تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 19 اولاول ... 5111213141516171819 آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 186

نام تاپيک: تیم ملی فوتبال ایــــــــران (اخبار و حواشی)

آخر فروم باز MoJtaBa.R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

مجتبی جباری در گفت و گو با ایسکانیوز:سطح تمرینات دایی فراتر از آسیا است!//درس خوبی به کویت خواهیم دادتهران- خبرگزاری ایسکانیوز: هافبک ملی پوش تیم استقلال گفت: در حالی که دایی تجربه حضور در تیم های اروپایی و کارکردن با مربیان بزرگ را در چنته دارد می توان به جرات تمرینات او را فراتر از آسیا دانست.مجتبی جباری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز"، اظهار داشت: با آمادگی صددرصدی که از آن برخوردار هستم تمام هم و غم خود را برای حضور در ترکیب ثابت تیم ملی قرار داده ام تا با اثبات شایستگی هایم در تمرینات خودم را نسبت به سایر کاندیداهای حضور در خط هافبک تیم ملی تثبیت کنم.
    وی دیدار با کویت را بسیار حساس و سرنوشت ساز دانست و به ایسکانیوز گفت: رویارویی با تیم ملی کویت از حساسیت بالایی برخوردار است و تیم ما نیاز مبرمی به سه امتیاز سرنوشت ساز این بازی دارد تا راه خود را برای صعود هموار تر کند.
    جباری گفت: البته با توانایی ای که ملی پوشان ما از آن بهره می برند مطمئن هستم با هدایت دایی درس خوبی به کویت خواهیم داد تا بار دیگر شایستگی های خود را به اثبات برسانیم.
    هافبک استقلال با اشاره به دیدار این تیم مقابل راه آهن در چارچوب جام حذفی تصریح کرد: راه آهن همیشه فوتبال روان و تماشاگر پسندی را مقابل تیم های بزرگ پایتخت ارایه داده است اما با آمادگی ایده آلی که تیم ما از آن بهره می برد می توانیم با هوشمندی راه آهن را از جام، حذف کنیم.
    وی اظهار داشت: مهابادی سرمربی جدید راه آهن علیرغم نتیجه خوبی که در برابر تیم پیکان کسب کرده است و شاید زهرچشمی از سایر تیم ها گرفته باشد اما باید بداند که استقلال حریف کار بلد و سرسختی است که به راحتی نمی تواند از سد آن عبور کند.
    جباری بازی نکردن برای استقلال را سخت دانست و به خبرنگار ایسکانیوز گفت: امیدوارم که طی صحبت های مسوولان باشگاه با کادر فنی تیم ملی تدابیری اندیشیده شود که بتوانیم تیم استقلال را در این دیدار مهم یاری کنم

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

امیر قلعه نوعی در گفتگوی اختصاصی با ایسکانیوز:در زمان من کسی لیگ را تعطیل نمی کرد//لیست تیم ملی جای بحث ندارد//تبلیغات بر علیه من از همان دقیقه اول شروع شد!تهران- خبرگزاری ایسکانیوز: سرمربی اسبق تیم ملی کشورمان با انتقاد از تعطیلی لیگ گفت:در زمانی که من سرمربی تیم ملی بودم کسی به فکر تعطیلی لیگ به خاطر من و تیم ملی نبود.امیر قلعه نوعی روز جمعه در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز"، افزود: مطمئنا تعطیلی لیگ به ضرر باشگاه ها خواهد شد چرا که وقتی تیمی در اوج است و به یک باره بیست روز بازی نمی کند خود به خود دچار افت می شود و فکر می کنم دلیلی نداشت لیگ تعطیل شود.
    وی ادامه داد: در زمان من که افتخاری رییس سازمان لیگ بود تمام تلاش ها برای عدم تعطیلی لیگ صورت می گرفت ولی حالا خیلی راحت لیگ تعطیل می شود و در این میان باشگاه هایی مثل ما که در اوج هستیم باید ضرر کنیم.
    قلعه نوعی تصریح کرد: البته به فدراسیون و کادر تیم ملی باید فرصت داد تا هماهنگ شوند چرا که همه آنها تازه کارشان را شروع کرده اند و نیاز به فرصت دارند.
    سرمربی تیم مس کرمان در خصوص لیست تیم ملی به ایسکانیوز گفت: لیست تیم ملی جای بحث ندارد چرا که کادر تیم ملی بر اساس تفکراتی که دارد چند بازیکن را به تیم ملی دعوت می کند و فکر می کنم در این زمان باید آرامش را برای تیم ملی در دستور کار قرار دهیم.
    وی با اشاره به حضور سید مهدی رحمتی در تیم ملی خاطر نشان کرد: در هر لیستی کم و زیاد وجود داشته است و فکر می کنم در این مورد صحبت نشود بهتر است.معتقدم که لیست تیم ملی جای بحث ندارد.
    قلعه نوعی در پاسخ به این سوال که آیا در زمان مربیگری اش آرامش کامل را داشت به ایسکانیوز گفت: (با خنده) متاسفانه از همان دقایق ابتدایی که ما در این پست شروع به خدمت کردیم تبلیغات را بر علیه ماشروع کردند و به هر دری می زنند که مانع موفقیت ما شوند.
    وی در رابطه بااحتمال موفقیت دایی با تیم ملی نیز تصریح کرد: به هر حال دایی سرمربی تیم ملی است و لیستی را به تیم ملی دعوت کرده، فکر می کنم در بازی با کویت مشخص خواهد شد

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

بعدازظهر امروز
    تمرين تيم ملي فوتبال برگزار شد
    خبرگزاري فارس: بازيكنان تيم ملي فوتبال از ساعت 16 امروز در كمپ تيم هاي ملي به تمرين پرداختند.
    به گزارش خبرگزاري فارس، در اين تمرين ابتدا ملي‌پوشان به كار با توپ و ارسال هاي پاس هاي كوتاه و بلند پرداخته و در ادامه كارهاي تركيبي را مرور كردند كه در دقايقي عملكرد ملي‌پوشان مورد اعتراض دايي قرار گرفت.
    بازيكنان در ادامه زير نظر فيرات مربي آلماني در گروه هاي دو نفره تمريناتي نسبتا تازه و شاداب انجام دادند كه تعجب نفرات تيم و علي دايي را به همراه داشت.
    تمرينات بعدازظهر ملي‌پوشان ساعت 30/17 به پايان رسيد.
    عباس آقايي كماكان جداگانه زيرنظر پزشك به تمرين پرداخت.
    اميرحسين صادقي بر اثر برخورد با يكي از نفرات تيم مصدوم شد؛ اما پس از مدتي كوتاه با مداوي كادر پزشكي به تمرين بازگشت

آخر فروم باز mohsen.rajabi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    قــــــــــــم

پيش فرض هاشميان نيامد خط خورد

على دايى: صلاح مملكت خويش خسروان دانند

فاصله قرار گرفتن نامش در جمع مدعوين تا نگارش سياهه ملى پوشان چندان طولانى نبود. مردى كه روزگارى نه چندان دور انتظار اعلام اسامى ملى پوشان را مى كشيد، حالا خودش چند روزى ستاره ها را منتظر اعمال سليقه اش گذاشت. ليست ۳۰ نفره دلخواه «على دايى» مى توانست همچون تك تك ليست هاى گذشته با اندكى حمايت و مقدارى انتقاد همراه شود. آيا نمى دانست ممكن است خيلى زود مورد هجوم تك تك نقدهاى هميشگى منتقدانى قرار بگيرد كه از بودن و نبودن ها گلايه داشتند؟! اين بار نه در قامت مهاجم گلزن تيم ملى كه در نقش سرمربى تيم ملى و براى نخستين بار در تاريخ زندگى اش پيش روى خبرنگاران ايستاد تا از ليست مورد نظرش دفاع كند. او عوض شده و تغيير يافته ... نه فقط در نقش، كه در شخصيت و رفتار و گويش

آقاى دايى! ليست ۳۰ نفره شما اعلام شد و حالا شايد بهترين سؤال براى شروع پرسش و پاسخ در مورد ليست اين باشد كه سرمربى تيم ملى براى انتخاب چه متر و معيارى داشت؟
    < مسلما مى خواستم بازيكنانى را به تيم ملى دعوت كنم كه شايسته اين انتخاب باشند. فكر مى كنم تا حدودى هم به اين مسأله پايبند بودم. مى دانم تعدادى از بازيكنان از ليست جا مانده اند، اما من صرفا براساس نيازهاى تاكتيكى و سيستم مورد علاقه ام بازيكنان را انتخاب مى كنم. اگر بازيكنى تصور مى كند كه شايسته دعوت به تيم ملى بوده، من از او پوزش مى خواهم ولى اين ايده آل ترين انتخاب ممكن بود.
    يعنى معيار فقط سيستم و نوع بازى شما بود؟
    < نه! من به ۳ فاكتور ديگر هم توجه داشتم. آمادگى، شخصيت و عملكرد طولانى مدت. من ادعا نمى كنم اين ليست كامل است، اما تا جايى كه در توانم بود حق را در نظر گرفتم. مطمئن باشيد درآينده اى نه چندان دور اين ليست كامل تر هم خواهد شد. ما با دقت ليگ را دنبال مى كنيم و آماده ها را مى بينيم.
    ولى به نظر مى رسد كه اين دقت بيشتر متوجه سايپا شده است! دعوت
    ۵ بازيكن از تيمى كه خود شما مربى اش هستيد كمى بحث برانگيز است؟
    < من فقط يك جواب دارم و اين كه اگر سرمربى سايپا نبودم، مطمئنا بازيكنان بيشترى را از اين تيم دعوت مى كردم. همين كه مربى سايپا هم بودم، دست و پايم بسته شد! در مورد مهدى مهدوى كيا هم شك و شبهه به وجود آمده است. مهدى از بهترين بازيكنان تيم ملى است. در تيم ملى هميشه يك جاى خالى براى مهدوى كيا آماده خالى خواهد بود ولى دقت كنيد مهدى بايدآماده باشد. او مصدوم بود و براى همين دعوت نشد!
    اما مهدى گفته هيچ كس از فدراسيون يا تيم ملى با او تماس نگرفت؟
    < خيلى ببخشيد ، ولى مگر وقتى على دايى را از تيم ملى خط زدند ، كسى به او زنگ زد و خبر داد؟!
    قرار نيست ما با تك تك بازيكنان تماس بگيريم و بگوييم دوست عزيز ، شرمنده! شما فعلاً دعوت نشده ايد.
    وحيد هاشميان را در ليست قرار داديد درحالى كه مى دانستيد او گفته براى دور اول مقدماتى تيم ملى را همراهى نخواهد كرد . حالا هم دوباره گفته حاضر نيست براى بازى با كويت به تيم ملى اضافه شود.
    < در مورد وحيد بايد بگويم او بچه با اخلاق و خوبى است هر زمان هم آماده باشد جايش در تيم ملى محفوظ مى ماند . حتما وحيد شرايط تيم ملى و باشگاه را سنجيده و به اين نتيجه رسيده كه نبايد به تيم ملى بيايد ... من نمى دانم ايشان چه زمانى دوست دارند براى تيم ملى بازى كنند اما از قول من به وحيد هاشميان بگوييد كه صلاح مملكت خويش خسروان دانند!
    اين جمله تهديد آميز بود؟
    < به هيچ وجه!
    در ضمن ... آقاى فيرات دستيار ترك تبار شما گفته نمى خواهد در تيم ملى مربى بدنساز باشد و فقط با سمت كمك مربى على دايى حاضر است تيم ملى ايران را همراهى كند؟
    < اول يك توضيح كوتاهى بدهم ايشان ترك تبارى هستند كه در آلمان زندگى و تحصيل كرده است ولى من تشخيص مى دهم در تيم ملى چه كسى با چه سمتى فعاليت كند . فيرات به عنوان بدنساز به تيم ملى آمده و در همين سمت هم فعاليت خواهد كرد.

پيش از اين گفته مى شد على دايى به بازى فريدون فضلى اعتقاد خاصى دارد؟
    < دقيقا همين طور است . من معتقدم يكى از كسانى كه در اين فوتبال به حقش نرسيده فريدون فضلى بوده اما
    علاقه اى ندارم روى نام شخص خاصى زوم كنم. چه فضلى و چه هر بازيكن ديگرى، در صورتى كه توانايى هايش را در ليگ ثابت كند به تيم ملى دعوت خواهد شد.
    و آخرين سوال در مورد افشين قطبى ! حتما شنيده ايد كه گفته نشستن روى نيمكت تيم ملى حق او بوده ، نه على دايى ؟
    < اول از هر چيز بايد بگويم من براى افشين قطبى احترام زيادى قائلم . دوم اينكه اگر او فكر مى كند بهتر از من است و صلاحيت بيشترى نسبت به من دارد ، باز هم به او حق مى دهم.

هاشميان از تيم ملى خط خورد

ايران ورزشى - وحيد هاشميان يكى از بازيكنانى بود كه توسط على دايى به اردوى تيم ملى فوتبال كشورمان دعوت شد اما در تمرينات تيم هانوفر دچار مصدوميت شده است.هاشميان صبح ديروز در تماس با مسؤولان فدراسيون فوتبال و سرپرست تيم ملى اعلام كرده است به علت مصدوميت و شرايطى كه در تيم هانوفر دارد نمى تواند براى ديدار تيم ملى مقابل كويت به ايران سفر كند.على دايى نيز ضمن آرزوى موفقيت براى هاشميان اعلام كرد با شرايط به وجود آمده نام اين بازيكن را از فهرست تيم ملى خط خواهد زد.

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    قــــــــــــم

پيش فرض نيكبخت يا معدنچى؟

رقابت بر سر جناح چپ تيم ملى ايران

ايران ورزشى- ليست على دايى جدا از تمام ويژگى ها و نقاط قوت و ضعفش يك فاكتور قابل اتكا دارد. سمت چپ تيم ملى ايران. نيكبخت و معدنچى دو هافبكى هستند كه در سال هاى اخير جناح چپ تيم ملى را سر و سامان داده اند. البته نيكبخت در دو مقطع جام جهانى ۲۰۰۶ آلمان و جام ملت هاى آسيا ۲۰۰۷ به دليل مصدوميت حضور نداشت تا حسرت آن روزها هنوز در وجود نيكى وجود داشته باشد و اين براى مهرزاد معدنچى فرصت خوبى بود تا خودش را نشان بدهد و هميشه در ليست اسامى مدعوين باشد.
    معدنچى ديروز به عنوان اولين لژيونر تيم ملى فوتبال به اردوى تيم ملى پيوست و پس از پايان مراسم معارفه كادر فنى جديد تيم ملى به هتل المپيك آمد تا به عنوان اولين لژيونر به ساير ملى پوشان اضافه شود.
    اما رقيب جدى معدنچى در اين ليست در مورد على دايى حرف هاى جالبى مى زند: «خوشحالم كه تيم ملى ايران به دست كسى سپرده شده كه با تمام زير و بم فوتبال ايران آشناست. من با دايى سابقه بازى دارم.» نيكبخت ادامه مى دهد: «اطمينان دارم با كمى تلاش مى توانيم به جام جهانى برويم اما با اين حال نبايد حريفان را دست كم گرفت. بازى با سوريه براى ما زنگ خطر بود و هر طور كه شده بايد در ديدار برابر كويت پيروز باشيم چون فكر نمى كنم مشكلى بابت شناخت از تيم ملى كويت داشته باشيم چرا كه تيم هاى ملى و باشگاهى ما بارها با اين تيم بازى كرده اند و با همين شناخت مى توانيم به كسب نتيجه مقابل كويت اميدوار باشيم.» البته نيكى در مورد رقابتش با معدنچى چيزى نمى گويد اما درباره پرسپوليس مى گويد: «پس از كسر ۶ امتياز كار ما براى قهرمانى دشوار شد اما ما از ابتدا براى رسيدن به يك هدف تلاش كرده ايم و آن هم قهرمانى است. فكر مى كنم رقباى سختى را هم براى رسيدن به قهرمانى در كنارمان مى بينيم. بنابراين نبايد هيچ چيز را به قضا و قدر بسپاريم و بايد با تلاش بيشتر به قهرمانى برسيم.»

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    قــــــــــــم

پيش فرض شوخى شوخى جدى شد

خوب ها ديده شدند، بهترين ها نه!

ايران ورزشى -چند وقت پيش، درست زمانى كه على دايى به يكباره سكاندار هدايت تيم ملى شد در صحبتى دوستانه با ميثاق معمارزاده دروازه بان سايپا كه اتفاقا دايى به او علاقه زيادى دارد گفتم با حضور مربى اش در تيم ملى حتما براى بازى با كويت به اردو دعوت خواهد شد كه معمارزاده هم در پاسخ مان باخنده گفت: «بله من دعوت مى شوم، مجيد غلام نژاد هم دفاع راست است و فلانى و فلانى هم هستند.» آن موقع حرف معمارزاده يك شوخى بامزه فوتبالى بود اما اين اتفاق شوخى شوخى جدى شد. حالا هم نام معمارزاده در تيم ملى هست و هم مجيد غلام نژاد يكى از ۳۰ بازيكن دعوت شده. اول كار تكليف را معلوم كنيم. در شايستگى اين بازيكنان اصلا و ابدا شكى نيست. هميشه و همواره به ليست سرمربى تيم ملى ايراداتى وارد است قبول داريم. اما يادمان نرفته على دايى قبل از اينكه عهده دار اين سمت حساس شود چه مى گفت و چه اعتقادى داشت. دايى هر بار به اين نكته اصرار مى كرد: «آماده ترين هاى ليگ بايد در تيم ملى حضور داشته باشند، چرا لژيونرها دعوت شوند؟ چرا…؟» امروز اما على دايى انتخابش موازى با حرف هاى قبلى اش نيست. رضا خالقى فر بازيكن خوبى است اما از او بهتر هم داريم، نمونه اش صابر ميرقربانى كه آمار گل هاى زده اش با مهاجم مقاومت قابل قياس نيست. مهدى شيرى كجاست؟ جاى يكى از موثرترين بازيكنان ليگ در ليست ۳۰ نفره نبود؟ عليرضا عباسفرد در ۲۴ بازى صباباترى چندبار به ميدان رفته، چند گل زده است؟
    از مجيد غلام نژاد كه ذاتا يك مهاجم است و به دليل كمبود بازيكن در دفاع راست سايپا بازى مى كند، نفر بهترى دردفاع راست نبود؟ ميثاق معمارزاده باتجربه تر است يا وحيد طالب لو؟ خيلى از شايسته هاى ليگ ديده نشده اند، اين نكته را حتما خود دايى مى داند و حتما در ليست هاى بعدى لحاظ مى كند.
    مى شود به ابومسلم تيم پنجم ليگ برتر، استقلال اهواز مجموعه اى كه دو فصل است حتى دنبال قهرمانى مى گردد و بازيكنان شاخص زيادى دارد، صباباترى، پيكان و راه آهن كه مهره هاى قابل اتكايى دارند، نگاه منصفانه ترى داشت، نمى شود؟

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    قــــــــــــم

پيش فرض اميرحسين صادقى:

از بازگشت دوباره به تيم ملى خوشحالم

ايران ورزشى- اميرحسين صادقى مدافع استقلال كه پس از مدت ها در ليست تيم ملى قرار گرفته است، گفت: در نيم فصل دوم تلاش بيشترى از خود نشان دادم كه البته اين كار انفرادى نبوده و كل بازيكنان تيم در پيشرفت بازى يكديگر نقش داشته اند. در نهايت از اينكه پس از هشت ماه دوباره به تيم ملى دعوت شدم، خوشحالم. صادقى كه در ابتداى فصل عملكرد نامناسبى داشت، ادامه مى دهد: به دليل برخى مسائل با افت مواجه شدم اما رفته رفته روحيه از دست رفته را به دست آوردم، البته نقش مربى تيم در پيشرفتم را نمى توانم انكار كنم. ملاك من فقط حضور در فهرست تيم ملى نيست و بايد در تمرينات خود را به مربيان نشان دهم. صادقى درخصوص دعوت تنها دو بازيكن از استقلال به تيم ملى عقيده دارد: مربيان بر اساس سليقه خود بازيكنان را دعوت مى كنند، البته اگر استقلال جايگاه بهترى در جدول داشته باشد بى شك نمايندگان بيشترى در تيم ملى خواهد داشت. مدافع استقلال در خصوص احتمال عدم دريافت مجوز براى همراهى استقلال در بازى مقابل راه آهن، گفت: مطمئن هستم كه دايى در اين زمينه با باشگاه استقلال به توافق مى رسد. به هر حال بازيكن و مربى تيم باشگاهى بوده و شرايط حساس را درك مى كند.

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    قــــــــــــم

پيش فرض معلوم نيست كى بازگردم

كيا:هيچ كس تماس نگرفت

ايران ورزشى- هر چند در اولين فهرست بازيكنان تيم ملى كه از سوى على دايى اعلام شد، نام مهدى مهدوى كيا ديده نمى شد اما اين عدم دعوت با آسيب ديدگى كاپيتان تيم ملى قابل توجيه بود.
    البته كاپيتان تيم ملى با صراحت اعلام مى كند كه هيچ كس از فدراسيون فوتبال با او تماس نگرفته تا وضعيت مصدوميت او را جويا شود، پس با توجه به حرف هاى كيا اينگونه برداشت مى شود كه على دايى بى خبر از وضعيت كيا او را به تيم ملى دعوت نكرده است.
    در حال حاضر در چه وضعيتى قرار داريد؟
    < پس از آسيب ديدگى كه پيش از ديدار با هامبورگ به سراغم آمد نتوانستم در تمرينات اينتراخت شركت كنم. به كلينيك مونيخ رفتم تا در صورتى كه مشكل كمرم حل شده باشد، نرم دويدن را آغاز كنم.
    مصدوميت تان از ناحيه كمر همان آسيب ديدگى كهنه است؟
    < تقريبا، اما اين بار ديسك كمرم بر روى عصب ها فشار آورده و موجب شده كه دو هفته از تمرينات به دور باشم. در حال حاضر معلوم نيست كه از چه زمانى مى توانم براى اينتراخت بازى كنم. فعلا كه درد دارم. هر وقت دردم از بين برود مى توانم دويدن را آغاز كنم.
    پس اينكه به تيم ملى دعوت نشده ايد، به خاطر همين مصدوميت بوده است؟
    < همان طور كه گفتم دو هفته است كه تمرين نكرده ام و معلوم نيست كه كى بتوانم بازى كنم. اما با اين حال در اين مدت هيچ كس از فدراسيون فوتبال با من تماس نگرفت. حتما آنها از طريق اخبار متوجه شده اند كه من مصدوم شده ام و من را به تيم ملى دعوت نكردند. چرا كه هيچ كس از فدراسيون فوتبال از زمان مصدوميتم تا به حال تماسى با من نگرفته است.
    شايعه هايى كه درباره اختلاف شما با على دايى شنيده مى شود، آيا در عدم دعوت تان به تيم ملى موثر بوده است؟
    < خودتان مى گوييد شايعه. هيچ مشكلى وجود ندارد. من به هر صورت به دليل مصدوميت نمى توانستم در ديدار ايران برابر كويت حاضر باشم اما از فدراسيون فوتبال نيز هيچ كس با من تماس نگرفت.

آيا از اين برخورد فدراسيون فوتبال ناراحت هستيد؟
    <(با خنده) چرا بايد ناراحت باشم. اين اولين بار نيست كه در فوتبال ايران وقتى بازيكنى مصدوم مى شود، كسى سراغش را نمى گيرد.
    وضعيت اينتراخت فرانكفورت چگونه است؟
    < متاسفانه در دو هفته اخير نتايج خوبى نگرفتيم. برابر هامبورگ ۴ -يك شكست خورديم و مقابل بوخوم نيز در خانه ۱-۱ متوقف شديم. نتايج جالبى نبود.
    پس با اين وضعيت نمى توانيد چندان به حضور در جام يوفا يا اينترتوتو اميدوار باشيد.
    < از ابتدا هدفمان اين بود كه در ميانه بالاى جدول بمانيم ولى خودتان مى دانيد كه رقابت بسيار شديد است و با حداقل امتيازى كه از دست مى دهيم يا كسب مى كنيم وضعيت مان در جدول دگرگون مى شود. در حال حاضر نهم هستيم اما تمام تلاش مان اين است كه در رده هاى بالاى جدول بمانيم.

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    قــــــــــــم

پيش فرض مجيد جلالى:

هر ليستى ايراداتى دارد

ايران ورزشى - سرمربى تيم فوتبال استقلال اهواز گفت: ليست نسبتا خوبى از سوى سرمربى تيم ملى فوتبال ايران به عنوان اعضاى اين تيم منتشر شده اما مسلما اگر ۵۰ ليست ۳۰ نفره هم بنويسيم باز به هركدام ايراداتى وارد است.
    مجيد جلالى ديروز به ايران ورزشى گفت: به ليست انتخابى دايى هم ايراداتى وارد است اما در كل ليست خوبى است.
    وى تاكيد كرد كه غيرممكن است ليستى بنويسيم و همه راضى باشند اما اميدوارم تيم ملى بتواند موفق باشد و به اهداف خود دست يابد.
    جلالى در پايان گفت: در ليست ۳۰ نفره اعلام شده، هيچ بازيكنى از تيم ما نيست و من حتما دراين خصوص با سرمربى تيم ملى صحبت خواهم كرد.

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    قــــــــــــم

پيش فرض

منصورابراهيم زاده:

۲۴ نفر از ليست دايى در ليست من هم بودند

ايران ورزشى- مربى سابق تيم ملى فوتبال ايران گفت: ۲۴ نفر از ۳۰ نفر دعوت شده به اردوى آمادگى تيم ملى فوتبال ايران قبلاً هم در ليست ۵۰ نفره منتخبين تيم ملى بودند.
    منصور ابراهيم زاده ديروز به ايران ورزشى گفت: ديدگاه ما هم قبلاً برروى اين بازيكنان متمركز بود به طوريكه قرار بود تعدادى از بازيكنانى كه به اين مجموعه اضافه شدند، به عضويت تيم ب درآيند.
    وى گفت: على دايى با توجه به نياز و ديدگاههاى خود تركيب جديد تيم ملى را چيده و اميد است به نتايج خوبى دست يابد.
    همه بايستى به موفقيت تيم ملى فوتبال كشورمان در مرحله مقدماتى جام جهانى ۲۰۱۰ آفريقاى جنوبى اميدوار باشيم. خوشبختانه در جريان مسابقات ليگ ، مرتبا نيروهاى آماده ترى پيدا مى شوند كه سرمايه هاى كشور هستند وبايستى از آنها براى پشتوانه سا زى استفاده كرد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •