تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 148 از 156 اولاول ... 4898138144145146147148149150151152 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,471 به 1,480 از 1552

نام تاپيک: 2 Apple iPad اا گفت و گو و تبادل نظر

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

برای رفتن تو DFU باید حتما به اینترنت متصل بود، در غیر اینصورت نمیشناسه.
    اگر تو DFU بود و iTunes نمیشناخت، باید با یک سیستم دیگه امتحان میکردید به احتمال زیاد جواب میگرفتید! همچنین میتونستید از نرم افزار iRecovery و یا CLI Redsn0w استفاده کنید تا مطمئن بشید دستگاه تو DFU هست یا خیر و یا از طریق همین برنامه ها اون رو به Recovery mode میبردید و دوباره با iTunes امتحان میکردید. اگر در این حالت هم نشناخت مشکل از iTunes و یا سیستم عاملی که بر روی اون نصب هست بر میگرده و همونطور که گفتم با استفاده از یک سیستم دیگه به احتمال خیلی زیاد مشکل بر طرف میشده.
    ممنون که توضیح دادید ولی مشکل من خیلی ساده تر از این حرفا بود خودم نپتو پانویس توضیح دادم
    اون مشکلی هم که با dfu بود بخاطر اشتباه توی dfu بردن بود
    اتفاقا در حین restore کردن یه مشکلی بوجود اومد مجبور شدم از طریق همین dfu برم restore کنم

دوستان واسه کسی که بخواد الان ios 433 که جیلبریک کرده به 1-1-5 ارتقا بده اول باید ios 5-1-1 رو نصب کنه؟از کدوم لینک؟این لینکی که دادن دوستان ماله من توش نمیره؟بعد واسه جیلبریک این ios 5-1-1 باید absinth نصب کنه؟من اعتماد به نفس اینکارو ندارم که بخام از اول شروع کنم...خیلی دوست دارم اینکارو کنم تا دستم روون شه اما مسلط نیستم...
    همونطور که عماد گفت ترسی وجود نداره
    کاریه که میلیون ها نفر میکنن تو هم روش

کاربر فعال iOS JoWkErsSs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض

دوستان واسه کسی که بخواد الان ios 433 که جیلبریک کرده به 1-1-5 ارتقا بده اول باید ios 5-1-1 رو نصب کنه؟از کدوم لینک؟این لینکی که دادن دوستان ماله من توش نمیره؟بعد واسه جیلبریک این ios 5-1-1 باید absinth نصب کنه؟من اعتماد به نفس اینکارو ندارم که بخام از اول شروع کنم...خیلی دوست دارم اینکارو کنم تا دستم روون شه اما مسلط نیستم...
    سهیل جان اصلا کار سختی نیست که بخوای اصلا اعتماد به نفس داشته باشی ! خیلی کار راحتیه ... آموزشش رو هم که تو همین انجمن گذاشتیم، پس دیگه ترسی نیست!
    اینم بدون که به دستگاه تو هیچ آسیبی نمیرسه!
    جیلبریک آنتدر 5.1.1 توسط برنامه Absinthe صورت می گیره، که کار کردن باهاش از رد اسنو راحت تره

شما اول ریستور کن، و بعد جیلبریک ! موفق باشی عزیز! سوالی هم داشتی با کمال میل کمکت می کنیم !

3. 2 کاربر از JoWkErsSs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای eAmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Node.js

پيش فرض

ممنون که توضیح دادید ولی مشکل من خیلی ساده تر از این حرفا بود خودم نپتو پانویس توضیح دادم
    اون مشکلی هم که با dfu بود بخاطر اشتباه توی dfu بردن بود
    اتفاقا در حین restore کردن یه مشکلی بوجود اومد مجبور شدم از طریق همین dfu برم restore کنم
    بصورت کلی عرض کردم در جواب دوست دیگمون.
    در هرصورت اینها مواردی بود که برای عیب یابی مفید هستن.
    Last edited by eAmin; 30-05-2012 at 09:23.

5. 3 کاربر از eAmin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز soheilnouri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام بر دوستان نازم...امروز زادروزمه و براي اولين بار ios 5 رو دانلود نمودم.از سايت iclarifeid...دعا كنيد كه بتونم براحتي بريزم تو ايبد ٢. خودم...bookmark هام از بين نميرن؟

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض

سلام بر دوستان نازم...امروز زادروزمه و براي اولين بار ios 5 رو دانلود نمودم.از سايت iclarifeid...دعا كنيد كه بتونم براحتي بريزم تو ايبد ٢. خودم...bookmark هام از بين نميرن؟
    سهیل جان اگر ریستور کنی همه چی از بین میره! چه بوک مارک ها و چه موزیک و کلیپ و هرچیز دیگه... میتونی قبل از ریستور یه بک آپ بگیری که در صورت نارضایتی ریستور کنی به بک آپ.

پس از ریستور Library آیتونز پاک نمیشه، یعنی برنامه ها و بازی ها و موزیک ها و کلیپ ها و عکسهایی که به وسیله آیتونز سینک شدن رو میتونی دوباره بریزی تو iDevice.

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

چطوری میتونم بک آب بگیرم عزیزم...میدونی فقط میخام ریستور کردن به IOS 5 رو امتحان کنم...واسم موزیک و عکس اصن مهم نیست...فقط بوک مارک ها مهمن...میخام بوک مارک هامو بک آب بگیرم چیکار کنم؟

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

راستی یه مجموعه نرم افزاری تو ICLARIFED هستش که گفته ماله ایباد و ایفونه.....اشاره ایی به ایبد نکرده چرا؟میخاستم بخرم که متوجه این نکته شدم...چون اچ دی نیستن برنامه های اونا...مثلا بازیاشون بصورت کیفیت ایفون و ایباد ظاهر میشن تو صفحه ی بزرگ ایبد که کیفیت میاد بایین...

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض

راستی یه مجموعه نرم افزاری تو ICLARIFED هستش که گفته ماله ایباد و ایفونه.....اشاره ایی به ایبد نکرده چرا؟میخاستم بخرم که متوجه این نکته شدم...چون اچ دی نیستن برنامه های اونا...مثلا بازیاشون بصورت کیفیت ایفون و ایباد ظاهر میشن تو صفحه ی بزرگ ایبد که کیفیت میاد بایین...
    اون پک نرم افزاری ناقص هست، آپدیت هایی که داره برای 2 3 سال پیش هستن...

ولی اگر میخواین بخرین میتونین روی بنر سمت چپ کلیک کنید.

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

خوب من یه بک نرم افزای میخام واسه ایبد...کسی میتونه واسم تهیه کنه اینجا....شما که میگی ناقصه چرا بخرم؟

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض

خوب من یه بک نرم افزای میخام واسه ایبد...کسی میتونه واسم تهیه کنه اینجا....شما که میگی ناقصه چرا بخرم؟
    من نگفتم نخرید، کسایی که خریدن اینجوری گفتن، یکیشون هم آشنا بود دروغی در کار نیست

پک نرم افزاری رو میتونید با یک Search تو گوگل پیدا کنید، پک های زیادی هستن اما باید دقت کنید که App های دارن برای چند وقت پیش هست،‌ یعنی آخرین آپدیت هست یا نه! که اینجور پک ها هم کم پیدا میشه متاسفانه،‌ من خودم یه پک گرفتم تابستون پارسال، App هایی که داشت برای سال 2010 بود!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •