تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 461 اولاول ... 51112131415161718192565115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 4604

نام تاپيک: آموزش نصب كلاينت ( اجرا كننده ) بازی های N-Gage II روی گوشی های نوکیا + مشکلات نصب

حـــــرفـه ای Legend's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض

سلام دوستان میخاستم بدونم که بازی asphalt3 با نسخه ان-گیج آن از لحاظ گرافیگ تفاوت داره یا نه؟
    سلام
    نه دوست عزيز، فرقي نداره...
    شاد باشي

آخر فروم باز sarmast65_ata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض ممنونم ازت

سلام
    شرمنده من 2 روز نبودم...
    ممنون از آقاي ELVIS PRESLEY كه زحمت كشيد ...

گوشي شما چيه سرمست جان...؟

گوشي من E65 هستش درسته گوشي من جز گوشي هايي نيست كه انگيج رو ساپورت كنه ولي من از طريق هك خواستم كه اين كار رو بكنم.درست حدود 2 ماه پيش كه من گوشي رو هك نكرده بودم وقتي ميخواستي بازي هاي انگيج رو روي گوشي نصب كني به هيچ وجهه نمي تونستي اين كار رو انجام بدي و وقتي كه برنامه انگيج رو باز ميكردي بازي بطور اتوماتيك نصب نميشد ولي در حال حاضر بازي هم به راحتي نصب ميشه و فقط براي اجرا كردن مشگل هست.
    در حال حاضر ديگه هيچ اروري نميده فقط موقعي كه start رو ميزني يه 2 ثانيه وارد صفحه منو ميشه و دوباره بر ميگرده وارد صفحه انگيج ميشه من خودم ميدونم اين مشگل براي اين هستش كه گوشي ساپورت نميكنه ولي چرا كسايي كه 5700 دارن به راحتي دارن با اين روش هك كردن بازي ميكنن؟خودم براي يكي از دوستام كه 5700 داره اين كار رو انجام دادم و به راحتي داره باز اينجام ميشه دليلشو ميدونيد چرا؟من حتي توي سايت هاي معتبر خارجي اين مطلب رو ديدم كه ميشه از اين طريق و از طريق هك كردن بازي ها رو انجام داد ولي براي من نميشه ممنونم ميشم كه راهنمايي بكنيد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Behzad_v3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

لينك ها سالمن...
    شما و اون دسته از دوستاني كه مي خوان زوركي N-Gage رو به گوشيشون بخورونن ميتونن به تاپيك هك مراجعه كنن...

باتشكر
    شاد باشيد
    داداش... با هك نصب ميشه الان خيليا رو ميشناسم كه تو همين سايت دارن با هك از ان گيج استفاده ميكنن...
    من هك كردن گوشيو بلدم فقط فايل ان گيج رو مي خوام...
    حالا نمي خواي بدي چرا مي زني تو سر مال؟؟؟؟
    يكي هست اين فايلو بهم بده؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Behzad_v3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

لينك ها سالمن...
    شما و اون دسته از دوستاني كه مي خوان زوركي N-Gage رو به گوشيشون بخورونن ميتونن به تاپيك هك مراجعه كنن...

باتشكر
    شاد باشيد
    داداش... با هك نصب ميشه الان خيليا رو ميشناسم كه تو همين سايت دارن با هك از ان گيج استفاده ميكنن...

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض

سلام
    بـــــله، مشخصه...! من قبلا" همه چيز رو توضيح دادم، اگه يكم با دقت بگردي ميبيني ، تو پست 2

حـــــرفـه ای Majid393's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    P30\/\/0ЯLD

پيش فرض

شما یه سر به پست 2 بزن.....
    مشکلت حل میشه .....

آخر فروم باز ELVIS PRESLEY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    UFC Cage

پيش فرض

سلام
    شرمنده من 2 روز نبودم...
    اقا خواهش میکنم . گفتیم ماهم کمکی کنیم.

اگه دوستان مشکلاتشون رو کامل بگن و متن ارور ها م بزارن ما بهتر میتونیم کمک کنیم.

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض

گوشي من E65 هستش درسته گوشي من جز گوشي هايي نيست كه انگيج رو ساپورت كنه ولي من از طريق هك خواستم كه اين كار رو بكنم.درست حدود 2 ماه پيش كه من گوشي رو هك نكرده بودم وقتي ميخواستي بازي هاي انگيج رو روي گوشي نصب كني به هيچ وجهه نمي تونستي اين كار رو انجام بدي و وقتي كه برنامه انگيج رو باز ميكردي بازي بطور اتوماتيك نصب نميشد ولي در حال حاضر بازي هم به راحتي نصب ميشه و فقط براي اجرا كردن مشگل هست.
    در حال حاضر ديگه هيچ اروري نميده فقط موقعي كه start رو ميزني يه 2 ثانيه وارد صفحه منو ميشه و دوباره بر ميگرده وارد صفحه انگيج ميشه من خودم ميدونم اين مشگل براي اين هستش كه گوشي ساپورت نميكنه ولي چرا كسايي كه 5700 دارن به راحتي دارن با اين روش هك كردن بازي ميكنن؟خودم براي يكي از دوستام كه 5700 داره اين كار رو انجام دادم و به راحتي داره باز اينجام ميشه دليلشو ميدونيد چرا؟من حتي توي سايت هاي معتبر خارجي اين مطلب رو ديدم كه ميشه از اين طريق و از طريق هك كردن بازي ها رو انجام داد ولي براي من نميشه ممنونم ميشم كه راهنمايي بكنيد.
    سلام سرمست جان
    من تو هك كردن زياد سررشته ندارم شايد بچه ها بتونن بهت كمك كنن...
    شرمنده
    تو تاپيكه خودش مطرح كردي؟

آخر فروم باز ELVIS PRESLEY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    UFC Cage

پيش فرض

سلام
    شرمنده من 2 روز نبودم...
    اقا خواهش میکنم . گفتیم ماهم کمکی کنیم.

اگه دوستان مشکلاتشون رو کامل بگن و متن ارور ها م بزارن ما بهتر میتونیم کمک کنیم.

آخر فروم باز sarmast65_ata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

شايد حق با Legend عزيز باشه و نشه با هك كردن بازي ها رو اجرا كرد ولي همونطوري كه گفتم قبل از هك كردن نميشد بازي رو نصب كني ولي الان به راحتي ميشه اين كار رو كرد فقط اجرا نميشه و ارور هم نميده فقط 2 ثانيه ميره توي صفحه منو و دوباره بر ميگرده به صفحه انگيج. من حرفم اينه كه وقتي بازي نصب ميشه پس چرا بازي شروع نميشه؟من خودم به شخصه براي يك از دوستانم كه گوشي 5700 داره اين كار رو كردم و داره راحت بازي ميكنه نميدونم والا
    Last edited by sarmast65_ata; 15-05-2008 at 21:02.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •