تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 150 از 210 اولاول ... 50100140146147148149150151152153154160200 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,491 به 1,500 از 2096

نام تاپيک: راه اندازی شبکه مابین دو کامپیوتر

داره خودمونی میشه hedye222222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام.

خب این نیاز به دید شبکه ای داره... اما کار بسیار ساده ای هست.

شما اینترنت رو به هر نحوی که میتونی توی سیستم Host (ویندوز 7) بیار و سپس به تنظیمات VM ساخته شده توی VMWare برو و کارت شبکه رو NAT انتخاب کن. تمومه. حالا اینترنت ویندوز 7 توی XP هم Share میشه.

موفق باشی.

سلام
    ممنون که جواب سوالمو دادین ولی اون کار رو انجام دادم نشد
    من اومدم ip ها رو توی یک رنج گذاشتم و ipبرایgatewayرو هم ip مودم گذاشتم وکانکشن های برودباندی هم که ساخته بودم حدف کردم ولی به سختی میتونم xp وسون روشبکه کنم یعنی همو ping نمیکنند,ولی یه دفعه کهping کردند بازم به اینترنت وصل نشد
    نمیدونم چی کارکنم؟
    تویwin xpدر vmwareهمش ارور میدهa duplicate name is ex.....واسه چی هستش؟هیچ نام مشابهی هم ندارم.
    ممنون

آخر فروم باز Amir Varasteh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    ممنون که جواب سوالمو دادین ولی اون کار رو انجام دادم نشد
    من اومدم ip ها رو توی یک رنج گذاشتم و ipبرایgatewayرو هم ip مودم گذاشتم وکانکشن های برودباندی هم که ساخته بودم حدف کردم ولی به سختی میتونم xp وسون روشبکه کنم یعنی همو ping نمیکنند,ولی یه دفعه کهping کردند بازم به اینترنت وصل نشد
    نمیدونم چی کارکنم؟
    تویwin xpدر vmwareهمش ارور میدهa duplicate name is ex.....واسه چی هستش؟هیچ نام مشابهی هم ندارم.
    ممنون
    ببین شما لازم نیست جایی IP بدی.

شما توی 7 هیچ کار انجام نده. توی XP که توی VMWare نصبه ، تو تنظیمات VM برو رو کارت شبکه رو NAT انتخاب کن.

بعد توی XP تنظیمات IP رو روی اتومات بزار. حالا هم اینترنت داری و هم 7 و XP با هم مرتبطن.

کلا تو لازم نیس IP بدی و دردسر بکشی.

3. این کاربر از Amir Varasteh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه khalilpakbaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام

دوستان 2 تا لپتاپ دارم و میخوام شبکه کنم و اطلاعات جابجا کنم و الان درایوی که Share کردم هم توی اون یکی لپتاب میبینم ولی وقتی روش کلیک میکنم با این ارور مواجه میشم!! مشکل چیه؟باید چی کار کنم؟ از کابلی که برای مودم ADSL استفاده میکنم هم برای وصل شدن 2 لب تاپ استفاده کردم, دوستان خواهش میکنم زودتر کمکم کنین کارم خیلی گیر این مشکل هست .

داره خودمونی میشه hedye222222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ببین شما لازم نیست جایی IP بدی.

شما توی 7 هیچ کار انجام نده. توی XP که توی VMWare نصبه ، تو تنظیمات VM برو رو کارت شبکه رو NAT انتخاب کن.

بعد توی XP تنظیمات IP رو روی اتومات بزار. حالا هم اینترنت داری و هم 7 و XP با هم مرتبطن.

کلا تو لازم نیس IP بدی و دردسر بکشی.
    ممنونم بابت راهنمایی هات
    بلاخره الان موفق شدم که دوتاش اینترنت داشته باشه
    مشکلم اینجا بود که من هم باید lan رو وصل میکردم هم usb رو.lan واسه سون و usb واسه xp.
    آخیش بالاخره شد
    مرسی از شما

6. این کاربر از hedye222222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

سلام

دوستان 2 تا لپتاپ دارم و میخوام شبکه کنم و اطلاعات جابجا کنم و الان درایوی که Share کردم هم توی اون یکی لپتاب میبینم ولی وقتی روش کلیک میکنم با این ارور مواجه میشم!! مشکل چیه؟باید چی کار کنم؟ از کابلی که برای مودم ADSL استفاده میکنم هم برای وصل شدن 2 لب تاپ استفاده کردم, دوستان خواهش میکنم زودتر کمکم کنین کارم خیلی گیر این مشکل هست .

با سلام...
    دوتا کار رو انجام بده :
    Firewall رو غیر فعال کن، یا اینکه شبکت رو بزار توی لیست exceptions
    و این که اون پوشه هایی که میخوای share کنی رو باید برای خوندن و نوشتن اجازه ی administrator که خودت باشه رو تایید کنی
    روی پوشه راست کلیک کن و فکر میکنم در بخش share اجازه ها رو ویرایش کنی
    این هم آموزش با عکس برای این کار :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    موفق و موئید باشین

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

با سلام...
    دوتا کار رو انجام بده :
    Firewall رو غیر فعال کن، یا اینکه شبکت رو بزار توی لیست exceptions
    و این که اون پوشه هایی که میخوای share کنی رو باید برای خوندن و نوشتن اجازه ی administrator که خودت باشه رو تایید کنی
    روی پوشه راست کلیک کن و فکر میکنم در بخش share اجازه ها رو ویرایش کنی
    این هم آموزش با عکس برای این کار :
    کد:
    موفق و موئید باشین
    یه دنیا ممنون داداش مشکلم حل شد و کارم راه افتاد .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض salam

با عرض پوزش من یک مشکل دارم که اگه زحمتی نیست کمکم کنید من حدودا 2 ماه پیش لپتاپ گرفتم و اولین چیزی که به ذهنم رسید شبکه و بازی شبکه ای بود من قبلش یه کامپیوتر داشتم که ویندوزش ایکس پی بود. ما لپتاپ خریدیم همون جا هم یه کابل شبکه رفتیم که شروع به بازی کردن کنیم که ... من دقیقا توضیح می دم تو تنظیمات چه کار کردم اول کابل کراس رو به دو کامپیوتر زدم بعد اول سراغ لپتاب رفتم که باید بگم ویدوزش سون هست 64 هم هست اسم انتخاب کردم و homegourp هم اسمش رو گذاشتم HOMEGROUP بعد ری استارت بعد رفتم سراغ تنظیمات ای پی ... تو IP Adress زدم 192.168.0.1 تو Subnet هم زدم 255.255.255.0 DSN هم دست نزدم ok زدم و بعد رفتم رو ایکس پی تو IP Adress زدم 192.168.0.2 تو Subnet هم زدم 255.255.255.0 DSN این هم دست نزدم و ok زدم حالا رفتم تو My Network Places البته بگم workgroup اینم WORKGROUP بود و اسم کامپیوتر هم فرق میکرد . تو My Network Places رفتم تو قسمت View Workgroup Cumputers و کامپیوتر ها رو دیدم لپتاپ رو امتحان کردم و باز شد رفتم رو لپتاپ و پوشه ای رو شیر کردم اومدم رو کامپیوتر و روش کلیک کردم و اروری داد که هنوز نتونستم درستش کنم
    کد:
    البته بگم که تو اون یکی پوشه میرفت یعنی Users و بعدش Public اما هر پوشه ای که شیر میکردم نمی رفت یک درایو هم شیر کردم ولی نرفت ولی درایو دی وی دی رم باز می شد رفتم رو لپتاپ تو Network اونجا هم باز می شد هم دو کامپیوتر بودند ولی هر چی شیر می کردم باز نمی شد و Windows cannot access می داد نمی دونم مشکل از کجاست یعنی مشکل از ویندوزم هست یا از کابل من یک باز جنرال شبکه ای بازی کردم ولی بازی های دیگه نمی شد یعنی پیدا نمی کردیم همدیگرو مثل کانتر محل اتصال کابل کراس هم چشمک میزد ولی خبری نبود اگه کمک کنید یک دنیا ممنون میشم

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

با عرض پوزش من یک مشکل دارم که اگه زحمتی نیست کمکم کنید من حدودا 2 ماه پیش لپتاپ گرفتم و اولین چیزی که به ذهنم رسید شبکه و بازی شبکه ای بود من قبلش یه کامپیوتر داشتم که ویندوزش ایکس پی بود. ما لپتاپ خریدیم همون جا هم یه کابل شبکه رفتیم که شروع به بازی کردن کنیم که ... من دقیقا توضیح می دم تو تنظیمات چه کار کردم اول کابل کراس رو به دو کامپیوتر زدم بعد اول سراغ لپتاب رفتم که باید بگم ویدوزش سون هست 64 هم هست اسم انتخاب کردم و homegourp هم اسمش رو گذاشتم HOMEGROUP بعد ری استارت بعد رفتم سراغ تنظیمات ای پی ... تو IP Adress زدم 192.168.0.1 تو Subnet هم زدم 255.255.255.0 DSN هم دست نزدم ok زدم و بعد رفتم رو ایکس پی تو IP Adress زدم 192.168.0.2 تو Subnet هم زدم 255.255.255.0 DSN این هم دست نزدم و ok زدم حالا رفتم تو My Network Places البته بگم workgroup اینم WORKGROUP بود و اسم کامپیوتر هم فرق میکرد . تو My Network Places رفتم تو قسمت View Workgroup Cumputers و کامپیوتر ها رو دیدم لپتاپ رو امتحان کردم و باز شد رفتم رو لپتاپ و پوشه ای رو شیر کردم اومدم رو کامپیوتر و روش کلیک کردم و اروری داد که هنوز نتونستم درستش کنم
    کد:
    البته بگم که تو اون یکی پوشه میرفت یعنی Users و بعدش Public اما هر پوشه ای که شیر میکردم نمی رفت یک درایو هم شیر کردم ولی نرفت ولی درایو دی وی دی رم باز می شد رفتم رو لپتاپ تو Network اونجا هم باز می شد هم دو کامپیوتر بودند ولی هر چی شیر می کردم باز نمی شد و Windows cannot access می داد نمی دونم مشکل از کجاست یعنی مشکل از ویندوزم هست یا از کابل من یک باز جنرال شبکه ای بازی کردم ولی بازی های دیگه نمی شد یعنی پیدا نمی کردیم همدیگرو مثل کانتر محل اتصال کابل کراس هم چشمک میزد ولی خبری نبود اگه کمک کنید یک دنیا ممنون میشم

سلام دوست عزیز

برای منم توی ویندوز 7 تقریبا همچین مشکلی بود که با کمک دوستان عزیز حلش کردم , من روی درایوی که میخواستم share کنم راست کلیک و Properties رفتم و اول تو قسمت Share درایو رو share کردم و بعدش که مهمترین کار بود رفتم تو قسمت Security و تو قسمت Group Or User Names گزینه Edit رو زدم و اونجا زدم گزینه Add و یه یوزر با اسم Everyone ساختم و مشکل حل شد و راحت تونستم از اون یکی سیستم برم داخل این درایو و .... . امیدوارم برای شما هم این مشکل باشه که بتویند حلش کنین , با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

مشکل من پیچیدس کمک کنید این تنظیمات هم پیدا نکردم

12. این کاربر از soccer 2009 update بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

کد:
    با سلام...
    البته من وقت زیادی ندارم ببینم دقیقا چکار کردین ولی دوست خوبم توی مراحالتون Default gate way رو توضیح ندادی
    پرش کردین اصلا ؟
    برای اینکه دقیق شبکه کردن رو یاد بگیری این فایل آموزش ساده ی شبکه کردن رو دان کن:
    کد:
    موفق و موئید باشین

14. این کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •