تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما قهرمان امسال لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا ک

راي دهنده
118. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • میلان

18 15.25%
  • لیورپول

5 4.24%
  • پورتو

1 0.85%
  • چلسی

8 6.78%
  • شالکه 04

3 2.54%
  • رئال مادرید

19 16.10%
  • المپیاکوس

1 0.85%
  • سلتیک

0 0%
  • بارسلونا

18 15.25%
  • لیون

0 0%
  • منچستر

21 17.80%
  • رم

5 4.24%
  • اینتر

6 5.08%
  • فنرباغچه

0 0%
  • سویا

0 0%
  • آرسنال

13 11.02%
صفحه 15 از 42 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 420

نام تاپيک: لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا | فصل 08-2007

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

بابا خوب راست میگه دیگه هر کی از هر تیمی خوشش میاد میگه 100% اون قهرمان میشه - من نمیدونم شما تا حالا فونبال ندیدید - 1001 اتفاق تو یه بازی می افته - بابا معلوم نیست - مثلا من خودم میلان رو دوست دارم - اما در حال حاضر وضعیت تیم معلوم نیست - همین الان تو میلان عید شده میدونید چرا ... - خوب من میگم >>> کاکا ، گتوسو ، رونالدو ، پاتو و اینزاگی همه مصدوم شدند فقط تا دیشب آنجلوتی مربی تیم سالم بود که اون هم وقتی همین امروز صبح به من زنگ زد اونم سرما خورده بود ! تازه تا یادم نرفته مادر رئیس باشگاه هم فوت کرده !!! ( اینو جدی گفتم ) - خوب حالا اگه رئیس باشگاه از غم از دست دادن مادر دیونه شه یا خدایی نکرده کاکا رو بخوان پاشو قطع کنن یا رونالدو دیگه روش نشه بیاد تو زمین ، اون وقت چی - بابا فقط نظر بدید نه جنگ و دعوا - نا سلامتی همه برو بچ P30World هستیم و رفیق

آخر فروم باز end_of_world's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    فعلان همينجام

پيش فرض

بابا خوب راست میگه دیگه هر کی از هر تیمی خوشش میاد میگه 100% اون قهرمان میشه - من نمیدونم شما تا حالا فونبال ندیدید - 1001 اتفاق تو یه بازی می افته - بابا معلوم نیست - مثلا من خودم میلان رو دوست دارم - اما در حال حاضر وضعیت تیم معلوم نیست - همین الان تو میلان عید شده میدونید چرا ... - خوب من میگم >>> کاکا ، گتوسو ، رونالدو ، پاتو و اینزاگی همه مصدوم شدند فقط تا دیشب آنجلوتی مربی تیم سالم بود که اون هم وقتی همین امروز صبح به من زنگ زد اونم سرما خورده بود ! تازه تا یادم نرفته مادر رئیس باشگاه هم فوت کرده !!! ( اینو جدی گفتم ) - خوب حالا اگه رئیس باشگاه از غم از دست دادن مادر دیونه شه یا خدایی نکرده کاکا رو بخوان پاشو قطع کنن یا رونالدو دیگه روش نشه بیاد تو زمین ، اون وقت چی - بابا فقط نظر بدید نه جنگ و دعوا - نا سلامتی همه برو بچ P30World هستیم و رفیق
    خيلي باحالي ....
    تو با اين استدلالت جات رو نيمكت مربي گري آ ث ميلانه

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

یک خبر خوب برای دوستان میلانی این که همه مصدومان میلان به بازی با آرسنال می رسند (اینزاگی _ رونالدو و پاتو _ کاکا و گتوزو )

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    فعلان همينجام

4

یک خبر خوب برای دوستان میلانی این که همه مصدومان میلان به بازی با آرسنال می رسند (اینزاگی _ رونالدو و پاتو _ کاکا و گتوزو )
    اگه اينا نباشند كه بهتره ميلان اصلا بازي نكنه

آخر فروم باز h_starboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

جدی میگی؟
    اگه برسن که عالی میشه.
    از کجا فهمیدی؟؟
    آخه گفته بودن کاکا ۶ ماه مصدومه!!! حالا چی جوری میرسه؟؟!!

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

مرسمن دیروز در مصاحبه با شبکه میلان گفت:پاتو روزهای قبل با عصا راه می رفت ولی باز هم کمی درد داشت ولی دیروز بدون درد راه رفت ما مطمئن هستیم او زود خوب می شود ما تا دیروز فکر می کردیم که او دو سه هفته دیگر وقت می خواهد تا خوب شود ولی حالا ما یقین داریم که پاتو به بازری با آرسنال می رسد.او یک بازیکن هدف دار است.

مرسمن در مورد کاکا می گوید:به طور قطع در بازی علیه آرسنال حضور دارد و احتمال این که به بازی با سیه نا هم برسد زیاد است.او هم اکنون دو سال است که پایش آسیب دیده برای این که آسیب او جدی تر نشود ما تصمیم گرفته ایم که او را حتما عمل کنیم.

رونالدو و اینزاگی به طور قطع در بازی روز یکشنبه علیه سیه نا حضور دارند من آن ها را امروز در تمرینات دیدم.

به گفته ی رسمن وضعیت گتوسو به طور محسوسی تغییر نکرده است و او می تواند در بازی مقابل آرسنال بازی کند هم اکنون او دردی را احساس نمی کند.

داره خودمونی میشه pmg_acmilan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    پایتخت فرهنگ و تمدن ایران ، همدان

12

با این وضع پیش به سوی حذف آرسنال

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه ه ه ...ه ........ه..............هه.............ه!نفس م بند اومد!!!!!!خندم میگیره!!!پیش به سوی حرف ارسنال!!این جمله عجب جک باحالیه!!!!اخه روتون میشه این حرف رو بزنید؟؟؟اره جون خودت مگر ارسنال جوان و بی تجربه رو ببرید!!!!!که از پس همین ارسنال عزیز هم بر نمیایید!!!پیش به سوی حذف غول پول داری و پرنفوذی به نام اث میلان!!!!

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    فعلان همينجام

پيش فرض

هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه ه ه ...ه ........ه..............هه.............ه!نفس م بند اومد!!!!!!خندم میگیره!!!پیش به سوی حرف ارسنال!!این جمله عجب جک باحالیه!!!!اخه روتون میشه این حرف رو بزنید؟؟؟اره جون خودت مگر ارسنال جوان و بی تجربه رو ببرید!!!!!که از پس همین ارسنال عزیز هم بر نمیایید!!!پیش به سوی حذف غول پول داری و پرنفوذی به نام اث میلان!!!!
    اميدوارم آخه وقتي گفتش كاكا بازي مي كنه خيلي عجيبه كه آرسنال پايين 3 تا گل بخوره
    شوخي كردم بابا به دل نگير اگه كاكا برسه هردوتا تيم يه بازي قشنگ رو انجام خواهند داد و مهم اينه
    اگه ميلان ايتاليا بتونه تو خونه آرسنال مساوي بگيره كار تمومه
    چون با شناختي كه از بازي ميلان دارم در اروپا و در خونه خيلي خوب نتيجه مي گيره

تاريخ عضويت
    Jan 2007

11

بابا آخه آرسنالم شد تیم که بخوای واسش حرص بخوری...شما که حذفید برای چی هی بخودت فشار میاری و پست الکی میدی ... برای قلبت خوب نیست منتظر بازی باش رفیق

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •