تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 148 از 567 اولاول ... 4898138144145146147148149150151152158198248 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,471 به 1,480 از 5663

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

پروفشنال malek911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

اینکه شما میخواید به هر ضرب و زوری شده به اینترنت بی کیفیت 100 مگابیت برسید در نوع خودش قابل تقدیره به شما تبریک میگم

پینگ با ثبات adsl نمونه پینگ اینترنت های سیمی:

پینگ سیم مسیت از فیبر من کمتره
    مخابراته؟اگه مقدوره یه تست از این ip ها هم بگیر.در ضمن بحث بیخود نکنید.به نظر من نت سیمکارت واسه دانلود عالیه و نت سیمی و خصوصا فیبر واسه بازی و استریم.در کل تو همین مملکت هم میشه با هزینه کم نت ارزون و با کیفیت هم داشت
    3.121.195.22 آلمان بتل V
    185.179.203.138 امارات بتلV

2. 4 کاربر از malek911 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

مخابراته؟اگه مقدوره یه تست از این ip ها هم بگیر.در ضمن بحث بیخود نکنید.به نظر من نت سیمکارت واسه دانلود عالیه و نت سیمی و خصوصا فیبر واسه بازی و استریم.در کل تو همین مملکت هم میشه با هزینه کم نت ارزون و با کیفیت هم داشت
    3.121.195.22 آلمان بتل V
    پینگت تو بلفیلد چنده؟

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

پینگت تو بلفیلد چنده؟
    با آلمان ۶۵ و با امارات ۴۵

5. این کاربر از malek911 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

با آلمان ۶۵ و با امارات ۴۵
    پیشگامان، بتل یک قبلا تست گذاشته بودید 70 بود واسه شما. برای من 80 هست
    این دوتا ip هم آلمان 84 امارات 147، کلا پینگ از امارات خوب نیست، اروپا خوبه

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

پس از شاتل، شرکت صبانت هم وارد پروژه نصب تجهیزاتVDSL شد.

وزیر ارتباطات از بهره‌برداری از نسل جدید اینترنت خانگی مبتنی بر تکنولوژی FTTC و VDSL که امکان دسترسی به سرعت ۷۰ مگابیت را برای کاربران فراهم می‌کند، خبر داد.
    محمدجواد آذری جهرمی در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشت: نسل جدید اینترنت خانگی با حداقل سرعت ۷۰ مگابیت در ثانیه پس از دزفول، در شهر پردیس به بهره‌برداری رسید.
    وی با بیان اینکه این تکنولوژی در فاز ۸ شهر پردیس رودهن به بهره‌برداری رسیده است، افزود: حدود ۲۸ هزار مشترک می‌توانند از این تکنولوژی که با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی انجام شده است، بهره ببرند.
    وزیر ارتباطات یازدهم بهمن ماه نیز از افزایش حدود ۴ برابری حداکثر سرعت اینترنت خانگی خبر داد و گفت: این امکان به زودی در کل کشور اجرایی می‌شود.
    جهرمی از افزایش حداکثر سرعت اینترنت خانگی از ۱۶ مگابیت به حداقل ۷۰ مگابیت در شهر دزفول خبر داد و گفت: با ارتقا تکنولوژی ADSL به FTTC این کار امکان پذیر شده است و در آستانه دهه فجر یکی از اپراتورهای اینترنت این تکنولوژی را در دزفول ارتقا داد و ۶ هزار مشترک این حس را تجربه کردند.

8. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

این وزیر محترم فکر کنم فقط به فکر جلب توجه و نمایش هست
    حالا این همه ارتقای سرعت میدن که چی بشه ؟؟ اصلا سرعت خانگی برسه به 1 گیگابیت وقتی زیر ساخت کشور داغونه این حرکات بیشتر جنبه تبلیغاتی داره !

اول اینکه پهنای باند ترانزیت به کشور فکر کنم هنوز همون 1 ترابیت هست ! که میشه فهمید در چه وضعیتی به سر میبره !
    دوم وقتی محدودیت ترافیک وجود داره دیگه این افزایش سرعت معنی نمیده ! شما الان یه فوتبال رو بخوای زنده ببینی HD حدود 3 گیگ حجم کم میکنه ( حالا FHD بماند !!! )
    بعدشم همین الانشم به دلیل ضعف سیم مسی در سیم کشی همین سرعت 16 مگابیت هم واسه خیلی ها آرزو هست ( با توجه به اینکه VDSL بخشی از اون مسی هست )
    و چهارم وقتی زیر ساخت کشور فاجعه باشه و شما نتونی حتی رو فیبر پینگ مناسب بگیری دیگه افزایش سرعت چه معنی میده ؟؟ همین دوستمون مالک که بالاتر هم گفتم پینگ سیم مسی با فیبرش فرق آنچنانی نداره

اینقدر لایه های مختلف چیلترینگ و ... وجود داره که دریای بیکران سرعت اینترنت در اندازه قطره چکان به مشترک میرسه

10. 3 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

این وزیر محترم فکر کنم فقط به فکر جلب توجه و نمایش هست
    حالا این همه ارتقای سرعت میدن که چی بشه ؟؟ اصلا سرعت خانگی برسه به 1 گیگابیت وقتی زیر ساخت کشور داغونه این حرکات بیشتر جنبه تبلیغاتی داره !

اول اینکه پهنای باند ترانزیت به کشور فکر کنم هنوز همون 1 ترابیت هست ! که میشه فهمید در چه وضعیتی به سر میبره !
    دوم وقتی محدودیت ترافیک وجود داره دیگه این افزایش سرعت معنی نمیده ! شما الان یه فوتبال رو بخوای زنده ببینی HD حدود 3 گیگ حجم کم میکنه ( حالا FHD بماند !!! )
    بعدشم همین الانشم به دلیل ضعف سیم مسی در سیم کشی همین سرعت 16 مگابیت هم واسه خیلی ها آرزو هست ( با توجه به اینکه VDSL بخشی از اون مسی هست )
    و چهارم وقتی زیر ساخت کشور فاجعه باشه و شما نتونی حتی رو فیبر پینگ مناسب بگیری دیگه افزایش سرعت چه معنی میده ؟؟ همین دوستمون مالک که بالاتر هم گفتم پینگ سیم مسی با فیبرش فرق آنچنانی نداره

اینقدر لایه های مختلف چیلترینگ و ... وجود داره که دریای بیکران سرعت اینترنت در اندازه قطره چکان به مشترک میرسه
    من منظورم رو اون ip مشخص بود وگرنه پینگ به خیلی از عوامل بستگی داره.در کل فیبر خیلی بهتر و پایدارتره و آینده مال فیبره.زیر ساخت هم فکر نکنم تا این حد داغون باشه چون من خودم تجربه ی دانلود با 1 گیگابیت و پینگ 30 میلی با 8.8.8.8 رو هم دارم.مشکل کیفیت نت مملکت هم فقط و فقط به تقویم شمسی و قمریمون ربط داره.اون جاهایی که خالیه و مناسبتی نداره خداییش کیفیتش بهتر میشه

12. 2 کاربر از malek911 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

من ثبت درخواست دادم.بعدش چی میشه زنگ می زنن به من؟

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

من ثبت درخواست دادم.بعدش چی میشه زنگ می زنن به من؟
    طی دو سه روز کاری با شما تماس میگیرن و مشخصاتتون رو میپرسن و ثبت میکنن .در صورتی تحت پوشش باشید یا اینکه تعداد درخواست های منطقه به حد نصاب رسیده باشه معمولا راه اندازی میکنن در غیر اینصورت روش حساب نکنید چون تماس شرکت با شما فقط برای تکمیل مشخصات و فرم هست و تا زمانی که براشون به صرفه نباشه خبری از فیبر نیست.

15. این کاربر از ahwazp30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

3.121.195.22 آلمان بتل V
    با آلمان ۱۲۵
    با امارات ۴۰
    فیبر مخابرات سرویس ۱۰۰ مگ

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

17. این کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 9 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (2 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

1. mkkrmt,
  2. mazdak89

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •