تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 403 اولاول ... 51112131415161718192565115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 4027

نام تاپيک: XPERIA™ X8 | گوشی خوب قیمت خوبتر

پروفشنال AMIRHJ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    قلوب

پيش فرض

دوستان بعد آپدیت
    فارسی read & write چطوریاست
    چه برنامه هایی میشه ریخت (یه منبع نرم افزاری قوی واسه 2.1 ) و نحوه نصب برنامه روی 2.1

داره خودمونی میشه tapesh95's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

شما این موارد احتیاج دارین:
    1.برنامه (seus (
    sonyericsson update service با حجم 36 مگ که از سایت سونی اریکسون قابل دانلود هست کد:
    http://www.sonyericsson.com/cws/support/softwaredownloads/detailed/updateservice/xperiax8?cc=gb&lc=en
    2.درایور گوشی که اگر برنامه
    pc companion گوشی شما رو میشناسه لازم نیست.
    3.اینترنت پر سرعت که قادر باشه 125 مگ رو قبل از اینکه شارژ تموم بشه دانلود کنه!
    4.خود گوشی با شارژ بالای 50 درصد

اینا رو حاضر کنی حله.گیر کردی بگو.
    سلام
    این جریان کانکت کردنش چیه میگه گوشی رو خاموش کن و دکمه بک رو بگیر و بعد کابل رو وصل کن اما هیچ اتفاق خاصی نمی افته !!!!!!!!!!؟

آخر فروم باز hamed1297's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

شما وقتی دکمه بک رو نگه میداری و گوشی رو وصل میکنی به کابل گوشی روشن نمیشه و سیستم گوشی رو میشناسه.واسه ادامه مراحل لازمه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

دوستان بعد آپدیت
    فارسی read & write چطوریاست
    چه برنامه هایی میشه ریخت (یه منبع نرم افزاری قوی واسه 2.1 ) و نحوه نصب برنامه روی 2.1
    بسیاری از مشکلات حل شده.از جمله مربع نشان دادن sms های فارسی وهمچنین نوتیفیکیشن های فارسی.
    فقط در مرورگر اپرا موبایل حروف همچنان جدا جدا هستن که اون هم اشکال از خود اپراست و با مرورگرهای دیگه از جمله اپرا مینی مشکلی نیست.برای نوشتن هم کیبوردهای خوبی موجوده برای مثال persian soft keyboard
    نصب برنامه هم فرقی نکرده به نسبت 1.6 ولی اگر منظورتون نصب بر روی مموری کارت هستش باید پارتیشن بندی کنید تا انجام بشه.منبع برنامه هم که زیاده ولی شما میتونی با نصب برنامه app planet بر روی گوشی با تمام برنامه ها آشنا بشی واز رایگان گرفته تا پولی همه رو بدون نیاز به چیز پی ان دانلود کنی!

سلام
    این جریان کانکت کردنش چیه میگه گوشی رو خاموش کن و دکمه بک رو بگیر و بعد کابل رو وصل کن اما هیچ اتفاق خاصی نمی افته !!!!!!!!!!؟
    با این کار گوشی شما وارد flash mode میشه.شما دگمه بک رو تا زمانی که نگفته رها نکن.
    اگر دیدی اتفاق خاصی نمیافته احتمالا درایور گوشی نصب نیست.میتونی با برنامه خود سونی اریکسون یعنی pc companion امتحان کنی ببینی میشناسه یا نه. در این صورت درایور باید جداگانه دانلود ونصب بشه.
    با این کارها باید مشکلت حل بشه اگر نشد usb رو تغییر بده و مستقیم به usb های مادر بورد بزن نه جلوی کیس یا کیبورد.

5. این کاربر از ali tech بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hoomi_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوستان آندرویید 2.1 روی ایکس 8 و چجوری میشه فارسی کرد؟ روشش با ایکس 10 فرقی نداره؟ که کپی کردن همون 3 فایل در فولدر lib هست؟ لطفا راهنمایی کنید مرسی

پروفشنال AMIRHJ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    قلوب

پيش فرض

مرسی علی جان
    یه لینک از این app plant میدی! نصب اونم با Android sdk هست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

دوستان آندرویید 2.1 روی ایکس 8 و چجوری میشه فارسی کرد؟ روشش با ایکس 10 فرقی نداره؟ که کپی کردن همون 3 فایل در فولدر lib هست؟ لطفا راهنمایی کنید مرسی
    شما 2.1 روت شده دارید؟نمیدونم چقدر اطلاع دارین ولی 2.1 به سادگی 1.6 روت نمیشه و روش پیچیده ای داره.
    همونطور که قبلا گفتم:
    اگر موفق به این کار بشید با استفاده از منوی ریکاوری فارسی ساز به سادگی نصب میشه
    به هیچ وجه از فایلای x10 استفاده نکنید.هر وقت روت کردید این 3 فایل (اختصاصی x8) رو به سادگی از طریق ریکاوری نصب میکنیم.
    مرسی علی جان
    یه لینک از این app plant میدی! نصب اونم با Android sdk هست؟
    البته من اسمشو یه مقدار اشتباه نوشتم چون applanet هستش!
    شما با خود گوشی اگر به سایتش به آدرس applanet.net بری فکر کنم بتونی مستقیم دریافت کنی.اگر نشد باز بگو من یه جا آپ کنم ولی الان امکانشو ندارم.
    در مورد نصب هم مثل بقیه برنامه ها با پسوند apk. هست و تفاوتی نداره. اگر با گوشی دانلود کنید که همونجا بهتون اجازه نصب میده اگر که با pc دان کنید هم از طریق SDK و هم با برنامه های explorer قابل نصبه.

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

شما 2.1 روت شده دارید؟نمیدونم چقدر اطلاع دارین ولی 2.1 به سادگی 1.6 روت نمیشه و روش پیچیده ای داره.
    همونطور که قبلا گفتم:
    به هیچ وجه از فایلای x10 استفاده نکنید.هر وقت روت کردید این 3 فایل (اختصاصی x8) رو به سادگی از طریق ریکاوری نصب میکنیم.

.
    نه هنوز روت نکردم امیدوارم بتونم روتش کنم. کدوم 3 فایل ؟ میشه بیشتر طریقه فارسی کردنش و توضیح دهید؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

نه هنوز روت نکردم امیدوارم بتونم روتش کنم. کدوم 3 فایل ؟ میشه بیشتر طریقه فارسی کردنش و توضیح دهید؟؟
    دوست عزیز بارها عرض کردم که سختی کار روت کردن 2.1 هستش.شما اصلا نگران فارسی ساز نباش چون فایلهای لازم (همون lib که خودتون اشاره کردین) از طریق ریکاوری (که نصب اون هم سادست) خیلی راحت در کمتر از 30 ثانیه نصب میشن و فارسی سازی کامل انجام میشه.فعلا برو دنبال روت که خیلی کار داره.

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

روت شدنش با 1.6 فرق داره؟ با نرم افزار oneclick روت نمیشه؟ میشه طریقه ی روت کردنش و هم بگید . مرسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •