تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 43 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 427

نام تاپيک: بحث و بررسی اینترنت بی سیم (Wireless )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام
    دوستان جندتا سوال داشتم
    1. وقتی رادیو رو روی پشت بوم نصب میکنن، سیمش اولا چیه دوما چجوری میرسونن تو خونه؟ ما خونمون هفت طبقست و ما طبقه اولیم چجوری میشه؟
    2. وقتی برف و بارون بیاد تاثیری زیادی روی کیفیت میزاره یا نه؟
    3. تجهیزات الان حدود چقدره و آیا بعد میشه ازش برای هر شرکتی استفاده کرد یا خیر ؟
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام من میخوام اینترنت وایرلس بخرم برای گیم خوب هست یا خیر؟ میشه نظرتون بدین پینگش چطوره؟

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام من میخوام اینترنت وایرلس بخرم برای گیم خوب هست یا خیر؟ میشه نظرتون بدین پینگش چطوره؟
    معمولا همیشه بی سیم در اولویت دوم برای پینگ

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by [emoji851]

اگه نباشه جاش خالی می مونه nobody2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    جلو مونیتور

پيش فرض

سلام
    دوستان جندتا سوال داشتم
    1. وقتی رادیو رو روی پشت بوم نصب میکنن، سیمش اولا چیه دوما چجوری میرسونن تو خونه؟ ما خونمون هفت طبقست و ما طبقه اولیم چجوری میشه؟
    2. وقتی برف و بارون بیاد تاثیری زیادی روی کیفیت میزاره یا نه؟
    3. تجهیزات الان حدود چقدره و آیا بعد میشه ازش برای هر شرکتی استفاده کرد یا خیر ؟
    ممنون
    1- باید از پشت بام تا پشت روتر وایرلستون تو خونه سیم مستقیم بکشید .کابل شبکه هست .نوع خوب مخصوص بیرون یا Outdoor بگیر که در اثر عوامل محیطی مثل بارون آفتاب و ... خراب نشه .از همون مدل که رو دکلهای اینترنت نصاب ها میبندند بپرسی بهت میگند .
    2 - برف و بارون تاثیر نداره البته برف رو آنتن زیاد بشینه شاید ولی معمولا نه
    3- بهترین و ارزونترین میکروتیک LHG 5 هست که رادیو و آنتن با هم هست و کیفیت و سرعتش هم خوبه الان فکر کنم حدود 570 باشه و بعدا هم با هر شرکت دیگه ای میشه استفاده کرد .
    دست دو هم گیر بیاد سالم باشه بخر مشکل نداره .

5. 2 کاربر از nobody2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

وقتی برف و بارون بیاد تاثیری زیادی روی کیفیت میزاره یا نه؟
    ممنون
    اگر سیگنال و مخصوصا کیفیت لینک شما از سرویس دهنده خوب باشه شرایط جوی تاثیر محسوسی نداره ولی اگر کیفیت لینک پایین باشه و به قول معروف ته بندی کنن و تحویل بدن با بد شدن شرایط جوی اینترنتتون تا حدودی دچار مشکل میشه .ولی در کل اونقدر که فکر میکنید حساس نیست .
    سرویس وایرلس معمولا پینگ پایین تری نسبت به adsl و یا TD lte داره و برای گیم مناسب تر هست ولی نکته ای که نباید ازش غافل بشید این هست که در وایرلس هم پینگ شما به طور مستقیم به زیرساخت سرویس دهنده مربوط هست و اگر شرکتی که ازش وایرلس میگیرید پینگ بالایی داشته باشه (مثل اسیاتک) بر روی بستر وایرلس هم پینگتون بالا خواهد بود .پس پرس و جو کنید و از شرکتی بگیرید که پینگش پایین باشه.به ترافیک منطقه هم توجه داشته باشید چون اگر دکل سرویس دهنده ترافیک بالایی داشته باشه علیرغم اینکه پینگ شبکه پایین هست ولی پینک شما بالا خواهد بود و چاره کار PTP هست که کمی هزینه بالا میره.وایرلس مناسب باید پینگ 4.2.2.4 کمتر از 100 باشه و تایم اوت هم نده .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام من به پیشگامان زنگ زدم گفتن که هزینه رادیوش بین 1.5 تا 3 میلیون تومن درمیاد درسته؟ یا مثلا چون ممکنه فاصلمون تا دکل انها زیاد باشه چنین تجهیزاتی میخواد. کلا رادیو رو از قبل نمیشه خرید؟ یا باید بسته به فاصله رادیو انتخاب کرد؟

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    جلو مونیتور

پيش فرض

سلام من به پیشگامان زنگ زدم گفتن که هزینه رادیوش بین 1.5 تا 3 میلیون تومن درمیاد درسته؟ یا مثلا چون ممکنه فاصلمون تا دکل انها زیاد باشه چنین تجهیزاتی میخواد. کلا رادیو رو از قبل نمیشه خرید؟ یا باید بسته به فاصله رادیو انتخاب کرد؟
    سلام
    دوست عزیز اونا رو ول کن .یک عدد رادیو LHG 5 بگیر راحت بهت جواب میده تا 15 کیلومتر .
    اگر هم گفتند باید سمت اونا هم رادیو بگیری بزاری و PTP استفاده کنی 2 تا LHG 5 بگیر .دونه ای حدود 570 گیر میاد .

آخر فروم باز Electronic-Arts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز اونا رو ول کن .یک عدد رادیو LHG 5 بگیر راحت بهت جواب میده تا 15 کیلومتر .
    اگر هم گفتند باید سمت اونا هم رادیو بگیری بزاری و PTP استفاده کنی 2 تا LHG 5 بگیر .دونه ای حدود 570 گیر میاد .
    سلام
    من میخواستم از های وب بگیرم به من همینو گفتن که حدود 2 تومن اینا درمیاد چون ما تو نقطه کور سکتور هاشون بودیم تا یه فرستنده اختصاصی برای من ستاپ کنن
    حالا اینی که شما میگی منم همین مدل رو دارم LHG 5 ولی این مدل که دریافت کننده هست نه ارسال کننده پس چه طوری میشه یکی من بگیرم بدم به اونا برام ستاپ کنن ؟ وقتی پورت لنش خروجی هست نه ورودی ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام
    من میخواستم از های وب بگیرم به من همینو گفتن که حدود 2 تومن اینا درمیاد چون ما تو نقطه کور سکتور هاشون بودیم تا یه فرستنده اختصاصی برای من ستاپ کنن
    حالا اینی که شما میگی منم همین مدل رو دارم LHG 5 ولی این مدل که دریافت کننده هست نه ارسال کننده پس چه طوری میشه یکی من بگیرم بدم به اونا برام ستاپ کنن ؟ وقتی پورت لنش خروجی هست نه ورودی ؟
    به من که اصلا نگفتند تو نقطه کور هستی یا نه فقط گفت تجهیزات و ما باید نصب کنیم اینم قیمتشه.

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    جلو مونیتور

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز این دستگا ها هم فرستنده هستند و هم گیرنده .
    فقط فرق در نوع لینک و لایسنس میکروتیک هست .
    دستگاه LHG 5 لایسنس 3 داره یعنی میشه هم به عنوان سمت یوزر استفاده کرد و هم به عنوان فرستنده در سمت شبکه برای لینک Point To Point
    دستگاههایی که شبکه ها استفاده میکنند Point To Multipoint هست که لایسنس سطح 4 دارند فقط همین .
    شما لایسنس سطح 3 و همین LHG 5 برات کافیه برا لینک PTP
    اگر خواستید من یک دستگاه LHG 5 و یک عدد LHG 5 XL نو برا فروش دارم میتونید پیغام بدید .
    تازه این لایسنس سطح بالاتر هم برا هر دستگاه قابل خریداریه چیز خاصی نیست فقط دستگاه های سمت شبکه که PTM هستند شعاع فرستادن و قدرت پروسسشون چون تعداد زیادی یوزر بهشون وصل میشه بیشتره .همین و بس
    دیگه هم جایی نگید این دستگا هها فقط فرستنده و یا فقط گیرنده هستند اشتباه هست بهتون میخندند .

12. این کاربر از nobody2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •