تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 18 اولاول ... 51112131415161718 آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 172

نام تاپيک: نکاتی برای نگهداری بهتر از لپ تاپ

داره خودمونی میشه kingtak's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض در آوردن باطری

دوستان عزیز فرمودن نباید باطری رو در بیاریم!!!!
    خوب وقتی که برق میره یا حتی دوشاخه رو از پریز میکشیم چراغ آداپتور برای مدتی روشنه یعنی مقداری برق تو آداپتور ذخیره میشه که مانع آسیب رسیدن به لپ تاپ میشه.دققا مثل محافظ یخچال یا....
    پس نگران نباشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeedblack's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    IRAN-KERMANSHAH

پيش فرض

دوستان عزیز من دنبال یه کول پد با تامین کننده انرژی خارجی مثل یه اداپتور یا همچین چیزی که از usb لپ تاپ استفاده نکنه هستم. ایا همچین چیزی اصلا وجوداره واگه هست لطف کنید مدل و قیمت و محل خریدش رو بگید ممنون میشم. چون به نظرم اگه از یه کول پد که با usb کار میکنه بخوایم استفاده کنیم شاید بتونیم دمای سیستم را تاحدودی کنترل کنیم ولی باعث مستهلک شدن زودترقطعات دستگاه میشیم واین یعنی ما کار خاصی انجام ندادیم

آخر فروم باز pooriya_hp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

استفاده از usb به دستگاتون آسیبی نمی رسونه !!
    ------
    باید باشه اما فکر نکنم به همین راحتی پیدا باشه !!

چون حجمش + قیمتش تقریبا بالا میره !!

------------
    بهتره برید پاساژ ایران - رضا و علاالدین و همچنین پایتخت !!

4. این کاربر از pooriya_hp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت mbgh26's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    راستش مدل لپ تاپ من F113FX که 10 ماه پیش خریدمش
    یه چند تا مشکل برام پبش اومده که ممنون میشم راهنمایی کنید
    1- ویندوزم اورجینال خودشه ولی گجت هاش مشکل داره کار نمیکنه احساس میکنم تیاز به restory داره حالا من که از خوده ویندوز پارتیشن بندی کردم و 3تا الان درایو دارم اگه بخوام Windows restore factory کنم اون یکی درایو هام اطلاعاتش نپره؟؟؟

2- چند وقتیه که این cpu دور فنش بالاست و زباد صدا میده!! میتونه از ویندوز باشه؟؟ اگه از بغل با سشواری چیزی بدون باز کردن گرد گیری کنم مشکلی نداره؟؟ در کل پیشنهادتون واسه کم شدن صداش چیه؟؟؟

3- مرسی از همتون

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان عزیز من دنبال یه کول پد با تامین کننده انرژی خارجی مثل یه اداپتور یا همچین چیزی که از usb لپ تاپ استفاده نکنه هستم. ایا همچین چیزی اصلا وجوداره واگه هست لطف کنید مدل و قیمت و محل خریدش رو بگید ممنون میشم. چون به نظرم اگه از یه کول پد که با usb کار میکنه بخوایم استفاده کنیم شاید بتونیم دمای سیستم را تاحدودی کنترل کنیم ولی باعث مستهلک شدن زودترقطعات دستگاه میشیم واین یعنی ما کار خاصی انجام ندادیم
    سلام
    گرچه جوابتون كمي دير شده
    شما خيلي راحت ميتونين با اتصال قسمت GND و اون قسمت 5 ولت به يه آداپتور ، كولپد رو روشن كنين.
    حتي شما ميتونين با استفاده از آداپتورهايي كه ميتونن ولتاژ متغير ايجاد كنين استفاده كنين . مثلا در تابستان و در هنگام كار سنگين ولتاز بالا مثلا 7.5 ولت بدين تا فن سريعتر بچرخه و يا در هنگام كار سبك ولتاژ كمتر مثلا 5 ولت بدين تا صداي فن كمتر بشه .
    من همين كار رو كردم . كولپد من مستر كولر هست .

در واقع كابلهاي ابتدايي و انتهايي هست ، نه اون دوتا وسطي ، اگر باز روشن نشد بايد مثبت و منفي هاشو جابجا كنيد

عكس ديگر : در واقع شماره يك و چهار بايد به آداپتور وصل بشن

ميتونين يه كار ديگه بكنين ، پورت usb رو ببرين تا مستقيما به سيمها دسترسي داشته باشين

Last edited by ata.royalfalcon; 14-05-2011 at 14:36.

7. 6 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان
    راستش مدل لپ تاپ من F113FX که 10 ماه پیش خریدمش
    یه چند تا مشکل برام پبش اومده که ممنون میشم راهنمایی کنید
    1- ویندوزم اورجینال خودشه ولی گجت هاش مشکل داره کار نمیکنه احساس میکنم تیاز به restory داره حالا من که از خوده ویندوز پارتیشن بندی کردم و 3تا الان درایو دارم اگه بخوام Windows restore factory کنم اون یکی درایو هام اطلاعاتش نپره؟؟؟

2- چند وقتیه که این cpu دور فنش بالاست و زباد صدا میده!! میتونه از ویندوز باشه؟؟ اگه از بغل با سشواری چیزی بدون باز کردن گرد گیری کنم مشکلی نداره؟؟ در کل پیشنهادتون واسه کم شدن صداش چیه؟؟؟

3- مرسی از همتون
    سلام دوست عزیز

به p30world خوش اومدید !

عزیز جای این سوال اینجا نیست !

در این قسمت بپرسید :

سوالات و مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروفشنال Memonex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

از دوست عزیز پوریا جان بابت به اشتراک گذاشتن تجربیاتشون و پاسخ به سوالات کاربران ممنونم. متاسفانه لپ تاپ بنده هم که سونی هست بعد از خاموش شدن و روشن شدن بعد از چندین ساعت نشانگر باتری روی یه عدد ثابت گیر میکنه و تا باطری به مرز زیر 10 درصد نرسه عدد نشانگر ثابت میمونه. با اتنی ویروس چک کردم مشکلی نبود و در ضمن ویندوز هم ارجینال 64 بیتی هست. از روز اول هم همینطوری بوده، واقعا موندم چرا اینطوری هست. حتی از نرم افزارهای نشاندهنده باتری هم استفاده کردم اون ها هم مثل گجت ویندوز مقدار دقیق باتری رو نشون نمیدادن. اوایل فکر میکردم شاید مشکل از آمپر نامناسب برق هست ولی چندین جا باتری رو شارژ کردم این مشکل در بعضی مکان ها کمتر بود و در بعضی جاها هم مشکل همچنان به قوتش باقی بود. اگه یه راه حل عملی برای حل این مسئله وجود داره ممنون میشم بیان کنید.

با تشکر...

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ممکنه این مورد توسط نرم افزار مربوطه فعال شده باشه یا باترتون رو به مرگ هست !

داره خودمونی میشه dimoos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من هم اون زمونا دنبال هم چین چیزی میگشتم ولی چیز استانداردی نبود.....مجبور شدم خودم خط تولیدشو را بندازم
    ببینید...شما یه کول پد فلزی و ارزون از اونایی که 3 تا فن کوچک 5.5 ولتی دارن میخری ..بعدش فن ها رو با فن 80mm ،ولتی 12 تعویض میکنی....با یه آداپتور متغیر 12 ولتی هم تغذیش میکنی...و به قول دوستمون،هر وقت خواستی با تغییر ولتاژ میتونی دور فن رو کم و یا زیاد کنی...
    فقط به این نکته توجه کنید که یکی از فن ها باید دقیقا زیر فن لپ تاپ قرار بگیره تا راندمان بیشتر بشه...بسته به مدل لبتاپ جای فن یکم تغییر میکنه واسه همین این نکته رو حتما توجه کنید..
    چند عکس هم از جاسازی فن ها تو کول پد واستون گذاشتم...

خلاصه مونده به ابتکار خودتون....دمای لپ تاپ من با این کول پد تا حالا تو هیچ گیمی بیشتر از 74c نشده...شما حتی میتونید از فن بزرگتر هم استفاده کنید.
    موفق باشید.
    Last edited by dimoos; 28-05-2011 at 13:46.

12. 3 کاربر از dimoos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه baren's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دوستان برای این کانفیک دل 5010 یک کول پد بسیار قوی معرفی کنید. هزینه اش مهم نیست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •