تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 328 اولاول ... 51112131415161718192565115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 3274

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Real Madrid C.F | کهکشانی ها | جلد 2

کاربر فعال انجمن علوم انسانی A/|\IR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

پيش فرض

مورینیو مربی خوبیه ولی به جای انتقاد از بازیکناش باید از خودش انتقاد کنه اون موقع که تیاگو سیلوا یکی از بهترین مدافعان دنیا رو میفروختن ابن آقا خواب بوده که بره سراغش فصل نقل و انتقالات داره تموم میشه هنوز 2 تا بازیکن خوب نخریده مرد حسابی برو دوتا دفاع بخر دوتا هافبک بخر آلبیول اگه بازیکن بود دلبسکه تو یورو بهش بازی میداد حتی یه دقیقه هم بازی نکرد الان رو نیمکت کیا رو داره بازیکنی مثل گرانرو یا موراتا یا کایخون اینا در حد پراهن زئال هم نیستن الان آلونسو مصدوم بشه کی میخواد بره جاشو پر کنه بازی سازی کنه که اون قسمت افت نکنه خدیرا یا گرانرو؟ یه ماهه میخوان مودریچ رو بخرن کشتن خودشونو تازه اونم خدا میدونه بیاد به سرنوشت کاکا و شاهین دچار بشه یا نه حیف بازیکنی مثل کاکا که از دست بدی بعد رو نیمکت گرانرو رو داشته باشی بلایی که سر کاکا آورد سر رونالدو رو هم میاورد همینجوری میشد خلاصه مورینیو درسته مربی بزرگیه رئال رو قهرمان فصل کرد ولی تو یه زمینه هایی خیلی داره در حد رئال ظلم میکنه اگه مورینیو از رئال بره خدا میدونه چه اتفاقی می افته ؟ حالا اول فصله باید دید ادامه کار چی میشه مطمئن باشید تو برگشت سوپر جام هم از بارسا میبازیم والا دفاع و هافبک اوساسونا ار رئال خیلی بهتر کار میکنه وقتی اینیستا میاد جلو یه دفاع درست حسابی نیست جلوش وایسه معلومه سه تا سه مثل آب خوردن گل میخوری همون راموس هم دفاع درست حسابی ای نداره بقیه که جای خود دارن
    کاملا مخالفم!!
    تیاگو سیوا هر چقدر هم خوب باشه اصلا در حد په په و راموس نیست این مثالی هم که زدی درست نیست به نظرم دفاع اگه مصدوم نداشته باشیم خیلی هم خوبه ، فصل پیش ما با همینا نتیجه گرفتیم پس نیازی نیس کسی رو جایگذین کنیم.
    به نظرم خریدن بازیکن بزرگ زیاد خوب نیست چون همین بازیکن های خودمون هم طاقت نیکت نشینی ندارن؛ بحث دیگه بحث کاکا و شاهینه هست میشه بگی چه بلایی سرش آورد؟ ما که از موفعی که یادمونه یا مصدوم بود یا اگه هم بازی میکرد فقط پاس عقب میداد! شاهین هم کلا یادم نمیاد سالم بوده باشه و مثل بچه ادم تمرین کنه! (البته یادمون نره جفتشون رو مصدوم انداختن بهمون)
    در کل من میگم این قضایا میگذره : ) مثل فصل پیش که تو یه مقطع از فصل میگفتن تیم دچار بحران شده ولی قهرمان شدیم
    یادمون نره والنسیا پارسال دو بار با بارسا مساوی کرد و ختافه هم تیمی بود که بارسا رو برد -- تازه اوساسونایی که بارسا دیشب به زور برد رو فصل پیش راحت 5 تا بش میزد
    به نظرم رئال به مودریچ و یه دفاع راست نیاز داره نه به هیچی دیگه.

2. 6 کاربر از A/|\IR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

متاسفانه دیشب بعد از انجام یک بازی بسیار بد شکست خوردیم که واقعا اون عدم آمادگی و بی نظمی تیم از خود شکست نگران کننده تر هست. لازمه اضافه کنم که به خاطر بازیکنای زیادی که آکادمی باشگاه تولید می کنه و به صورت قرضی یا دائمی به ختافه می فروشه (و البته اون پیروزی 4-0 معروف مقابل بارسا در جام حذفی بعد از باخت 5-2 در بازی رفت جام حذفی سال 2006 ) گاهی اوقات از ختافه به عنوان تیم دوم رئال نام برده میشه !

دو بازی در لالیگا داشتیم , که تو هر دو بازی نیمه ی اول گل زدیم , هر دو گل را هیگواین روی پاس دی ماریا به ثمر رسونده و توی هر دو بازی در نیمه ی دوم روی توپ های ارسالی از ضربات شروع مجدد گل خوردیم ... الگوی جالب نیست!

رونالدو , اوزیل , مارسلو به هیچ وجه آماده به نظر نمیان . په په مصدومه , شاهین جدا شده و لاسانا داره به عنوان بازی ساز بازی می کنه!

اما نکات امیدوار کننده:

خوشبختانه انتقال مودریچ بعد از کش و قوس های زیاد انجام شده که می تونه در شرایطی که تیم به نظر خیلی از هم گسسته به نظر میاد(چیزی شبیه به سیستم 4-0-6 که یک فاصله ی زیاد بین 4 نفر جلو با 6 نفر عقب وجود داره!) می تونه کمک بزرگی به بازی سازی تیم بکنه ولی متاسفانه مودریچ به خاطر انجام ندادن تمرینات کافی به خاطر لج و لجبازی های مدیرعامل تاتنهام از نظر آمادگی شرایط خوبی نداره و برای رسیدن با آمادگی حداقل به چند هفته تمرین پر فشار نیاز داره.

ژابی آلونسو در آمادگی کامل به سر می بره و این عدم آمادگی بازیکن های نام برده بوده که باعث شده عملکرد خوبش زیاد به چشم نیاد و انتظار میره با بهتر شدن اوضاع فیزیکی بازیکنان دیگه عملکرد تیم بازی به بازی بهتر بشه.

درسته که از بین بردن یک فاصله 5 امتیازی توی لالیگا با لیگ های دیگه خیلی تفاوت داره , اما خوشبختانه این باخت در اول فصل می تونه تلنگری باشه که پارسال پارسال بود و اگه تیم تونست رکوردهای متعددی رو بشکنه به خاطر تلاش و انگیزه ی زیادش بود اما در هر فصل جدید باید از صفر شروع کرد , چه خوب که این تلنگر همین ابتدای فصل زده شد!

در راه سوپرکاپ:

نباید فراموش کنیم که فصل پیش این ما بودیم که اول فصل آمادگی بالایی داشتیم و این آمادگی و انسجام بیشتر در نمایش برتریمون در سوپرکاپ سال قبل بالاخص در بازی رفت کاملا واضح بود , هر چند که در نهایت اون نمایش بهتر در مجموع به کسب جام منجر نشد , سناریویی که می تونه به خاطر گلی که دی ماریا روی یک اشتباه و بر خلاف جریان بازی به ثمر رسوند(یادآور گل ویا در سال قبل که بر خلاف روند کل بازی رفت بود) امسال دقیقا تکرار بشه , اما این بار به نفع ما!

به نظر من به هرحال شکست رئال ارتباط منطقی ای نداره با اینکه چه اتفاقات داوری ای در دیدار دیگه بیفته چون هیچ تاثیر مستقیم یا غیر مستقیمی در بازی رئال نداشته ، اختلاف 5 امتیازی در هفته ی دوم هم مسببش خود رئال و بازیکنان و مربی هستند و اصولا برای رئال نباید اهمیتی داشته باشه تیمهای دیگه چه نتایجی بگیرند و چه اتفاقاتی به سود یا به ضررشون رقم بخوره .

من همیشه نظرم این بوده که تیم باید اونقدر خوب باشه و خوب بتونه امتیاز بگیره که حتی مسائلی نظیر داوری ها هم نتونه در روند مثبتش خللی ایجاد بکنه و برای نبردن یک بازی توجیهش نگرفتن پنالتی از سوی داور نباشه ( کلی میگم ) .

علی الایحال ( any way سابق ) هنوز در ابتدای فصل هستیم ؛ اگر الان قرار به تعیین قهرمان بود خب بارسا بدون شک قهرمان بود ، اما مساله اینجاست که قهرمان شاید حتی تا هفته ی یکی مانده به آخر هم مشخص نشه !
    جان کلام همینه ... درسته که دیشب در بازی بین اوساسانا و بارسا پاسی که منجر با پاس گل اول بارسا شد به طرز واضحی آفساید بود و از طرف دیگه پاس گل پیروزی ختافه در بازی دیشب در مقابل ما با دست انجام شد ولی تیم به قدری نا آماده بود که وقتی منصفانه نگاه کنیم می بینیم واقعا استحقاق برد و یا به گفته ی مورینیو استحقاق تساوی رو هم نداشت.
    اما مورد دیگه ای که نباید از نظر دور بمونه این بود که بارسا که در دو بازی هفته ی پیش خیلی آماده نشون میداد در بازی دیشب مقابل اوساسانا شکننده تر بود و نشون داد که این سطح آمادگی اون قدرها هم بالا نیست و میشه گفت بخت و اقبال بود که باعث شد نمایش درخشان اوساسانا منجر به کسب هیچ امتیازی نشه.

4. 5 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال AMIR-AIRGUNNER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

هر چی هست زیر سر این کاهش وزن رونالدو هست !
    تو یورو 2012 که این همه اماده بود بعد چی شده تو 2 ماه این همه اب رفته
    امیدوارم لااقل این الکلسیکو بعدی رو ببریم تا ناراحتی شکست دیشب به فراموشی بره

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

عکس مودریچ در چمن برنابئو

7. 7 کاربر از Alinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایت گل- پس از کش و قوس های فراوان سرانجام مدیران تاتنهام و در واقع دنیل لوی، رئیس سرسخت این باشگاه، با انتقال 33 میلیون پوندی لوکا مودریچ به رئال موافقت کرد تا مورینیو به بزرگترین هدفش در بازار نقل و انتقالات تابستانی دست پیدا کند. در واقع، زمانی که خبر انتقال نوری شاهین به لیورپول منتشر شد، هواداران رئال مطمئن شدند که پیشرفت بزرگی در انتقال مودریچ به سانتیاگو برنابئو حاصل شده است؛ زیرا اگر این اتفاق رخ نداده بود، بعید بود آقای خاص اجازه جدایی ستاره ترک تبار را بدهد. ستاره کروات تاتنهام با غیبت در تور پیش فصل باشگاه نشان داد که این بار قصد ندارد در مقابل مدیران تاتنهام کوتاه بیاید و یک فصل دیگر در وایت هارت لین بماند. او سال گذشته نیز تا مرز جدایی از این باشگاه و پیوستن به چلسی پیش رفت اما در نهایت راضی شد تا یک فصل دیگر برای تاتنهام بازی کند؛ به این شرط که اگر پیشنهادی از رئال ارائه شد، باشگاه تاتنهام مانع جدایی او نشود. به نظر می رسید لوی قصد داشت زیر قولش بزند اما در مقابل پافشاری ستاره تیمش در نهایت مجبور به پذیرش این انتقال شد.

تاتنهام بدون مودریچ
    بی تردید ماندن مودریچ در تاتنهام می توانست یک ریسک بزرگ برای ویلاس بواس باشد. سرمربی جوان پرتغالی بعد از فصل ناامید کننده ای که با چلسی سپری کرد، برای موفقیت در وایت هارت لین بیش از هر چیزی به آرامش نیاز دارد و ماندن بازیکنی در اندازه های مودریچ در شرایطی که از بازی در این تیم راضی نیست، می توانست دردسرهای زیادی برای ویلاس بواس ایجاد کند. در مقابل، او می تواند با مبلغ قابل توجهی که از این فروش مودریچ به دست آورده، گزینه های مورد نظرش، ویلیان و ژوائو موتینیو را به خدمت بگیرد. حتی بهتر بود ویلاس بواس خیلی زودتر از اینها دنیل لوی را متقاعد به فروش مودریچ می کرد تا بازیکنی که به جای او راهی وایت هارت لین می شود، فرصت هماهنگ شدن با تیم را داشته باشد. البته هنوز هم دیر نشده و تنها دو هفته از رقابت های فصل جدید لیگ برتر سپری شده و اگر او بتواند یک خرید خوب انجام دهد، مطمئنا در ادامه فصل موفق تر خواهد بود.

نیاز رئال به مودریچ
    اینکه مورینیو ماه ها برای به خدمت گرفتن لوکا مودریچ تلاش کرد و حاضر نشد به گزیه دیگری فکر کند، خود به تنهایی نشان می دهد که سرمربی پرتغالی چه اندازه به توانایی های این بازیکن اعتقاد دارد. دو بازی اخیر رئال در لالیگا هم نشان داد که کهکشانی ها نیاز زیادی به این بازیکن داشتند و با خرید او می توانند به قهرمانی دوباره در لالیگا و اولین قهرمانی در چمپیونزلیگ بعد از بیش از یک دهه امیدوارتر باشند.
    پشت سر گذاشتن بارسا باعث شد تا بسیاری تیم مورینیو را کامل و بی نقص بدانند اما فراموش نباید کرد که رئال در رقابت های فصل گذشته تنها به یک قهرمانی دست پیدا کرد و در دو جام دیگر ناکام بود؛ و البته مودریچ در پستی بازی خواهد کرد که آسیب پذیرترین منطقه بازی رئالی هاست.
    مورینیو در پست هافبک هجومی مسوت اوزیل را در اختیار دارد که در بیشتری بازی هایی که برای رئال به میدان رفت، نمایش های درخشانی داشت اما ضعف او در کارهای دفاعی در دیدار با تیم هایی که خط میانی قدرتمندی دارند مانند بارسا و بایرن، مشکلات زیادی برای هافبک دفاعی و مدافعان رئال ایجاد کرد. مورینیو انتظار داشت تا نوری شاهین این مشکل را برطرف کند اما این انتظار هرگز برآورده نشد. البته موارد نقضی هم در مورد اوزیل وجود دارد، مانند دیدار آوریل گذشته مقابل بارسا در نوکمپ که این ملی پوش آلمانی نمایش بسیار خوبی داشت اما این اتفاق بیش از هر چیز به دلیل تغییر آرایش بارسا به 3-4-3 و جابجایی های مداوم بوسکتس بین قلب خط دفاعی و پست هافبک دفاعی ایجاد شده بود.
    یکی از نکات قابل توجه بازی های رئال در فصل گذشته، خستگی ژابی آلونسو در هفته های پایانی فصل بود که باعث شد تا به نحو قابل توجهی از سطح بازی او کاسته شود. سایر هافبک تدافعی رئال مانند لاسانا دیارا و استبان گرانرو قابلیت بازیسازی از عقب زمین را ندارند و حتی مورینیو مجبور شد در چند دیدار از فابیو کوئنترائو در این پست استفاده کند. به همین دلیل، خرید بازیکی مانند مودریچ غیرقابل اجتناب به نظر می رسید؛ بازیکنی که برخلاف اوزیل، می تواند بازیسازی را از کمی عقب تر انجام دهد و مراقب حملات حریف هم باشد.البته حضور مودریچ به معنای کنار رفتن اوزیل از ترکیب اصلی رئال نیست. در واقع ستاره کروات می تواند در کنار اوزیل، همان زوجی را تشکیل دهد که ژاوی و اینیستا در بارسا ایفا می کنند و ژابی آلونسو نیز پشت سر این دو با خیال راحت تر در کارهای دفاعی حضور خواهد داشت.

9. 7 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای D3vil_A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

ه نظر من به هرحال شکست رئال ارتباط منطقی ای نداره با اینکه چه اتفاقات داوری ای در دیدار دیگه بیفته چون هیچ تاثیر مستقیم یا غیر مستقیمی در بازی رئال نداشته ، اختلاف 5 امتیازی در هفته ی دوم هم مسببش خود رئال و بازیکنان و مربی هستند و اصولا برای رئال نباید اهمیتی داشته باشه تیمهای دیگه چه نتایجی بگیرند و چه اتفاقاتی به سود یا به ضررشون رقم بخوره .

من همیشه نظرم این بوده که تیم باید اونقدر خوب باشه و خوب بتونه امتیاز بگیره که حتی مسائلی نظیر داوری ها هم نتونه در روند مثبتش خللی ایجاد بکنه و برای نبردن یک بازی توجیهش نگرفتن پنالتی از سوی داور نباشه ( کلی میگم ) .

علی الایحال ( any way سابق ) هنوز در ابتدای فصل هستیم ؛ اگر الان قرار به تعیین قهرمان بود خب بارسا بدون شک قهرمان بود ، اما مساله اینجاست که قهرمان شاید حتی تا هفته ی یکی مانده به آخر هم مشخص نشه !
    سروش جان اون حرف هارو زدم که یک عده حواسشون رو بیشتر جمع کنند
    من جای دیگه گفتم که تیم مستحق باخت بود و دقیقا این رو هم گفتم یک تیم با این همه ستاره باید اینقدر خوب باشه که حتی با اخراجی دادن و پنالتی ...هم یک تیم رو رنده کنه

دوستانی که میگن دفاع چپ....یکی از بهترین بازیکن های تیم در حال حاضر آربلوا هست ! این آربلوا رو با قبل یورو مقایسه کنید ؟! شاید یکی از بهترین بازیکن ها مقابل بارسلونا همین دوتا دفاع کناری رئال یعنی کوانترائو و آربلوا بودند که اینیستا - سانچز رو قیچی میکردند ! تیم هیچ احتیاجی به خرید یک دفاع راست نداره ، تیم احتیاج به خرید یک دفاع مرکزی داره که در صورت مصدومیت آربلوا راموس به راست منتقل بشه و اون دفاع مرکزی جدید جایگزینش بشه ( چون در حال حاضر دفاع راست خوب اصلا موجود نیست ! مایکون هم سنش زیاده جلو تیم های ضعیف فوق العاده ظاهر میشه جلو تیم های قوی از آربلوا هم بدتر میشه ! )
    بهتر بود برای این فصل رافائل واران به صورت قرضی به یک تیم لیگ برتری داده میشد تا یک مقدار پخته تر و با تجربه تر بشه (مثل شاهین) برگرده به تیم ، رونالدو هم شدیدا از لحاظ بدنی افت کرده دیگه قابلیت ها فیزیکی خودش رو از دست داده ( نمیدونم هدفش از وزن کم کردن چی بوده !؟ )
    بنزما هم به خاطر قضیه دادگاه پاسگاه از لحاظ روحی به نظر میرسه تو شرایط خوبی نباشه ولی در مقابلش هیگواین آمادست که این مشکل لطمه ای به تیم نمیزنه...!

11. 7 کاربر از D3vil_A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سایت گل- لوکا مودریچ، خرید تابستانی رئال مادرید عصر امروز به صورت رسمی معارفه شد.
    مودریچ در اولین صحبتهایش به عنوان بازیکن جدید رئال گفت:« پروسه ای طولانی بود ولی بالاخره توانستم به اینجا بیایم. واقعا راضی و خوشحال هستم. حضور در اینجا یک افتخار بزرگ است، در بهترین تیم دنیا. من از اینکه اینجا هستم غرق در شادی ام. آرزویم این است که در اینجا به تمرین پرداخته و بازی کنم. من فوتبال تکنیکی را دوست دارم. من در مرکز میدان بازی کرده ام ولی می توانم در تمام پست ها بازی کنم. البته مربی جدیدم تصمیم می گیرد که در چه پستی از من به عنوان بازیکنش استفاده کند. خوشحا می شوم که در هر پستی که مربی می خواهد بازی کنم. نهایت تلاشم را برای بهبود اوضاع تیم به کار می گیرم تا با رئال به نتایج خوبی دست یابیم. مهمترین نکته این است که فصل چطور به پایان می رسد و شروع کار مهم نیست.»

مودریچ ادامه داد:« اوضاع خوبی دارم. باید با تیم تمرین کنم ولی من همین الان هم آماده بازی کردن مقابل بارسا هستم.»
    این ستاره کروات در پاسخ به سوالی در مورد نتایج ضعیف رئال در سه بازی ابتدایی فصل گفت:« من هر سه بازی را تماشا کردم. مهم نیست که فصل چطور شروع می شود و پایان فصل مهم است. بازیهای خیلی زیادی باقی مانده، در تمامی رقابت ها. مهم این است که فصل را به خوبی به پایان ببریم.»
    او در پاسخ به سوالی درمورد طولانی شدن روند مذاکرات گفت:« لحظات خیلی سختی را پشت سرگذاشتم. تقریبا یک ماه شد که با تیم سابقم تمرین نکرده بودم ولی الان خوشحالم. حضور دررئال بزرگترین چالش زندگی ورشی ام است. من تمام آنچه نیاز دارم را در اختیار دارم: بهترین مربی دنیا، بهترین بازیکنان دنیا برای شروع کافی است تا خودم را نشان داده و از فوتبالم لذت ببرم.»
    طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، مودریچ در ادامه درمورد اولین چالش خود گفت:« چالش اول من این است که درترکیب اصلی تیم به پست ثابتی برسم. درابتدا باید خودم را برای این هدف آماده کنم. می خواهم روز به روز در کنار کادر فنی و هم تیمی هایم بهتر و بهتر شوم. هدفم کسب جام های قهرمانی با رئال در لالیگا، جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپاست.من هنوز با مورینیو صحبت نکرده ام ولی امیدوارم که در اولین جلسه تمرینی تیم این کار را انجام دهم. بازیکنانی که در شروع عمر فوتبالی ام مرا به شدت تحت تاثیر قرار داده بودند، بوبان ، بازیکن میلان و یکی از بهترین بازیکنان تاریخ کرواسی و فرانچسکو توتی بودند ولی نقش بوبان پررنگ تر بود.»
    مودریچ درادامه به لحظه ای که از تمایل باشگا ه مادریدی مطلع شد اشاره کرد و گفت:« اولین خبر راجع به ابراز تمایل رئال را زمانی که در رقابتهای یورو حضور داشتم، دریافت کردم. وقتی از تمایل رئال مطلع شدم، تمایل دیگر تیم ها برایم بی هیجان می نمود. رئال بهترین تیم دنیاست که بهترین مربی و بهترین بازیکنان را در اختیار دارد. کریس، بنزما، ایگواین، اوزیل، دی ماریا، آلونسو..من آماده ام تا کار را درکنار این بازیکنان شروع کنم. مطمئنم که آنها به من کمک می کنند تا خیلی سریع در تیم جا بیفتم.»
    مودریچ در پایان صحبتهایش اعلام کرد که از جدایی از تاتنهام حسرت نمی خورد:« من از رفتار سران تاتنهام ناراحت نیستم. از سران تاتنهام متشکرم. من 4سال فوق العاده را در تاتنهام سپری کردم و از تک تک لحظات حضور در آن تیم لذت بردم. می خواهم از تمام کسانی که زندگی من و خانواده ام را شاد نمودند، تشکر کنم.ولی این صفحه جدیدی در زندگی من است. هیچ حسرتی نمی خورم و فقط از سران تاتنهام متشکرم.»

# ایول به این روحیه اینجوریش رو دیگه ندیده بودیم، بذار عرقت خشک بشه بعد ال کلاسیکو!

13. 8 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

سروش جان اون حرف هارو زدم که یک عده حواسشون رو بیشتر جمع کنند
    دوستانی که میگن دفاع چپ....یکی از بهترین بازیکن های تیم در حال حاضر آربلوا هست ! این آربلوا رو با قبل یورو مقایسه کنید ؟! شاید یکی از بهترین بازیکن ها مقابل بارسلونا همین دوتا دفاع کناری رئال یعنی کوانترائو و آربلوا بودند که اینیستا - سانچز رو قیچی میکردند ! تیم هیچ احتیاجی به خرید یک دفاع راست نداره ، تیم احتیاج به خرید یک دفاع مرکزی داره که در صورت مصدومیت آربلوا راموس به راست منتقل بشه و اون دفاع مرکزی جدید جایگزینش بشه ( چون در حال حاضر دفاع راست خوب اصلا موجود نیست ! مایکون هم سنش زیاده جلو تیم های ضعیف فوق العاده ظاهر میشه جلو تیم های قوی از آربلوا هم بدتر میشه ! )
    بهتر بود برای این فصل رافائل واران به صورت قرضی به یک تیم لیگ برتری داده میشد تا یک مقدار پخته تر و با تجربه تر بشه (مثل شاهین) برگرده به تیم
    اون عده خودشون این چیزا رو می بینن ولی به روی خودشون نمیارن

در مورد خرید دفاع وسط به نظرم با وجود په په , راموس , آلبیول و واران هیچ نیازی به یک دفاع وسط دیگه نداریم . اگه بخوایم یک دفاع وسط درجه ی یک بگیریم که قیمتش بالا هست و اصلا در بازار نقل و انتقالات گزینه ی مناسبی وجود نداره و از طرف دیگه په په و راموس یکی از بهترین زوج های خط دفاعی حال حاضر اروپا هستن. اگه دفاع وسط درجه ی یک نخوایم بگیریم مسلما آلبیول و واران جوابگو هستن و خرید جدید فقط باعث نیمکت نشینی های بیشتر میشه.
    واران فصل پیش هم دقایق خوبی نصیبش شد و مثل شاهین یه نیمکت نشین محض نبود و در کل شرایطش با شاهین خیلی فرق داشت. لیگ برتر انگلیس هم با اون شدت برخوردها ممکن بود باعث مصدومیتش بشه خصوصا که 20 سالش بیشتر نیست. با توجه به حمایتی که زیدان همیشه ازش داشته و صحبت هایی که مورینیو دربارش گفته دقایق حضورش فصل به فصل بیشتر میشه تا چند سال دیگه که مدافع فیکس تیم بشه و احتمالا در طولانی مدت جای په په را بگیره یا راموس دوباره به دفاع راست برگرده.

15. 6 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها clau's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

مورينيو: ورودي و خروجي تيمم بسته نيست
    ژوزه مورينيو مربي پرتغالي باشگاه رئال مادريد روز سه شنبه ودر آستانه ديدار حساس ال کلاسيکو در دور برگشت بازي سوپرکاپ اسپانيا پشت ميکروفن قرار گرفت. اين درحالي است که تيم مورينيو در ديدار رفت با نتيجه 2-3 مغلوب حريف شده بود و امشب در ورزشگاه خانگي بايد انتقام نتيجه بازي رفت رابگيرد.
    دراينجا مي توانيد متن کامل صحبت هاي آقاي خاص را مطالعه کنيد:
    *بازار نقل و انتقالات: هنوز نه ورودي هاي ما بسته اند و نه خروجي هايمان.همه درها باز است

* بازي برگشت سوپرکاپ: در مقايسه با بازي رفت هيچ تغييري نخواهيم داد. شما همان بازي اي که من ديدم را ديديد؛و مثل من مي دانيد که بازي چطور به تساوي کشيده شد. بعد از آنکه بازي 1-0 شد، تنها يک دقيقه بعد بازي 1-1 شد؛ اين تفاوت خيلي مهمي است.

*عملکرد رونالدو و سه بازي اول او براي رئال: رئال در کوليسئوم،ورزشگاه ختافه، همان طوري که رونالدو بود بازي کرد. رونالدو نه بازيکن بهتر ميدان بود و نه بدترين بازيکن ميدان. من تمام بازيکنان تيمم را به يک چشم نگاه مي کنم.

*بازي هاي پيشين رئال: در بازي اول لاليگا بدون آنکه بازي فوق العاده اي را به نمايش بگذاريم، بازي مان قابل قبول بود و در نيمه دوم خوب بوديم و بازي را با تساوي به پايان برديم؛ در صورتي که شايستگي پيروزي را داشتيم. از نظرمن طبيعي بود. دربازي سوپرکاپ هم مقابل يک حريف سرسخت خيلي خوب بازي کرديم. در نيمه اول بازي تدافعي بوديم، البته نه به خواست خودمان، بلکه با توجه به شرايط بازي و در نيمه دوم به مراتب بهتر شديم. بازي 2-3 باختيم، نتيجه اي که درها را به روي ما و اهدافمان نبست. نتيجه اي که آن هم قابل قبول است. در بازي سوم مقابل ختافه، از هر نظر همه چيز غيرقابل قبول بود: چه ازنظر انگيزشي، چه از نظر تمرکز، چه از نظر روياها، تاکتيک و تکنيک تيم؛ قهرماني در سوپرکاپ، غلبه بر بارسا، اينها براي من مهم نيست. اولويت من اين است که بدانم که آنچه در بازي مقابل ختافه رخ داد، اتفاقي بود و آيا اين مشکلي رواني برخي از بازيکنان يا تيمم است يا مشکل کجاست؟ مهم اين است که ببينم که آيا اين شکستي تصادفي بوده يا نه.

*جلسه با بازيکنان: براي بررسي اين شکست با بازيکنان جلسه اي گذاشتيم. من با بازيکنان حرف زدم ولي دليل ندارد که آن صحبت ها را اينجا دوباره بازگو کنم. من روزنامه ها را نمي خوانم ولي به من گفته اند که برخي از روزنامه ها درمورد اين جلسه مطالبي نوشته اند. نمي دانم آن چيزي که گفته اند راست است يا دروغ ولي بله؛ ما جلسه داشتيم. با هم صحبت کرديم و من آن چيزي که بايد به عنوان مسئوليتم در آناليز بازي به شاگردانم منتقل مي کردم را به آنها گفتم. ولي نبايد به رسانه ها بگويم که چه حرفهايي بين ما رد و بدل شد.

* خريد مودريچ: ما مودريچ را در شرايطي مي گذاريم که احساس راحتي نکند. زماني که يک بازيکن را مي خريم، مي دانيم که براي چه او را خريداري کرده ايم. چرا اينقدر براي جذبش صبر کرده ايم و چرا شرايط را پذيرفته ايم و او را به سايرين ترجيح داده ايم. مي دانيم که پست مورد علاقه او چه پستي است و منطقي است که او در پست خودش بازي کند.

*شرايط کاکا و کارواليو: در مورد کاکا، بايد همان حرفي که روز اول زدم را تکرار کنم. اگر او بخواهد برود ، مي رود و اگر نه هم که يکي از بازيکنان تيم ما و مانند ساير هم تيمي هايش خواهد بود و من تلاش مي کنم که بهترين بازي ممکن را از او بگيرم. هنوز هيچ چيز قطعي نيست. کارواليو هم بايد تصميم بگيرد که مي خواهد به حضورش در دنياي فوتبال ادامه دهد يا قصد خداحافظي و آويزان کردن کفش هايش را دارد.
    ورزش3

17. 5 کاربر از clau بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال dogh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

مدافع خشن رئال در ال‌کلاسيکو به ميدان مي‌رود

مدافع خشن تيم فوتبال رئال مادريد در ال‌کلاسيکوي برگشت سوپرجام اسپانيا به ميدان مي‌رود.

په‌په مدافع خشن و پرتغالي کهکشاني‌هاي مادريد در اولين ديدار رئال مقابل والنسيا در لاليگا به ميدان رفت و در برخوردي که با هم‌تيمي خود ايکر کاسياس داشت از ناحيه سر دچار مصدوميت شد و پس از ان راهي بيمارستان شد.

شدت برخورد په‌په با دروزاه‌بان ‌رئال به حدي بود که اين مدافع خشن پرتغالي يک شب را در بيمارستان سپري کرد و بالاجبار ديدار رفت سوپرجام مقابل بارسا و بازي مقابل ختافه در لاليگا را از دست داد.

سرانجام پس از بهبودي، به نظر مي‌رسد اين مدافع جنجالي در ديدار امشب براي رئال به ميدان خواهد رفت و اين موضوع قطعا خبري خوش براي هواداران مادريد خواهد بود.

خوزه مورينيو در کنفرانس مطبوعاتي از حضور په‌په در ال‌کلاسيکو و شرايط خوب او در تمرينات رئال خبر داده و عنوان کرده به دليل اينکه اين مدافع صاحب يک دختر شده از شرايط روحي خوبي نيز برخوردار است.

ديدار برگشت سوپر جام اسپانيا امشب 22:30 به وقت محلي (يک بامداد پنج‌شنبه به وقت تهران) در سانتياگو برنابئو برگزار مي‌شود.

ديدار رفت ال‌کلاسيکو با نتيجه 3 بر 2 به سود بارسا در نيوکمپ برگزار شد.

19. 3 کاربر از dogh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •