تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 263 اولاول ... 51112131415161718192565115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 2629

نام تاپيک: کلوپ Hp ProBook 4540s

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

بازم سلام ! دوستان کسی بازی کرایسیس 2 رو روی این لپ تاپ نصب و بازی کرده ؟ روی اخرین تنظیمات گرافیکی (بالاترین کیفیت) تیک میزنه منظورم اینه قدرت پردازشش رو نداره میخاستم بپرسم قدرت گرافیکی این مدل همینقدره یا مشکل از سیستم منه . البته با یه پله کم کردن رزولیشن مشکل حل میشه .
    یه چند تا بازی با گرافیک که خودتون نصب کردید هم معرفی بکنید بعد بگید به راحتی اجرا شده یا مجبور شدید کیفیت گرافیکی بازی رو کم کنید ؟!
    ممنون .

2. این کاربر از ezioo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

بازم سلام ! دوستان کسی بازی کرایسیس 2 رو روی این لپ تاپ نصب و بازی کرده ؟ روی اخرین تنظیمات گرافیکی (بالاترین کیفیت) تیک میزنه منظورم اینه قدرت پردازشش رو نداره میخاستم بپرسم قدرت گرافیکی این مدل همینقدره یا مشکل از سیستم منه . البته با یه پله کم کردن رزولیشن مشکل حل میشه .
    یه چند تا بازی با گرافیک که خودتون نصب کردید هم معرفی بکنید بعد بگید به راحتی اجرا شده یا مجبور شدید کیفیت گرافیکی بازی رو کم کنید ؟!
    ممنون .
    سلام
    من این بازی رو هم دانلود نکردم ولی هنوز نصب نکردم به علت همون مشکل سوییچ گرافیک
    اگر با گرافیک amd بیاد بالا بدون هیچ مشکلی با بالاترین کیفیت بازی رو میاره همین پنج شنبه رو سیستم یکی نصب کردم که گرافیکش خیلی پایینتر بود و راحت اجرا شد

4. 2 کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

سلام
    من این بازی رو هم دانلود نکردم ولی هنوز نصب نکردم به علت همون مشکل سوییچ گرافیک
    اگر با گرافیک amd بیاد بالا بدون هیچ مشکلی با بالاترین کیفیت بازی رو میاره همین پنج شنبه رو سیستم یکی نصب کردم که گرافیکش خیلی پایینتر بود و راحت اجرا شد
    خبر.نمی تونید با تنظیمات اخر بتونید بازی کنید.یه پله باید بیارید پایین/من با 6770m هم نتونستم رو اخرین تنظیمات بازی کنم.مگه الکیه کرایسیس!

6. 2 کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

خبر.نمی تونید با تنظیمات اخر بتونید بازی کنید.یه پله باید بیارید پایین/من با 6770m هم نتونستم رو اخرین تنظیمات بازی کنم.مگه الکیه کرایسیس!
    من رو اون سیستم که نصب کردم گرافیک و روون بودن بازی که خیلی خوب بود دیگه تنظیمات ندیدم

8. این کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام . ممنون از پاسختون ولی اگه میشه بگید روی PC تست کردید یا لپ تاپ (4540s) ؟ چون فکر کنم گرافیک این مدل 7650m هست در ضمن من اجرای بازی کرایسیس رو با گرافیک amd انجام دادم و تو قسمت تنظیمات کارت گرافیک گزینه High Performance رو برای این بازی فعال کردم که لپ تاپ اخرین زورشو بزنه ! ولی بازم روی بالاترین کیفیت گرافیکی بازی تیک میزنه . اگه ممکنه چندتا بازی با گرافیک که خودتون نصب کردید و خوب اجرا شده هم معرفی کنید .

10. این کاربر از ezioo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

گفتم که.من با گرافیک ati 6770m بازی کردم.(لپتاپم hp dv6 6070).گرافیک شما یه کم ضعیفتره.فکر کنم 15-20 درصد.تو notebookcheck می تونید مقایسه کنید گرافیکها رو.کرایسیس2 زمان خودش جزو رفرنسهای مقایسه کارتهای گرافیک بود.نسخه سومش هم که احتمالا عید میاد تقریبا همینجوری می شه.کلا گرافیکش بالاست.برای تنظیمات اخر اون هم روی لپتاپ باید برید سراغ لپتاپهای گیم یا نهاین ممکنه این لپتاپهای جدید با گرافیک gt650 بتونند یه جوری روون اجراش کنند.کلا اینکه رو بالاترین کیفیت گیر بده کاملا طبیعیه با توجه به قدرت Gpu لپتاپ شما.درضمن کلا گرافیک لپتاپ از نوع مشابه دسکتاپ حد اقل 15-20 درصد ضعیفتره
    من بازیهای جدید رو نمی تونم با گرافیکم رو بالاترین تنظیمات بازی کنم.حتی Nfs mostwanted 2012 حد اقل باید یکی از reflection ها رو medium کنم و بقیه High.کلا بازی های زایدی رو تموم کردم.ولی برای مقایسه چندتاشو می گم.من batman arkham city رو با اخرین تنظیمات بازی کردم.همینطور Mass effect 3-cod mwf3.بتلفیلد هم رو high.دیگه sleepingdogs هم تقریبا بین medium ,high.ولی گرافیک شما کمی ضعیفتره و نباید همچین انتظاری داشته باشید.کلا بازیهای جدید رو نمی تونم همه تنظیمات رو بالا بیارم.در ضمن تنظیمات بازیها هم فرق داره.اینکه می گم High یا medium ,... منظورم این اصطلاحات در تنظیمات خود بازی هست.ولی یه بازی می بینید اخرین تنظیماتش High هست مثل بتمن و یکی مثل crysis , sleeping dogs , ... اولترا هم داره.هر بازی ای متفاوته.دیگه الان بازیها سخت افزار قوی ای می خوانولی فکر کنم اکثرشون رو بتونی رو medium بازی کنی

12. 4 کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام میشه نکات هنگام خریدو یه بار مختصر بهم بگید؟

14. این کاربر از Alireza.M1731 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال SHAHAB-P30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام من تازه این لپتاپ رو خریدم
    درایور فینگر پرینتش چی هست؟ من فقط یک validity sensor بود که نصب کردم ولی هیچی نمیاره.

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

درایور فینگر پرینتش چی هست؟ من فقط یک validity sensor بود که نصب کردم ولی هیچی نمیاره.
    سلام
    HP ProtectTools Security Manager

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

17. این کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام برای شما فینگر پرینت داره ؟ چند گرفتی ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •