كرد. البته این مواد پیش از این در انواع كرم‌ها و لوسیون‌های دور چشم به‌كار رفته و امتحان خود را پس داده‌اند اما از آنجایی كه جذب این مواد از روی پوست با محدودیت‌هایی روبه‌رو است، تزریق زیر پوستی آنها به روش مزوتراپی درمان را بسیار مطمئن‌تر كرده است.
    2- شب قبل از خواب كرم دور چشم مناسب استفاده كنید.
    3- یكی دیگر از داروهای پرمصرف در تیرگی زیر چشم، مواد پركننده و آب‌رسان است كه قادر است خشكی و گودافتادگی پوست زیر چشم‌ها را به شكل قابل قبولی ترمیم كند.
    4- تزریق چربی در گودی زیر چشم باعث می‌شود تیرگی كمتر جلب توجه كند. شاید تزریق چربی در زیر پوست باعث شود خون جاری در عروق زیر پوست كمتر از روی پوست نمایان شود.

منبع:سلامت نیوز

13. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

دوستان لطفا کمک کنید
    پوستم خیلی شله به طوری که ابروم روی چشم هام افتاده و باعث شده تا کمی اخمو و خواب الود به نظر برسم. پیشنهادتون چیه؟

در ضمن پوست خشکی دارم به طوری که حتی کرم مرطوب کننده هم که میزنم بعد 2 ساعت دوباره خشم میشه و میسوزه . برای رفع این مشکل و اینکه پوست روشن و ابداری داشته باشیم چه کنم؟

اگر به دنبال درمان کامل افتادگی پوست هستید که توصیه میشه به دکتر پوست مراجعه کنید احتمالا راهکارهایی مثل تزریق ژل یا چربی بهتون پیشنهاد میشه...

نوشیدن زیاد آب در شبانه روز
    استقاده منظم از کرم مرطوب کننده یا آبرسان
    استفاده از کرم ضدافتاب به طور مداوم
    برای شادابی پوست میتونید یکی دوجلسه میکرودرم ابریژن انجام بدید((لایه برداری پوست)) بعد از اون از ماسک های طبیعی و موجود در بازار استفاده کنید تا پوستتون شاداب و سرحال بشه

در مجموع چون پوستتون قوام و انسجام خودش رو از دست داده بنظرم بهتره حتما به پزشک مراجعه کنید تا درمان موثری انجام بشه

15. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •