تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 32 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 320

نام تاپيک: مشاوره برای خرید مانیتور

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوستان قیمت ونظرتون به این سه مدل از برند lg وsam چیه؟؟؟

sam:BX2285 plus
    LG:E2281VR
    LG:E2260S
    چیزایی که در مورد BX2285 سامسونگ میدونم اینه که :
    Response Time اش 2ms هست و Full HD و خروجی hdmi و RGB داره و کنتراستش: 1000:1 هست.قیمتشم حدود 320 هست. به نظرم کنتراستش پایینه و اینکه توی نمایش رنگ مشکی ضعیفه . یکی از دوستام مهر ماه اینو خریده و با پایه غیر قابل تنظیمش خیلیییی مشکل داره .

در مورد e2281 هم باید بگم در حال حاضر یکی از مانیتورهای مطرح بازاره چون از نظر زیبایی و ظرافت فوق العاده هست و اینکه کنتراستش فوق العاده بالاست ( 10000000:1) و Full HD هست و خروجی های DVI و HDMI داره . supre led هست و از نظر گارانتی هم میشه روی خدمات 2 ساعته اش که به نظرم منحصر به فرده حساب کرد . قیمتشم حدود 400 تومنه .

در مورد 2260 هم میدونم که حدود 320 تومنه و کنتراستش 5000000:1 هست و Full hd و دارای خروجی های DVIو HDMI هست و فوق العاده باریکه .

2. 3 کاربر از samira_googleOne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

مانیتورهای IPS فشار کمتری به چش نمیارن؟

کاربر فعال انجمن سخت افزار Hamed DC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

مانیتورهای IPS فشار کمتری به چش نمیارن؟
    دوست عزیز پنلهای IPSاصولا در نمایش زنده تر رنگها عملیاتی شدن و برای عدم فشار به چشم نیست!!!
    برای عدم فشار به چشم باید نور و کنتراست رو روی حداقل قرار بدین. البته اگر مدت بسیار طولانی میخواین با مانیتور
    کار کنین.

5. 5 کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

fw 548f سونی. گرافیکم: Radeon HD 4650 1GB Dedicated

منظورما از تمام صفحه بودن تصویر متجه شدین که؟ یعنی حاشیه سیاه نداشته باشه.

آقا منم دقیقا همین مشکلو دارم.کارتم همین مدله وصلش میکنم به تلویزیون یه تصویر تمام صفحه رو پر نمیکنه.

و سوال دوم اینکه میخوام یدونه IPS226v بگیرم...مشکلی نیست از نظر کارت که؟
    میدونم واسه بازی که ضعیفه اما برای مالتی مدیا
    ضمنا اون دوستمون گفتن که کارتای ده سال پیش رزولوشن 2056 رو ساپورت میکردن!!! خدا بود

داره خودمونی میشه bayern_vahid`'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

آقا منم دقیقا همین مشکلو دارم.کارتم همین مدله وصلش میکنم به تلویزیون یه تصویر تمام صفحه رو پر نمیکنه.

و سوال دوم اینکه میخوام یدونه IPS226v بگیرم...مشکلی نیست از نظر کارت که؟
    میدونم واسه بازی که ضعیفه اما برای مالتی مدیا
    ضمنا اون دوستمون گفتن که کارتای ده سال پیش رزولوشن 2056 رو ساپورت میکردن!!! خدا بود
    برا تصویر کامل سدن باید رزولیشن 1920.1080 یا 1280.720 بذارین
    ips226 یکی از بهترین مانیتورها تو بازار من خودم یکی ازش دارم و نه تنها برای گیم مناسبه بلکه فوق العاده هم هست برا مولتی مدیا هم به خاطر زاویه دید استثنایی و بینظیرش عالیه من همزمان دارم همین دو کار رو ازش میگیرم
    یه چیزم بگن اگه پنا ips بد بود هیچ وقت ال جی نمیومد رو بهترین tv که الان تو بازار داره ازش استفاده کنه
    با خیال راحت بگیر من که خیلی راضیم ازش

8. این کاربر از bayern_vahid` بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام
    آقا حامد من با این مونیتور 23700 خیلی سروکله زدم از لحاظ کیفیت و زاویه دید
    از لحاظ کیفیت نمایش تکستها و کیفیت نمایش بازی و فیلم . خیلی عالیه
    اما مشگل زاویه دید همچنان هستش. من هم که کلا همیشه با CRT کار کردم الان دارم عذاب میکشم یه مثال ساده میزنم
    وقتی توی همین فروم نوشته ها رو دنبال میکنم و در واقع مستقیم روبروی مانیتور هستم . نوشته هایی که بالای انجمن هستند با نوشته های وسط مانیتور و نوشته های پایین به کلی در نمایش و شفافیت فرق دارند. بالای صفحه نوشته ها کمی به تیرگی میزنند. وسط مانیتور بسیار با کیفیت فوقالعاده نمایش داده میشه و به مرور که به پایین میره کمی روشنترو سفیدتر میشه
    این منو کلافه کرده
    میدونم که فرمایشتان بر روی پنلهای IPS هستش اما اونها هم باز مشگل سرعت دارند
    میخواستم اگه میشه همینجا به طور تخصصی مدلهای متفاوت رو معرفی و بررسی بشه به همراه قیمت حدودی. الان من توی فکرمه که برم سراغ یه برند دیگه. ایسوس مدل ML239H همچنان هم کمیابه و هم قیمت بسیار بالایی داره.و سرعتشون 5 میلی ثانیه هستش . ال جی مدل IPS226V رو دیدم ال لحاظ نمایش تکستها به پای 23700 نمیرسید اما مشگل زاویه دیدش بهتر بود ( نه اینکه اصلا نباشه باز هم وقتی از پایین نگاه میکنی تعغیر در تصویر وجود داره اما کمتر از پنلهای TN هستش) اما اینها هم همه 5 میلی هستند.
    اینها که همه آی پی ال هستند سرعت پاسخگویی تصویرشون 5 میلی ثانیه کمتر نداره که بیشتر هم داره .
    حالا توی سامسونگ مدل PX23720 فکر کنم پنلش TN باشه چون روی 2 میلی ثانیه هستش . اما زاویه دیدش گفته شده که 178 درجه هستش. نتظرتون روی این مدل چیه؟ مشخصاتش رو ببینید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    جالبه توی این سایت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] زاویه دید رو 178 در نظر گرفته اما توی این سایت

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    زاویه دید رو 170 زده با این که مدل یکی هستش. به نظرتون جالب نیست؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

10. این کاربر از hamed-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

برا تصویر کامل سدن باید رزولیشن 1920.1080 یا 1280.720 بذارین
    ips226 یکی از بهترین مانیتورها تو بازار من خودم یکی ازش دارم و نه تنها برای گیم مناسبه بلکه فوق العاده هم هست برا مولتی مدیا هم به خاطر زاویه دید استثنایی و بینظیرش عالیه من همزمان دارم همین دو کار رو ازش میگیرم
    یه چیزم بگن اگه پنا ips بد بود هیچ وقت ال جی نمیومد رو بهترین tv که الان تو بازار داره ازش استفاده کنه
    با خیال راحت بگیر من که خیلی راضیم ازش
    رزولوشن رو فول اچ دیه منتها نمیدونم کارت مشکل داره چیه!هرکاری میکنم تصور با دو سه سانت فاصله از قاب پخش میشه!
    کارتم 4650 گیگابایته و اون سوالم هم بیشتر در مرود جنبه هماهنگیش با این مانیتور بود!منظورم این بود میدونم واسه بازی زیاد نیمتونم روش حساب کنم اما ماتی مدیا رو جواب میده یا نه!
    گمونم همین فردا میرم بگیرمش!قیمتم 320 بهم دادن خوبه دیگه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

رزولوشن رو فول اچ دیه منتها نمیدونم کارت مشکل داره چیه!هرکاری میکنم تصور با دو سه سانت فاصله از قاب پخش میشه!
    کارتم 4650 گیگابایته و اون سوالم هم بیشتر در مرود جنبه هماهنگیش با این مانیتور بود!منظورم این بود میدونم واسه بازی زیاد نیمتونم روش حساب کنم اما ماتی مدیا رو جواب میده یا نه!
    گمونم همین فردا میرم بگیرمش!قیمتم 320 بهم دادن خوبه دیگه؟
    مطمئن باش هم برای بازی هم برای مولتی مدیا عالیه من خودم یه ایکس باکس 360 بهش وصل کردم خیالت راحت باشه راجع به ریسپانس تایم هم بگم اصولا از لحاظ علمی ثابت شده از ریسپانس تایم 6 میلی ثانیه به پایین چشم انسان اصلا قادر به تشخیصشون نیست حتی توی بازی ها من خودم خیلی نسبت به کیفیت بازی حساسم چون بیشتر دارم بازی میکنم تا پشت کامپیوتر خیالت راحت باشه
    برا رزولیشن هم بگم شما هرتز مانیتور تنظیم نیست که نوار میوفته بالا و پایین صفحه
    راجع به قیمتم 20 روز پیش قیمت داشتم 320 ولی الان نمیدونم البته بعضی ها میگفتن اگه بگردی میتونی تا 300 هم گیر بیاری

13. این کاربر از bayern_vahid` بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

مطمئن باش هم برای بازی هم برای مولتی مدیا عالیه من خودم یه ایکس باکس 360 بهش وصل کردم خیالت راحت باشه راجع به ریسپانس تایم هم بگم اصولا از لحاظ علمی ثابت شده از ریسپانس تایم 6 میلی ثانیه به پایین چشم انسان اصلا قادر به تشخیصشون نیست حتی توی بازی ها من خودم خیلی نسبت به کیفیت بازی حساسم چون بیشتر دارم بازی میکنم تا پشت کامپیوتر خیالت راحت باشه
    برا رزولیشن هم بگم شما هرتز مانیتور تنظیم نیست که نوار میوفته بالا و پایین صفحه
    راجع به قیمتم 20 روز پیش قیمت داشتم 320 ولی الان نمیدونم البته بعضی ها میگفتن اگه بگردی میتونی تا 300 هم گیر بیاری
    خیلی ممنون از توضیحاتت!فردا میرم بگیرمش!

منتها اون مشکل حاشیه تصویر واسه مانتیورم نیس واسه وقتیه که با HDMI به تی وی وصلش میکنم!
    راجبه قیمتم...اینجا زیاد از نظر تنوع فروشنده دستم باز نیست ولی میگردم باز!

تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

خیلی ممنون از توضیحاتت!فردا میرم بگیرمش!

منتها اون مشکل حاشیه تصویر واسه مانتیورم نیس واسه وقتیه که با HDMI به تی وی وصلش میکنم!
    راجبه قیمتم...اینجا زیاد از نظر تنوع فروشنده دستم باز نیست ولی میگردم باز!
    از تو تنظیمات ویندوز هرتز رو تنظیم کن درست میشه منم یه سری با یه تلویزیون 40 همین مشکلو داشتم درست شد

16. این کاربر از bayern_vahid` بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •