تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 102 اولاول ... 51112131415161718192565 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 1014

نام تاپيک: Wave II نماد قدرت سیستم عامل بادا

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

دوستان
    توی سیستم عامل بادا امکان افزایش بیت ریت فیلم برداری هست یا نه؟

مثلا من حالا Nokia N97 دارم که سیستم عاملش S60V5 هست و بیت ریت پیشفرض برای فیلم برداری 3Mbps هست، ولی با "ه ک" میتونم تا 4.5Mbps افزایش بدم.
    همچین کاری در این گوشی ها ممکن هست؟

پروفشنال Makan_noor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

دوستان گوشیم فارسیه اما هنگام تایپ کیبرد مجازی را نمیتونم فارسی کنم. چطوری کیبوردش را فارسی انتخاب کنم؟؟؟
    شما به قسمت تنظیمات برو بعدش قسمت جنرال و بعد گزینه ی زبان کیبورد رو انتخاب کن.اونجا علاوه بر انگلیسی گزینه ی فارسی رو هم تیک بزن.با این کار موقع استفاده از کیبورد میتونی بین این دو زبان سوییچ کنی.
    من رفتم بازیهایی که برای ویو 1 گرفته بودم رو ویو2 هم ریختم به همون طریق/
    ولی الان که میخوام برام تو samsung apps و مثلا برنامه ی ski jump رو برای اجرای assassins میارم گزینه ی لانچی براش وجود نداره/این گزینه ی لانچ کجاست دقیقا؟؟میشه یه اسکرین شات از این گزینه بذارید؟؟
    شما اگه یه برنامه رو نصب کنید و دوباره صفحه ی مربوط به اون برنامه رو تو سامسونگ اپز بیارین به جای گزینه ی get این بار گزینه ی لانچ رو می بینید مثل عکس پایین:

سلام دوستان
    يه خبر خيلي خوب......البته بايد امتحانش كنيد
    تو اين سايت مثل اينكه با نصب اين رام ميتونيم مثل ويو1 بدون هيچ مشكلي بازي هاي ه ك شده رو نصب كرد
    کد:
    http://www.badapps.ru/firmware/firms8530/676-proshivka-samsung-s8530-wave-ii-na-bada-12-s8530xxjk2-rus-podmena.html
    من كه ويو 2 ندارم دوستان امار بگيرند ببينند درستهخدا كنه درست باشه.
    این همش روسی نوشته.از کجا این موضوع بازی رو فهمیدی؟حیف که به شدت نیازمند زبون فارسی هستم!!

3. 2 کاربر از Makan_noor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

دوستان

مثلا من حالا Nokia N97 دارم که سیستم عاملش S60V5 هست و بیت ریت پیشفرض برای فیلم برداری 3Mbps هست، ولی با "ه ک" میتونم تا 4.5Mbps افزایش بدم.
    کسی در این مورد اطلاعی نداره؟
    برام خیلی مهم هست...

چون در مقایسه با ایفون کیفیت تصاویر خیلی پایین هست و شاید با این کار بشه کمی جبران کرد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    021

پيش فرض

این همش روسی نوشته.از کجا این موضوع بازی رو فهمیدی؟حیف که به شدت نیازمند زبون فارسی هستم!!
    داداش ما رو دست كم گرفتي من به 20 زبان دنيا مسلطم......نه بچه هاي موبايلستان ميگند.......ميترسي امتحانش كني
    دوستدار شما ياشار

آخر فروم باز dark fear's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

داداش ما رو دست كم گرفتي من به 20 زبان دنيا مسلطم......نه بچه هاي موبايلستان ميگند.......ميترسي امتحانش كني
    دوستدار شما ياشار
    آموزش فارسیش هست؟
    کجای موبایستان بحثش بود؟
    لینکشو میدی؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    021

پيش فرض

آموزش فارسیش هست؟
    کجای موبایستان بحثش بود؟
    لینکشو میدی؟
    فارسيش نيست....
    اينم لينكش
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دوستدار شما ياشار

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

دوستان

در این کلوپ رو تخته کنید، دلتون خوشه که کلوپ دارین، یک سوال پرسیدم ولی هیچ کس جواب نمیده...
    اگه توی کلوپ های نوکیا یا اپل یه سوال پرسیده بودم سر ساعت 20 نفر جواب میدادن ولی اینجا فقط برای کل کل کردن هست ظاهرا!!!!!!!!!!
    یعنی از این کاربرانی که ادعاشون میشه طرفدار سامسونگ هستند، یکی نیست به من جواب بده؟

کاربر فعال کلوپ گوشی ها hasanmotori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

در این کلوپ رو تخته کنید، دلتون خوشه که کلوپ دارین، یک سوال پرسیدم ولی هیچ کس جواب نمیده...
    اگه توی کلوپ های نوکیا یا اپل یه سوال پرسیده بودم سر ساعت 20 نفر جواب میدادن ولی اینجا فقط برای کل کل کردن هست ظاهرا!!!!!!!!!!
    یعنی از این کاربرانی که ادعاشون میشه طرفدار سامسونگ هستند، یکی نیست به من جواب بده؟
    دلیلش اینه که کسی جوابشو نمیدونه لازم نیست شما انقد عصبی بشی
    تا حالا کسی باهاش ور نرفته و احتمالاً به راحتی سیمبین نیست ... تو همون سیمبین افزایش بیت ریت یا حجم عکس هیچ تاثیری تو کیفیت نداره واسه همین کسی دنبالش نیست

10. 3 کاربر از hasanmotori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

دلیلش اینه که کسی جوابشو نمیدونه لازم نیست شما انقد عصبی بشی
    تا حالا کسی باهاش ور نرفته و احتمالاً به راحتی سیمبین نیست ... تو همون سیمبین افزایش بیت ریت یا حجم عکس هیچ تاثیری تو کیفیت نداره واسه همین کسی دنبالش نیست
    در سیستم عامل سیمبین افزایش بیت ریت 100% در کیفیت تاثیر داره، اگه بخوایی میتونم نمونه فیلم برداری با تنظیمات پیش فرض و تنظیمات دستکاری شده رو میدم تا ببینی چقدر در کیفیت تاثیر داره.

در عکاسی هم با مقایسه دقیق جزئیات متووجه میشید که تاثیر داره.

یعنی بصورت کلی همچین چیزی ممکن هست یا نه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام
    این گوشی با گارانتی پارسه بهتره یا ماکروتل ؟ یعنی کدومشون فارسی ساپورت میکنن ؟

من هرچی گشتم باگارانتی ماکروتل پیدا نکردم ولی با خدمات 18 ماهه پارسه گوشی شاپ میده 407 دیجی کالا میده 419 !

حالا کدومش بهتره و فارسی ساپورته ؟؟

کسی قیمت ماکروتل رو داره ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •