تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 27 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 267

نام تاپيک: The Elder Scrolls Online

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

اگه انقدر با اول شخص مشکل دارید خوب میتونید سوم شخص بازی کنید ! آزادی کامل دارید هر کاری دوست داشتید بکنید . این که بازی این قابلیت اختیاری رو داره به هیچ وجه نشان دهنده نقطه ضعف نیست و به هیچ وجه نمیشه ازش این نتیجه رو گرفت که بازی هیچی نمیشه و قضاوت کردن بازی از روی دوربینش که کاملا اختیاریه(به جای خوندن توضیحات و امکانات و نظرات و نقد ها) کار اشتباهیه به نظر من .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MMORPG باز ها سوم شخص میخوان و عاشقای سری الدر اسکرولز اول شخص و به همین دلیلم هست که هر دو هستن و هر دو گروه میتونن لذت کامل رو ببرن . (کلا برام خیلی عجیبه که وجود یه قابلیت اختیاری خیلی خوب رو نقطه ضعف تلقی میکنید .)
    Last edited by Arrowtic; 12-06-2013 at 12:30.

آخر فروم باز Crawling In MySkin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    - - - - - - - -

پيش فرض

اگه انقدر با اول شخص مشکل دارید خوب میتونید سوم شخص بازی کنید ! آزادی کامل دارید هر کاری دوست داشتید بکنید . این که بازی این قابلیت اختیاری رو داره به هیچ وجه نشان دهنده نقطه ضعف نیست و به هیچ وجه نمیشه ازش این نتیجه رو گرفت که بازی هیچی نمیشه و قضاوت کردن بازی از روی دوربینش که کاملا اختیاریه(به جای خوندن توضیحات و امکانات و نظرات و نقد ها) کار اشتباهیه به نظر من .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MMORPG باز ها سوم شخص میخوان و عاشقای سری الدر اسکرولز اول شخص و به همین دلیلم هست که هر دو هستن و هر دو گروه میتونن لذت کامل رو ببرن . (کلا برام خیلی عجیبه که وجود یه قابلیت اختیاری خیلی خوب رو نقطه ضعف تلقی میکنید .)
    این پست تعصب ورزانه ی تو دقیقا در مقابل پست تعصب ورزانه ی حسین قرار گرفت..intarasting !
    حسین اطلاعی نداشت که میشه سوم شخص هم باشه و فکر میکرد فقط اول شخصه (من تریلر رو ندیدم پس نمیدونم که سوم شخص هم نشون میده یا نه داخل ایمیلام هست منتها کی حال داره)
    این مشکل خاصی نیست...مدل ایرانی جماعت این شکلیه.
    اگه یکم دقت هم میکردی توی حرف های من مشخص میشد که حسین نمیدونست که سوم شخص هم داره

بهتره نسبت به یه عقیده و جبهه و هر چیز دیگه ای قبل از اینکه ازش اطلاعاتی داشته باشیم تعصب بورزیم بیایم یکم اندیشه کنیم
    دکتر ممد(:خخخخخ)

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

درسته! دوستان دقت کنید که هم اول شخصه هم سوم شخص!
    حالا bethesda میتونه برای بالانس شدن اول شخص و سوم شخص یه سری کار ها بکنه.
    اولین سیاست اینه که تو بخش pvp ، بعضی جنگ هاش مربوط به اول/سوم شخص باشه و فقط توش اول/سوم شخص باشه!
    توی pve بعضی اینس ها برا اول شخص ها باشه بعضی اینس ها هم برا سوم شخص ها!
    سیاست دوم اینه که چیز ها و تاکتیک های مثله don't stand on fire رو برداره.
    سیاست سوم هم اینه که عین اسکاریم باشه ... یعنی اون کسایی که اول شخص رو ترجیه میدن باید معایبش مثله دید کمتر رو بپذریند. که فکر کنم سیستم بازی همین سومیه باشه

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

ممد من پستم در جواب تو نبود که : دی
    تعصب کجا بود کاملا محترمانه و با دلایل من جواب میدم . اون شناسه جمع هم نشان دهنده احترام بود وگرنه صحبتم با تو نبود اصلا .
    من حرفم اینه که اصلا منطقی نیست که یک مورد اختیاری که کاملا به بازی و به زیباتر شدنش کمک میکنه رو عامل ضعف بدونیم همین .
    _____
    @ بالایی : دی : سیاست اول و دوم به درد نمیخورن همون سومیه جواب .
    Last edited by Arrowtic; 12-06-2013 at 13:27.

5. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    - - - - - - - -

پيش فرض

درسته! دوستان دقت کنید که هم اول شخصه هم سوم شخص!
    حالا bethesda میتونه برای بالانس شدن اول شخص و سوم شخص یه سری کار ها بکنه.
    اولین سیاست اینه که تو بخش pvp ، بعضی جنگ هاش مربوط به اول/سوم شخص باشه و فقط توش اول/سوم شخص باشه!
    توی pve بعضی اینس ها برا اول شخص ها باشه بعضی اینس ها هم برا سوم شخص ها!
    سیاست دوم اینه که چیز ها و تاکتیک های مثله don't stand on fire رو برداره.
    سیاست سوم هم اینه که عین اسکاریم باشه ... یعنی اون کسایی که اول شخص رو ترجیه میدن باید معایبش مثله دید کمتر رو بپذریند. که فکر کنم سیستم بازی همین سومیه باشه
    سیاست اولت جالبه یعنی یه ایدس که شاید با یکم کار کردن روش جالب تر بشه
    سیاست دوم کار نمیکنه وقتی بیاد dont stand on fire رو برداره دیگه بازیکن احساس میکنه داره مینیون میزنه
    سیاست سوم هم که کاریه که bethesda کرده یا حداقل اینطوری به نظر میرسه اما از نظر من اونی که سوم شخص بازی میکنه توی pvp و مخصوصا pve خیلی برتری داره تا اول شخصه
    ممد من پستم در جواب تو نبود که : دی
    تعصب کجا بود کاملا محترمانه و با دلایل من جواب میدم .
    _____
    @ بالایی : دی : سیاست اول و دوم به درد نمیخورن همون سومیه جواب .
    دلایلت کاملا متین ولی هم حسین بدون اطلاع اینکه جفتش میشه یک نظر شدید الحن (والا بخدا تو این کتابا نوشته شدید شدید شاید شدید این باشه مثلا طی اعلامیه ی شدید الحنی علیه امام خوب بزار به بحثمون بپردازیم) اومد اینطوری گفت
    و شما هم بدون الطاع اینکه حسین نمیدونست(اون کلمه هم الطاع میمونه حال ندارم برگردم بکنمش اطلاع)

7. 2 کاربر از Crawling In MySkin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

توی اسکایریم میشد به یه بالانس خوب بین اول و سوم شخص دست یافت . در حالت کلی سوم شخص میرفتم فقط وقتی که وارد Combat می شدم و محیط(و دشمن) جوری نبود که نیاز به استراتژی خاصی باشه و در اصل نیازی به سوم شخص نبود(مثلا توی یه دانجن بودم یونیتای معمولیش میریختن سرم) , اول شخص میزدم که خیلی حال میداد .

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوستان معلوم نشد که این بازی f2p هست یا p2p ؟ اگه f2p هست باید سی دی بازی رو بخریم؟ (buy 2 play)
    یه سوال دیگه این بازی تو E3 هست؟ اگه آره زیر نظر کدوم برنده؟

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

تو E3 بود صفحه قبل لینک تریلرش هم گذاشتم . فکر کنم تو مراسم سونی نمایش داده شد .
    درباره F2P بودن یا نبودن هنوز چیزی گفته نشده ولی احتمالا حداقل در موقع ریلیز F2P نخواهد بود .

کاربر فعال انجمن بازیهای آنلاین و شبکه ای hossein2801's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Nexus

پيش فرض

من میدونم سوم شخص هم داره ولی وقتی بازی رسما fps نمایش داده میشه این یعنی فاجعه
    شخصا اگه من بفهمم کسی ار پلیرهای گیلدم fps مثلا wow‌رو با ما Raid میاد درجا replace میشه میدونم دچار چه مشکلاتی میشه
    بازی rpg mmo نه تنها باید سوم شخص باشه بلکه باید از بالا نگاه کنی که همه چیز تحت کنترل باشه
    واقعا خیلی مسخرست که یه بازی mmorpg‌قابلیت fps داشته باشه
    wow رو هم میشه fps‌بازی کرد ولی این کار احمقاس
    اگه این بازی raid party pvp‌نداشته باشه و فقط ول چرخیدن تو مپ باشه fps مشکلی نداره

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    - - - - - - - -

پيش فرض

من میدونم سوم شخص هم داره ولی وقتی بازی رسما fps نمایش داده میشه این یعنی فاجعه
    شخصا اگه من بفهمم کسی ار پلیرهای گیلدم fps مثلا wow‌رو با ما Raid میاد درجا replace میشه میدونم دچار چه مشکلاتی میشه
    بازی rpg mmo نه تنها باید سوم شخص باشه بلکه باید از بالا نگاه کنی که همه چیز تحت کنترل باشه
    واقعا خیلی مسخرست که یه بازی mmorpg‌قابلیت fps داشته باشه
    wow رو هم میشه fps‌بازی کرد ولی این کار احمقاس
    اگه این بازی raid party pvp‌نداشته باشه و فقط ول چرخیدن تو مپ باشه fps مشکلی نداره

خوب برو بخواب وقت خوابت گذشته
    تنها کاری که نیازه تو این فاجعه بکنی اینه که یه جور بفهمی یارو داره اول شخص بازی میکنه یا سوم شخص و بعدم بهش بگی سوم شخص بازی کنه

البته الآن که بش فکر میکنم میبینیم اگه فرضا یه رید رو بخوایم با این وضعیت پروگرس کنیم 6 برابر حالت عادی میکشه چون باید تو این زمانا به مردم احمق مخ ریده شده توسط الکل بگی که عموجون سوم شخص بازی کن بتونی رو آتیش وای نسی
    such a fuck....من که به pvp ایش فک میکنم
    حالا اگه یکی بی نمک گریش بگیره بخواد ترول کنه با این اول و سوم که بدبختیم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •