تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 29 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 287

نام تاپيک: استیو جابز درگذشت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

بعد از مدتها اومدم به P30world و اولین تاپیکم اینه

من هیچوقت هیچوقت دنبال اپل نبودم اون هم در ایران که قیمت و خدمات این محصولات بالا است اما واقعا شخصیت استیو جابز رو تحسین میکردم همیشه و البته شرکتی که پی ریزی کرده بود

تعجب میکنم از مادر طبیعت که چرا ، چطور و با چه مبنایی مرگ رو برای افراد انتخاب میکنه

اولین لحظه ای که خبر رو از BBC دیدم فکر کردم بازم اشتباهه ، اما بعد اولین چیز لعنتی بود که فرستادم به زندگی ، که چرا فلانی 80 سالش شده و یک دنیا رو به گند کشیده ، و همچین آدم هایی از دنیا میرن ، اون هم خیلی زود تر از انسان های بی مصرف دیگه ...

بدون شک یادش همیشه گرامی و زنده است

2. 6 کاربر از skyline00 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز M e i s a m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    هــمـدان

پيش فرض

استالمن کیه؟ منظورش چی بوده؟

آخر فروم باز @R3Z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فکر میکنم یکی از گنده های لینوکس و کپی لفت(!) باشه!

5. این کاربر از @R3Z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ali...'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

:(

Last edited by ali...; 08-10-2011 at 00:25.

7. 6 کاربر از ali... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

راستی بشنوید نظرات آقای استالمن معروف رو!!:
    Richard Stallman خیلی بیخود کرده این موقع با این لحن حرف های گنده تر از دهانش زده !

اگه اشخاصی مثل بیل گیتس و استیو جابز نبودن این بابا با نرم افزارهای مفت و مجانیش میخواسته دنیای کامپیوتر و تکنولوژی رو به اینجا برسونه ؟!

لعنت بر دهانی که بی موقع باز شود
    (که البته در این مورد مصداق تف سر بالا رو داره برای ایشون)

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

9. 3 کاربر از The Dreadnaught بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

ریچارد استالمن:
    خوشحال نیستم که جابز مرده، ولی خوشحالم که رفته.

استیو جابز، پیشگام تبدیل کامیپیوتر به یک زندان باحال، برای محروم کردن احمق‌ها از آزادی، در گذشت.

هیچ کس شایسته از دست دادن حیات نیست، نه جابز، نه بیل گیتس و نه کسانی که کارهای شر بیشتری از آن دو انجام داده‌اند.

جابز سزاوار مردن نبود ولی ما سزاوار مشاهده پایان تاثیر بد او بر روی استفاده مردم از رایانه هستیم.

متاسفانه به رغم رفتن جابز تاثیر او ادامه خواهد داشت. فقط باید امیدوار باشیم جانشینان او در ادامه راهش کمتر از او تاثیرگذار باشند
    این مردک (استالمن)هم خودشو حسابی گیر اورده...
    هر کسی این حق رو داره در عوض چیزی که ارائه میده مبلغی رو دریافت کنه...به تو چه که گیتس و جابز مبلغ زیادی ازمردم در عوض خدمتی که کردن دریافت کردن؟؟؟اصلا تومفید تر بودی یا جابز و بیل گیتس برای مردم و دنیای IT؟؟؟ اگه تو و اختراعت بهتر بودین چرا به هر نحوی تو هر خونه ای اختراعی از جابز یا گیتس هست؟؟؟
    مردم حق انتخاب داشتن...و تو احمقی که به زور به مردم میخوای معنای ازادی رو یاد بدی به هر بهانه ای در حالی که ازادی یعنی ازاد بودن در انتخاب...نه ازاد بودن سورس ها...و تو هیچ وقت معنای استیو جابز بودن رو نمیفهمی...

11. 4 کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

جابز مرد بزرگی بود...شکی در این نیست...

ولی نگاه کنید...تا حد قدیس این آدم رو بالا بردید تو این یکی دو روزه...طوری حرف می زنید که انگار اگر جابز نبود ، تکنولوژی هم نبود...اینطور نیست.

سهم مکینتاش اوایل چند درصد بود؟ الان فکر کنم 24 درصد یا همین حدود باشه...فکر می کنم سهم آی او اس هم در آینده همچین سرنوشتی رو طی کنه.

خدمت اون دوستان که میگن هیچوقت جابز فراموش نمیشه...بگم که اینو باید زمان نشون بده...به نظرم فراموش میشه...مثل خیلی های دیگه.

به نظرم جابز واقعا "فروشنده" قابلی بود...از نظر من سخت ترین کار اینه که مردم رو قانع کنی اونطور که تو فکر می کنی فکر کنن و جابز تو این زمینه یکی از پیشرو ها بود.

در هر حال خیلی از واکنشهای فعلی کاملا احساسیه...منم درگذشت این مرد بزرگ رو به همه اهالی تکنولوژی تسلیت میگم...واقعا مرد خوش فکری بود.

پ.ن:
    اوایل آی فون 4 یه بابایی ظاهرا به جایز ایمیل زده بود و شکایت کرده بود از مشکل آنتن...برگشت گفت : شما گوشی تونو به طرز غلطی در دست گرفتید!

13. 5 کاربر از malkemid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال minizoro's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    مهد خوشمزه ترین غذاهای ایران و بهترین آب و هوا؛ تبریز

پيش فرض

کسی سایز بزرگ این عکسو نداره؟

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

درباره جناب استالمن فقط میشه گفت داره خودش رو به شدت کوچیک می کنه. جدا از اینکه ایشون اصلا کسی نیست که بخواد درباره استیو جابز اینطوری نظر بده و قضاوت کنه، نظراتش هم کاملا اشتباهه. نکته جالب هم اینه که از صحبت های استالمن میشه فهمید که ایده های FSF ایشون فقط زمانی می تونه رقابت کنه که امثال استیو جابز در اون سمت حضور نداشته باشن. گرچه از ایشون کلا انتظار بیشتر از این هم نمیره.

امیدوارم بیشتر از این چیزی نگه تا خودش (و طرفداران و جامعه اش) رو بیشتر از این تحقیر نکنه.

ولی نگاه کنید...تا حد قدیس این آدم رو بالا بردید تو این یکی دو روزه...طوری حرف می زنید که انگار اگر جابز نبود ، تکنولوژی هم نبود...اینطور نیست.

سهم مکینتاش اوایل چند درصد بود؟ الان فکر کنم 24 درصد یا همین حدود باشه...فکر می کنم سهم آی او اس هم در آینده همچین سرنوشتی رو طی کنه.

خدمت اون دوستان که میگن هیچوقت جابز فراموش نمیشه...بگم که اینو باید زمان نشون بده...به نظرم فراموش میشه...مثل خیلی های دیگه.

به نظرم جابز واقعا "فروشنده" قابلی بود...از نظر من سخت ترین کار اینه که مردم رو قانع کنی اونطور که تو فکر می کنی فکر کنن و جابز تو این زمینه یکی از پیشرو ها بود.

در هر حال خیلی از واکنشهای فعلی کاملا احساسیه...منم درگذشت این مرد بزرگ رو به همه اهالی تکنولوژی تسلیت میگم...واقعا مرد خوش فکری بود.

ایشون از قدیس ها هم جایگاه بالاتری داره. یادمون نمیاد قدیسی در تاریخ اینقدر تغییر در بازاری بوجود آورده باشه که حالا اینقدر مهم شده. کمی تحقیق کنید ببینید واقعا چه کارهایی انجام داده. سهمش خیلی بیشتر از داشتن 24 درصد بازار مکینتاش بوده. اینکه حالا در هر زمانی چقدر بازار دستش بوده اصلا مهم نیست. مهم اینه که این ایده ها و چشم اندازهای استیو جابز بودن که دنیای فعلی IT رو تشکیل دادن و برای همینه که دوست و دشمن، موافق و مخالف اینطور ازش به خوبی یاد می کنن. حالا پلتفرم وار رو به مایکروسافت باخت دلیلش این بود که بیل گیتس در رقابتی که بر اساس دید و چشم انداز استیو جابز نهادینه شده بود موفق تر عمل کرد وگرنه مثلا سهم بیل گیتس در چشم اندازهای دنیای IT بسیار پایین تر از استیو جابز بوده.

پ.ن:
    اوایل آی فون 4 یه بابایی ظاهرا به جایز ایمیل زده بود و شکایت کرده بود از مشکل آنتن...برگشت گفت : شما گوشی تونو به طرز غلطی در دست گرفتید!
    اون ایمیل ها همگی فیک بودند و استیو جابز هیچ وقت به ایمیل های شکایت افراد درباره آنتن پاسخی نداده بود. مشخصه اصلا شخصیت استیو جابز رو نمی شناسید وگرنه در ثانیه اول متوجه می شدید اون ایمیل ها واقعی نیستن.

16. 10 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

پ.ن:
    حرف شما کاملا متین است ولی :

کسی نگفته اگه جابز نبود تکنولوژی هم نیست. بحث تحول مطرح هست. ایجاد تحول در چند سیستم . ایشون باعث و بانی تحول بودند ، به نظر من می تونن قدیس باشند. تحول چیزیست که به آسانی به دست نمیاد ، به عمق کلمه دقت کنید. ، تحول

افرادی مثل اینشتین و ادیسون و ... رو آیا شما فراموش کردی ؟ تحول در یک مبحث باعث ثبت شدن اون در تاریخ میشه.
    شاید خیلی ها از قوانین فیزیک اینشتین استفاده نکنند و ... ولی دلیلی بر عدم اسطوره بودن وی نیست.

شاید اگه ادیسون روشنایی (لامپ) و جاری سازی جریان الکتریسیته در آن را طراحی نمی کرد اتفاقات دیگری در دنیا می افتاد و شاید کسی دیگر این کار رو انجام میداد ، ولی وی یک تحول در دنیا بوجود آورد و ماندگار شد.

آیا شما فکر می کنی که قبل از طراحی پدیده ای به نام فیسبوک ، شبکه های اجتماعی وجود نداشت ؟ قطعا وجود داشت به سبک های متنوع ولی فیسبوک یک تحول بود.

به میزان استفاده شما از تکنولوژی و یا صنایع متفاوت و مباحثی که در اون مطالعه دارید و در زندگی شما نقش دارند، افرادی که در اون مبحث انقلاب کردند رو می شناسید و براشون ارزش قائل هستید. شاید یک فرد روستایی اصلا ندونه افرادی مثل ادیسون یا اینشتین یا ... چه کسانی بودند ، بدیهی هست چون شاید درگیر این مباحث نیست. با فراگیر شدن دانش های مختلف دنیا نیاز یکسری نیاز پیدا می کنه ، شاید چون در قدیم گسترش تخصص ها به اندازه حال نبود.
    آقای جابز فراتر از مکینتاش و اپل است.

دست آورد های آقای جابز کم نبودند در تمامی زمینه های IT و به میزانی که شما با مجموعه ای از اونها سر و کار داشتید ارزش خالقش رو بیشتر درک می کردید و براتون جاودانه تر می بود.

به طور مثال از نظر دیوایس ها به نوعی حتی مادربزرگ من هم با دستاوردهای آقای جابز سر و کار داشت و به همین منظور از شنیدن خبر فوت ایشون ناراحت شد. شاید این مساله برای خیلی ها که آقای جابز رو نمیشناسند پیش نیاد.

شاید خیلی از افراد شرکت IBM رو نشناسند چون در زمینه کاریشون نیست ولی کسی که دست اندر کار این زمینه هست می دونه که IBM به همراه آقای واتسون چه تحولاتی رو ایجاد کرد. همین ها هستند که رمز ماندگاری اون ها هستند.

بهتر می بینم به جای واژه فروشنده واژه ایده پرداز رو جایگزین کنم. به نوعی نیاز پنهان مردم رو براشون آشکار می کرد.

در مورد قسمت پی نوشت هم چون قبلا در موردش بسیار بحث شده گذر می کنم ، اگر درصدی فک می کنید ایمیل ها واقعی بودن ، واقعا چیزی ندارم بگم به شما ...
    Last edited by SIMON137; 08-10-2011 at 02:24.

18. 5 کاربر از SIMON137 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •