تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 22 اولاول ... 5111213141516171819 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 219

نام تاپيک: تاپیک جامع مباحث و مشکلات در مورد بدافزار تبلیغاتی DNS Unlocker

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

کاربران عزیز، بجای تیکه پرانی و شوخ طبعی کردن، بهتره در مورد تاپیک و مشکلات آن بحث کنید.

با تشکر

2. این کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

من هم سرویس مبین نت دارم و به این مشکل dns unlocker مبتلا شدم.

روش های مختلفی مثل آپدیت firmware (که البته حتی مطمئن نیستم مبین نت براش آپدیتی گذاشته بود یا نه)، ست کردن dns و اسکن کردن کامپیوتر، پاک کردن کروم و نصب دوباره و پاک کردن کش رو امتحان کردم ولی هیچ کدوم جواب نداد.

البته میشود جاوا رو هم غیر فعال کرد که خب از بقیه کارهامون باز می مونیم.

یکی از سایتهایی که حتما این تبلیغ میاد alibaba هست.

این رو هم بگم که تو اون حدود زمانی برنامه چندانی نصب نکردم، فقط شاید به babylon کمی مشکوک باشم.

4. این کاربر از -ava بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

از برنامه gridin soft استفاده کن
    1/standard scan
    2/quick scan
    3/full scan
    4/tools reset browser setting
    منم از هزارتا انتی ویروسو rescue کلین کش ویندوز عوض کردنو.......ولی الان چند روزه از شرش خلاص شدم حالا تست کن ضرر نداره

6. این کاربر از puyanazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

بازم میگم اگه گوشیتون هم همین مشکل داشته باشه وصل کنید به Pc روز از نو روزی از نو
    Last edited by puyanazi; 11-10-2015 at 14:13.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

از برنامه gridin soft استفاده کن
    1/standard scan
    2/quick scan
    3/full scan
    4/tools reset browser setting
    منم از هزارتا انتی ویروسو rescue کلین کش ویندوز عوض کردنو.......ولی الان چند روزه از شرش خلاص شدم حالا تست کن ضرر نداره
    ممنون داداش از اشتراک گذاشتن تجربه و این انتی تروجان جدیدی ک معرفی کردی من اسمشم نشنیده بودم تا حالا خدا رو چه دیدی شاید همین کار رو راه انداخت

من قصدم توهین نبود یکم لحنم بد بود منظورم این بود ک مایی ک الان چند هفته ست درگیریم و عصابمون خورده الان هر کسی هر تجربه و روشی ک حتی ذره ای به کم کردن اثرش و از بین بردنش کمک کنه رو با نهایت سرعت اجرا میکنیم تا شاید از شرش خلاص شیم

اینکه شما قصدت تست کردن و اطمینان از روشتون بوده قابل ستایشه اما ما هم برای همین اینجا هستیم ک حتی در کنار شما این تست ها رو انجام بدیم و چک کنیم تا زودتر بفهمیم این روش کارامد هست یا نه

من همین الان دانلود و نصبش کردم و فک کنم تا شب میتونم همه اسکن ها و نتیجه ش رو اعلام کنم

بازم ممنون
    Last edited by Arioman; 11-10-2015 at 14:46.

9. این کاربر از Arioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

ممنون داداش از اشتراک گذاشتن تجربه و این انتی تروجان جدیدی ک معرفی کردی من اسمشم نشنیده بودم تا حالا خدا رو چه دیدی شاید همین کار رو راه انداخت

من قصدم توهین نبود یکم لحنم بد بود منظورم این بود ک مایی ک الان چند هفته ست درگیریم و عصابمون خورده الان هر کسی هر تجربه و روشی ک حتی ذره ای به کم کردن اثرش و از بین بردنش کمک کنه رو با نهایت سرعت اجرا میکنیم تا شاید از شرش خلاص شیم

اینکه شما قصدت تست کردن و اطمینان از روشتون بوده قابل ستایشه اما ما هم برای همین اینجا هستیم ک حتی در کنار شما این تست ها رو انجام بدیم و چک کنیم تا زودتر بفهمیم این روش کارامد هست یا نه

من همین الان دانلود و نصبش کردم و فک کنم تا شب میتونم همه اسکن ها و نتیجه ش رو اعلام کنم

بازم ممنون
    شما کاملا در رابطه با به اشتراک گذاشتن مطالب درست میگید منم اصلا ناراحت نشدم من زیاد اهل انجمن و اینجور چیزا نیستم واسه همین ایمیل دادم که یه وقت اگه دیگه سر نزدم تو سایت بتونم جواب سوالی رو بدم این اولین باره که به مشکلی برخوردم در زمینه کامپیوتر که اومدم تو یه انجمن امیدوارم این مشکل حل شه من که فعلا حال ویندوزم خوبه و خبری از dnsunlocker نیست تا این لحظه. امیدوارم راه حلی هم برای اندروید پیدا شه البته با cc leaner کل کش های مربوط به مرورگر گوشیمو پاک کردم فعلا که دست از سر گوشیمم برداشته
    Last edited by puyanazi; 11-10-2015 at 16:50.

12. 2 کاربر از puyanazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز tajrobenik's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

شما کاملا در رابطه با به اشتراک گذاشتن مطالب درست میگید منم اصلا ناراحت نشدم من زیاد اهل انجمن و اینجور چیزا نیستم واسه همین ایمیل دادم که یه وقت اگه دیگه سر نزدم تو سایت بتونم جواب سوالی رو بدم این اولین باره که به مشکلی برخوردم در زمینه کامپیوتر که اومدم تو یه انجمن امیدوارم این مشکل حل شه من که فعلا حال ویندوزم خوبه و خبری از dnsunlocker نیست تا این لحظه. امیدوارم راه حلی هم برای اندروید پیدا شه البته با ccleaner کل کش های مربوط به مرورگر گوشیمو پاک کردم فعلا که دست از سر گوشیمم برداشته
    انجمن مکان مفیدی هست اگه درست استفاده بشه.
    امیدوارم این اولین فعالیتتون و آخرین فعالیتتون تو انجمن نباشه!

14. این کاربر از tajrobenik بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

انجمن مکان مفیدی هست اگه درست استفاده بشه.
    امیدوارم این اولین فعالیتتون و آخرین فعالیتتون تو انجمن نباشه!
    اتفاقا ایشون کارش درسته از این لحاظ که می خواست مطمئن بشه روش مورد نظرش صددرصد موثره یا مثل خیلی روشها موقتیه، تا بعد بیاد بعنوان راه حل نهایی طرح کنه
    متوجه نشدم چرا عده ای به ایشون بطور گروهی پریدن یا تهدید آمیز صحبت کردن. بعد از 10 سال فعالیت توی این فروم با یک آیدی متروک و الان با این آیدی باید بگم اینجا تهدیدآمیز با دیگران صحبت کردن، و خود رو بالاتر و تافته ی جدابافته دونستن متاسفانه یک بیماری نهادینه شده که حتی بعضی مدیران و ... اصلا بهش افتخار می کنن و کاربرها هم از اونا یاد گرفتن ...
    شرمنده بابت آف تاپیک اما لازم بود. مدیریت انجمن اگه لازمه پاک کنه.
    Last edited by 3274; 11-10-2015 at 17:35.

16. این کاربر از 3274 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز tajrobenik's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

اتفاقا ایشون کارش درسته از این لحاظ که می خواست مطمئن بشه روش مورد نظرش صددرصد موثره یا مثل خیلی روشها موقتیه، تا بعد بیاد بعنوان راه حل نهایی طرح کنه
    متوجه نشدم چرا عده ای به ایشون بطور گروهی پریدن یا تهدید آمیز صحبت کردن.
    تهدید آمیز کجا بود!
    ایشون گفتن:
    من زیاد اهل انجمن و اینجور چیزا نیستم
    در جواب:
    این که این شروع فعالیتشون تو انجمن هست و امیدوارم ادامه داشته باشه. : همین!

18. 2 کاربر از tajrobenik بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •