تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بهترین برند لپ تاپ از نظر شما؟؟

راي دهنده
132. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Lenovo

46 34.85%
  • Asus

49 37.12%
  • Acer

8 6.06%
  • Sony

21 15.91%
  • Hp

24 18.18%
Multiple Choice Poll.
صفحه 15 از 23 اولاول ... 5111213141516171819 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 224

نام تاپيک: لپ تاپ تا 3 میلیون تومن برای بازی

پروفشنال parsicola's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehroon

پيش فرض

نه برادر ، لپتاپ از pc های با سخت افزار پایین تر هم فریم کمتری توی بازی ها میگیره و کلا اون پرفورمنس pc رو نداره
    اینو دیگه همه میدونن
    شما کسی رو دیدین که جابجایی زیادی نداشته باشه و کار های خیلی سنگینش رو به جای pc با لپتاپ گیمینگ انجام بده؟
    آره زیاد دیدم ! کارهای سنگین منظورت گیم بود دیگه؟ تو این فروم زیاد از این آدما وجود داره. خیلی هاشون هم pc های گیمشونو رو فروختن تا لپ تاپ بگیرند البته لپ تاپی که قدرت گیم بالائی هم داشته باشه مخصوصا لپ تاپ های سری گیمینگ. جابجائی فقط رفتن بیرون نیست که. شما توی خونه هم خیلی جابجا میشی و قابلیت جابجائی خیلی مهمه. خدائیش درصد خیلی بالائی از ما عادتمونه و یا حداقل دوست داریم حتی لپ تاپ به بغل شبها تو رختخواب هم بتونیم بازی کنیم و یا به کارای دیگه برسیم حتی اگه 10 تا فریم هم تو بازی های خیلی سنگین با حداکثر تنظیمات از دست بدیم. هرچند لپ تاپ های گیم به اندازه کافی از عهده تمام گیمهای امروزی برمیان و از خیلی از pc های امروزی که فقط عدد و رقم بهتری دارند در عمل کارائی بالاتری دارند. حالا هرکی نظر خودشو داره منم نظرمو بنا به تجربه شخصی خودم دارم می گم.
    مشکل اینه که شما دارین حداکثر سرعت تئوری یه pc رو با لپ تاپ های گیم مقایسه میکنید. منم همینو میگم که اگه بخواین یه pc با مشخصات گیم قوی جمع کنید که خوبم اورکلاک بشه اولا ارزونتر از لپ تاپ درنمیاد! دوما تضمینی به خیلی سریعتر و یا کمی سریعتر کار کردنش در بازی ها نیست (حداقل اونقدر که انتظارشو دارین)!. ثانیا pc دیگه از رده خارجه و فقط یه سری گیمرها و اورکلاکر های حرفه ای با پول فراوان اینکارو میکنند که تعدادشون هم زیاد نیست .فکر کنم این موضوع زیاد کش پیدا کرده و تاپیک از هدف اصلیش دور شده.

2. این کاربر از parsicola بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 5ajad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

جالبه شما اول میگین لپتاپ و pc با کانفیگ ، لپتاپ پرفرمنس بیشتری داره! بعدش میگین ممکنه یکم pc بهتر باشه ، بعدشم میگین pc بهتره ولی تفاوتشون کمه
    در ضمن کار سنگین فقط گیم بازی کردن نیست! خیلیا به یه سیستم قوی برای کار های گرافیکی مثل رندرینگ لازم دارن که پردازشگر قوی ای لازمه...خب اصلا جالب نیست 5تومن یا بیشتر بدی یه لپتاپ گیم بگیری با اون وزن زیادش و مشکل داغ کردن و کیفیت پایین صفحه نسبت به مانیتور pc ، که به کار گرافیکیت برسی ، تازه اون نتیجه دلخواه رو هم نده
    در ضمن بستن سیستم pc از لپتاپ ارزون تر در میاد!شاید در ظاهر مثلا مدل cpu i7 آیوی بریج روی لپتاپ باشه...ولی چون جزو سری پردازشگر های همراه حساب میشه اون کارایی روی pc رو نداره

4. 3 کاربر از 5ajad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehroon

پيش فرض

جالبه شما اول میگین لپتاپ و pc با کانفیگ ، لپتاپ پرفرمنس بیشتری داره! بعدش میگین ممکنه یکم pc بهتر باشه ، بعدشم میگین pc بهتره ولی تفاوتشون کمه
    در ضمن کار سنگین فقط گیم بازی کردن نیست! خیلیا به یه سیستم قوی برای کار های گرافیکی مثل رندرینگ لازم دارن که پردازشگر قوی ای لازمه...خب اصلا جالب نیست 5تومن یا بیشتر بدی یه لپتاپ گیم بگیری با اون وزن زیادش و مشکل داغ کردن و کیفیت پایین صفحه نسبت به مانیتور pc ، که به کار گرافیکیت برسی ، تازه اون نتیجه دلخواه رو هم نده
    در ضمن بستن سیستم pc از لپتاپ ارزون تر در میاد!شاید در ظاهر مثلا مدل cpu i7 آیوی بریج روی لپتاپ باشه...ولی چون جزو سری پردازشگر های همراه حساب میشه اون کارایی روی pc رو نداره
    رندرینگ به cpu وابسته ست و کارتهای گرافیکی خاص رندرینگ . کارت گرافیکی گیم واسه رندر کردن نیست برادر گلم و قویترین کارت های چند میلیونی گیم هم در برابر کارتهای رندرینگ مثل اسباب بازی میمونن. ما درمورد کارت گرافیکی گیم صحبت میکنیم.
    هنوزم میگم لپ تاپ و pc با کانفیگ یکسان ، لپ تاپ در عمل پرفورمنس بهتری داره. جملات قبلی من هم با فرض اینکه اگه حرف شمارو درست فرض کنیم نوشته شده که دراونصورت بازهم ارزش نداره آدم pc بخره.
    درضمن لپ تاپ سه چهار کیلوئی و گرمای اون حتی اگه کمی هم کندتر باشه که نیست ، بهتر از pc پانزده کیلوئی فوق داغ غیر قابل جابجائی با کلی سیم توهم کلاف شده روی یه میز گنده ست که صدای چندتا فن هم روی مخته و نمیتونی از ترس بیدار کردن اهالی منزل شبها روشنش کنی خدائیش تعصب روی حرفتو بزار کنار و واقع بینتر باشیم.

6. این کاربر از parsicola بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 5ajad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

من نمیدونم شما بر چه اساسی میگین کارایی لپتاپ بهتره!کجا اینو نوشته?
    نمیخوام در مورد مسایل جزیی مثل کمتر بودن استهلاک کامپیوتر و خرابی های الکی لپتاپ و... حرف بزنم!

بعدشم اصلا لپتاپ برای کار های سنگین طولانی مناسب نیست...چهار ساعت بیشتر باهاش بازی کنی میترکه اصلا
    Last edited by 5ajad; 19-01-2013 at 21:50.

8. 2 کاربر از 5ajad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

بابا این دیگه واضحه که پرفورمنس pc بالاتر از لپتاپه!نمی دونم کجا خوندی که لپتاپ بهتره.شاید فکر می کنی چون لپتاپ سیمهاش کمتره و ... حتما سرعتشم بیشتره!اصلا از این فکرا نکن.مگه دیگه یه مادر بورد آشغال ببندی و قطعات زاقارت که کلا به هم نخورند.وگرنه وارد باشی خیلیم بهتر از لپتاپه.تنها مزیت لپتاپ به دسکتاپ portable بودنشه.همین.وگرنه تو هیچ زمینه ای برتری نداره.مخصوصا گیم.حالا کارای برنامه نویسی و ... ر. می شه تا حد خوبی انجام داد.چون cpu های موبایل تقریبا به اندازه کافی قوی هستند.ولی Gpu هنوز با دسکتاپ فرق زیادی داره.اگه قابل حمل بودن و کوچیک بودن مهمه برات خب لپتاپ بگیر.ولی نگو پرفورمنس لپتاپ بیشتره!خرابیش هم البته فوق العاده بیشتره و مخصوصا برای گیم فشار بیاری 2-3 سال دیگه باید یکی دیگه بخری!

10. 2 کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

دوستان عزيز خواهشا اين بحث رو ديگه بيشتر ازين كش ندين
    با تشكر

12. این کاربر از lionf3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال animsprite's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوستان عزيز خواهشا اين بحث رو ديگه بيشتر ازين كش ندين
    با تشكر
    وقتی در زدن تاپیک دقت ندارین وقوانین رو اجرا نمیکنید -و یه چند ماهی از خریدتون زودتر تا پیک ایجاد میکنید نتیجه همینه اینو اول هم گفتم منتها مثل اون دوستمون به مزاقتون خوش نیومدمشابه همین تاپیک زیاد زده شده شما باید اول اونارو مطالعه کنید بعد اگر سوالی مشکلی داشتید اقدام به ایجاد تاپیک کنید
    Last edited by animsprite; 20-01-2013 at 22:22.

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehroon

پيش فرض

وقتی در زدن تاپیک دقت ندارین وقوانین رو اجرا نمیکنید -و یه چند ماهی از خریدتون زودتر تا پیک ایجاد میکنید نتیجه همینه اینو اول هم گفتم منتها مثل اون دوستمون به مزاقتون خوش نیومدمشابه همین تاپیک زیاد زده شده شما باید اول اونارو مطالعه کنید بعد اگر سوالی مشکلی داشتید اقدام به ایجاد تاپیک کنید
    دوست بزرگوار من شما اشتباهت اینه که فکر میکنی فقط ایجاد کننده تاپیک سوال داره. درحالیکه خیلی ها که همین الان میخوان لپ تاپ بخرن میان مطالب دوستانی مثل شما رو مطالعه میکنند و احتمالا در تصمیم گیریشون خیلی موثر باشه. حتی شاید عضو فروم هم نباشند و یا اگر هم باشند نظری ندند و فقط مطالعه کنند. واسه همین اگه به قضیه اینجوری نگاه کنی میبینی که خیلی هم بد نیست.

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

نه مثل اينكه خيلي دوست داري جو تايپك رو بهم بزنين برادر من
    من سعي ميكنم تا جايي كه ممكنه راه رو براي تمام عزيزان و سوالاتشون باز بزارم اما ديگه داشت به كل كل كشيده ميشد و نميدونم مشكل تو چيه ؟؟؟
    به هر حال من در نهايت احترام خواهش ميكنم شما تو اين تايپك نيا
    نيميدونم مثل اينكه مسوول بازرسي تايپك ها هستي ؟؟؟
    اي داد چه داستاني داريم

انگار جاي اون تو اين فروم تنگ شده يا نميدونم چي شده ناراحت هستش ببينه ما به فكريم و براي خريدمون برنامه داريم

پروفشنال animsprite's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

نه مثل اينكه خيلي دوست داري جو تايپك رو بهم بزنين برادر من
    من سعي ميكنم تا جايي كه ممكنه راه رو براي تمام عزيزان و سوالاتشون باز بزارم اما ديگه داشت به كل كل كشيده ميشد و نميدونم مشكل تو چيه ؟؟؟
    به هر حال من در نهايت احترام خواهش ميكنم شما تو اين تايپك نيا
    نيميدونم مثل اينكه مسوول بازرسي تايپك ها هستي ؟؟؟
    اي داد چه داستاني داريم

انگار جاي اون تو اين فروم تنگ شده يا نميدونم چي شده ناراحت هستش ببينه ما به فكريم و براي خريدمون برنامه داريم
    اولا هیچ مشکلی وجود نداره -ظاهرا مشکلو شما درست کردین -به نظر من خودت هم بر تاپیک اشراف نداری-
    من یه سوال دارم مگه شما قبلا یه چنین تاپیکی ایجاد نکرده بودی -حالا چرا باز همون تاپیک رو ایجاد کردی -بعدش چرا حقیقت رو میشنوی بهت بر میخوره -

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •