تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: چه کسی برترین کشی کج کار wwe در سال 2012 است؟

راي دهنده
55. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • رندی اورتن

10 18.18%
  • کریس جریکو

0 0%
  • جان سینا

10 18.18%
  • آندر تیکر

10 18.18%
  • سی ام پانک

3 5.45%
  • بیگ شو

0 0%
  • سین کارا

0 0%
  • ری میستریو

5 9.09%
  • د میز

0 0%
  • تریپل اچ

12 21.82%
  • شیمس

2 3.64%
  • کریسشن

0 0%
  • مارک هنری

0 0%
  • آلبرتو دلریو

1 1.82%
  • کین

2 3.64%
صفحه 149 از 287 اولاول ... 4999139145146147148149150151152153159199249 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,481 به 1,490 از 2862

نام تاپيک: کشتی کج

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

خوب در زمینه ی بووووو شدن که آره هفته ی قبلش بووووووو شد ولی توی سامر اسلم بووو ی کمتری شد و بیشتر تشویقش کردن و همیشه سینا رو تماشاگرا تشویق می کردن حتی از شان مایکلم بیشتر اگر تو زیاد کشتی کج نگاه کرده باشی یادت میاد که ماه آخر اون 13 ماه وقتی به مسابقه ی جان سینا می رسید همیشه تشویقش می کردن اونم در حد زیاد با اینکه تکراری شده بود.

من درباره ی استوری لاین بیگ شو حرف نزدم اونکه مشخص تیکر هر موقع می خواد استوری اش تموم بشه معمولا یک مسابقه ی hell in a cell یا cascket match میزاشت من گفتم که بیگ شو هم یکی از شانس های قهرمانیه .

حریفای آندر تیکرم که دیگه مجبوره تکراری باشه چون 3 تا سوپر استار خوب بیشتر نداره اسمک داون ادج که معمولا تو رسل مانیا برای کمربند میره تریپل اچم که نمیشه نره برای تایل آندر تیکرم که مسابقه ی دیگری در شعنش نیست به جز تایل پس حتما یک اتفاقی می اوفته مگر اینکه ادج مثل رسل مانیا 21 بره برای money in the bank که این احتمالش که چون اندفه ویکی اجازه نمی ده.

کریس هم که تا قبل درگیریش با شان یکی از استار های خوب بود که من آشقش بودم خیلی مسابقه هاشو خوب انجان می داد.

اتفاقا هیل های راو زیاده و به نظر من اصللللللللللللللللللللللل لللللللللللللللللا جان سینا هیل نمی شه چون که 1: تازه از مصدومیت رها شده و وقتی به بازیه کریس می خواست وارد شه صدای آهنگش شنیده نمی شد از بس تماشاگرا تشویقش کردن2: اون از اون زمانی که 13 ماه تایل دستش بود با اینکه خسته کننده شده بود بازم مورد تشویق بسیاری از تماشاگرا میشد

کلا من اصلا فکر نمی کنم که سینا هیل بشه وینس تو هیل کردن جف هاردی مونده چی برسه به سینا. مگه ندیدی توی بازی جف و تیکر با اینکه جف برد بازک تشویقش کردن توی بازی تریپل اچم همینطور.سینا که از نظر من بدون شک یکی از پر طرفدارترین کشتی گیرهایه مخصوصا که حالا برگشته مردم اونو ندیده بودن چند وقتی.امکانش 1% نیست که هیل بشه.

برای راو سوپر استار هایی هم مثل باتیستا جان سینا و شان هم که هیل کردنشون خیلی سخته( تقریبا امکان ناپذیر) تازه چی میگی کریس رو هم می خوان فیس کنن.
    کین و جی بی ال و کریس جریکو و تگ تیم کودی رودز و تد دیبیاسی و مانو و فکر کنم یک سوپر استار رو هم دارن هیل میکنن رندی اورتون
    که من یک زمانی آشقش بودم(قبل رسل مانیا) در هر صورت راو هیلاش زیاده در حد کافی. در حدی هست که بتونه جواب بده.

در مورد فینیشر جان سینا : اوه فینیشر به اون باحالی تاباحال ندیده بودم کی میگه بده بگو همین الان به سینا بگم بیاد یک فینیشر بهش بزنه هر چی باشه از فینیشر های زپرتی cm punk و edge و کمی هم بهتر از فینیشر تریپل اچه. تریپل اچ که فینیشرش اصلا زوری نمی خواد.

باتیستا هم باید بگم که لست راید آندرتیکر زور بیشتری می خواد چون باتیستا بالا که می بره در جا میاره پایین ولی لست راید تیکر وقتی بالا می بره یکم با دستش باز بالا تر و جلوتر می بره که زور بیشتری می خواد.
    آره اون زمان که سینا در مقابل باتیستا قرار گرفت داشت از محبوبیتش کم میشد و به موقع مصدوم شد

تو اون 13 ماه سینا خیلی طرفدار داشت ولی دیگه همه از قهرمانیش خسته شده بودن و فقط طرفداراش دوست داشتن بازم ادامه پیدا کنه

بیگ شو اتفاقا برای قهرمانی خوبه و اگه یادت باشه قبل از آنفورگیون داشت فیس میشد و مورد تشویق قرار می گرفت ولی بعد از درگیری با تیکر دوباره هیل شد و به نظرم جالب میشه بیگ شو فیس در مقابل اج هیل

نه دیگه اج تو رستل منیا به احتمال خیلی زیاد برای تایتل مسابقه میده و از این به بعد هم باید منتظر کرم ریختناش باشیم

کریس که واقعا هم محبوب و هم کشتی گیر خوب ولی بعد از درگیریش با شان خیلی نقشش عوض شد و امیدوارم امسال money in the bank ببره

raw هیل زیاد داره ولی هیچ کدومشون شاخص نیستن و فیس هاش خیلی بهترن و تنها هیلی که ازش خوشم میاد jbl هست که اونم بعد از اتفاق این هفته فکر کنم فیس بشه
    احتمالا سینا و اورتن و باتیستا سر کمربند با هم درگیر میشن و 3تا فیس هم که نمیشه و به نظرمیا سینا یا رندی هیل میشن که خوب رندی برای این کار خیلی بهتره و تو هر نقشی که میره عالی بازی می کنه

در مورد فینیشر هم که آندرتیکر خداست مخصوصا قفلش ( اسمش یادم رفته ) که هیچ کس از نمیتونه ازش در بره و هر کی هم که میخوره از دهنش خون میاد تامبستون هم که دیگه معلومه چاک اسلم هم که برای دست گرمی هست لست راید هم که هم زور خیلی زیاد میخواد و دی گیم هم با همین لست راید تو رستل منیا پین شد

اج هم بد نیست ولی دی گیم پدگریش خیلی باحاله و کلا یکی از قشنگ ترین و بهترین فینیشرها داره

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

در رابطه با جف هم بگم که کمپانی قرار بود یا جف یا مت هاردی هیل کنه
    به نظرم در رابطه با هیل کردن جف خیلی اشتباه کرد و جف تو این مدت هم خیلی طرفدار داشت و هم اینکه استوری خیلی خوبی برای هیل شدنش ننوشتن
    ولی مت میتونست هیل بشه و حتی تو سایبرساندی در مقابل ایوان بورنبعضی مواقع بوووووووو شد

حـــــرفـه ای resident_evil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    ReaCh

10

به نظر منم فيلمه و همش الكيه ولي چند بار ديدم با صندلي آنچنان طرفو زده كه سرش رفته توي صندلي
    آدم واقعا نمي دونه چي بگه !!! يا همين مسابقه هاي hell in a cell كه آدم نمي دونه باور بكنه يا نه
    خدا حفظشون كنه چون خود من واقعا با ديدن جنكولك بازياي اينا كلي شاد ميشم

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

من داشتم شبکه ی Body Time رو میدیدم که یارو داشت در مورد کشتی کج صحبت میکرد!
    گفت از هر 10 ضربه،8 تاش واقعیه!
    حالا میگیم 5 تا!
    اونا واسه همینه که هیکل گنده کردن!چون بتونن جلوی ضربات مقاومت کنن!اونجوری باشه در ورزش بوکس قرار باشه که هر ضربه به بینی اصابت کنه و باعث خونریزی شه دیگه اسمه یارو نمیشه ورزشکار گذاشت هیچ،نمیشه درست و حسابی بازی رو ادامه داد ...
    شنیدم که اونا به مقدار بسیار کم هم مواد مخدر مصرف میکنن تا بتونه در رینگ به مدت طولانی دووم بیارن!اما باز هم تاکید میکنم!بسیار کم!و در کنارش ورزش هم میکنن که نشون نمیده!
    میدونید که John Cena یکی از پر افتخار ترین کشتی کج کاران دنیا چند هفته مونده به مسابقات،5 ساعت مفید در سالن تمرین میکنه؟
    شما 5 ساعت یه جا راه بری از نفس میوفتی!
    باز قضاوت با شماست...
    Last edited by Feli; 27-11-2008 at 19:52.

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

اينها حتي به همديگه ضربه هم نميزنن

در بيشتر صحنه ها كه قراره طرف باباي اون يكي رو در بياره

اول با دوربيني كه واقعه رو خوب نشون ميده به ما نشان ميدن

بعد دقيقا همون لحظه اي كه ضربه قراره بخوره به طرف دوربين عوض ميشه

به جرات ميگم بيشتر از 50 درصد ضربه هاشون اصلا به هم نميخوره كه بخوان اروم بزنن يا محكم
    پس اونایی که تو سالنن و از نزدیک میبینن چی؟

آخر فروم باز 779's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

در رابطه با جف هم بگم که کمپانی قرار بود یا جف یا مت هاردی هیل کنه
    به نظرم در رابطه با هیل کردن جف خیلی اشتباه کرد و جف تو این مدت هم خیلی طرفدار داشت و هم اینکه استوری خیلی خوبی برای هیل شدنش ننوشتن
    ولی مت میتونست هیل بشه و حتی تو سایبرساندی در مقابل ایوان بورنبعضی مواقع بوووووووو شد
    ]

نه احتمال هیل شدن مت نبود چون توی ecw تنها سوپر استار خوب مته و سوپراستار فیسی نداره که در حد باتیستا باشن به نظر من خود مت توی ecw یک فیسی مثل باتیستای که هرکی می خواد هیل بشه میگن با اون مسابقه بدن و ایوان بورنم که الان مصدومه ولی فکر نمیکنم که ایوان بورن محبوبیتش بیشتر از مت باشه و مت نمیتونه هیل بشه چون کل ecw هیل

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

خیلی وقته کشتی کج رو دنبال نمیکنم
    یکی لطف میکنه بگه در حال حاضر کمربند های مختلف دست کی ها هست ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

چقدر از بحث هاي تخصصي خوشم مياد
    والا آندرتيكر يه فينيشرش كه اشاره نكرديد تامبستون پيلدرايور هست كه هم تامبستون هم لست رايد رو به دليل كمردردش نمي زنه زياد.
    قفلش هم اسمش چوك هول هست كه به دليل خطرناك بودن بيش از حد ممنوع شده و به جاش از يه قفل معمولي تر به اسم دويل ز تراي انگل يعني مثلث شيطان استفاده مي كنه
    نه شایعه بود و البته با وجود قفل کشندش که دیگه تامبستون و لست راید نمی خواد راستی سم قفلش فکر کنم دوباره عوض شد
    ولی قفلش وقعا باحاله و کلا خوب موقعی هم اجرا میشه بار اول بعد از 2تا اسپیر همه گفتن تیکر برای اولین بار توی رستل منیا باخت ولی با زدن قفل همه غافلگیر کرد و وقتی هم که خون از دهن اج اومد بیرون که دیگه ترکوند و همه تو کف قفله بودن

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

خیلی وقته کشتی کج رو دنبال نمیکنم
    یکی لطف میکنه بگه در حال حاضر کمربند های مختلف دست کی ها هست ؟
    whc جان سینا
    قهرمان قاره ای ویلیام رگال قهرمان --زنان بت فنیکس -- قهرمان تگ تیم جهان کوفی و پانک --- قهرمان wwe اج--- قهرمان آمریکا بننجامین--- تگ تیم wwe کلون ها --- ecw هم مت هاردی

اگر چیزی از قلم انداختم ببخشید

آخر فروم باز 779's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

چقدر از بحث هاي تخصصي خوشم مياد
    والا آندرتيكر يه فينيشرش كه اشاره نكرديد تامبستون پيلدرايور هست كه هم تامبستون هم لست رايد رو به دليل كمردردش نمي زنه زياد.
    قفلش هم اسمش چوك هول هست كه به دليل خطرناك بودن بيش از حد ممنوع شده و به جاش از يه قفل معمولي تر به اسم دويل ز تراي انگل يعني مثلث شيطان استفاده مي كنه
    چی قفلشو برداشتن نه بابا فکر نکنم چون که توی بازی لست من استندینگ به بیگ شو زد و اونم از دهنش خون اومد چه باهال بود

اتفاقا لست راید میزنه ولی تامبستونشو کم کرده و برای بازی های مهمی گزاشته بزنه چوک اسلمم که همیشه میزنه.

اسم قفل هم devil thorn یک چیزی شبیه این بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •